Siyah Nokta Maskesi Gözenek Temizleyici, Arındırıcı Burun Maskesi 50g Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Gonul

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
585
0
0
Siyah Nokta Maskesi Gözenek Temizleyici, Arındırıcı Burun Maskesi 50g Bu Ürünü Almalı Mı?
Siyah Nokta Maskesi Gözenek Temizleyici, Arındırıcı Burun Maskesi 50g Şu Andaki Fiyatı 124.0 Tl'den Satılmaktadır.

Siyah Nokta Maskesi Gözenek Temizleyici, Arındırıcı Burun Maskesi 50g Kullanıcılar Memnun Mu?

Siyah Nokta Maskesi Gözenek Temizleyici, Arındırıcı Burun Maskesi 50g Hakkında yaklaşık 456 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

Siyah Nokta Maskesi Gözenek Temizleyici, Arındırıcı Burun Maskesi 50g Teknik Detaylar

Siyah Nokta Maskesi Gözenek Temizleyici, Arındırıcı Burun Maskesi 50g Ürününün Satıcısı, LANBENA Siyah Nokta Maskesi Gözenek Temizleyici, Arındırıcı Burun Maskesi 50g ürününü 124.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Siyah Nokta Maskesi Gözenek Temizleyici, Arındırıcı Burun Maskesi 50g Ürün Hakkındaki Yorumlar
124.0 Tl ye satışta olan Siyah Nokta Maskesi Gözenek Temizleyici, Arındırıcı Burun Maskesi 50g Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
456 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: Burnumdaki siyah noktalarımdan bu ürün sayesinde kurtuldum tavsiye ederim.
İsim: F** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 12 Mart 2024
Satıcı: OCEAN

Yorum: Burnumdaki siyah noktalara çok iyi geldi kesinlikle tavsiye
İsim: Z** S** B**
Tarih: 09 Mart 2024
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Burun çevresinde ki siyah noktalardan çok rahatsızdım düzenli kullanımda çok faydasını gördüm teşekkür ederim
İsim: m** k**
Tarih: 14 Mart 2024

Yorum: Burnumun üstündeki siyah noktalar için kullanıyorum . Çok iyi geldi düzenli kullanım sonrasında cildim harika oldu
İsim: B** H**
Beden: 17 Mart 2024

Yorum: bende cildim temiz sanıyordum bu maskeyi kullanana kadar. çok iyi arındırıp temizliyor şiddetle tavsiye ediyorum
İsim: a** s**
Tarih: 16 Mart 2024

Yorum: Siyah noktalarımı çok iyi çıkarıyor çok memnun kaldım
İsim: A** İ**
Tarih: 21 Mart 2024

Yorum: çok güzel bir şekilde cildi arındırıyor mükemmel bir maske mutlaka alın aldırin
İsim: A** E** a**
Tarih: 14 Mart 2024

Yorum: gözeneklerimi o kadar güzel açıyıp temizliyor ki bayıldım tekrardan sipariş vereceğim
İsim: **** ****
Tarih: 11 Mart 2024

Yorum: Burnumda çıkan siyah aknelerime çok iyi geldi. SINIF arkadaşım çok söyledi al al diye denedim bende gerçekten daha önce alsaymışım dedim ..
Tarih: 12 Mart 2024

Yorum: Güzel temizliyor beğendim
İsim: N** Ç**
Tarih: 21 Nisan 2024

Yorum: yapısını beğendim gözeneklerim için aldım güncellerim
İsim: F** Ş**

Yorum: Kardeşim için aldım Bir kullanımda gözle görünür fark etti maskeyı gözünüz kapalı alabılırsınız
İsim: S** C**
Tarih: 13 Mart 2024

Yorum: Ürün çok güzel siyah noktalarıma çözüm oldu cildimi arındırdı bir kaç kullanımda etkisini alabildim tavsiye ederim
İsim: R** Ç**

Yorum: Gözenekleri çok iyi temizliyor çekim gücü yüksek sevdim
İsim: S** A**

Yorum: Ben ilk kullanımda bile etkisini gördüm gerçekten, gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz ve mis gibi kokuyor. Cımbızla birlikte aldım, kaş fırçasını da hediye olarak göndermişsiniz teşekkür ederim. ♥
İsim: A** N** G**
Tarih: 25 Temmuz 2023

Yorum: kuzenim için aldık çok memnın kaldı

Yorum: Çok iyi maske. Güzel temizliyor gözenekleri. Yakma tahriş asla yok.
İsim: E** A**

Yorum: kuzenimin tavsiyesi ile aldım çok memnunuz işe yarıyor

Yorum: siyah maske sayesinde butun ölü gozenekler acldi ve cildim bebeksi oldu
İsim: E** E**
Tarih: 19 Mart 2024

Yorum: siyah noktalar için harika bir maske
İsim: g** e**

Yorum: burun cevremdeki siyah noktaların için kullanıyorum.cok memnunum.

Yorum: tüm siyah nokta maskelerini tek gecerim bu urunle
İsim: A** T**

Yorum: siyah noktalarim vardı bu maskeyi kullandıktan sonra siyah noktalar azalmaya başladı kullanmaya devam ediyorum
İsim: S** A**

Yorum: İlk kullanımda bile etkisini gördüm çok memnun kaldım 🥰
İsim: H** C**
Tarih: 14 Temmuz 2023

Yorum: Ürün harika yüzümü yumuşacık yaptı gözenekleri güzel temizledi
İsim: S** E** K**
Tarih: 17 Mart 2024

Yorum: Siyah nokta için aldım çok başarılı
İsim: Oya D. E.
Tarih: 04 Ağustos 2023

Yorum: şimdiye kadar kullandıklarımın arasında en iyisi
İsim: l** t**

Yorum: Birsürü ürün denedim ama en iyi gelen bu oldu şans verilmesi gereken bir ürün
İsim: n** y**
Beden: 11 Mart 2024

Yorum: Haftada bir olarak uygulama sağlıyorum. Düzenli kullanımda sonuç alırsınız
İsim: S** Y**
Tarih: 17 Temmuz 2023

Yorum: siyah noktaları temizliyor beğendim mutlaka deneyin

Siyah Nokta Maskesi Gözenek Temizleyici, Arındırıcı Burun Maskesi 50g Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Merhaba selam
Cevap: Sağlıklı Günler Dileriz, CherChi Ailesi.

Soru: tarihi kaç efendim?
Cevap: merhabalar efendim 2026/07/27 Sağlıklı Günler Dileriz, CherChi Ailesi.

Soru: Tüm yüze uygulanırmı yoksa sadece siyah noktalar için mi
Cevap: Merhabalar efendim sadece siyah nokta ve gözeneklere uygulayın Sağlıklı Günler Dileriz

Soru: sivilce için uygun mu
Cevap: Merhabalar efendim siyah nokta ve gözenekleri temizler Sağlıklı Günler Dileriz

Soru: merhaba burundaki siyah noktalarada etkisi varmi
Cevap: merhabalar evet efendim etkilidir Sağlıklı Günler Dileriz, CherChi Ailesi.

Soru: el ile mi sürülecek çünkü sürme aşamasinda çoğu parmakta kalıyo
Cevap: Yüzünüzü yıkadıktan sonra maskeyi burnunuza ve yüzünüze eşit şekilde uygulayın. 10-15 dakika bekleyin, kuruduktan sonra aşağıdan yukarıya doğru çıkartın ve ardından ılık suyla temizleyin sürmek için maske spatulası kullanabilirsiniz Sağlıklı Günler Dileriz, CherChi Ailesi.

Soru: merhaba iyi bayramlar yüzümü yıladıkdan sonra nemli halde mi maskeyi sürücem. yoksa kurumalı mı
Cevap: Yüzünüzü yıkadıktan sonra maskeyi burnunuza ve yüzünüze eşit şekilde uygulayın. 10-15 dakika bekleyin, kuruduktan sonra aşağıdan yukarıya doğru çıkartın ve ardından ılık suyla temizleyin Sağlıklı Günler Dileriz

Soru: günde kaç defa kullanmamız gerekir lütfen cevaplayın
Cevap: Merhabalar efendim haftada 2-3 kere kullanmanız yeterli olacaktır Sağlıklı Günler Dileriz

Soru: Kullanımı nasıldır ?
Cevap: merhabalar efendim yüzünüzü yıkadıktan sonra maskeyi burnunuza ve yüzünüze eşit şekilde uygulayın. 10-15 dakika bekleyin, kuruduktan sonra aşağıdan yukarıya doğru soyun ve ardından ılık suyla temizleyin Sağlıklı Günler Dileriz, OCEAN Ailesi.

Soru: 1 urun kac defa kullanila bilir?
Cevap: Merhabalar efendim haftada 2-3 kere kullanmanız yeterli olacaktır Sağlıklı Günler Dileriz, CherChi Ailesi.

Soru: günde kaç kere kullanılabilir acaba
Cevap: Merhabalar efendim 1 kere yeterlidir Sağlıklı Günler Dileriz

Soru: selam bu urun kullanimi nasil? gozenekler iyi ciksin deye
Cevap: Yüzünüzü yıkadıktan sonra maskeyi burnunuza ve yüzünüze eşit şekilde uygulayın. 10-15 dakika bekleyin, kuruduktan sonra aşağıdan yukarıya doğru çıkartın ve ardından ılık suyla temizleyin Sağlıklı Günler Dileriz, CherChi Ailesi.

Soru: sadece burun değil yüze de sürülür
Cevap: Merhaba komple yüze uygulanılabilir Sağlıklı Günler Dileriz, EBAKozmetik Ailesi.

Soru: günde kaç kere sürmek gerekir
Cevap: Merhaba 2-3 günde 1 kullanabilirsiniz Sağlıklı Günler Dileriz, EBAKozmetik Ailesi.

Soru: kaç günde bir yapmalıyız
Cevap: Merhabalar efendim haftada 2-3 kere kullanmanız yeterli olacaktır Sağlıklı Günler Dileriz

Soru: yıkadıkdan sonra anladım da nemli haldemi maske kullanılıyor ?yüz nemli mi olmalı ?
Cevap: Merhabalar efendim yüzünüzün kuru olması gerek

Soru: merhaba 12 yaş kullana bilirmi
Cevap: Merhabalar efendim 13+ yaş için uygundur Sağlıklı Günler Dileriz

Soru: Merhaba kolay gelsin hangi kargo şirketi ile gönderim sağlıyorsunuz
Cevap: merhabalar teşekkürler Mng kargo efendim Sağlıklı Günler Dileriz, CherChi Ailesi.

Soru: merhaba Ürün kaç kullanım için uygun ?

Soru: yerli ürün mu
Cevap: Merhabalar efendim ürünün Çin menşeilidir Sağlıklı Günler Dileriz

Siyah Nokta Maskesi Gözenek Temizleyici, Arındırıcı Burun Maskesi 50g Ürünün Fotoğrafları

Siyah Nokta Maskesi Gözenek Temizleyici, Arındırıcı Burun Maskesi 50g En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü