Siyah Nu Basic Kaplı Dikişsiz Balensiz Sütyen Bu Ürünü Almalı Mı ?

Sibel

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
602
0
0
Siyah Nu Basic Kaplı Dikişsiz Balensiz Sütyen En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Siyah Nu Basic Kaplı Dikişsiz Balensiz Sütyen Şu Anki Fiyat Aralığı 374.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Siyah Nu Basic Kaplı Dikişsiz Balensiz Sütyen Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Siyah Nu Basic Kaplı Dikişsiz Balensiz Sütyen Hakkında yaklaşık 1278 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Siyah Nu Basic Kaplı Dikişsiz Balensiz Sütyen Ürün Özellikleri

https://hizliresim.com/gbjqA5">

Siyah Nu Basic Kaplı Dikişsiz Balensiz Sütyen Ürününün Satıcısı, Penti Siyah Nu Basic Kaplı Dikişsiz Balensiz Sütyen ürününü 374.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Siyah Nu Basic Kaplı Dikişsiz Balensiz Sütyen Hakkında Yapılan Yorumlar
374.99 Tl ye satışta olan Siyah Nu Basic Kaplı Dikişsiz Balensiz Sütyen Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1278 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: çook rahat. yumuşak ve göğüs pederi çıkıyor. hamileyken başladım kızım üç yaşında hala kullanıyorum. evde özellikle çok rahat oluyor. 80 beden kullanıyorum l xl aldım ilk büyük dedim ama sonra oturdu.
İsim: P** y**
Tarih: 26 Kasım 2021
Beden: Beden:L/XL
Satıcı: Penti

Yorum: rahat bir urun bedeniniz neyse onu alabilirsiniz
İsim: A** S**
Tarih: 13 Ocak 2022
Beden: Beden:M/L

Yorum: İki al bir öde kampanyasıyla aldım.hamile olduğum için büyük bedenine ihtiyaç duydum.küçük bedenlerinin üç rengini de bikaç yıldır kullanıyorum ve çok memnunum.evde kullanmak için çok rahat.tavsiye ederim
İsim: Şükran Ş.
Tarih: 15 Kasım 2021

Yorum: Gercekten cok rahat iyi ki almisim, tesekkurler. Normalde 85b giyiyorum m-l aldim iyi oldu.
İsim: **** ****
Tarih: 23 Eylül 2022

Yorum: 2al 1 öde kampanyasından almıştım,zaten yıllardır kullandığım bir üründü stoklama şansı buldum. 63 kiloyum 85beden giyiyorum M/L aldım. Dünyanın en rahat sütyeni ,içinin süngerini de koydum görsellere Trendyol Express kargo da her zamanki hızıyla getirdi teşekkür ediyorum.
Tarih: 07 Kasım 2021

Yorum: Çok rahat ve kullanışlı tam beden alabilirsiniz
İsim: K** H**
Tarih: 28 Eylül 2022

Yorum: Mükemmel! S/M beden aldım harika oldu 🎉
Tarih: 23 Nisan 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: 75/b takıyorum s /m aldım çok güzel oldu
İsim: a** d**
Tarih: 21 Nisan 2022
Beden: Beden:S/M

Yorum: Çok rahat ve güzel,kullanışlı.indirimdeyken aldığım için de şanslyım.kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: Nur T.
Tarih: 02 Şubat 2022

Yorum: Bir beden büyük sipariş verilebilir. Örneğin ben L beden giyiyorum. M/L yerine L/XL aldım daha iyi oldu. içi süngerli. 2 al 1 öde kampanyasından aldım. Doğum sonrası evde kullanacağım.
İsim: Ç** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 01 Kasım 2021

Yorum: Yumuşak ve kullanışlı bedeninizi alın
İsim: H** A**
Beden: 01 Eylül 2023

Yorum: Beyazını da almıştım kendi bedeninizi alın
İsim: S** Y**
Tarih: 01 Şubat 2022

Yorum: Ürün çok rahat çok beğendim . Daha büyük beden üretim olur inşallah
İsim: N** M**
Tarih: 04 Kasım 2021

Yorum: emziren anneler için çok kullanışlı. emzirirken bir beden büyük alınabilir.
İsim: A** p**
Tarih: 04 Şubat 2022

Yorum: O kadar güzel kii kumaşı falan yumuşacık çok kaliteli. 70 kg 160 cm boy evde giyicem rahat olsun diye l-xl aldım ama M de alsam olurmuş. Diğer renklerini de almayı düşüyorum çok güzel. İndirime girmesini bekledim 50 tl civarında aldım.
İsim: M** Ş**
Tarih: 25 Eylül 2021

Yorum: Anneme aldım cok beğendi
İsim: Ş** S** M**
Tarih: 14 Ocak 2023

Yorum: çok güzel 75-b giyiyorum s-m aldım tam oldu
Tarih: 10 Eylül 2024
Beden: Boy:167cm

Yorum: Yumuşacık bir ürün
İsim: M** A**
Tarih: 10 Ocak 2023

Yorum: Bir beden büyük alınabilir
İsim: D** Ö**
Tarih: 20 Eylül 2021

Yorum: bayadir takipteydim nişanlıma ve kendime aldım çok güzeeell🌸
İsim: A** D**
Tarih: 13 Ocak 2023

Yorum: pek sevemedim rahat lakin çok yukarı çıkıyor yıkanınca bırakıyor
İsim: B** K**
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: Çok beğendim 1.60 boy 70 kg xl tam oldu. Yorumlarda doğru düzgün beden bilgisi bulamadım fikir olsun
İsim: E** K**
Tarih: 13 Eylül 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Çok güzel çok rahat
İsim: Z** B**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: penti kalitesi yokmuş hissi çok iyi
Tarih: 11 Eylül 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Çok beğendim evde rahat kullanıyorum
İsim: A** T**
Tarih: 11 Eylül 2024
Beden: Boy:172cm

Yorum: Yumuşacık çok rahat büyük beden alın
İsim: A** B**
Beden: 11 Eylül 2024

Yorum: 1.60 boy 54 kiloyum 6 aylık hamileyim bu süreçte giymek için m/l aldım çok iyi oldu. Yumuşacık çok rahat 😌
İsim: H** K**
Tarih: 16 Haziran 2022

Yorum: Normal bedenim m, 85b için m-l tercih ettim çok rahat oldu. S-m kullanıyordum ancak yukarı kayıyordu, bu tam geldi.
İsim: T** D**
Beden: 10 Şubat 2023

Yorum: 75b ile M-L aldım. Mağazadan daha önce almıştım. Tam oldu.
İsim: N** U**
Tarih: 17 Ocak 2022

Yorum: Penti kalitesi tartışılmaz tam beden 🙏
İsim: M** A**
Tarih: 29 Nisan 2022

Siyah Nu Basic Kaplı Dikişsiz Balensiz Sütyen Merak Edilen Konular

Soru: cepleri varmo
Cevap: Merhaba , Siyah Nu Basic Kaplı Dikişsiz Balensiz Sütyen model ürünümüz balenli, çıkarılabilir kap ve dolgusuz özelliğe sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba ürün desteklimidir
Cevap: Merhaba , Siyah Nu Basic Kaplı Dikişsiz Balensiz Sütyen model ürünümüz balenli, çıkarılabilir kap ve dolgusuz özelliğe sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 80b giyen s/m beden mi almalı?
Cevap: Merhaba , beden tablosu yardımıyla size uygun bedeni seçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 85b hangi beden alınmalı
Cevap: Merhaba, Siyah Nu Basic Kaplı Dikişsiz Balensiz Sütyen ürünümüzde L/XL bedenini tercih edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: mrb xl/2xl varmi urunde
Cevap: Merhaba , belirtmiş olduğunuz ürün bedeni stoklarımızda bulunmamaktadır. . İlginiz için teşekkür ederiz.Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: M beden M/L mi oluyor
Cevap: Merhaba, Siyah Nu Basic Kaplı Dikişsiz Balensiz Sütyen model ürünümüzde M beden yalnızca M beden ile uyumludur. İlginize teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Süngeri var mı?
Cevap: Evet Efendim, süngeri mevcuttur.

Soru: Beyaz rengi var mı
Cevap: Efendim merhabalar, beyaz rengi mevcuttur. Saygılarımızla, Öztoprak Lingerie Müşteri Destek Ekibi

Soru: erkeklerde giyebilir mi
Cevap: Merhaba tercih edilebilir efendim. Saygılarımızla

Soru: M-L beden yok mu yoksa bu ML diye mi geçer
Cevap: Merhaba, Siyah Nu Basic Kaplı Dikişsiz Balensiz Sütyen model ürünümüzde M beden mevcuttur. İlginize teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 65 kiloyum hangi beden almalıyım
Cevap: Efendim merhabalar, kilo üzerinden beden söylememiz zor. Göğüs ve göğüs altı ölçüleriniz veya sütyen bedeninizi söylerseniz ancak bir beden söylememiz mümkün. Saygılarımızla, Öztoprak Lingerie Müşteri Destek Ekibi

Soru: merhaba ürünün alt kismi lastiklimi
Cevap: Merhaba, Siyah Nu Basic Kaplı Dikişsiz Balensiz Sütyen model ürünümüz balensiz özelliğe sahiptir. İlginize teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Arkası çapraz mı duz mu acaba sapları
Cevap: Merhaba, talep ettiğiniz bilgiler şu anda sistemimizde mevcut değildir. İlgili birimlere talep iletilmiş olup en kısa zamanda ürün bilgilerine eklemelerin yapılması istenmiştir. İyi günler dileriz.

Soru: Toparlayıcı özelliği var mı
Cevap: Efendim merhabalar, Siyah Nu Basic Kaplı Dikişsiz Balensiz Sütyen'nin toparlayıcı özelliği mevcuttur. Saygıarımızı sunar ve keyifli alışverişler dileriz, Öztoprak Lingerie Müşteri Destek Ekibi

Soru: YANITINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM,BİR MAĞAZA ÇALIŞANINIZA SORDUĞUMDA PENTİNİN KENDİ WEB SİESİ DIŞINDA ONLİNE SATIŞ YAPMADIĞINI TRENDYOLDA DAPENTİNİN KENDİ MAĞZASI OLMADIĞINI BEYAN ETMİŞTİ.O NEDENLE EMİN OLMAK İSTEDİM.İYİ ÇALŞMALAR DİLERİM...
Cevap: İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Beden tablosunu tam olarak anlayamadım normalde 80 kullanıyorum
Cevap: Merhaba , A,B,C olarak belirtilen bedenler göğüs ölçüsü olup en küçük A bedendir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba ürün dolgulu mu
Cevap: Merhabalar, hayır bu ürünü de dolgu yok.

Soru: Merhaba içi belli edermi?
Cevap: Merhabalar Efendim, hayır, içi belli etmez. İki iplik dokumadır.

Soru: göğüs ucu belli ediyor mu?
Cevap: Efendim merhabalar, padli olduğu için belli etmez.

Soru: Merhabalar bugun baska bir cihazdan ürünü siparis ettim. 90 tl olması gerekirken 170 civarinda ödeme aldı?
Cevap: merhaba sizden ricam trendyol müşteri hizmetleri ile iletişime geçer misiniz

Siyah Nu Basic Kaplı Dikişsiz Balensiz Sütyen Görsel Galerisi

Siyah Nu Basic Kaplı Dikişsiz Balensiz Sütyen En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü