siyah rugan kadın mary jane ortopedik casual ayakkabı Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Melisa

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
530
0
0
siyah rugan kadın mary jane ortopedik casual ayakkabı Tavsiye Eder Misiniz?
siyah rugan kadın mary jane ortopedik casual ayakkabı Güncel Fiyatı 489.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

siyah rugan kadın mary jane ortopedik casual ayakkabı Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

siyah rugan kadın mary jane ortopedik casual ayakkabı Hakkında yaklaşık 553 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

siyah rugan kadın mary jane ortopedik casual ayakkabı Detaylı Bilgi

siyah rugan kadın mary jane ortopedik casual ayakkabı Ürününün Satıcısı, MODAMMOR siyah rugan kadın mary jane ortopedik casual ayakkabı ürününü 489.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

siyah rugan kadın mary jane ortopedik casual ayakkabı Hakkında Yapılan Yorumlar
489.0 Tl ye satışta olan siyah rugan kadın mary jane ortopedik casual ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
553 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: Tam istediğim gibi 40 numara giyiyordum büyük geldi iade edip 39 aldım tam oldu rahat ve çok tatlı bir ayakkabı
İsim: e** T**
Tarih: 22 Kasım 2023
Beden: Beden:39
Satıcı: MODAM MOR

Yorum: güzel kaliteli, bir beden küçük alın
İsim: H** Ö**
Tarih: 14 Aralık 2023
Beden: Beden:36
Satıcı: MODA MHS

Yorum: Çok güzel, rahat bir ayakkabı.Ayağınız buçuklu ise bir numara küçük alabilirsiniz.
İsim: M** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 14 Kasım 2023

Yorum: çok güzel tam bedeninizi alin
İsim: **** ****
Tarih: 25 Mayıs 2024
Beden: Beden:40
Satıcı: DİORİN

Yorum: ayakkabılar çok tatlı ve çok rahatlar. yorumlara bakarak bir numara küçük aldım ayağıma tam oldu, iyi ki küçük almışım..
İsim: T** B**
Tarih: 20 Aralık 2023
Beden: Beden:37

Yorum: 1 beden küçük alın .
İsim: G** E**
Tarih: 05 Aralık 2023

Yorum: Hayatımda aldığım en iyi ayakkabılardan bir tanesi diyebilirim bu kadar rahat olacağını düşünmemiştim çok rahat bir ayakkabı tam numaramızı alabilirsiniz kalın bir çorapla giydim o şekilde bile sıkmadan oldu muadilleri çok pahalı kesinlikle bu ayakkabıya şans verebilirsiniz
İsim: Ş** Y**
Tarih: 08 Kasım 2023

Yorum: Çok beğendim çok tatlı. Sadece biraz kaba duruyor gibi. Ben 36.5 giydiğim için ne olur ne olmaz 37 aldım ama önde baya boşluk kaldı 36 da alsam olurmuş.
İsim: M** S**
Tarih: 05 Kasım 2023

Yorum: 1 numara küçük alın bayıldım cok güzel ve rahat
İsim: a** o**
Tarih: 18 Aralık 2023

Yorum: tereddüt etmeden alın. kalıbı çok rahat. arkası vurmaması için yumuşak. kendi numaramı aldım.
İsim: E** I** P**
Tarih: 11 Kasım 2023

Yorum: 400 e falan almıştım harcadıgım en iyi 400tl cok guzel duruyor kombinin havasını değiştiriyor
İsim: vildan y.
Tarih: 07 Nisan 2024

Yorum: 39 söylemiştim ama 38 geldi, iyi ki 38 gelmiş tam oldu 39 giymeme rağmen. bebek gibi bir pabuç ve taraklı ayak olmama rağmen aşırı rahat
İsim: Ş** K**
Tarih: 08 Ocak 2024

Yorum: Siparişi verdim ertesi gün elimdeydi. Hem çok şık hem de çok konforlu bir ayakkabı. Ayağı kesinlikle yormuyor. Rugan olduğu için terettüt etmedim değil. Ama beklentimi fazlasıyla karşıladı. Ayak numaram tam oldu. Hızlı teslimat ve güvenli alışverişten dolayı satıcıya müteşekkirim
Tarih: 07 Kasım 2023
Beden: Beden:38

Yorum: Güzel ayakkabı, tam numara alın
İsim: G** Y**
Tarih: 03 Mart 2024
Satıcı: NO35 AYAKKABI

Yorum: çok şirin ama bir numara küçük alabilirsiniz
İsim: F** N** C**
Tarih: 27 Ocak 2024

Yorum: Bi numara küçük alın 39giyiyorum 38 tam oldu çok rahat bi ayakkabı çok klas kargoda hızlıydı pişman olmazsınız ama almazsanız çok şey kaybedersiniz
Tarih: 15 Kasım 2023

Yorum: cok begendim kendi numaramı aldım ve tam oldu tek problemi kötü kokuyo ama o da zaten gecer
İsim: d** ü**
Tarih: 08 Mayıs 2024

Yorum: 39 giyen 38 almalı
Tarih: 22 Aralık 2023

Yorum: çok güzel ama 1-2 numara küçük alınmalı ben kendi numaramı aldım büyük geldi
Tarih: 21 Kasım 2023

Yorum: 38.5 giyiyorum normalde 38 aldım tam oldu ilginç ama gerçekten çok rahat rugan olmasaydı daha iyiydi ama. Ürün güzel. Kargo inanılmaz hızlıydı 1 gün sürmeden geldi. Teşekkürler.
İsim: t** ş**
Tarih: 06 Aralık 2023

Yorum: Ürün güzel .yorumlara bakarak 36 aldım ama çok sıktı keşke bu numara büyük alsaydım
İsim: Ç** Y** E**
Tarih: 07 Mayıs 2024
Satıcı: RAMON CALİENTE

Yorum: 1 numara küçük alın. güzel.
İsim: S** G**
Tarih: 08 Kasım 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: Kızıma aldım çok beğendi👍
İsim: A** D**
Tarih: 21 Mart 2024

Yorum: tam numaramı aldım bir parmak büyük ama 36 alsaydım ayağıma vururdu çok hoşuma gitti
İsim: g** a**
Tarih: 16 Mayıs 2024

Yorum: Teyzeme aldım çok memnun
İsim: E** O**
Tarih: 16 Ocak 2024

Yorum: güzel ancak bi numara büyük alınmalı asla tam kalıp değil küçük geldi iade
İsim: Z** D**
Tarih: 21 Mart 2024
Satıcı: NO35 AYAKKABI

Yorum: Kızım için aldım. Çok sık ve rahat kızımın ayakkabı numarası 40.5fakat kalıp geniş 40 numara tam oldu. Teşekkürler
İsim: b** a**
Tarih: 09 Kasım 2023

Yorum: yorumlara uyarak bir numara kucuk almistim, olmadigi icin iade ettim :") bucuklu numara degilseniz kendi numaranizi tercih edebilirsiniz. bilek kismi bileginizi kesmiyor, yumusak ve rahat. gayet basarili bi urun
İsim: S** N** B**
Tarih: 27 Nisan 2024

Yorum: Ayağım 39 38 aldım ayağınız inceyse bir beden küçük alın o bile bir tık büyük ama bir beden daha küçük alsam olmazdı.kilotlu çorapla giyince ayağım yara oldu çok rahat değil normal çorapla giyilebilir
İsim: R** G** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Mayıs 2024

Yorum: Herkes bir numara küçük alın demiş ama ayakkabı çok sert bence kendi numaranızı alın benim ayağıma giyer giymez vurdu mesela ayağınız taraklı değilse almalısınız taraklıysa vuruyor
İsim: B** B**
Tarih: 06 Aralık 2023
Satıcı: Olvera

siyah rugan kadın mary jane ortopedik casual ayakkabı Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: topuk boyunu ògrenebilirmiyim
Cevap: 5 CM EFENDİM

Soru: Merhabalar 37 numarası ne zaman gelir
Cevap: yakında gelecek

Soru: 41 numara gelecek mi?
Cevap: Malesef efendim 40 numaraya kadar urunlerimiz

Soru: Kolay gelsin tam kalıp mıdır
Cevap: Kalıplarimız bire bir efendim devamli giydiginiz numarayı tercih etmenizi öneririz

Soru: Merhabalar 38 39 giyiyorum hangisini önerirsiniz
Cevap: Kalıplarimız bire bir efendim devamli giydiginiz numarayı tercih etmenizi öneririz

Soru: 36 numara ne zaman gelir
Cevap: bu gün efendim

Soru: 36 sı ne zaman gelir
Cevap: gün içinde stoklarda olur efendim

Soru: 37 numarası ne zaman gelir acaba? 🙏 Kolay gelsin
Cevap: eklendi efendim

Soru: merahaba ayagım 38,5 39 no alıyrum rahat oluyor bu ayakkabıda yuvarlak burun 39 rahat olur die düşünüyrum fakat yinede sorsam kac no alınmalı acaba???!
Cevap: Kalıplarimız bire bir efendim devamli giydiginiz numarayı tercih etmenizi öneririz 39 daha doğru tercih olur efendim

Soru: merhaba 37 numara giyiyorum 36 mi almalıyım tüm yorumlar o şekilde
Cevap: Kaliplarimiz tam numara efendim 37 giyiyorsaniz 37 alabilrsiniz

Soru: Merhabalar taraklı ayaklara olurmu
Cevap: Evet olur efendim

Soru: 36 numara yakın zamanda gelecek mi
Cevap: evet gelecek

Soru: 36 ne zaman gelir ??
Cevap: Merhaba, hafta içerisinde güncellenecektir, sağlıklı günler dileriz.

Soru: topuk boyu ne kadar kalıp olarka nasil
Cevap: Kalıplarimız bire bir efendim devamli giydiginiz numarayı tercih etmenizi öneririz topik 5 cm efendim

Soru: merhaba 36 bedeni ne zaman gelir
Cevap: Hafta içinde gelecek

Soru: 37 numaranın stoğu yenilenecek mi
Cevap: Hafta icinde yenilenecek efendim

Soru: 37 numarası ne zaman gelir?
Cevap: sayfamızda salim sırma markalı üründe mevcut efendim

Soru: siyah tek kemerlinin 37 numarası ne zaman gelecek
Cevap: Yakında gelecek

Soru: meehabalar normal ayakkabıda 38,5 giyiyorum bunda kaç numara almam gerekiyor??
Cevap: 38 öneririm size

Soru: Hello, I ordered these shoes from you and i was sent completely different sneakers. How could we solve this?
Cevap: CAN YOU SEND US A PHOTO OF YOUR SHOES?

siyah rugan kadın mary jane ortopedik casual ayakkabı Görsel Galerisi

siyah rugan kadın mary jane ortopedik casual ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü