SİYAH RUGAN TAŞLI KADIN TOPUKLU Satın Alır Mısınız ?

Ozlem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,194
0
0
SİYAH RUGAN TAŞLI KADIN TOPUKLU En Ucuzu Nerede Bulunur?
SİYAH RUGAN TAŞLI KADIN TOPUKLU Güncel Fiyatı 879.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

SİYAH RUGAN TAŞLI KADIN TOPUKLU Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

SİYAH RUGAN TAŞLI KADIN TOPUKLU Hakkında yaklaşık 4 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

SİYAH RUGAN TAŞLI KADIN TOPUKLU Ürün Özellikleri

SİYAH RUGAN TAŞLI KADIN TOPUKLU Ürününün Satıcısı, Rovigo SİYAH RUGAN TAŞLI KADIN TOPUKLU ürününü 879.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

SİYAH RUGAN TAŞLI KADIN TOPUKLU Yorum Ve Değerlendirmeler
879.99 Tl ye satışta olan SİYAH RUGAN TAŞLI KADIN TOPUKLU Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: çok şık ve rahat 😍😍😍
İsim: m** k**
Tarih: 26 Nisan 2024
Beden: size:40
Satıcı: ROVİGO

Yorum: ayakkabı elime ulaştı harika bir ürün herkese tavsiye ederim kalıbı tam kalıp çok şık çok kokoş bir ayakkabı tam aradığım ayakkabı herkese tavsiye ederim zevkle giyeceğim on numara beş yıldız diyorum
İsim: **** ****
Tarih: 30 Mayıs 2024
Beden: Beden:36

Yorum: Çok şık çok rahat bi ayakkabı tavsiye ediyorum
İsim: h** ç**
Tarih: 15 Haziran 2024
Beden: Beden:37

Yorum: Okadar güzel kaliteli ve şık düşünmeden alabilirsini tam kalıp giydiğiniz numarayı alın sadece satıcıya mesaj attım 2 gün sonra döndüler onun için 1 yıldız kırdım daha özverili olabilirler
İsim: S** S**
Tarih: 23 Mayıs 2024
Beden: Beden:36

SİYAH RUGAN TAŞLI KADIN TOPUKLU Merak Edilen Konular

Soru: Ürünün 40 numarası yokmu
Cevap: Merhaba, Mevcut ürün tükenmiştir. Gelince haber sekmesi ile ürün stokları güncellendiğinde bilgi mesajı gelmiş olur. İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba 36 numarası tükenmiş acaba tekrar gelicek mi?
Cevap: Merhaba, Mevcut ürün tükenmiştir. Gelince haber sekmesi ile ürün stokları güncellendiğinde bilgi mesajı gelmiş olur. İyi günler dileriz.

Soru: Ayağım 24 cm kaç numara almamı tavsiye edersiniz?
Cevap: Merhaba ürün tam kalıptır kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz

SİYAH RUGAN TAŞLI KADIN TOPUKLU Görsel Galerisi

SİYAH RUGAN TAŞLI KADIN TOPUKLU En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü