Siyah Sarımsak Şampuanı 3 al 2 Öde 3x300 Ml - Yıpranmış Seyrek Dökülen Saçlar Alanlar Memnun Mu ?

Guler

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
294
0
0
Siyah Sarımsak Şampuanı 3 al 2 Öde 3x300 Ml - Yıpranmış Seyrek Dökülen Saçlar Satın Alır Mısınız?
Siyah Sarımsak Şampuanı 3 al 2 Öde 3x300 Ml - Yıpranmış Seyrek Dökülen Saçlar Güncel Fiyatı 240.23 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Siyah Sarımsak Şampuanı 3 al 2 Öde 3x300 Ml - Yıpranmış Seyrek Dökülen Saçlar Gerçekten İyi Mi?

Siyah Sarımsak Şampuanı 3 al 2 Öde 3x300 Ml - Yıpranmış Seyrek Dökülen Saçlar Hakkında yaklaşık 8339 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Siyah Sarımsak Şampuanı 3 al 2 Öde 3x300 Ml - Yıpranmış Seyrek Dökülen Saçlar Ürün Bilgisi

_x000D_

Siyah Sarımsak Şampuanı 3 al 2 Öde 3x300 Ml - Yıpranmış Seyrek Dökülen Saçlar Ürününün Satıcısı, Bioxcin Siyah Sarımsak Şampuanı 3 al 2 Öde 3x300 Ml - Yıpranmış Seyrek Dökülen Saçlar ürününü 240.23 Tl'den Satılmaktadır.

Siyah Sarımsak Şampuanı 3 al 2 Öde 3x300 Ml - Yıpranmış Seyrek Dökülen Saçlar Kullanıcı Yorumları
240.23 Tl ye satışta olan Siyah Sarımsak Şampuanı 3 al 2 Öde 3x300 Ml - Yıpranmış Seyrek Dökülen Saçlar Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
8339 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: İndirime girdikçe stok yaptığım canım şampuanm
İsim: K** U** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 22 Mayıs 2023
Satıcı: eczamall

Yorum: Mükemmel bir şampuan. Stoklayıp bittikçe sipariş ediyorum. Yıllardır sorun yaşadığım saç dökülmemi ciddi oranda azalttk ve eşimin kepek sorununu da çözdü. Alın- aldırın.
İsim: G** G**
Tarih: 06 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Pharmasya Kozmetik ve Sağlık

Yorum: Henüz kullanmadım ama kullanıp memnun kalan çok arkadaşım olmuş saç dökülmeleri neredeyse bitmiş bende hazır indirimdeyken bol bol stokladm kullanıp tekrardan güncelleme yaparım
İsim: v** ö**
Tarih: 20 Haziran 2023
Satıcı: Evdeeczane

Yorum: Ürün 3 günde geldi memnun kaldım 3 şişe bitirdim saçlarımın dökülmesi baya azaldı yumuşacık oldu saçlarım
İsim: B** M**
Tarih: 15 Mart 2023
Satıcı: Maynatura

Yorum: Stokladım muazzam
İsim: M** S**
Tarih: 29 Mart 2023

Yorum: uzun zamandan beridir kullandığım bir şampuan zaten. Burada da indirime girdikçe stok yapıyorum, saçımda ki kepeklere deri döküntülerine iyi gelen tek şampuan
İsim: s** k**
Tarih: 02 Haziran 2023
Satıcı: Maynatura

Yorum: Oğlum için aldım.ciddi oranda saç dökülmesi durdu.Ayrıca saçları gözle görülür şekilde hacimleşti.Alın aldırın derim . parasını sonuna kadar hakediyor.
İsim: Şenay H.
Tarih: 22 Ocak 2023
Satıcı: DERMOAKTİF

Yorum: Bir sürü şampuan denedikten sonra gratisteki hanımefendinin bunu önermesiyle aldım. Saçlarım ince telli ve seyrek. Saçlarımı yumuşacık yapıyor. Kepek sorunum çok az var o da benim sürekli şampuan değiştirmemden kaynaklanıyor. Bittikçe aldığım stok yaptığım tek şampuan oldu. 3 gün içerisinde elime ulaştı.
İsim: **** ****
Tarih: 13 Kasım 2022

Yorum: ürün şimdi geldi yıllardır erkek kardeşim kullanıyor zaten ben de tecrübe etmiştim çok saçım dökülüyordu aslında kardeşiminkibden kullanıp beğenmiştim bebek saçlar çıkıyor ve dökülne azalıyordu niye ise başka şampuanlara merak salıp bırakmıştım dökülne yine başladı şimdi tekrar bioxin e döndüm saçlarımın uçlarında boya var sadece o kısıma yıkadıktaDevamını Oku
Tarih: 20 Aralık 2022

Yorum: Çoook beğendim indirime girince depo yapcam. Kokusu da çok hoş
İsim: A** Ü**
Tarih: 23 Aralık 2022

Yorum: Çok memnunum . İnce telli saçım var etkisini görüyorum tavsiye ederim
İsim: G** P**
Tarih: Elite Üye
Beden: 24 Ocak 2023

Yorum: kızım için aldım kepek sorununu da çözdü. bundan sonra favorimdir
İsim: s** a**
Tarih: 12 Mayıs 2023

Yorum: şampuana bayıldımm saçlarıma çok iyi geldi özenli ve güzel pakentlenmişti teşekkürler ☺
Tarih: 08 Mart 2023

Yorum: Eşim için aldım. Çok memnun kaldı. Saçları gözle görünür şekilde saçları gürleşti.
İsim: D** K**
Tarih: 13 Mayıs 2023

Yorum: Yaklasik imi aydir kullaniyorum zaten son zamlardan sonra stok icin aldim kesinlikle oneriyorum mis gibi kokuyo gercekten
İsim: S** H**
Tarih: 31 Ağustos 2023
Satıcı: facedermo

Yorum: Yengeme aldım saçları çok dökülüyordu iyi geldi çok memnun
İsim: F** G**
Tarih: 07 Eylül 2022
Satıcı: eczamallshop

Yorum: Saçlarım bu ara hasta , bioxcin sarımsak iyi geliyor 💯 toparlamaya başladı bile 🤗 Kokusu da MÜKEMMEL 😌♥
İsim: E** E**
Tarih: 24 Kasım 2022
Satıcı: Mutlu Fiyatlar

Yorum: çok başarılı bir ürün,,saçlarım çok güzel oldu,yumuşacık yaptı. kargo tam zanında getirdi.ben memnun kaldım.
İsim: Z** Y**
Tarih: 05 Ağustos 2022

Yorum: Çok memnunum stok yapıyorum
İsim: T** K**
Tarih: 31 Mayıs 2023

Yorum: Ürün çok güzel saçlarımda ilk yıkamadan farkettiğim bi yumuşaklık var normalde benim saçlarım dümdüz olduğu için hemen söner yağlı yapışık durur hiç öyle olmadı iyiki üçlüsünden almışım . Teşekkürler Trendyol..
İsim: D** G**
Tarih: 03 Ekim 2022

Yorum: Ürün elime dün ulaştı bugün denedim kokusu çok güzel saçlarım kıvırcık,ince telli ve boyalı benim gibi saç dökülmesi ve koparak kırılma yaşayanlar alabilir. Birçok şampuan denedim fayda görmedim bu üründen umutluyum saç derimde rahatlama hissettim.Tek sorun benim gibi şampuanın yanında duşta saç kremi kullanıyorsanız bu ürün başta saçlarınızı sertlDevamını Oku
İsim: Nagihan G.
Tarih: 16 Temmuz 2022

Yorum: Eşim için aldım, saç ektirmişti bundan kullanıyor ve memnun.
İsim: M** Y**
Tarih: 23 Eylül 2022
Satıcı: eczamallshop

Yorum: kardeşimin saçları dökülüyor onun için aldık iyi geldiğini düşünüyorum
İsim: F** D**
Tarih: 15 Haziran 2022

Yorum: indirimden çok uygun geldi saclarim çok dokunuyorsun ilk yıkamada hemen fark etti tavsiye ederim
İsim: y** i**
Tarih: 22 Aralık 2022

Yorum: Fiyat uygun gördükçe alıp stoklarım güzel ürün saçlarımı yumuşacık yaptı dökülmede eskiye nazaran azaldı şampuanın etkisini anlamak için 2-3 ayda bi şampuan değiştirmek gerekiyor
İsim: A** Y**
Tarih: 21 Mart 2023

Yorum: oldukça hızlı ve saglam geldi paketlemesi ozenliydi inşallah faydasinida görürüm
İsim: F** C**
Tarih: 04 Mart 2023

Yorum: Gerçekten mükemmel sonuç veriyor şiddetle tavsiye ediyorum hızlı gönderi teşekkür ederim
Tarih: 07 Ocak 2023

Yorum: Harika yıpranmış ve boyalı saçlar için çok güzel mutlaka tavsiye ederim bir kaç yıkamada bile fark etti
İsim: S** ç**
Tarih: 07 Mayıs 2023
Satıcı: Bioxcin

Yorum: Harika bir şampuan.Ilk kullanımda etkisini hemen gösterdi.Herkese tavsiye ederim özellikle boyalı saçı olanlara.
Tarih: 10 Mayıs 2023

Yorum: Keşke 10 yıldız olsaydı’da verseydim indirimde aldım gerçekten keşke daha önce alsaymışım dediğim tek şey stok yapacam galiba bu gidişle hızlı kargo zaten inanılmaz her şekilde teşekkür ederim 😍😍😍😍😍dökülmemi kesti
Tarih: 13 Eylül 2022

Siyah Sarımsak Şampuanı 3 al 2 Öde 3x300 Ml - Yıpranmış Seyrek Dökülen Saçlar Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: tsk ederim
Cevap: Rica ederiz efendim.mehtap cosmetic

Soru: sorduğum soruyu neden reddediyosunuz hangi kargo firması ile gelecek onu soruyorum
Cevap: Merhaba trendyol express ile gönderim sağlamaktayız, sağlıklı günler dileriz

Soru: saçlarım da hiç dökülme yok kullanabilir miyim
Cevap: Merhaba, saç dökülmesine karşı kullanıma uygundur.

Soru: Bu şampuanı kullanıcamda hangi Serumu kullansam daha iyi olur ? bioxcin forte serumu ve siyah sarımsak şampuanı uyumlu olurmu ? Yoksa şampuanı da bioxcin forte mi kullanayım?
Cevap: Merhaba, mağazamızda satışa sunulan ürünler ile ilgili detaylı sorularınızı, hafta içi 08:00-18:00, hafta sonu cumartesi günleri 08:00-14:00 saatleri arasında mağazamıza yönlendirmenizi rica ederiz ilginize teşekkür ederiz.

Soru: Ürün orijinal mi diye yöneltilen sorulara evet yada hayir dememissiniz. Kapali cevap vermissiniz. Ürün orijinal mi? Evet mi hayir mi?
Cevap: MERHABA. EVET

Soru: merhaba duşta 1 defa mı yoksa 2 defa mı uygulamamız gerekiyor yani birden fazla uygulayabilir miyiz
Cevap: Merhaba, dilerseniz uygulama yapabilirsiniz efendim.

Soru: saçlarım kuru ve çok dökülüyor ne önerirsiniz
Cevap: Merhaba, Bioxcin Quantum Şampuan 3al 2öde (Kuru-Normal Saçlar) için olan ürünü kullanabilrsiniz efendim.

Soru: Yoğun saç dökülmesine hngisi alınmalı
Cevap: Değerli Tüketicimiz, Ürün önerisinde bulunamamaktayız. Ancak, Siyah Sarımsak Şampuan 3x300 Ml - Saç Dökülmesi Şampuanı saç dökülmesine etkinliği klinik testlerde kanıtlanmış, en çok satan ürünler arasındadır. Bu hususu yinede hekiminize danışmanızı tavsiye ederiz. Sağlıklı günler dileriz. Mahall-e

Soru: merhabalar 3x300ml diyor 3tanemi bu fiyat 3 tanemi geliyor,tekli fiyatımı bu teşekkürler
Cevap: Degerli Müsterimiz, ilgili ürün 3 lü olarak satista yer almaktadir.

Soru: icin dei nemlemdirme özelliği var mi
Cevap: hayır mevcut değil efendim

Soru: İçerisinde sülfat var mı yani tuzsuz şampuan Mıdır bu
Cevap: Merhaba detaylı bilgii için üretici firma ile iletişime geçebilrsiniz efendm

Soru: Merhaba, annem geçen sene kemoterapi tedavisi aldı kullanabilir mi
Cevap: Merhaba. Ürünün kendi sitesinde detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz, sağlıklı günler dileriz.

Soru: kırmızı kutuyla arasında ki fark nedir
Cevap: Merhaba, forte ürünün yoğun dökülmeye karşı olan üründür efendim.

Soru: merhaba saçta uzatıyor mu
Cevap: Merhaba, detaylı bilgi için marka web sayfasını ziyaret etmenizi rica ederiz. Sağlıklı günler dileriz

Soru: kolay. geldi. 3 ad. sanırım. sşampuan 300 milim. doğrumu dur
Cevap: Değerli Tüketicimiz; Ürün 3 Adet her adet 300 ml dir.Sağlıklı Günler Dileriz.Mahall-e

Soru: Selam sac uzamasina yardimci olurmu?
Cevap: Değerli Müşterimiz, ilgili ürün saç dökülmesine karşı etkilidir.İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba benim saçımda asiri kepeklenme ve dökülme var dermotolga gözüktüm farklı şampuanlar verdi ise yaramadı bu geçirir mi acaba
Cevap: Merhaba. Ürünü kullanmadan önce eczacınıza ya da doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba saçlarım yağlı ama çok dökülüyor bu sarımsaklı şampuan işe yararmı
Cevap: Merhaba tabii ki

Soru: merhabalar boyali saclar icin hamgi dokulme karsitini kullanmaliyim
Cevap: görseldeki ürünü kullanab

Soru: ürün orjinal eczanedeki ürün ile aynı değil mi?
Cevap: Merhaba, evet efendim. Satışta ki tüm ürünlerimiz orijinaldir.

Siyah Sarımsak Şampuanı 3 al 2 Öde 3x300 Ml - Yıpranmış Seyrek Dökülen Saçlar Görseller

Siyah Sarımsak Şampuanı 3 al 2 Öde 3x300 Ml - Yıpranmış Seyrek Dökülen Saçlar En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü