Siyah Shk19 Çıtçıt Kapatmalı Suni Deri Fermuarlı Makyaj Çantalı El Ve Omuz Çantası E-33 U-15 G-10 Cm Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Irem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
593
0
0
Siyah Shk19 Çıtçıt Kapatmalı Suni Deri Fermuarlı Makyaj Çantalı El Ve Omuz Çantası E:33 U:15 G:10 Cm En Düşük Fiyat Nerede?
Siyah Shk19 Çıtçıt Kapatmalı Suni Deri Fermuarlı Makyaj Çantalı El Ve Omuz Çantası E:33 U:15 G:10 Cm Güncel Satış Fiyatı 198.58 Tl'den Satılmaktadır.

Siyah Shk19 Çıtçıt Kapatmalı Suni Deri Fermuarlı Makyaj Çantalı El Ve Omuz Çantası E:33 U:15 G:10 Cm Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Siyah Shk19 Çıtçıt Kapatmalı Suni Deri Fermuarlı Makyaj Çantalı El Ve Omuz Çantası E:33 U:15 G:10 Cm Hakkında yaklaşık 7962 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Siyah Shk19 Çıtçıt Kapatmalı Suni Deri Fermuarlı Makyaj Çantalı El Ve Omuz Çantası E:33 U:15 G:10 Cm Teknik Detaylar

Siyah Shk19 Çıtçıt Kapatmalı Suni Deri Fermuarlı Makyaj Çantalı El Ve Omuz Çantası E:33 U:15 G:10 Cm Ürününün Satıcısı, Shaka Siyah Shk19 Çıtçıt Kapatmalı Suni Deri Fermuarlı Makyaj Çantalı El Ve Omuz Çantası E:33 U:15 G:10 Cm ürününü 198.58 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Siyah Shk19 Çıtçıt Kapatmalı Suni Deri Fermuarlı Makyaj Çantalı El Ve Omuz Çantası E:33 U:15 G:10 Cm En Son Yapılan Yorumlar
198.58 Tl ye satışta olan Siyah Shk19 Çıtçıt Kapatmalı Suni Deri Fermuarlı Makyaj Çantalı El Ve Omuz Çantası E:33 U:15 G:10 Cm Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
7962 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: çok iyi bi çanta paketleme de güzeldi teşekkür ederim
İsim: E** U**
Tarih: 19 Temmuz 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Shaka

Yorum: Çok güzel ben beğendim paketlemeside iyiydi teşekkür ederim 🙏
İsim: **** ****
Tarih: 30 Ocak 2024

Yorum: cok tatlı bi canta ister spor ister classic kullanabiliyosunuz makyaj cantasi cikmasi da ekstra bir arti bence ben iki tane aldim kupon falan tanesi 100’e geldi harcadigim en verimli 100 tl tavsiye ederim ve kargosu da çok hizliydi saliyi carsambaya baglayan gece siparis verdim persembe geldi tesekkur ederim <3
İsim: M** H** S**
Tarih: 07 Şubat 2024

Yorum: tam bir kurtarıcı çok kullanışlı bir çanta
İsim: E** A**
Tarih: 17 Mayıs 2024

Yorum: cok begendim hizli kargolama temiz urun hediye icin ayrica tesekkur ederim
İsim: ı** s**
Tarih: 26 Şubat 2024

Yorum: #deryabirinci den gördüm aldım harika
İsim: emine k.
Tarih: 26 Ekim 2023

Yorum: Arkadaşıma doğum günü hediyesi için almıştım kesinlikle alacağım kendimede çok kaliteli
Tarih: 23 Şubat 2024

Yorum: hediye için teşekkür ederim çantam çok tatlıı
İsim: E** T**
Tarih: 23 Temmuz 2024

Yorum: Çok güzel zaten tartışılmaz
İsim: A** Ç**
Tarih: 02 Mayıs 2024

Yorum: Harika bir ürün çok kurtarıcı bir çanta
İsim: Büşra A.
Tarih: 18 Mart 2024

Yorum: çanta aşırı iyiii dokusu yumuşacık içinden kocaman bir makyaj çantası da çıkıyor kuzenimle ikimize aldık çok memnun kaldım başka renklerini de alcam , çok teşekkürler
İsim: Z** k**
Tarih: 05 Ağustos 2023

Yorum: Tek kelimeyle herseyi çok güzel bu sayfayı keşfettim için şuan çok mutluyum kizlar inanılmaz indirim zamanları oluyor ben çantamı 190 tl aldım ayrıca yanında she up candır boom serisinden parfümü aldım aynı şekilde onun normalde 300 tl olan fiyat ben indirim ile 180 tl aldım artı yanında 400 gr kıl maskesi hediye ettiler çok teşekkür ediyorum karDevamını Oku
İsim: H** G**
Tarih: 15 Şubat 2024

Yorum: arkadaşıma doğum günü hediyesi olarak aldım çok begendi
İsim: E** E**
Tarih: 05 Şubat 2024

Yorum: çok beğendim paketlemede çok güzel
Tarih: 06 Şubat 2024

Yorum: Cokk begendim her gune uyacak bi parca bence. gayette kaliteli cok hosuma gitti fiyati artmadan kesinlikle alinmali
İsim: E** Ö**
Tarih: 14 Haziran 2024

Yorum: Çanta mükemmel çok beğendim hediyeniz içinde teşekkür ederim
Tarih: 30 Temmuz 2024

Yorum: Günlük kullanım için uygun
İsim: S** h** A**
Tarih: 18 Aralık 2023

Yorum: beklentimin üstünde geldi fiyatıda çok uygun çok güzel ve şık kesinlikle alınmalı
İsim: H** A**
Tarih: 03 Şubat 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: mükkemmel bi çanta çok şık
İsim: b** m**
Tarih: 08 Mart 2024

Yorum: Gözlediyimden iyi geldi.Güzel ürün.Tavsiyye ediyorum.Hediyye içinde ayrıca teşekkürler🌸🌸
Tarih: 24 Şubat 2024

Yorum: Orta boy bir canta her türlü taşıyabilirsiniz günlük tarza daha Şık bir hava katıyor kaliteli ürün
İsim: m** d**
Tarih: 24 Şubat 2024

Yorum: çok beğendim çok şık duruyor
İsim: S** U**
Tarih: 25 Nisan 2024

Yorum: Müthiş bir çanta çok beğendim her şeyle gayet uyuyor tam istediğim gibi hem spor hem şık bir çanta.
İsim: Ş** O**
Tarih: 23 Temmuz 2024

Yorum: Güzel ve şık duruyor satıcı da iyi paketlemesi de güzeldi
İsim: S** K**
Tarih: 13 Şubat 2024

Yorum: güzel hos bir parça her dolapta bulunmali
İsim: d** t**
Tarih: 04 Mayıs 2024

Yorum: Çok güzel şık
İsim: R** A**
Tarih: 01 Şubat 2024

Yorum: çok begendim çokta şık duruyor teşekkürler
İsim: F** O**
Tarih: 28 Ekim 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Kızıma hediye olarak aldım çok beğendi güzel yumuşak bir dokusu var
İsim: YASEMİN Y.
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: Ürün çok şık teşekkür ederim güzel paketlenmiş
İsim: N** a**
Tarih: 06 Haziran 2024

Yorum: aşık oldummm😍😍
İsim: B** D**
Tarih: 30 Mart 2024

Siyah Shk19 Çıtçıt Kapatmalı Suni Deri Fermuarlı Makyaj Çantalı El Ve Omuz Çantası E:33 U:15 G:10 Cm Merak Edilen Konular

Soru: tablet sigar mi uni icin alicam
Cevap: Merhaba çantamızın ölçüsü isminde ve ürün özellikleri kısmında açıklamalı şekilde yazmaktadır sizler eşyalarınızı ölçerek daha doğru karar verebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İyi günler dileriz. 🌸

Soru: Merhabalar 32 cm tablet sığar mı acaba ?
Cevap: Merhaba çantamızın ölçüsü isminde ve ürün özellikleri kısmında açıklamalı şekilde yazmaktadır sizler eşyalarınızı ölçerek daha doğru karar verebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İyi günler dileriz. 🌸

Soru: boyutu nasıl
Cevap: Merhaba, ürün ölçüleri açıklamada bulunmaktadır. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız . İyi günler dileriz

Soru: Astarı var mı
Cevap: Merhaba, ürünün kadife astarı mevcuttur

Soru: Ekru rengi normalde var mı
Cevap: Merhaba Ekru rengi şu anda stoklarımızda bulunmamaktadır ürünümüzün diğer renklerine bakabilirsiniz ilginiz için teşekkürler

Soru: derin mi ?
Cevap: Merhaba evet efendim

Soru: Merhaba fermuarlimi
Cevap: Merhaba, ürün çıtçıtlıdır

Soru: fermuarlı mi
Cevap: Merhaba ürünümüz çıtçıtlıdır efendim.

Soru: fermuarlı mı
Cevap: Merhaba ürünümüz çıtçıtlıdır efendim.

Soru: Bu ürünün krem bej rengi yok mu ne zaman gelecek
Cevap: Merhaba, üretimde yapım aşamasındadır. Üretime bağlı olduğu için net bir tarih verememekteyiz ürünü favorilere ekleyip takipte kalmanızı tavsiye ederiz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız . İyi günler dileriz

Soru: Merhaba, fermuar yapılabilir mi?
Cevap: Merhaba, ürünümüz çıtçıtlıdır. İlginiz için teşekkür ederiz

Soru: içerisinde makyaj çantası gönderiyorsunuz demi
Cevap: Merhaba ürünümüz makyaj çantası ile beraber gönderilmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz

Soru: leptap sıgarmi
Cevap: Merhaba, ürün özellikleri kısmında ölçü bilgileri yer almaktadır.

Soru: fermuarlı mı
Cevap: Merhaba ürünümüz çıtçıtlıdır. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız . İyi günler dileriz

Soru: içinde makyaj çantası varmış o geliyor mu
Cevap: Merhaba ürünümüz makyah çantasıyla beraber gönderilmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz

Soru: merhaba makyaj çantalı büyük siyah çantanız tükenmiş ne zaman gelir acaba
Cevap: Merhaba, üretimde yapım aşamasındadır. Üretime bağlı olduğu için net bir tarih verememekteyiz. Ürünü favorilere ekleyip takipte kalmanızı tavsiye ederiz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İyi günler dileriz. 🌸

Soru: merhaba mackbook girermi içine bunun?

Soru: Merhaba acı kahve güncellenir mi
Cevap: Merhaba, üretimde yapım aşamasındadır. Üretime bağlı olduğu için net bir tarih verememekteyiz. Ürünü favorilere ekleyip takipte kalmanızı tavsiye ederiz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İyi günler dileriz. 🌸

Soru: Çanta fermuarlı mı yoksa sadece çıt çıt mı var
Cevap: Merhaba ürünümüz çıtçıtlıdır. İlginiz için teşekkür ederiz

Soru: Merhaba, içine küçük deftər sığarmı?

Siyah Shk19 Çıtçıt Kapatmalı Suni Deri Fermuarlı Makyaj Çantalı El Ve Omuz Çantası E:33 U:15 G:10 Cm Görsel Galerisi

Siyah Shk19 Çıtçıt Kapatmalı Suni Deri Fermuarlı Makyaj Çantalı El Ve Omuz Çantası E:33 U:15 G:10 Cm En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü