Siyah-Siyah Kadın Sneaker 15226 En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Ozge

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,046
0
0
Siyah-Siyah Kadın Sneaker 15226 Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Siyah-Siyah Kadın Sneaker 15226 Şu Anki Satış Fiyatı 430.92 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Siyah-Siyah Kadın Sneaker 15226 Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Siyah-Siyah Kadın Sneaker 15226 Hakkında yaklaşık 4271 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Siyah-Siyah Kadın Sneaker 15226 Ürün Özellikleri

Siyah-Siyah Kadın Sneaker 15226 Ürününün Satıcısı, SOHO Siyah-Siyah Kadın Sneaker 15226 ürününü 430.92 Tl'den Satılmaktadır.

Siyah-Siyah Kadın Sneaker 15226 Yorumlar Ve Değerlendirmeler
430.92 Tl ye satışta olan Siyah-Siyah Kadın Sneaker 15226 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4271 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Çok şık ve rahat bir ayakkabı tam numaramı aldım denk geldi
İsim: **** ****
Tarih: 30 Eylül 2021
Beden: Beden:37
Satıcı: Trendyol

Yorum: çok hafif ve rahat bir ayakkabı fiyatına göre gayet kaliteli tam ayak numaranızı alın
İsim: M** O**
Tarih: 13 Mayıs 2022

Yorum: Gerçekten çok rahat harika bir ayakkabi tam numaranızi alin siparişim sorunsuz kutusunda geldi teşekkür ederim
Tarih: 03 Aralık 2022

Yorum: ürün iki gün içinde elime ulaştı çok teşekkür ederim ürün gayet güzel ve rahat ben tam numara aldım tam oldu
Tarih: 26 Eylül 2023
Beden: Beden:36

Yorum: ürün güzel ve rahat anneme aldık çok beğendi tam numara
İsim: E** ç**
Tarih: 07 Mart 2022
Beden: Beden:38

Yorum: Anneme aldım yürüyüş yaparken giyiyor. Tam kalıp. Çok rahat olduğunu söyledi ve severek giyiyor
İsim: H** D**
Tarih: 23 Aralık 2021

Yorum: ablama aldım, şık ve rahat çok güzel
İsim: c** Y**
Tarih: 17 Ocak 2023
Beden: Beden:40

Yorum: iki yil kadar önce grisini almistim cok rahatti resmen ayagimda parcalanana kadar giydim baska ayakkabi denedim yok ayaklarim perisan oldu hemen siyahını sipariş verdim dün geldi ayaklarim bayram etti o derece rahat bir ayakkabi. ÖZELLİKLE AYAK PARMAKLARI BENİM GİBİ SORUNLU OLANLAR MUTLAKA DENESİN NUMARAM 38,38.5 BU MARKA DA 39 ALİYORUM COK HAFİFDevamını Oku
İsim: nehir d.
Tarih: 18 Eylül 2022
Beden: Beden:39

Yorum: anneme hediye olarak almıştım cok begendi rahat ve kullanışlı tam beden alabilirsiniz
İsim: S** H**
Tarih: 03 Ocak 2022

Yorum: ürün gayet şık duruyo kendi num alın
İsim: M** D**
Tarih: 10 Şubat 2023

Yorum: Kayınvalidem için aldım. Ayağına tam oldu. Çok beğendi. Teşekkürler.
İsim: Aliye B. Y.
Tarih: 17 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Fotoğraf eklemeyi çok isterdim ama hediye gönderdiğim için vakit olmadı. çok güzel ve çok şık bir ayakkabı kendi bedeninizden Bir beden büyük alabilirsiniz.Daha rahat olacağını düşünüyorum biz öyle yaptık 38 bedeni 39 söyledik çok rahat oldu hızlı kargo Teşekkürler Soho.
Tarih: 26 Kasım 2022

Yorum: annem için aldım ayak numarası tam oldu çok rahat ayağımda yokmuş gibi dedi çok beğendi
İsim: s** ö**
Tarih: 16 Kasım 2021

Yorum: gayet rahat 1 numara küçük alın
Tarih: 04 Şubat 2023

Yorum: yorumlara bakarak aldım kesinlikle tavsiye ederim çok rahat bir ayakkabı almak isteyenler tereddüt etmeden alabilir 38 numara giyordum 37 numara aldım bir numara Küçük alabilirler
Tarih: 03 Kasım 2022

Yorum: Ayakkabı için kendi numaramı söyledim iyi geldi.cok rahat bir ayakkabı.tavsiye ederim.
Tarih: Elite Üye
Beden: 13 Aralık 2021

Yorum: teyzemle anneme aldim çok begendiler rahat ayakkabi çünkü ben kullanıyorum tavsiye niteliğinde aldirtiyorum herkese de
İsim: S** C**
Tarih: 08 Eylül 2024

Yorum: Anneme Hadiye olarak almıştım. Ayak numarasına göre aldım tam oldu. Çok rahat bir ayakkabı tavsiye ederim.
İsim: Rabia A.
Tarih: 15 Ekim 2022

Yorum: Hem rahat, hemde güzel bir ayakkabı, kendi numaramı aldım tam oldu. tesekkurler
İsim: D** D**
Tarih: 15 Kasım 2021

Yorum: Çok rahat bir ayakkabı anneme aldım çok beğendi
İsim: S** Ö**
Tarih: 22 Eylül 2021

Yorum: Ürün sağlam bi şekilde elime ulaştı. Annem için aldım çok beğendi ve çok rahat. Ayakkabı tam kalıp o yüzden kendi numaranızı almanızı tavsiye ederim.
İsim: P** K**
Tarih: 17 Ocak 2023

Yorum: kesinlikle tereddut etmeyin cok guzel bi ayakkabi .bi kuçuk numarasini alsaniz sanki daha iyi .ben kendi numaramida aldim bi kucugunude aldim her ikiside rahat ve guzel .uzun zamandir giyiyorum
İsim: m** y**
Tarih: 24 Mayıs 2022

Yorum: Çok aşırı rahat ve güzel ayakkabı tam kalıp kendi numaranızı alın teşekkürler ilk kez netten ayakkabı alıyorum iyi ki almışım...
Tarih: 02 Nisan 2022

Yorum: Aşırı tatlı ve şık bir parça beyazını da aldım bir numara küçük alabilirsiniz 👍
Tarih: 19 Haziran 2022

Yorum: ayakkabıyı çok beğendim bagciksiz olması benim için super çok kaliteli kendi numaranızı alın. kargoda çok çabuk geldi paketleme harikaydı ezilmeden elime ulaştı satıcıya teşekkür ederim tereddütsüz alın derim.
İsim: M** A** G**
Tarih: 07 Ağustos 2022

Yorum: anneme aldım çok beğendi çok rahat kendi numaranızı alın
İsim: s** d**
Tarih: 23 Kasım 2022

Yorum: çok rahat bir ayakkabı ❤ tam numara tercih edebilirsiniz
İsim: N** Y**
Tarih: 20 Şubat 2022
Beden: Beden:40

Yorum: Annem için aldım aldım çok rahat hemen ablama da aldım. Ailece yürüyüşe çıkıyoruz
İsim: A** N**
Tarih: 27 Mart 2022

Yorum: annemin için indirimdeyken almıştım kendi ayak numaranızı alabilirsiniz çok rahat
İsim: A** ö**
Tarih: 14 Ekim 2021

Yorum: güzel kaliteli tam numaramı aldım hafif ve tabanı yüksek kibar duruyor teşekkürler
İsim: gülden u.
Tarih: 19 Mart 2022

Siyah-Siyah Kadın Sneaker 15226 Merak Edilen Konular

Soru: erkek de giyebilir mi
Cevap: Merhaba, ürün kadın kalıplarına göre üretilmiştir ancak beden ölçülerine göre dilerseniz tercih edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: ayakkabi yazlikmi
Cevap: Merhaba, bu bilgiye şu an ulaşamıyoruz. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: taban yüksekliği kaç cm
Cevap: Merhaba, ürün topuk boyu 3 cm'dir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 38 gelirmi
Cevap: Merhaba, ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir, stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Bayrama kadar gelirmi gelince haber ver butonunu yaptim
Cevap: Merhaba, ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir. Stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 38 Numara ne zaman gelir lütfen yardım edin
Cevap: Merhaba, ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir. Stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba. hangi kargo şirketiyle gönderiyorsunuz
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Şu an için kargo seçimi yapılamamaktadır. TEX, PTT Kargo, Aras Kargo, Sürat Kargo firmaları ile uygunluğa göre gönderim yapılmaktadır.

Soru: 38 stok ne zaman yenilenir daha doğrusu yenilenir mi

Soru: merhaba 39 numara ne zaman gelecek
Cevap: Ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir, stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz.

Soru: 39 numarasi gelcek mi
Cevap: Ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir, stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz.

Soru: 39 u ne zaman gelir

Soru: Ortabetik ayakkabı acaba
Cevap: Merhaba, ürün rahat tabandır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba 38 numaranın stokları ne zaman güncellenir?

Soru: Merhaba. Hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz?
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Şu an için kargo seçimi yapılamamaktadır. TEX, PTT Kargo, Aras Kargo, Sürat Kargo firmaları ile uygunluğa göre gönderim yapılmaktadır.

Soru: 40 numara ne zaman gelir

Soru: Ürün 206 tl olarak görünüyor sepete ekledim 226 yaziyor neden acaba
Cevap: Merhaba, sepetinizde "Kargo Bedava Kampanyası" uygulanması için her ürünün kampanyaya dahil olması veya kargo alt baremini karşılaması gerekmektedir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: gönderiminiz hangi kargo

Soru: ayakkabıyı almayı düşünüyorum ama marka yazısını istemiyorum .alanlar fotoğraf paylaşmış, paylaşılan fotoğrafların bazılarında marka yazısı var bazılarında yok Bu nedenle soruyorum yazısız istiyorum Elinizde var mı ve bunu dikkate alabilecek misiniz
Cevap: Merhaba, ürün görseldeki gibi gönderilmektedir. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: Ayakkabı bağcıklımı
Cevap: Merhaba,ürün görseldeki gibidir.İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: tabanı kaç cm
Cevap: Merhaba, bu bilgiye şu an ulaşamıyoruz. İlginize teşekkür ederiz.

Siyah-Siyah Kadın Sneaker 15226 Ürünün Detaylı Resimleri

Siyah-Siyah Kadın Sneaker 15226 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü