Siyah Squat,plates,yoga ,fitness,kalça Şekil Ve Kas Güçlendirme Dokuma Direnç Bandı Lastiği Satın Alır Mısınız

PusulaRüya

Bilgili
9 Ağu 2023
317
0
0
Siyah Squat,plates,yoga ,fitness,kalça Şekil Ve Kas Güçlendirme Dokuma Direnç Bandı Lastiği En Ucuzu Nerede Bulunur?
Siyah Squat,plates,yoga ,fitness,kalça Şekil Ve Kas Güçlendirme Dokuma Direnç Bandı Lastiği Şu Andaki Fiyatı 124.9 Tl'den Satılmaktadır.

Siyah Squat,plates,yoga ,fitness,kalça Şekil Ve Kas Güçlendirme Dokuma Direnç Bandı Lastiği Kaç Kişi Memnun?

Siyah Squat,plates,yoga ,fitness,kalça Şekil Ve Kas Güçlendirme Dokuma Direnç Bandı Lastiği Hakkında yaklaşık 227 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Siyah Squat,plates,yoga ,fitness,kalça Şekil Ve Kas Güçlendirme Dokuma Direnç Bandı Lastiği Açıklama Ve Özellikler

Siyah Squat,plates,yoga ,fitness,kalça Şekil Ve Kas Güçlendirme Dokuma Direnç Bandı Lastiği Ürününün Satıcısı, Q-İN Siyah Squat,plates,yoga ,fitness,kalça Şekil Ve Kas Güçlendirme Dokuma Direnç Bandı Lastiği ürününü 124.9 Tl'den Satılmaktadır.

Siyah Squat,plates,yoga ,fitness,kalça Şekil Ve Kas Güçlendirme Dokuma Direnç Bandı Lastiği Kullanıcı Geri Dönüşleri
124.9 Tl ye satışta olan Siyah Squat,plates,yoga ,fitness,kalça Şekil Ve Kas Güçlendirme Dokuma Direnç Bandı Lastiği Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
227 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: kızıma aldım yumuşaklığı kalitesi gayet güzel şuradan söyledi tavsiye ederiz
İsim: N** Ş**
Tarih: 09 Aralık 2022
Beden: Beden:Orta Sert
Satıcı: Q-İN

Yorum: hızlı elime ulaştı ve hediyeniz için teşekkürler💗
İsim: **** ****
Tarih: 11 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: oglum icin almistim memnun
Tarih: 16 Ağustos 2022

Yorum: Ürün sağlam geldi. Ben evde spor yaparken kullanıyorum çok güzel etki yaratıyo
İsim: S** B**
Tarih: 26 Kasım 2022
Beden: Beden:Orta

Yorum: cok guzel bir urun .yeni spora basladim .yorumlara bakarak aldim cok memnun kaldim .
İsim: T** B**
Tarih: 20 Eylül 2022

Yorum: Arkadaşıma hediye aldık bayıldıııı
İsim: B** D** O**
Tarih: 19 Eylül 2024

Yorum: Harika bir ürün.Çok sağlam ve güzel.Paketlenmesi çok iyiydi
İsim: T** U**
Tarih: 08 Nisan 2022

Yorum: Orta-sert aldım, sporcu olmama rağmen tahmininden daha sert bence eğer bir spor geçmişiniz yoksa orta alarak başlayın kesinlikle. Hareketi yaparken hiç kıvrılmıyor ben çok beğendim 💖
İsim: A** Y**
Tarih: 15 Haziran 2022

Yorum: orta sert aldım gerçekten efsane bi ürün basen düşmanı diyebilirim düzenli kullanımda etkisi gözle görülür derecede çok 💞💞💞
İsim: B** A**
Tarih: 15 Haziran 2022

Yorum: Kalça ve bacak çalışırken lazım oluyordu . Orta sert aldım . Çok iyi tavsiye ederim . Kaliteli bir ürün
İsim: T** E**
Tarih: 11 Temmuz 2022

Yorum: Hızlı kargoydu. Rengi ve dokusu çook kaliteli. Bugün denemeye başlıyorum😊. Teşekkür ederim🙏
İsim: saliha n.
Tarih: 30 Ocak 2022

Yorum: Orta sert aldım çok memnunum
İsim: h** t** k**
Tarih: 07 Ağustos 2022

Yorum: Orta sert olanı almıştım çok beğendim bacak çalışmak için çok uygun
İsim: G** Y**
Tarih: 09 Haziran 2022

Yorum: Aşırı iyi çok beğendim. Kaliteli ve hareketi daha sağlam yapmana yardımcı oluyor.
İsim: Ç** A**
Tarih: 16 Mayıs 2022

Yorum: Her seviye için uygun bir direnç bandı. Gayet kaliteli💪
Tarih: 13 Şubat 2022

Yorum: Mükemmel bir ürün her yürüyüşümde kullanıyorum
İsim: m** a** c**
Tarih: Elite Üye
Beden: 11 Ağustos 2022

Yorum: Harika ötesi bir ürün 44.90 fiyatına aldım fiyat performans olarak mükemmel merdiven çıkıyormuş gibi hissettiriyor uzun etek giyip gün içinde bile kullanılabilinir normal yürürken bile çok güzel bacak yakıyor kesinlikle tavsiye ettiğim bi ürün
İsim: Sena E. S.
Tarih: 12 Nisan 2022

Yorum: Sertliğini beğendim ne çok sert nede çok yumuşak spora yeni başlayanlar için ideal bence genel olarak sevdim alana kadar fiyatının artacağını tahmin etmiştim öyle de oldu iyiki hemencik almışım
İsim: B** H** ö**
Tarih: 21 Haziran 2022

Yorum: Ürün sorunsuz bir şekilde elime ulaştı gayet güzel ve kullanışlı.
İsim: D** E**
Tarih: 23 Ağustos 2022

Yorum: Ürün gayet kaliteli ben yüksek ağırlıklarla spor yapan bir insanım emin olamadığım için orta seviye aldım ama orta - sert de alınabilirmiş.
İsim: Ö** E**
Tarih: 06 Mayıs 2022

Yorum: çok güzel sertliği cidden çalıştırıyor
İsim: S** g** u**
Tarih: 02 Ağustos 2022

Yorum: Başarılı bir ürün yorumlara güvenerek aldım orta sert aldım menunum
İsim: N** C**
Beden: 29 Mayıs 2023

Yorum: İlgili bir satıcı. Ürünü kaliteli. Beklentilerimi karşılayan bir alışveriş oldu.
İsim: akif Y.
Tarih: 01 Şubat 2022

Yorum: HARİKA BİR ÜRÜN. ÇOK YARDIMI OLDU
İsim: e** r**
Beden: 26 Aralık 2022

Yorum: Çok kaliteli orta sert aldım kesinlikle hareketi daha efektif yapmanızı sağlıyor..
İsim: F** Ö**
Tarih: 07 Nisan 2022

Yorum: İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim 🙏
İsim: zehra ç.
Tarih: 23 Temmuz 2022

Yorum: orta sert alın çok güzel
İsim: A** A**
Tarih: 29 Ocak 2023

Yorum: Tamamen kullanışlı direnç olarak çok sağlam bir sporcu olarak tavsiye ederim
Tarih: 28 Ocak 2022

Yorum: Çok kullanisli tavsiye ederim
Tarih: 29 Haziran 2022

Yorum: Cok guzel bir urun cok cok tesekkur ederim.
Tarih: 19 Şubat 2022

Siyah Squat,plates,yoga ,fitness,kalça Şekil Ve Kas Güçlendirme Dokuma Direnç Bandı Lastiği Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: deneme deneme
Cevap: Anlaşılmadı

Soru: Ürün orta mı orta sert mi ? Beden kısmında orta yazıyor özellik kısmında orta sert yazıyor
Cevap: Ürün orta sert. Yani orta sertlikte

Soru: hafif seçeneğini seçtim kesin hafif ayarlı olan bant gelir değil mi?
Cevap: Evet efendim kuşkunuz olmasın stogumuzda mevcut

Soru: İyi günler futbol okulunda 8-9 yaş öğrenciler için alacağız çok büyük olurmu acaba Çapı kaç cm
Cevap: 68-70 cm çapı efendim uygun olacaktır

Soru: Merhaba,ben sadece yürüyüş yaparken kullanacağım biraz kalça şekillendirmek için hangi beden aralığını tercih etmeliyim?
Cevap: Merhaba efendim, orta veya hafif almanızı öneririz🌸

Soru: Genişlik kaç cm
Cevap: 8 cm efendim

Soru: kolay gelsin siyah renk istiyorum özellikle orta sert olarak mümkün mü acaba
Cevap: tabiki efendim

Soru: merhabalar ben ilk kez kullanacağım hafif mi almam gerekir
Cevap: Merhabalar efendim. Spor öykünüz yok başlangıç seviyesindeyseniz hafif almanızı öneririz. İyi günler dileriz 🌸

Soru: Merhaba ürünün imalatçısı siz misiniz?
Cevap: Merhaba efendim evet imalatçı firmayız .

Soru: Orta ile orta sert arasındaki fark nedir. Yeni başlayanlar hafif ve orta mı almalı 2 adet
Cevap: Orta sert en sert dirençtir

Soru: Tamam cok teşekkür ediyorum 🙏
Cevap: Biz teşekkür ederiz efendim güzel günlerde kullanın 🌸

Soru: Diz ağrıları olanlar için hangi sertlikte olanı önerirsiniz
Cevap: Hafif beden almanızı öneririz efendim. Doktorunuza danışarak kullanın🌸

Soru: merhaba birleşimm yerinde dikiş olmayan bir lastik mi yani tambur mu dönüyor ona göre ürünü alicam..daha önceki aldığım ürünler dikiş yerinden koptu yardımcı olursanız çok sevinirim
Cevap: Merhabalar efendim birleşim yerinde dikiş var efendim ama kopması mümkün değil.

Soru: çapı kaç cm ve yuvarlak lastik mi
Cevap: 72 cm efendim

Soru: İyi günler orta sert bantı bacak çalışmalarında bacak kalınaştırmasına yardımcı oluyor mu
Cevap: Merhaba efendim , direnç bandını bir ağırlıkla çalışıyormuş gibi düşünebilirsiniz , aynı mantıkta çalışır tabi ki bacak sıkılaşma ve kalınlaşma çalıştığınız harekete göre mutlaka sonuç alırsınız .🌸

Soru: hangi kargo firmasıyla gönderim yapıyorsunuz
Cevap: Trendyol ekspres gitmediği noktalarda sürat kargo efendim

Soru: Dereceler neye göre belirleniyor yani derece arttıkça bastın yapısı daha kalın bir lastikten mi üretiliyor yoksa uzunluk olarak mı daralıyor
Cevap: Merhabalar efendim sertlik derecesi uzunluğa (esneme) göre belirlenir. Bant kısaldıkça direnç artar. İyi günler efendim 🌸

Soru: kapıda ödeme seçeneği neden bulamadım acabq
Cevap: Treneyolda kapıda ödeme seçeceği yok efendim

Soru: Merhaba siyah renk mi gelecek ?
Cevap: Merhaba evet efendim görseldeki birebir ürün gelecektir.

Soru: squat için uygun değil mi ?
Cevap: Evet efendim squat için en temel direnç bandıdır. İyi günler dileriz 🌸

Siyah Squat,plates,yoga ,fitness,kalça Şekil Ve Kas Güçlendirme Dokuma Direnç Bandı Lastiği Ürünün Detaylı Resimleri

Siyah Squat,plates,yoga ,fitness,kalça Şekil Ve Kas Güçlendirme Dokuma Direnç Bandı Lastiği En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü