Siyah U16 Günlük Spor Kanvas Kumaş Baget Kadın El Ve Omuz Çantası U-23 E-16 G-7 Tavsiye Eder Misiniz ?

Gulsen

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
593
0
0
Siyah U16 Günlük Spor Kanvas Kumaş Baget Kadın El Ve Omuz Çantası U:23 E:16 G:7 Tavsiye Eder Misiniz?
Siyah U16 Günlük Spor Kanvas Kumaş Baget Kadın El Ve Omuz Çantası U:23 E:16 G:7 Şu Anki Fiyatı 124.68 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Siyah U16 Günlük Spor Kanvas Kumaş Baget Kadın El Ve Omuz Çantası U:23 E:16 G:7 Kaç Kişi Memnun?

Siyah U16 Günlük Spor Kanvas Kumaş Baget Kadın El Ve Omuz Çantası U:23 E:16 G:7 Hakkında yaklaşık 11171 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Siyah U16 Günlük Spor Kanvas Kumaş Baget Kadın El Ve Omuz Çantası U:23 E:16 G:7 Ürün Detayları

Siyah U16 Günlük Spor Kanvas Kumaş Baget Kadın El Ve Omuz Çantası U:23 E:16 G:7 Ürününün Satıcısı, Shaka Siyah U16 Günlük Spor Kanvas Kumaş Baget Kadın El Ve Omuz Çantası U:23 E:16 G:7 ürününü 124.68 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Siyah U16 Günlük Spor Kanvas Kumaş Baget Kadın El Ve Omuz Çantası U:23 E:16 G:7 Ürünü Kullananların Görüşleri
124.68 Tl ye satışta olan Siyah U16 Günlük Spor Kanvas Kumaş Baget Kadın El Ve Omuz Çantası U:23 E:16 G:7 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
11171 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: nerdeyse bir yıldır kullanıyorum çok rahat ve şık bence gayet memnunum fiyatına göre iyi
İsim: s** a**
Tarih: 12 Mart 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Shaka

Yorum: Çok sevdim spor ve şık hızlı geldi hediyeniz içinde çok teşekkür ederim mutlu oldum 🥰
İsim: **** ****
Tarih: 08 Şubat 2024

Yorum: çanta fav çantam oldu gerçekten çok iyi severek kullanıyorum alabilirsiniz
İsim: H** F**
Tarih: 18 Şubat 2023

Yorum: Yiğenime aldım çok sevdi çok minnoş çanta çok da güzel duruyor severek kullanıyor👍🏻
İsim: B** Ç**
Tarih: 02 Şubat 2022

Yorum: tek kelimeyle bayıldım fiyatına gore cok kaliteli duruyor mat siyah sevenler için aşırı güzel şık bir çanta hem günlük kullanimda hem de özel bir kombine de cok iyi uyum sağlar
İsim: y** t**
Tarih: 22 Ekim 2022

Yorum: sağlam ve hızlı geldi kardeşim için almıştım beğendi
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: mükemmel bir çanta çok şık. alın aldırın derim
İsim: y** ç**
Tarih: 28 Nisan 2022

Yorum: Kızım için aldım çok memnun oldu teşekkürler
İsim: Hulki E.
Tarih: 11 Şubat 2022

Yorum: Çok tatlı
İsim: Ş** K**
Tarih: 20 Mart 2023

Yorum: kızıma bayram için aldım çok beğenerek kullanıyor fiyata göre kaliteli
İsim: E** A**
Tarih: 17 Nisan 2024

Yorum: Güzel bir ürün paketleme güzeldi teşekkür ederim.
İsim: S** A**
Tarih: 12 Mayıs 2023

Yorum: Güzel kullanışlı, kızıma aldım çok beğendi
İsim: S** S**
Tarih: 15 Şubat 2023

Yorum: gercekten mukemmel bir urun gonul rahatligiyla alabilirsiniz ben aldim annem de istedi anneme de aldim tek kelimeyle harika🥰🥰
İsim: K** B**
Tarih: 01 Nisan 2023

Yorum: Harika arkadaşıma aldık
İsim: Orhan A.
Tarih: 08 Aralık 2022

Yorum: Spor kombinlerimin kurtarıcısı olan bir ürün ayrıca içinin geniş olması apayrı bir avantaj alın aldırın arkadaşlar çok iyii:)
İsim: T** Ç**
Tarih: 25 Nisan 2023

Yorum: çok şık yeğenime aldım çok beğendi
İsim: B** A**
Tarih: 22 Nisan 2023

Yorum: Kızım için aldım çok beğendi. Güzel bir çanta
İsim: D** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 05 Temmuz 2024

Yorum: ben çok beğendim duruşu çok güzel
Tarih: 04 Mayıs 2023

Yorum: Güzel ablama hediye olarak aldım çok beğendi zarif👍
Tarih: 11 Nisan 2023

Yorum: kızım için aldım beğendi 🌺 teşekkür ederim
İsim: N** Ş**
Tarih: 14 Haziran 2024

Yorum: Güzel ve kullanışlı ayrıca hediyesi için teşekkür ederim
İsim: Y** K**
Tarih: 29 Şubat 2024

Yorum: kızıma aldim severek kullanıyor
İsim: N** K**
Tarih: 29 Temmuz 2022

Yorum: Kardeşime aldım beğendi. Fiyat performans ürünü.
İsim: B** Y**
Tarih: 24 Ekim 2022

Yorum: Sevdim duruşu çok güzel
İsim: B** İ**
Tarih: 03 Şubat 2023

Yorum: tam bir fiyat performansı.içine dünyalan sığıyor.öğrenci için avantajlı seçim
İsim: F** M**
Tarih: 28 Ocak 2023

Yorum: Güzel kurtarıcı bir çanta. Bu fiyata gayet makul diye düşünüyorum. İçi de geniş. Tavsiye ederim😇
İsim: Z** Ş**
Tarih: 03 Şubat 2023

Yorum: ba-yıl-dım kesinlikle düşünmeden alabilirsiniz
İsim: m** y**
Tarih: 20 Aralık 2022

Yorum: Hediye olarak aldım çok güzel.
İsim: M** E** A**
Tarih: 24 Temmuz 2024

Yorum: bir arkadaşıma ve kendime aldım çok güzel içinede bir küçük ajanda sığacak boyutta
Tarih: 23 Ocak 2024

Yorum: Çok güzel hem kendime hem arkadaşıma aldım 💖💗
Tarih: 27 Temmuz 2024

Siyah U16 Günlük Spor Kanvas Kumaş Baget Kadın El Ve Omuz Çantası U:23 E:16 G:7 Merak Edilen Konular

Soru: kalıblımı?
Cevap: Merhaba sorunuzu daha açıklayıcı sormanızı rica ederiz.

Soru: bayildimmmmm
Cevap: Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz :)

Soru: büyüklüğü nasıl
Cevap: Merhaba çantamızın ölçüsü isminde ve ürün özellikleri kısmında açıklamalı şekilde yazmaktadır

Soru: ölçüleri nedir
Cevap: Merhaba çantamızın ölçüsü isminde yazmaktadır

Soru: ayarlanabılırmı
Cevap: Merhaba maalesef askı boyu standarttır efendim

Soru: Hangi kargo?
Cevap: Merhaba, Trendyol Express ve Aras kargo ile çalışmaktayız

Soru: zincirlimi dışı
Cevap: Merhaba zincirli değildir.

Soru: uzun askısı var mı?
Cevap: Merhaba maalesef yoktur

Soru: yıkanabilir mi?
Cevap: Merhaba evet efendim

Soru: merhaba. kimisi paraşüt kumaş demiş kimisi de sert bir kumaş demiş. Çantanızın kumaşı hakkında bilgi alabilir miyim? Yumuşak mı?
Cevap: Merhaba ürünümüz kanvas kumaştan üretilmiştir. İlginiz için teşekkür ederiz

Soru: matreali ne
Cevap: Merhaba, ürünümüz kanvas kumaş'tır. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İyi günler dileriz

Soru: Nereden geliyor
Cevap: Merhaba İstanbul

Soru: 1.47 boyundayım askısı bana olur mu yoksa uzun mu olur net bı cevap verebilir misiniz
Cevap: Merhaba çantamızın ölçüsü isminde ve ürün özellikleri kısmında açıklamalı şekilde yazmaktadır. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İyi günler dileriz. 🌸

Soru: bölmeleri varmı
Cevap: Merhaba yoktur

Soru: merhaba kumasmi?
Cevap: Merhaba kanvas kumaştır

Soru: boncuklumu
Cevap: Merhaba sorunuzu tam olarak anlayamadık biraz daha detaylandırır mısınız. İlginiz için teşekkür ederiz

Soru: Mrb videosunda taş detayları görünüyo cantanın çantanın taş detayı var mı normalde de?
Cevap: Merhaba, ürünümüz fotoğraftaki gibidir. Dilerseniz değerlendirme kısmında fotoğraflı değerlendirmeler mevcuttur. Oradan da ürünün fotoğralarına bakabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İyi günler dileriz

Soru: Trendyol expresmi
Cevap: Merhaba, Trendyol Express ve Aras kargo ile çalışmaktayız , adresinize uygun olan kargo firması sistem tarafından otomatik belirlemektedir.

Soru: çantanın askılari ayarlanabilirmi
Cevap: Merhaba, ürün özellikleri kısmında ölçü bilgileri yer almaktadır. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İyi günler dileriz. 🌸

Soru: nasıl aticam
Cevap: Merhaba, neyi nasıl atacaksınız efendim :)

Siyah U16 Günlük Spor Kanvas Kumaş Baget Kadın El Ve Omuz Çantası U:23 E:16 G:7 Resim Galerisi

Siyah U16 Günlük Spor Kanvas Kumaş Baget Kadın El Ve Omuz Çantası U:23 E:16 G:7 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü