Siyah Unisex Sneaker Alınmaya Değer Mi ?

Ecem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
567
0
0
Siyah Unisex Sneaker Satın Alır Mısınız?
Siyah Unisex Sneaker Güncel Satış Fiyatı 807.06 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Siyah Unisex Sneaker Gerçekten İyi Mi?

Siyah Unisex Sneaker Hakkında yaklaşık 869 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Siyah Unisex Sneaker Detaylı Açıklama

Siyah Unisex Sneaker Ürününün Satıcısı, Dark Seer Siyah Unisex Sneaker ürününü 807.06 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Siyah Unisex Sneaker Ürünü Kullananların Görüşleri
807.06 Tl ye satışta olan Siyah Unisex Sneaker Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
869 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: eşime aldim beğendi teşekkür ederim
İsim: E** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 10 Nisan 2022
Satıcı: Dark Seer

Yorum: Eşime aldım iki rengini de aldık çok menum
İsim: Damla B.
Tarih: 30 Mart 2023
Beden: Beden:45

Yorum: kızıma aldım sürekli onu giymek istiyor birkezdaha bu firmaya güvendiğim için memnunum dark seer teşekkür ederim.
İsim: E** Y**
Tarih: 12 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: daha öncede kullandigim ayakkabi rahat hafif guzel kendi numaranizi alin
İsim: k** ü**
Tarih: 29 Ağustos 2024
Beden: Beden:44
Satıcı: Trendyol

Yorum: Ürün çok güzel herkese tavsiye ederim. Öyle rahat ki anlatamam. Kimsenin kötü yorumlarına kanmayın kendi numaranızı alın. Gerçekten perfect, 👍😏
İsim: H** S**
Tarih: 21 Temmuz 2022
Beden: Beden:43

Yorum: harika bir ayakkabı. aşırı rahat eşime beyazınıda almıştım şimdi sihanı aldım. çok çok rahat. eğer rahat bir ayakkabı istiyorsanız ilk tercihiniz bu ayakkabılar olmalı...
İsim: A** y**
Tarih: 16 Ağustos 2022
Beden: Beden:41

Yorum: çok beğendim çok rahat hızlı kargo kendi ayak numaranızı alın kesinlikle tavsiye ediyorum
İsim: G** G**
Tarih: 29 Mayıs 2023

Yorum: Eşim için aldık, ayakkabı çok güzel hakikaten, duruşu filan çok şık, rahat fakat kesin ve net olarak söylüyorum ayak numaranızdan 1 numara büyük alın, eşim 43 giyiyor dar geldi, bunu iade edip 44 ünü alıcam
İsim: N** V**
Tarih: 27 Nisan 2023

Yorum: Beklentilerin üstünde değil en üstünde bence kesinlikle alınmasını şiddetle tavsiye ediyorum tam ayak numaranızı alın efsane ürün
İsim: S** D**
Tarih: 30 Ağustos 2022
Beden: Beden:42

Yorum: çok iyi eşime aldım tavsiye ederim
İsim: h** y**
Tarih: 25 Temmuz 2022

Yorum: Oğluma aldım kalıbı tam geldi kaliteli
İsim: e** b**
Tarih: 13 Eylül 2022

Yorum: Esime aldik cok guzel
İsim: E** H**
Tarih: 30 Eylül 2022

Yorum: hızlı kargo ve kaliteli ürün tam numaranızı alın teşekkürler
İsim: C** ç**
Tarih: 13 Mayıs 2023

Yorum: idare edar kendi bedeninizi alin
İsim: S** M**
Tarih: 09 Kasım 2022

Yorum: Kalıbı biraz küçük, bir numara büyük alabilirsiniz
İsim: **** ****
Tarih: 05 Temmuz 2022
Beden: Beden:44

Yorum: ayakkabı güzel hızlı geldi anneme hediye almıştık yorumlara bakarak aldım ama kalıbı darmış iade ettik bir beden büyük sipariş vericem
İsim: M** N** Ç**
Tarih: 16 Mayıs 2023

Yorum: urun cok tesekkurler
İsim: K** k**
Tarih: 10 Eylül 2024
Beden: Beden:36

Yorum: ayakkabı kenarlı hasarlı çıktı sinir bozuldu dark seer hasar ürün gönderdi.. eğer ayakkabı 1 ay içinde dayanmazsa fotoğrafı çekip Instagram paylaşacağım
İsim: b** e**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: yapışkan lekeleri,belli belirsiz lekeler marka logoları Küçük Emrah gibi boyun bükmüş dostum günde kaç adet ayakkabı tedarik edip satiyorsunuz bilemem ama sana puanım 1...
İsim: G** E**
Tarih: 07 Ağustos 2024
Beden: Beden:40

Yorum: 1 numara büyük alın ama ALIN GERÇEKTEN ÇOK RAHAT VE HOŞ GÖRÜNÜYOR GİYİNCE..
İsim: S** E**
Tarih: 14 Nisan 2023

Yorum: Kendi numaranıza göre alabilirsiniz güzel ürün
İsim: M** K**
Tarih: 30 Nisan 2023

Yorum: oğluma aldım baya iyi içi karton değil duruşu modeli aynı göründüğü gibi
İsim: S** Ü**
Tarih: 29 Kasım 2022

Yorum: Esime aldik guzel bi ayakkabi
İsim: Arzu İ.
Tarih: 20 Ocak 2024

Yorum: eşime aldım çok beğenerek aldım oda çok beğendi gayet te kaliteli görünüyor
İsim: B** a**
Tarih: 14 Mayıs 2024
Beden: Beden:40

Yorum: Ayakkabı çok rahat güzel verilen ücreti hak ediyor tam numaramı aldım ayağıma tam oldu 5 yıldızı hsk eden bir ürün
Tarih: 22 Temmuz 2022

Yorum: çok güzel ayak numaram 38 , bir numara kucukle değişim yaptım.
İsim: yüksel t.
Tarih: 19 Ekim 2023
Beden: Boy:155cm

Yorum: Erkek arkadaşıma almıştım severek kullanıyor
İsim: D** Ö**
Tarih: 26 Şubat 2023

Yorum: çok guzel abime almisdim cok beyndi
Tarih: 09 Kasım 2023

Yorum: Hediye olarak aldım çok beğenildi teşekkür ederim 🙏
Tarih: 09 Aralık 2021

Yorum: çok güzel rahat kaliteli teşekkürler tavsiye ederim
Tarih: Elite Üye
Beden: 04 Eylül 2024

Siyah Unisex Sneaker Ürüne Dair Sorular

Soru: yıkanabilirmi
Cevap: Merhabalar, Ürünü makinede yıkamamanızı tavsiye ekmekteyiz. Dilerseniz ayakkabı temizleyicileriyle ürün temizliği sağlayabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: 42 numarası stoga giricekmi
Cevap: Merhaba , Belirtmiş olduğunuz üründe yakın zamanda stokları yenileceğiz. En kısa sürede ürünü sizlerle buluşturmak için var gücümüzle çabalıyoruz, Ürün ilanında bulunan "gelince haber ver" ikonunu da tıklayarak ürün geldiğinde ilk sizler haberdar olabilirsiniz. Keyifli Alışverişler Dileriz, Saygılarımızla,

Soru: yuksekliği nedir
Cevap: Merhaba , Topuk boyu 5 cm'dir. Ürün detay kısmında ürüne ait farklı özelliklerde yine belirtilmektedir, Keyifli Alışverişler Dileriz, Saygılarımızla,

Soru: 43 numara gelir mi ?
Cevap: Merhaba, inclemiş olduğunuz ürünün 43 numarası şu an mevcuttur. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 42-43 numarası ne zaman stoğa gelir acaba?
Cevap: Merhaba , Belirtmiş olduğunuz üründe yakın zamanda stokları yenileceğiz. En kısa sürede ürünü sizlerle buluşturmak için var gücümüzle çabalıyoruz, Ürün ilanında bulunan "gelince haber ver" ikonunu da tıklayarak ürün geldiğinde ilk sizler haberdar olabilirsiniz. Keyifli Alışverişler Dileriz, Saygılarımızla,

Soru: Merhaba 45 numara kaç cm?
Cevap: Merhaba , 28,5 cm'dir. Ürün detay kısmında ürüne ait farklı özelliklerde yine belirtilmektedir, Keyifli Alışverişler Dileriz, Saygılarımızla,

Soru: Merhaba taban yüksekligi kaç cm
Cevap: Merhaba , Topuk boyu 5 cm'dir. Ürün detay kısmında ürüne ait farklı özelliklerde yine belirtilmektedir, Keyifli Alışverişler Dileriz, Saygılarımızla,

Soru: taban yüksekliği kaç cm

Soru: yazlık değilmi?
Cevap: Merhaba, Ürün sneaker grubu ürünüdür ve yazlıktır.Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 200 lira veririm
Cevap: Merhaba, Ürün kampanya sürecinde özel fiyatlar ile satılabilmekte ve fiyatlarda değişkenlik gösterebilmektedir.

Soru: erkek ayakkabısını bayan ayakkabisimi
Cevap: Merhaba, bakmış olduğunuz ürün erkek ve kadının ortak olarak kullanabileceği şekilde üretimi sağlanmıştır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: kalıpları dar mı acaba ben 41 giyiyrum unisex olduğu iicn bayan lar ve bizim ayak kaliplarimkz bir olmuyor nasıl yapmam gerekiyo
Cevap: Merhaba, ürün tam kalıptır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: nasıl taksitli yapabiliriz bu ürünü
Cevap: Merhaba konu ile ilgili trendyol asistan ile görüşme sağlamanız gerekmektedir onlar size daha detaylı bilgi vericeklerdir. İyi günler dileriz.

Soru: 36 ve 42 numaraların ölçüsünü öğrene bilir miyim?
Cevap: Merhaba bakmış olduğunuz ürün uzunları şu şekildedir; 35 numara 22,5 cm' dir. 36 numara 23 cm'dir. 37 numara 23,5 cm'dir. 38 numara 24,3 cm'dir. 39 numara 25 cm'dir. 40 numara 25,5 cm'dir. 41 numara 26 cm'dir. 42 numara 26,8 cm'dir. 43 numara 27,3 cm'dir. 44 numara 27,8 cm'dir. 45 numara 28,5 cm'dir. 46 numara 29 cm'dir. 47 numara 29,7 cm'dir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Topuk yüksekliği kaç cm? Ayaklar düz taban sorun olur mu?
Cevap: Merhaba, Topuk Boyu: 5 cm. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba topuk boyu kaç cm acaba

Soru: 40 numarası varmı

Soru: 47 numara si yokmu
Cevap: Merhaba ürün 45 numaraya kadar üretilmektedir. Farklı modelimizde 47 numaramız mevcuttur dilerseniz bakabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Günaydın 4 mevsim kullanıma uygun mu?
Cevap: Merhaba bakmış olduğunuz ürün hava kanallı malzemeden üretilmiştir ve yazlıktır günlük kullanıma uygu bir şekilde üretilmiştir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Topuk boyu kaç cm?

Siyah Unisex Sneaker Detaylı Resimler

Siyah Unisex Sneaker En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü