Siyahh BAGGY Ayarlanabilir Bel Tokalı Kadın Bol Paça 2024 Yeni Model Kot Pantolon Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

MaviRüya

Bilgili
9 Ağu 2023
386
1
0
Siyahh BAGGY Ayarlanabilir Bel Tokalı Kadın Bol Paça 2024 Yeni Model Kot Pantolon En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Siyahh BAGGY Ayarlanabilir Bel Tokalı Kadın Bol Paça 2024 Yeni Model Kot Pantolon Güncel Fiyatı 470.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Siyahh BAGGY Ayarlanabilir Bel Tokalı Kadın Bol Paça 2024 Yeni Model Kot Pantolon Memnuniyet Oranı Nedir?

Siyahh BAGGY Ayarlanabilir Bel Tokalı Kadın Bol Paça 2024 Yeni Model Kot Pantolon Hakkında yaklaşık 24 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Siyahh BAGGY Ayarlanabilir Bel Tokalı Kadın Bol Paça 2024 Yeni Model Kot Pantolon Teknik Bilgiler

Siyahh BAGGY Ayarlanabilir Bel Tokalı Kadın Bol Paça 2024 Yeni Model Kot Pantolon Ürününün Satıcısı, Shield Life Siyahh BAGGY Ayarlanabilir Bel Tokalı Kadın Bol Paça 2024 Yeni Model Kot Pantolon ürününü 470.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Siyahh BAGGY Ayarlanabilir Bel Tokalı Kadın Bol Paça 2024 Yeni Model Kot Pantolon Kullananlar
470.0 Tl ye satışta olan Siyahh BAGGY Ayarlanabilir Bel Tokalı Kadın Bol Paça 2024 Yeni Model Kot Pantolon Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
24 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Beklediğimden çok çok iyi tavsiye ederim kuzum için almıştım memnun kaldık
İsim: D** R** K**
Tarih: 07 Eylül 2024
Beden: Boy:165cm
Satıcı: Shield Life

Yorum: biraz boyuma göre kısa geldi ama çok beğendim kumaşı falan çok güzel
İsim: **** ****
Beden: Beden:24

Yorum: Duruşu görünüşü harika kesinlikle tercih edin kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: D** D**
Beden: Beden:27

Yorum: çok iyiiiiii bayıldım
Beden: Boy:170cm

Yorum: Urun vok guzel ve kaliteli alınabilir bi beden kucuk alin
İsim: S** O**
Beden: Boy:160cm

Yorum: gercekten cookkk iyi basta 28 beden aldım cok buyuk geldiginden iade edip 27 aldim tam oturdu net alın fiyatına gore asırı iyi durusu falann
İsim: E** T**
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: ürünün duruşu kalıbı güzel ama keşke 1 beden büyük alsaymisim bel kısmı biraz sıktı
İsim: S** a**
Beden: Beden:25

Yorum: beğenmedim ve kalıbı cok kötü
İsim: i** a**

Yorum: Hızlı kargo HARİKA ürün ve tam kalıp çok beğendim gönül rahatlığıyla alabilirsiniz
İsim: d** Ş**
Beden: Boy:150cm

Yorum: aşırı iyi bayıldım biraz sıktı ama oldu alın aldırın müthiş
Beden: Beden:30

Yorum: fiyatına göre cok iyi 24 beden aldım ben boydan paçaları bi tık daha uzun olsa daha iyi olurdu ama böylede cok iyi
Beden: Boy:162cm

Yorum: çok güzel bir ürün tavsiyeleri ederim
İsim: S** C**
Tarih: 05 Eylül 2024
Beden: Beden:26

Yorum: gayet güzel kaliteli beğendim
İsim: ş** ç**
Tarih: 05 Eylül 2024
Beden: Beden:28

Yorum: kızım için aldım. bel kısmı biraz dar oldu.
İsim: D** Ş** ç**
Tarih: 04 Eylül 2024
Beden: Beden:24

Yorum: arkadaşlar ürün güzel ve hızlı geliyor ama beliniz inceyse bir beden küçük alabilirsiniz önerilenden çünkü beli tam oluyor bedenlerin ama bacakları çok geniş boyu da gorseldeki gibi çok uzun gelmiyor
Beden: Beden:29

Yorum: Urun hızlı geldi.gayet kaliteli ve güzel kendi verenizi almanızı öneririm
İsim: Zehra E.
Beden: Beden:25

Yorum: tavsiye edilen
İsim: M** Ş**
Tarih: 02 Eylül 2024
Beden: Beden:27

Yorum: belim fazla ince değil o yüzden saticinin dediğine göre 28 aldım ama bana olması gerekenden daha bol geldi ve uzun oldu beğenmedim
İsim: A** T**
Tarih: 23 Ağustos 2024
Beden: Beden:28

Siyahh BAGGY Ayarlanabilir Bel Tokalı Kadın Bol Paça 2024 Yeni Model Kot Pantolon Merak Edilenler Neler?

Soru: 1.65 75 kilo
Cevap: Merhaba 33 beden uygundur efendim 33 Bedenin Diğer Kalıplardaki Karşılığı (XL) Ve (42) olarak geçmektedir. Teşekkür Eder Keyifli Alışverişler Dileriz.

Soru: 1.60 57 kilo
Cevap: Merhaba 29 beden uygundur efendim 29 Bedenin Diğer Kalıplardaki Karşılığı (M) Ve (38) olarak geçmektedir. Teşekkür Eder Keyifli Alışverişler Dileriz.

Soru: ..............
Cevap: Keyifli alışverişler efendim

Soru: 1.60 61kilo
Cevap: Merhaba 30 beden uygundur efendim 30 Bedenin Diğer Kalıplardaki Karşılığı (L) Ve (40) olarak geçmektedir. Teşekkür Eder Keyifli Alışverişler Dileriz.

Soru: 1.65 65 kilo
Cevap: Merhaba 31 beden uygundur efendim 31 Bedenin Diğer Kalıplardaki Karşılığı (L) Ve (40) olarak geçmektedir. Teşekkür Eder Keyifli Alışverişler Dileriz.

Soru: 155 50 kilo
Cevap: Merhaba 28 beden uygundur efendim 28 Bedenin Diğer Kalıplardaki Karşılığı (M) Ve (38) olarak geçmektedir. Teşekkür Eder Keyifli Alışverişler Dileriz.

Soru: hangisi 38 beden
Cevap: Merhaba 25 beden uygundur efendim. Bedenin Diğer Kalıplardaki Karşılığıdır (XS) (34) olarak geçmektedir. Teşekkür Eder Keyifli Alışverişler Dileriz.

Soru: Esnekmi kumaş
Cevap: 100/100 pamuk efendim

Soru: 177 78 kilo
Cevap: Merhaba 33 beden uygundur efendim 33 Bedenin Diğer Kalıplardaki Karşılığı (XL) Ve (42) olarak geçmektedir. Teşekkür Eder Keyifli Alışverişler Dileriz.

Soru: 1.58 boy 62 kilo kaç beden almalıyım?
Cevap: Merhaba 31 beden uygundur efendim 31 Bedenin Diğer Kalıplardaki Karşılığı (L) Ve (40) olarak geçmektedir. Teşekkür Eder Keyifli Alışverişler Dileriz.

Soru: 159 48 kilo
Cevap: Merhaba 27 beden uygundur efendim 27 Bedenin Diğer Kalıplardaki Karşılığı (S) Ve (36) olarak geçmektedir. Teşekkür Eder Keyifli Alışverişler Dileriz.

Soru: merhabaa 1.63 boy 45 kilo 24 beden olurmuu
Cevap: Merhaba 26 beden uygundur efendim 26 Bedenin Diğer Kalıplardaki Karşılığı (S) Ve (36) olarak geçmektedir. Teşekkür Eder Keyifli Alışverişler Dileriz.

Soru: merhaba boy 1.50 kilo 50 hangi beden uygundur
Cevap: Merhaba 27 beden uygundur efendim 27 Bedenin Diğer Kalıplardaki Karşılığı (S) Ve (36) olarak geçmektedir. Teşekkür Eder Keyifli Alışverişler Dileriz.

Soru: 1.50 boy 55 kilo kaç beden uyar?
Cevap: Merhaba 29 beden uygundur efendim 29 Bedenin Diğer Kalıplardaki Karşılığı (M) Ve (38) olarak geçmektedir. Teşekkür Eder Keyifli Alışverişler Dileriz.

Soru: 1.59 boyum 45 kiloyum hangi beden olur
Cevap: Merhaba 26 beden uygundur efendim 26 Bedenin Diğer Kalıplardaki Karşılığı (S) Ve (36) olarak geçmektedir. Teşekkür Eder Keyifli Alışverişler Dileriz.

Soru: 157 40 kilo hangisi uygundur
Cevap: Merhaba 25 beden uygundur efendim. Bedenin Diğer Kalıplardaki Karşılığıdır (XS) (34) olarak geçmektedir. Teşekkür Eder Keyifli Alışverişler Dileriz.

Soru: 3 güne gelirmi acaba?
Cevap: Gelir efendim

Soru: Boy 157 kilo 74 kac beden onerirsiniz?

Soru: boyu 1.75 kilo 45

Soru: 1.76boy 58 kilo kaç beden
Cevap: Merhaba 28 beden uygundur efendim 28 Bedenin Diğer Kalıplardaki Karşılığı (M) Ve (38) olarak geçmektedir. Teşekkür Eder Keyifli Alışverişler Dileriz.

Siyahh BAGGY Ayarlanabilir Bel Tokalı Kadın Bol Paça 2024 Yeni Model Kot Pantolon Detaylı Fotoğraflar

Siyahh BAGGY Ayarlanabilir Bel Tokalı Kadın Bol Paça 2024 Yeni Model Kot Pantolon En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü