Skın1004-madagascar Centella Hyalu-cica Water-fit Sun Serum Spf 50 +pa++++ 50 Ml En Düşük Fiyat Nerede ?

PusulaKahve

Bilgili
9 Ağu 2023
307
1
0
Skın1004-madagascar Centella Hyalu-cica Water-fit Sun Serum Spf 50 +pa++++ 50 Ml Alanlar Memnun Mu?
Skın1004-madagascar Centella Hyalu-cica Water-fit Sun Serum Spf 50 +pa++++ 50 Ml Şu Andaki Değeri 521.12 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Skın1004-madagascar Centella Hyalu-cica Water-fit Sun Serum Spf 50 +pa++++ 50 Ml Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Skın1004-madagascar Centella Hyalu-cica Water-fit Sun Serum Spf 50 +pa++++ 50 Ml Hakkında yaklaşık 375 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Skın1004-madagascar Centella Hyalu-cica Water-fit Sun Serum Spf 50 +pa++++ 50 Ml Ürün Bilgisi

Skın1004-madagascar Centella Hyalu-cica Water-fit Sun Serum Spf 50 +pa++++ 50 Ml Ürününün Satıcısı, Skin1004 Skın1004-madagascar Centella Hyalu-cica Water-fit Sun Serum Spf 50 +pa++++ 50 Ml ürününü 521.12 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Skın1004-madagascar Centella Hyalu-cica Water-fit Sun Serum Spf 50 +pa++++ 50 Ml En Son Yapılan Yorumlar
521.12 Tl ye satışta olan Skın1004-madagascar Centella Hyalu-cica Water-fit Sun Serum Spf 50 +pa++++ 50 Ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
375 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Favori güneş kremim bittikçe stokluyorum
İsim: T** T** S**
Tarih: 22 Kasım 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Limonian Turkey

Yorum: Şu ana kadar kullandığım en iyi güneş kremi. Beyazlık bırakmıyor, inanılmaz hafif sanki nemlendirici sürmüşsünüz gibi. En sevdiğim özelliklerinden biri kokusuz olması, bildiğin hiç kokmuyor ürün. Çok konforlu, kesinlikle almaya devam edeceğim
İsim: M** G**
Tarih: 13 Ekim 2023
Satıcı: Ledoria Kozmetik

Yorum: En sevdiğim güneş kremi herkese tavsiye ederim
İsim: A** S**
Tarih: 21 Temmuz 2023

Yorum: Harika bir urun, yapisi cok ince hemen emiliyor asla yapiskanlik beyazlik birakmiyor. Kokusuz cildi ferahlatan bir yapisi var kesinlikle bir daha alacagim. Ambalaji da cok guzel seyahatlerde vs cok pratik
İsim: I** D**
Tarih: 22 Ağustos 2023

Yorum: Çok beğendim, yüzümde hiç ağırlık yapmadı , sonunda severek kullandım güneş kremi buldum , nemli bitişli , yüzde parlaklık yapmayan , anında emilen ürün , sürekli alacağım
İsim: M** U**
Tarih: 15 Kasım 2023
Satıcı: OTTICA CO

Yorum: urunu yaklasik bir ay once aldim ve o zamandan beride duzenli olarak kullaniyorum. urun tek kelimeyle harika kesinlikle alin aldirin ben cisem cakir onerisiyle aldim gercektende cok guzelmis oncelikle kargosu cok hizliydi ayrica urunun yapisi harika asla beyazlik birakmiyo ve yuzunuzu daha canli daha isiltili gosteriyor ve yuzumu gun icinde nemli tDevamını Oku
İsim: **** ****
Tarih: 01 Haziran 2023

Yorum: BeautyofJoseon dan sonra en sevdiğim spf , glass skin istiyorsanız ikisinden biri tercih edebilirsınız efsaneeee
İsim: A** B**
Tarih: 24 Mart 2023

Yorum: 2. favori güneş kremim oldu
İsim: E** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 23 Mart 2024
Satıcı: Recete

Yorum: Çoook güzelmişş. Yüzümü nemlendirmesi, nemli parlak bitişi mükemmel. Hiç kokusu yok. Gözümü hiç yakmadı. Artık favorim oldu.
İsim: H** B**
Tarih: 27 Mayıs 2023

Yorum: Sürdüm hemen su bazlı yumuşacık bi krem çok sevdim. Fiyatı çok ama cilde yapılan her harcama yatırımdır
İsim: A** T**
Tarih: 17 Mayıs 2023

Yorum: mükkemel bir ürün 3. paketini aldım cildim karma yağlıya dönük asla yağlı bir his vermiyor kullandıktan sonra doğal bir ışıltı ve nem veriyor yüzüme düzenli kullanmaya başladıktan sonra cildime de iyi geldiğini fark ettim zaten güneşten koruması çok iyi kessin alın yani
İsim: s** b**
Tarih: 27 Mayıs 2024

Yorum: kesinlikle çok iyi bı güneş kremi hem emiliyor çok iyi ışıltı veriyor tavsiye ederim bittikçe de alacağım bir ürün
Tarih: 15 Ağustos 2023

Yorum: Muhteşem bir güneş kremi
İsim: N** Ö**
Tarih: 19 Mart 2024

Yorum: bu güne kadar kullandığım en iyi güneş kremi. kızaran ve güneş kremi kullandığımda sivilce oluşan bir cildim var. bu güneş kremini adeta nemlendirici gibi kullanıyorum, hem çok nazik hem de hemen emiliyor.
İsim: E** M**
Tarih: 25 Mart 2024

Yorum: BENIM FAVORİM BİR NUMARA ☝ İKİNCİ PAKET ALIRIM ÇOOOOK BEĞENDİM
Tarih: 09 Ağustos 2023

Yorum: Cok severek kullaniyorum. 5. paketimi aldim Asla sivilce yapmiyor. Mat bitisli ve cok uzun sure cildi nemli tutuyor
İsim: z** h**
Tarih: 20 Kasım 2023

Yorum: Gerçekten ultra hassas, kızarık kuru ciltler için bulunmaz bir nimet sürekli stokluyorum
İsim: E** B**
Tarih: 02 Temmuz 2024

Yorum: Tek kelimeyle mükemmel bu kadar pahalı bir güneş kremine tutulduğum için üzgünüm biraz ama artık kolay kolay başka güneş kremi kullanmam heralde. Yapısı çok güzel yumuşacık beyazlık bırakmıyor kolayca emiliyor çok parlak bitişi de yok çok güzel
İsim: A** H** Ç**
Tarih: 21 Temmuz 2023

Yorum: acik ara en guzel gunes kremi
Tarih: 11 Temmuz 2024

Yorum: kuru karma ve hassas cildime cok iyi geldi tavsiye ederim
İsim: A** S**
Tarih: 04 Mayıs 2023

Yorum: Yabancı hesaplar çok övdüğü için almıştım cidden övgüyü hakediyor. Hemen cilde oturuyor ve yüzünüzde hiçbir şey yokmuş gibi hissettiriyor. Aynı zamanda muhteşem bir parlaklık ve aydınlatma sağlıyor. İlk sürdüğüm gün çevremdekiler makyaj mı yaptın yüzün parlıyor dedi. 1 haftadır kullanıyorum yüzümde yağlanmaya veya sivilceye sebep olmadı. Ömürlük güDevamını Oku
İsim: E** S** G**
Tarih: 19 Nisan 2023

Yorum: Çisem Çakır tavsiyesi ile aldım. Çok konforlu bir güneş kremi. Tazeleme üstünü olarak haftaiçi de kullanıyorum. Haftasonu da evde tüm gün olacak şekilde kullanıyorum. Tekrar tekrar alacağım bir ürün.
İsim: S** Y**
Tarih: 19 Mayıs 2024

Yorum: mukemmel tam istedigim gibi bir gunes kremi fiyati birazcik tuzlu ama cildime en iyi gelen gunes kremi bu net asla yaglandirmiyor 10/10
İsim: a** j**
Tarih: 13 Mayıs 2023

Yorum: En sevdiğim güneş kremi
İsim: f** k**
Tarih: 21 Mart 2024

Yorum: Bazı çoo ince ve ağırlık yapmayan iyi içerikli bir ürün..ınstagramda takip ettiğim iyi bir cildiyeciye yapılan yorumlarda cikdiyecinim olumlu görüşüne istinaden aldım..yaz kış kullanılabilecek cildi nemlendiren ama yapışkanlık hissettitmeyen hafif dokulu bir ürün kesinlikle koruması da gayet iyi, 30 derecede sürüp dolaşmama rağmen yüzüm kızarmadı…aDevamını Oku
İsim: N** B** E**
Tarih: 07 Temmuz 2024
Satıcı: Koolegant Kozmetik

Yorum: En iyi güneş kremi
Tarih: 08 Mart 2024

Yorum: Hayatımın sonuna kadar kullanırım dediğim güneş kremi oldu kendisi. Aşırı hafif bi yapısı var, çok hızlı emiliyor, ve asla beyazlık kalmıyor. Sakallarımda hep kalırdı önceden ama bu hemen emiliyor, içeriğinin temiz olması ayrı güzel, kalp kalp kalp
İsim: M** A**
Tarih: 02 Mayıs 2023

Yorum: Fiyatı yüksek olmasa en iyi güneş kremi diyebilirim içeriği tertemiz bir ürün
İsim: K** Z**
Beden: 09 Ekim 2023

Yorum: Süt gibi nasıl güzel😍😍 çisem cakır tavsiyesiyle gözüm kapalı aldım cildim yağlı.Sivelce yapmazda muhteşem hafif bi krem
İsim: B** O**
Beden: 17 Eylül 2023

Yorum: İnanılmaz güzel bir güneş kremi nemlendirici gibi bir yapısı var hemen emiliyor yapısı incecik ya gerçekten bayıldım🥹 Hayatımda kullandığım en güzel en en konforlu güneş kremi bu olabilir benim cildim karma hiç kusma vs yapmadı ben bayılarak kullanıyorum bitince tekrar tekrar alacağım ✨
İsim: d** y**
Beden: 25 Haziran 2024

Skın1004-madagascar Centella Hyalu-cica Water-fit Sun Serum Spf 50 +pa++++ 50 Ml Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: Gözde yanma yapar mı?
Cevap: göze temas ettirmeyiniz

Soru: merhaba ürün mavi ışığa karşı da koruma sağlıyor mu telefon gibi
Cevap: Merhaba ürünün UVA ve UVB korumaları mevcuttur. Sevgiler

Soru: güneş kremı buuu acaba
Cevap: Merhaba 🌺evet güneş kremidir. Sevgiler.

Soru: hamileler kullanabilirmi
Cevap: Merhaba efendim doktorunuza danışarak kullanabilirsiniz sağlıklı günler dileriz

Soru: Merhaba su bazlı olan bu güneş kreminin su bazlı olmayan güneş kremlerine nazaran avantajı var mı ve nedir
Cevap: kimyasal deil efendim

Soru: Merhaba, Üründe parfüm bulunuyor mu acaba?
Cevap: Merhaba efendim. Ürün içeriğimi inceleye bilirsiniz. İÇİNDEKİLER: Aqua, Dibutyl Adipate, Propanediol, Polymethylsilsesquioxane, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Ethylhexyl Triazone, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Niacinamide, Coco-Caprylate/Caprate, Caprylyl Methicone, Diethylhexyl Butamido Triazone, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Behenyl Alcohol, Poly C10-30 Alkyl Acrylate, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Decyl Glucoside, Tromethamine, Carbomer, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Stearoyl Glutamate, Polyacrylate Crosspolymer-6, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Xanthan Gum, Centella Asiatica Extract, T-Butyl Alcohol, Sodium Hyaluronate, Betula Platyphylla Japonica Bark Extract, Tocopherol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Brassica Oleracea Italica Sprout Extract, Triticum Vulgare Sprout Extract, Camellia Japonica Leaf Extract, Medicago Sativa Extract, Eruca Sativa Leaf Extract, Inositol, Hyaluronic Acid

Soru: Merhaba, Greentea günel kreminiz ne zaman stoğa girecek Barulab?
Cevap: Merhaba efendim Haziran ayı içerisinde stoklar güncellenecektir büyük kampanyalar sizleri bekliyor sağlıklı günler dileriz

Soru: ürün suya dayanıklı mı?
Cevap: dayanıklı evet

Soru: stoklara ne zaman gelir?
Cevap: Merhabalar, Net bir tarih veremiyoruz ancak stokları en kısa sürede yenilemek için çalışmalarımız sürüyor. Bizi takipte kalın. 😊 Sevgiler

Soru: Merhaba ürün su bazlı mıdır
Cevap: Merhaba efendim. Ürünümüz su bazlıdır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Gözde yanma yapar mı?
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, Gözde yanma yapmaz. Teşekkür ederiz.

Soru: Ne zaman gelir bilginiz var mı?
Cevap: Merhabalar Skin1004 markasinin tekrari yoktur

Soru: Merhaba. Centella güneş kremi yanında küçücük cleansing foam geldi onu alamk istiyorum da bulamıyorum
Cevap: Merhaba efendim trendyol sayfamızdan ürünlere bakabilirsiniz burdan maalesef hangi ürün olduğunu bilemiyorum sağlıklı günler dileriz

Soru: Air fit ile arasındaki fark nedir
Cevap: Merhabalar, Sun serum Stick ürününe göre daha sakinleştirici ve yatıştırıcı içerikler barındırıyor. 2 ürün de güçlü korumaya sahip. 😊 Sevgiler

Soru: merhaba ton eşitliyor mu
Cevap: bildigim kadarıyla yok efendim

Soru: 107 chaga temizleme stoğu ne zaman yenilenir acaba
Cevap: Merhabalar, 15temmuz tarihine kadar stoklarda olmasi beklenmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Ürün parfümlü yada kokulu mu acaba ?
Cevap: Merhaba, ürün parfüm ve esansiyel yağ içermez. Kokusuzdur. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba bu ürün suya dayanıklı mi denizde de kullanıma uygun mu bilgilendirir misiniz?Tesekkürler
Cevap: Merhabalar, Ürün denizde kullanıma uygundur. Reef-safe şekildedir. İlginiz için teşekkür ederiz. Sevgiler,

Soru: Merhaba iyi günler kaç yaş üstü kullanabilir
Cevap: yas sınırı yok efendim urunde

Soru: Mineral filtreli mi yoksa kimyasal filtreli mi ?
Cevap: mineral efendim

Skın1004-madagascar Centella Hyalu-cica Water-fit Sun Serum Spf 50 +pa++++ 50 Ml Ürüne Ait Resimler

Skın1004-madagascar Centella Hyalu-cica Water-fit Sun Serum Spf 50 +pa++++ 50 Ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü