Slim 2d Vibration Plate Titreşimli Spor Egzersiz Fitness Aleti Cihazı Alanlar Memnun Mu

Aysun

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
573
0
0
Slim 2d Vibration Plate Titreşimli Spor Egzersiz Fitness Aleti Cihazı Alınır Mı?
Slim 2d Vibration Plate Titreşimli Spor Egzersiz Fitness Aleti Cihazı Güncel Fiyatı 4499.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Slim 2d Vibration Plate Titreşimli Spor Egzersiz Fitness Aleti Cihazı Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Slim 2d Vibration Plate Titreşimli Spor Egzersiz Fitness Aleti Cihazı Hakkında yaklaşık 627 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Slim 2d Vibration Plate Titreşimli Spor Egzersiz Fitness Aleti Cihazı Ürünün Detayları

Relax Slim 2D Vibration Plate Titreşimli Spor Aleti_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

Slim 2d Vibration Plate Titreşimli Spor Egzersiz Fitness Aleti Cihazı Ürününün Satıcısı, RELAX FİT Slim 2d Vibration Plate Titreşimli Spor Egzersiz Fitness Aleti Cihazı ürününü 4499.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Slim 2d Vibration Plate Titreşimli Spor Egzersiz Fitness Aleti Cihazı Kullanıcı Yorumları Nasıl?
4499.0 Tl ye satışta olan Slim 2d Vibration Plate Titreşimli Spor Egzersiz Fitness Aleti Cihazı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
627 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: sorunsuz elime ulaştı hemen denedim ve harika Bi spor aleti biraz diyetle faydasını göreceğime inanıyorum o kadar çok titretiyorki resmen yağları parçalar gibi,en güzelide bluetooth'a bağlanmak harika müzik eşliğinde gitsin vücuttaki fazlalıklar💃teşekkürler RELAX FİT TRENDYOL 🙏
İsim: Z** S**
Tarih: 07 Nisan 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Relax İthalat

Yorum: tek kelimeyle harika 3 gün oldu kullanoyorum ürün beklediğimden çok kaliteli 👌 açıyorum bı Mezdeke zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum beden ölçülerini aldım şimdi bile farkediyoken 1 ay sonrasını düşünemiyorum aslında çok bı kilom yok basen problemim vardı 3 günde biraz farketti 1 ay kullanayim yorumumu guncellerim
İsim: S** B**
Tarih: 02 Şubat 2023
Satıcı: Maxilife

Yorum: güzel ve sağlam sorunsuz geldi satıcı ilgili spor ve diyetle desteklenmeli dışarı çikip yürüyüs vs yapamayan anneler için oldukça kullanışlı evde varlığı insanı gaza getiriyor hayır yemiycem şeklinde titretmeye güzel ama kesinlikle düzenli kullanılmalı ve diyet yapılmalı vucut ısınmadan baslanmamalı daha geleli 3 gün oldu belli bir süre geçince tekDevamını Oku
İsim: E** İ**
Tarih: 04 Şubat 2024

Yorum: 3 gn oldu eline ulaştığı sabah öğlen aksm 2.programda 10 dakika yapiyorm. diyet ile beraber 1 kg verdm. kg verme konusunu uzun kullanjmda bilirim ama aşırı sıkılaştırıcı özelliği var. vücudu olduğundan daha ski ve ince gosteriyor bence. çok çok memnun. kaldm asiri sallıyor ve çenemi bile titretiyo. satıcıya çok teşekkür ederim çok özenle paketlenmiDevamını Oku
İsim: S** S**
Tarih: 04 Şubat 2024

Yorum: Tek Kelimeyle Baaaayıldımm. Çok yorgun ama zor kilo mu veriyorsunuz mutlaka alın derim. 2 gündür kullanıyorum ama ürünün performansına inanamadım çok iyi . Satıcıya da teşekkür ederim.
İsim: Gizem A.
Tarih: 25 Ocak 2023
Satıcı: Maxilife

Yorum: beklediğimdende iyi geldi. hızlı kargo özenli paketleme için de teşekkür ederim her evde olmadı gereken bir ürün
İsim: M** k**
Tarih: 03 Mart 2024

Yorum: öncelikle satıcıya çok teşekkür ederim güzel paketlenmiş ve hızlı geldi kendime yaptığım en güzel iyilik iyiki almışım herkese tavsiye ederim tereddütsüz alın çok beğendim kendinize bir iyilik yapın derim harika ayrıca sürat kargo yada teşekkür ederim
İsim: F** t**
Tarih: 06 Nisan 2024

Yorum: dun elime ulasti kargo cok hizliydi dunden beri kullaniyorum urun cok kaliteli ise yarar duruyor biraz daha kullanip yorumu guncelleyecegim sadece muzik calari daha kaliteli olabilirdi ama hic onemli degil cevreme hep tavsiye ettim basarili
İsim: S** A**
Tarih: 07 Şubat 2023

Yorum: çok iyi bir alet eylenerek spor yapıyorum alalı baya bi oldu şimdi 2 aydır sabahları 40 dakika spor yapıyorum ve kendimi çok iyi hissediyorum alınmalı fiyatı baya artmış .
İsim: G** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 17 Ekim 2023

Yorum: Relax titreşim spor aletini sevdik, güzel bir ürün,her kese tavsiye ederim. Paketleme için teşekkürler Trendyol 👍
İsim: V** R**
Tarih: 08 Nisan 2023

Yorum: siparişi verirken bu kadar etkili bir ürün beklemiyordum açıkçası.. kullanımı basit kafa yormuyor titreşim kalitesi güzel isteğe göre ayarlanabilir olması harika . bugün teslim aldım. kısa sürede elime ulaştı. belirli saat aralıklarıyla kullandim saatlerce spor yapmışım gibi hissediyorum 😀 görmemiş gibi direk yuksek modda calistirmayin ben yaptimDevamını Oku
İsim: **** ****
Tarih: 30 Temmuz 2023

Yorum: Çok iyi bi ürün. Titreşimleri çok etkili herşeyden önce inanılmaz rahatlatıcı etkisi var. Aynı anda bütün vücudunuz masaj etkisi görüyor. Paketlenmeside bi harikaydı
İsim: T** A**
Tarih: 07 Ocak 2024

Yorum: Çok beğendim eşim ve ben kullanıyoruz. 2 çocuklu ve hava koşullarından (kar kış) dolayı sürekli evden olan benim için inanılmaz kas çalıştıran hareket bereket dedirten cihaz. 2 aylık bebeğim var kilo vermek adına da sipariş verdim ancak hareket ettirip kas çalıştırması yorgunluğunuzu alması için bile alınabilir bir cihaz. Teşekkürler
İsim: E** A**
Tarih: 04 Nisan 2023

Yorum: Eşim için aldım, çok beğendi. Çok kaliteli bir ürün vakumlu ayağı ve ağırlığından dolayı çalışma esnasında sağa sola kaymıyor ve sessiz. 3 ayrı fonksiyonuyla kumandadan değiştirerek vücudun her bölgesini çalıştırabiliyor. Ayrıca Bluetooth sayesinde telefona bağlanarak telefonda açtığınız müziği cihazda dinleyebiliyorsunuz. Verdiğim paraya değdi diDevamını Oku
İsim: M** D**
Tarih: 28 Kasım 2023

Yorum: Ürün çok iyi gercekten çok hızlı geldi. Tesekkür ederim 🙏
İsim: Burcu B.
Tarih: 05 Mart 2023

Yorum: Tavsiye üzerine aldım sonra 3 kişiye aldırdım kar almam lazım :) mükemmel ürün
İsim: B** K**
Tarih: 10 Nisan 2023

Yorum: Ürünün fiyatı uygun pahalı emsalleriyle aynı performansta , kargo ambalaj güzel ve sorunsuzdu, teşekkür ederim.
İsim: Nilüfer R. Ç.
Beden: 29 Şubat 2024

Yorum: Ürün elime sağlam ulaştı, umarım faydasını görürüm
İsim: **** ****
Tarih: 08 Ağustos 2023

Yorum: Çok güzel çok. Dün 12 gibi sipariş verdim bugün 12 olmadan elimdeydi. Çok iyi paketlenmişti sağlam geldi. Görüntüsü çok güzel şık bir ürün malzemesi kaliteli öyle tuttuğunuzda elinizde kalacak bir alet değil. Modları çok ideal en yüksek modda artık tüm organlarınızın titrediğini hissediyorsunuz. Bayıldım 😌
İsim: c** k**
Tarih: 26 Ekim 2023

Yorum: ürünü tereddüt ederek aldım çok beyendim çok teşekür ediyorum sacisina hiç bir sıkıntı yok mazemede titreşimi çok güzel ve ideal ben denedim şimdide iş arkadaşlarım alacaklar ☺1aydir kullanıyorum harika faydası var baya
İsim: O** k**
Tarih: 18 Mart 2024

Yorum: Ürünü düzenli olarak 1 aydır kullanıyorum tek kelime ile aşırı iyiiii , satıcı gayet ilgili ve güler yüzlü ( böyle işletmelere cankurban ) teşekkür ederim Relax fit ailesi ❤❤
İsim: Ş** g** E**
Tarih: 25 Aralık 2023

Yorum: Çok uzun zamandır almak istediğim ve araştırdığım bir ürün dü. 1 hafta gibi kısa sürede 3.5 kilo verdim. Çok abartı diyet de yapmadım ama düzenli kullandım kilomu ve ölçülerimi kullanmadan yazdım. Gözle görülen bi değişiklik oldu vücudum da. Hiç çekinmeden alın aldırın.Firma çok iyi çok hızlı geldi ve sağlam geldi.. teşekkürler
İsim: Hava E.
Tarih: 24 Ağustos 2024

Yorum: hızlı kargo ve paketleme gayet iyi di yeni kullanamya başladım faydasını göreceğime inanıyorum güzel ürün
İsim: Çiğdem D.
Tarih: 14 Temmuz 2023

Yorum: iyikide aldım dediğim bir ürün
İsim: N** K**
Tarih: 01 Şubat 2024

Yorum: Anneme aldık çok beğendi sıkılaşacakmış😂😂
İsim: M** A**
Tarih: 24 Ocak 2024

Yorum: harika çok beğendim paketleme de çok iyiydi
İsim: D** G**
Tarih: 21 Şubat 2024

Yorum: Ürün sorunsuz teslim edildi. İlk kullanımda sevdim. Kullandıkça yorumu güncelleyecegim ama güvenerek alınacak bir yer teşekkür ederim
İsim: Nuray K.
Tarih: 07 Mayıs 2024

Yorum: süper ötesi
İsim: Z** k**
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: Bu gün geldi..harika bir ürün ..bütün kaslarınızın çalıştığını hissediyorsunuz ..ilerleyen zamanda yeniden yazarım
İsim: N** N** T**
Tarih: 08 Eylül 2024

Yorum: Ürün beklediğimden büyük çok güzel ilk izlenim olarak gayet başarılı tüm hücrelerimi sallıyor inşallah sıkılaşmak için işime yarayacak ☺satıcı mükemmel çok kısa sürede elime ulaştı ve kargo kapıma kadar teslim edildi çok teşekkür ediyorum 😊😊
İsim: M** D**
Beden: 21 Nisan 2024

Slim 2d Vibration Plate Titreşimli Spor Egzersiz Fitness Aleti Cihazı Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: Kaç motorlu?
Cevap: Merhaba efendim tek mororludur.

Soru: Kilo verdiriyomu
Cevap: Merhaba efendim kalori yakımına yardımcı üründür.

Soru: yetkili servisi var mi
Cevap: Merhaba, evet yetkili servisimiz vardır, İstanbul'dadır. Tüm Türkiye'ye servis hizmetimiz mevcuttur.

Soru: Merhaba , kılavuzda Bluetooth bağlantısı ile ilgili bir şey belirtilmemiş ve cihaz üzerindeki müzik notası tuşlarına basınca bir şey olmuyor . Yardımcı olur musunuz ?
Cevap: merhaba efendim, ürünü açtığınızda bluetooth devreye girmekte doğrudan bağlanabilirsiniz

Soru: Ürün kaç kilo taşıma kapasitesi vardır?Kaç kilo insanlara önerirsiniz?
Cevap: Merhaba efendim,ürün taşıma kapasitesi 120 kg'dır.

Soru: elinizde varmi
Cevap: Merhaba evet efendim stoklarımız mevcut.

Soru: ürün kaç kilo
Cevap: Merhaba efendim 15 kg olmaktadır.

Soru: lütfen ilgilenirmisiniz
Cevap: Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz.?

Soru: Ürün 15 dakikada ne kadar etkili örneğin kaç kalori yakıyor? Bazı yorumlarda 1 saat yüzmeye eş değer olduğu yada 1 saat koşmaya etkili olduğu yazıyor doğru mu ?
Cevap: Merhaba evet efendim doğru ürün tüm vücut etkilidir düzenli kullanımda kısa sürede etki görebileceğiniz bir ürün.

Soru: şarjlı mı ?
Cevap: Merhaba hayır efendim ürün elektriklidir.

Soru: Dikey olarak duvara yaslamak uygunmu Evim küçük ve benim için yer kaplaması dert
Cevap: Merhaba efendim dikey saklanmamaktadır.

Soru: Urun en fazla kac dakika kullanilabilir, cihaza zarar vermeden? Ustune oturulabiliyor mu?
Cevap: Merhaba efendim sabah akşam 10 dk kullanabilirsiniz

Soru: merhaba maviyle bunun arasında fark varmi
Cevap: Merhaba efendim,2D; tek motorlu 3 Modlu Bluetooth özelliği bulunuyor Boyutu 77*46*13.5 CM Titreşim Modları; Salınım Yatay titreşim 3D; Çift motorlu 5 Modlu Bluetooth özelliği bulunuyor Boyutu 84*50*21 CM Titreşim Modları; Salınım Yatay titreşim Salınım + yatay titreşim 4D; Üç Motorlu 7 Modlu Boyutu 46*76*23,5 cm Titreşim Modları; salınım doğrusaldır titreşim salınım + doğrusal salınım + titreşim titreşim + doğrusal salınım + titreşim +doğrusal Olmaktadır.

Soru: Kaç dakika yapmamız yeterli olur
Cevap: Tek seferde 10 dakika günde 2 kez yapmanızı tavsiye edebilirim

Soru: tek motor mu ayrıca dikey ve yatay 2 titreşim var mı
Cevap: Merhaba efendim evet tek motorludur.

Soru: kumandasını kaybettim. hızını kumanda olmadan ayarlayabiliyormuyum günde 2 kez yapabiliyorumuyux
Cevap: Merhaba ürün kumandasız çalışmaz efendim.

Soru: Merhaba bu slim 2 yle öbürküsü vibrato plate arasında ne fark var hangisi daha iyi oluyor
Cevap: Merhaba efendim müşteri yorumlarını göz önünce bulundurarak karar verebilirsiniz.

Soru: 2 D yatay salınım ve dikey titreşim beraber mi demek? Ben bu ikisi bir olan cihaz arıyorum. Hangi modelinizi almalıyım.
Cevap: Merhaba efendim,2D; tek motorlu 3 Modlu Bluetooth özelliği bulunuyor Boyutu 77*46*13.5 CM Titreşim Modları; Salınım Yatay titreşim 3D; Çift motorlu 5 Modlu Bluetooth özelliği bulunuyor Boyutu 84*50*21 CM Titreşim Modları; Salınım Yatay titreşim Salınım + yatay titreşim 4D; Üç Motorlu 7 Modlu Boyutu 46*76*23,5 cm Titreşim Modları; salınım doğrusaldır titreşim salınım + doğrusal salınım + titreşim titreşim + doğrusal salınım + titreşim +doğrusal Olmaktadır.

Soru: henüz gelmemis
Cevap: Merhaba efendim size nasıl yardımcıolabiliriz

Soru: kaç yaşına uygun
Cevap: Merhaba efendim,gelişimi tamamlanmış kişiler için uygundur.

Slim 2d Vibration Plate Titreşimli Spor Egzersiz Fitness Aleti Cihazı Detaylı Fotoğraflar

Slim 2d Vibration Plate Titreşimli Spor Egzersiz Fitness Aleti Cihazı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü