Slipstream Ut Wns Kadın Beyaz-kırık Beyaz Günlük Spor Ayakkabı Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Elif Su

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
304
0
0
Slipstream Ut Wns Kadın Beyaz-kırık Beyaz Günlük Spor Ayakkabı En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Slipstream Ut Wns Kadın Beyaz-kırık Beyaz Günlük Spor Ayakkabı Anlık Fiyatı 2499.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Slipstream Ut Wns Kadın Beyaz-kırık Beyaz Günlük Spor Ayakkabı Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Slipstream Ut Wns Kadın Beyaz-kırık Beyaz Günlük Spor Ayakkabı Hakkında yaklaşık 36 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1 .

Slipstream Ut Wns Kadın Beyaz-kırık Beyaz Günlük Spor Ayakkabı Teknik Bilgiler

Slipstream Ut Wns Kadın Beyaz-kırık Beyaz Günlük Spor Ayakkabı Ürününün Satıcısı, Puma Slipstream Ut Wns Kadın Beyaz-kırık Beyaz Günlük Spor Ayakkabı ürününü 2499.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Slipstream Ut Wns Kadın Beyaz-kırık Beyaz Günlük Spor Ayakkabı Yorumlar Ve Değerlendirmeler
2499.0 Tl ye satışta olan Slipstream Ut Wns Kadın Beyaz-kırık Beyaz Günlük Spor Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
36 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1

Yorum: Ayakkabı çok güzel çok rahat normalde 38.5 giyiyorum 38 aldım tam oldu
İsim: F** B**
Tarih: 19 Mayıs 2024
Beden: Beden:38
Satıcı: TNJ SPORTS

Yorum: 1 numara küçük alın,duruşu vs çok güzel.
İsim: **** ****
Tarih: 22 Haziran 2024
Beden: Beden:37

Yorum: 37 giyiyorum rahat etmek için 38 aldım çok memnunum çok rahat öneririm 💖😻
İsim: B** E** B**
Tarih: 15 Nisan 2024

Yorum: Çok beğendim trençle falan kombinlemek için almıştım bence hoş bir ayakkabı.
İsim: Yaren G.
Tarih: 24 Mart 2024
Beden: Beden:37,5

Yorum: Aşırı rahat
İsim: S** Ş**
Tarih: 10 Eylül 2024
Beden: Beden:38,5
Satıcı: Fast Spor

Yorum: Alan arkadaşlar bi numara küçük alın bnce
Tarih: 05 Eylül 2024
Satıcı: Fast Spor

Yorum: Rengi kötü beğenmedim numara büyük geldi
İsim: A** K**
Tarih: 07 Şubat 2024
Beden: Beden:39
Satıcı: Puma

Yorum: indirimden aldim tam kalip
İsim: a** d**
Tarih: 07 Temmuz 2024
Beden: Beden:36

Yorum: gayet guzel tam numara paketlemeside iyi
İsim: m** k**
Tarih: 19 Şubat 2024

Yorum: cok rahat cok begendım
İsim: S** K**
Tarih: 17 Mayıs 2024
Satıcı: Tnj Outdoor

Yorum: Bayıldım çok kaliteli
İsim: Ö** Ç**
Tarih: 07 Mayıs 2024

Yorum: Mükemmel geçen hafta sabah saatlerinde 540 TL’ye müthiş bir indirimle aldım çok güzel çok kaliteli biraz ağır tam kalıp bende sonbahar kış eşofman pantolon altına çok güzel kombinlenir herkes çok beğendi
İsim: G** G**
Tarih: 26 Ağustos 2024

Yorum: beğendim ama bayılmadım. Alıcaklar için evet f/p ürünü. Ayakkabı tam kalıp büyük almayın
İsim: A** Y**
Tarih: 25 Ocak 2024

Yorum: Uygun fiyatlı ve çok güzel görünüyor...
Tarih: 16 Mayıs 2024

Yorum: Güzel teslimat . Kaliteli mallar açıklamaya tamamen uygundur
İsim: K** R**
Tarih: Elite Üye
Beden: 04 Mart 2024

Yorum: Fiyatına göre harika keske tamamen beyaz olsa ama asırı asırı rahat bu fiyata en iyisi zaten
İsim: Bircan A.
Tarih: 29 Mayıs 2024

Yorum: Kötü malesef
İsim: B** N**
Tarih: 26 Şubat 2024

Yorum: fiyat performans ürünü tabanı baya yüksek
İsim: B** S**
Tarih: 25 Mart 2024

Yorum: taban rengi ayakkabiyi kirli gosteriyor biraz onun disinda gayet guzel ve rahat
Tarih: 27 Haziran 2024

Yorum: kalın taban ipliklerini bağlama delikleri çok küçük takılmadı puma orjinal ama rahat değil
İsim: E** y**
Tarih: 27 Mart 2024

Yorum: Spor ayakkabının teki beyaz teki krem rengi Allah aşkına şakamısınız gönderirken hiç mi bakmıyorsunuz
İsim: Seda K.
Tarih: 10 Ağustos 2024

Yorum: ürün gayet güzel sadece paketleme özensizdi
Tarih: 13 Haziran 2024

Yorum: ayakkabı sahteydi hiç güzel durmadı
İsim: A** s** m**
Tarih: 09 Haziran 2024

Yorum: hızlı teslimat için teşekkür ederiz! Ayakkabıların geldiği kutu yırtılmıştı, müşterilere saygısızlık!
İsim: A** U**
Tarih: 10 Mayıs 2024

Yorum: sipariş ettiğim ayakkabı farklı geldi ne model ne renk ne de marka aynıydı değiştirmek istedim o da olmadı bende iade ettim asla güvenip alışveriş yapmayın
İsim: G** K**
Tarih: 15 Mayıs 2024

Yorum: Siparis ettikten iki gün sonra kargoya verdiniz eyvallah ona birsey denmedi kutusu paramparca ayakkabının kösesinde burusukluklar var ne bicim satıcısınız
İsim: Ali g. Ç.
Tarih: 10 Mayıs 2024

Slipstream Ut Wns Kadın Beyaz-kırık Beyaz Günlük Spor Ayakkabı Merak Edilenler

Soru: Beyaz rengi varmıdır acaba full beyaz istiyorum
Cevap: Sayın Müşterimiz, İlgili ürünümüz şu an sadece belirtilen beden ve renk seçenekleri ile satıştadır. Stokta bulunmayan ürünler için çalışmalarımız devam etmektedir. PUMA Türkiye olarak mutlu günler dileriz.

Soru: endirim karti hAnsidir
Cevap: Sayın Müşterimiz, Talebiniz ile ilgili Trendyol Müşteri Hizmetleri'nden destek alabilirsiniz. PUMA Türkiye olarak mutlu günler dileriz.

Soru: 37.5 mevcut mu
Cevap: Merhaba, sınırlı sayıda stoklarımızda mevcuttur.İlginize teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: 38.5 giyiyorum kalıpları nasıl
Cevap: Merhaba, ürünümüz tam kalıptır bu sebeple kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz. İyi günler.

Soru: 37.5 numara kaç cm
Cevap: merhaba ; Şuan stoklarımızda 37,5 numara mevcut değil ancak ölçüsü 23,5 cmdir. Stoklarımızda 37 38 39 numara var. 37 numara 23 cm 38 24 cm 39 25 cmdir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba 38.5 tekrar gelecek mi? Stoklar yenilenecek mi?
Cevap: Merhabalar, Sevk zamanlarını maalesef bilemediğimiz için beğendiğiniz ürünü favorilerinize ekleyebilirseniz takip edebilirisiniz. Stoklar yenilendiğinde size bildirim olarak gelecektir. İyi günler dileriz.

Soru: Puma softride sofia bayan ayakkabısı mı görünen renk siyah mor mu gönderilecek
Cevap: Merhaba, ürün fotoğraftaki ürünün aynısıdır. Açıklama kısmında renk tanımlaması hatalıdır. İyi alışverişler dileriz.

Soru: Başka bi ürünle ilgili soruyu nasıl sorabilirim
Cevap: O ürünün altında soru bölümüne yazabilirsiniz

Soru: merhaba ben puma slipstream bağcıklı modelde 37 giyiyordum bu modelinde de 37 alsam olur mu
Cevap: Merhaba tam numaranizi alabilirsiniz.

Soru: So good i like it
Cevap: Thank you.

Soru: 36 numarası gelir mi acaba
Cevap: Merhabalar, Sevk zamanlarını maalesef bilemediğimiz için beğendiğiniz ürünü favorilerinize ekleyebilirseniz takip edebilrisiniz. Stoklar yenilendiğinde size bildirim olarak gelecektir. İyi günler dileriz.

Soru: taban kısmı sarı mı?
Cevap: Merhaba sarı renktir. iyi günler dileriz

Slipstream Ut Wns Kadın Beyaz-kırık Beyaz Günlük Spor Ayakkabı Resim Ve Fotoğraflar

Slipstream Ut Wns Kadın Beyaz-kırık Beyaz Günlük Spor Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü