Slyc-alrıght-salisilik Asit Sivilce Ve Siyah Nokta Karşıtı Arındırıcı & Canlandırıcı Bha Tonik 200ml Tavsiye Eder Misiniz ?

Elif Nur

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
554
0
0
Slyc-alrıght-salisilik Asit Sivilce Ve Siyah Nokta Karşıtı Arındırıcı & Canlandırıcı Bha Tonik 200ml En Ucuzu Nerede Bulunur?
Slyc-alrıght-salisilik Asit Sivilce Ve Siyah Nokta Karşıtı Arındırıcı & Canlandırıcı Bha Tonik 200ml Güncel Fiyatı 219.96 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Slyc-alrıght-salisilik Asit Sivilce Ve Siyah Nokta Karşıtı Arındırıcı & Canlandırıcı Bha Tonik 200ml Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Slyc-alrıght-salisilik Asit Sivilce Ve Siyah Nokta Karşıtı Arındırıcı & Canlandırıcı Bha Tonik 200ml Hakkında yaklaşık 823 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Slyc-alrıght-salisilik Asit Sivilce Ve Siyah Nokta Karşıtı Arındırıcı & Canlandırıcı Bha Tonik 200ml Teknik Bilgiler

_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
SLYC-ALRIGHT– Arındırmaya veAydınlatmaya Yardımcı Salisilik Asit Tonik (200 ml)_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
NEDİR?_x000D_
_x000D_
%2 Salisilikasit ve Defne Yaprağı fazla sebum miktarına bağlı olarakoluşan sivilce ve geniş gözeneklerin oluşumunu önlemeye yardımcı olur._x000D_
Salatalık ekstraktı cildi yatıştırma venemlendirme özelliğine sahiptir. Buda cildi rahatlamaya ve nemlendirmeye faydasağlar._x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
ETKİLERİ:_x000D_
_x000D_
Sivilce ve genişgözenek görünümünü önlemeye yardımcı olur._x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
Cildi ölü derihücrelerinden arındırmaya destek sağlar._x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
Cildi arındırırkenaynı zamanda nemlendirmeye destek sağlar._x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
Cildin daha canlı vesağlıklı bir görünüm kazanmasına katkı sağlar._x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
HANGİCİLT TİPLERİ İÇİN UYGUNDUR?_x000D_
_x000D_
Tahriş olmuşciltler haricinde tüm cilt tipleri için kullanımı uygundur._x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
KİMLERKULLANMALI?_x000D_
_x000D_
Cildinde sivilceve geniş gözenek problemi yaşayan kişiler,_x000D_
_x000D_
Toneşitsizliği yaşayan ciltler,_x000D_
_x000D_
T bölgesindesebum üretimi fazla olan ciltler,_x000D_
_x000D_
Cilt altındakapalı komedonları olan ciltler için uygundur._x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
NASILKULLANILIR?_x000D_
_x000D_
Önceliklecildinizi temizleyiniz ve kurulayınız._x000D_
Ardından temizlenmiş cilt üzerine birkaç damla ürünü nazik hareketlerle uygulayınız._x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
UYARILAR:_x000D_
_x000D_
Ürünükullanmadan önce, yan etkileri ve tahrişi önlemek için ürünü cildinizin küçükbir bölümünde uygulayınız, eğer herhangi bir hassasiyet oluşmuyorsa ürünükullanmaya devam edebilirsiniz. Tahriş oluşması durumunda ürün kullanımıbırakılmalı ve bir dermatoloğa başvurulmalıdır. Uygulama ve durulama işlemlerisırasında ürünün göz ve göz çevresine temasından kaçınınız. Göz ile temasıhalinde bol su ile durulayınız. Ürünü oda sıcaklığında ve çocuklarınulaşamayacağı güvenli bir yerde saklayınız._x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
UZMANGÖRÜŞÜ_x000D_
_x000D_
_x000D_
CildiniziUVA-UVB ışınlarının zararlı etkilerinden korumak için güneş kremini cilt bakımrutininizin bir parçası haline getirmelisiniz._x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
İÇİNDEKİLER:_x000D_
_x000D_
Aqua, LaurusNobilis Leaf Water, Glycolic Acid, Pentylene Glycol, Potassium AzeloylDiglycinate, Salicylic Acid, Magnesium Aspartate, Niacinamide, Zinc Pca,Panthenol, Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract, Zinc Gluconate, LacticAcid, Tartaric Acid, Malic Acid, Pyrus Malus Fruit Extract, Citric Acid,Glycerin, Vitis Vinifera Leaf Extract, Citrus Medica Fruit Juice Extract,Vacinnium Myrtillus Fruit Extract, Saccharum Officinarum Extract, CucumisSativus Fruit Extract, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol,Copper Gluconate, Copper Tripeptide-1_x000D_
_x000D_
_x000D_

Slyc-alrıght-salisilik Asit Sivilce Ve Siyah Nokta Karşıtı Arındırıcı & Canlandırıcı Bha Tonik 200ml Ürününün Satıcısı, SHE VEC Slyc-alrıght-salisilik Asit Sivilce Ve Siyah Nokta Karşıtı Arındırıcı & Canlandırıcı Bha Tonik 200ml ürününü 219.96 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Slyc-alrıght-salisilik Asit Sivilce Ve Siyah Nokta Karşıtı Arındırıcı & Canlandırıcı Bha Tonik 200ml Kullanıcı Geri Bildirimleri
219.96 Tl ye satışta olan Slyc-alrıght-salisilik Asit Sivilce Ve Siyah Nokta Karşıtı Arındırıcı & Canlandırıcı Bha Tonik 200ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
823 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Ben indirimce çok uygun fiyata düşünce alıp denemek istedim gerçekten çok iyi bir ürün hassas cildim olmasına rağmen irritasyon yapmadı tam tersine gece kullanıp sabah kalktığında parlak pürüzsüz ciltle uyanıyorum uzun vadede de siyah noklarımda azalmalar gördüm
İsim: M** A**
Tarih: 23 Şubat 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: SHE VEC Cosmetic

Yorum: ikisini birlikte indirimdeyken almıştım biraz kullanıp yorum yapmak istedim düzenli kullanımda gözenek ve sivilcelerde çok etkili cildi yumuşacık yapıyor ve pürüzsüzlestiriyor ben çok memnunum alacak olanlara kesinlikle tavsiye ederim tester ve hayvan dostlarımız için koydugunuz mamaya da ayrıca teşekkürlerr💞
İsim: **** ****
Tarih: 02 Mart 2024

Yorum: Glikolik asiti çok beğenmiştim stok yaptım mavi olanı da siyah noktalarım için denemek için aldım hediye için de teşekkür ederim kullandıkça yorumumu güncellerim
İsim: C** N** K**
Tarih: 01 Şubat 2024

Yorum: Stok yapmak için alıyorum
İsim: E** A**
Tarih: 25 Mart 2024

Yorum: Bu markanın ürünleriyle aşk yaşıyorum. Glikolik asit vardı bende ondan da çok memnundum ama bu başka bir şey hele düzenli kullanimda harikalar yaratıyor. Gozenek problemi akne sivilce ne varsa aldı gitti.🥰
İsim: E** O** R**
Tarih: 06 Mayıs 2024

Yorum: Her zaman stokluyorum kesinlikle almalısınız
İsim: G** G**
Tarih: 04 Temmuz 2024

Yorum: Hızlı kargolandı, daha önceden sarı olanı kullanıyorum hala kullanıyorum faydasını gördüm bunu da merak ettim çok güzel kokuyor mama yollamaları da süper faydasını göreceğim düşünmiyorım teşekkür ederim :)
İsim: P** S**
Tarih: 31 Ocak 2024

Yorum: Her gün gece gündüz kullandığım bir ürün. She Vec’in ürünlerine bayılıyorum. She Vec ürünleri sayesinde cildim bebeksi görünüyor ve insanlar sürekli cildim için neler kullandığımı soruyor. Bu sayede iş arkadaşlarım da She Vec kullanmaya başladı. 🥰 Paketleme,içerik, patili dostlarımızı düşünmeleri, her şeyi güzel bu markanın. Emeği geçen herkese teDevamını Oku
İsim: H** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 07 Mart 2024

Yorum: Kargoya verildikten sonraki gün elime ulaştı indirimdeyken aldım iyi ki de almışım kullandıkça güncelleyeceğim vegan cruelty free olması benim için önemli her şeyiyle çok iyi bir marka Hayvan maması ve tester koymaları da çok hoşuma gitti
İsim: G** E**
Tarih: 13 Mart 2024

Yorum: Deneyip yorumumu güncellerim ancak her ürünü harika bu markanın. Küçük dostlarımız için de mama koymuşlar çok teşekkür ederim
İsim: D** D**
Tarih: 10 Şubat 2024

Yorum: Bunu ve sarisini toplam 313 liraya aldimmmm
İsim: Fatmagül Ç.
Tarih: 03 Şubat 2024

Yorum: Kesinlikle ilk kullanımda etkisini farkediyorsunuz paketleme harikaydı ayrıca hediye tester ürünleriniz ve hayvan mamanız için çok teşekkür ederim şimdi de glikolik ati sipariş verdim
İsim: İ** N** B**
Tarih: 12 Haziran 2024

Yorum: Sarısını kullanıyordum şimdi bunu kullanacağım çok memnun kalıyorum her ürününden
İsim: Y** G** e**
Tarih: 03 Nisan 2024

Yorum: cildimi ışıl ışıl yapması kalp ben
İsim: e** b**
Tarih: 01 Şubat 2024

Yorum: Stok yapılacak ürün
İsim: S** N**
Beden: 21 Nisan 2024

Yorum: Özenli paketlenmiş kalitesine güvendiğim bir marka hediyeler için de teşekkürler
İsim: E** A**
Tarih: 04 Ocak 2024

Yorum: Öneri üzerine aldım. Umarım beğenirim sarı renkli olanından memnunum zaten bundan da kalırım diye düşünüyorum. Patili dostlarimiz için koyduğunuz hediye çok naif çok düşünceli bii hareket :))
İsim: B** N** C**
Tarih: 21 Mart 2024

Yorum: Cildi pürüzsüz ve yumuşacık yapıyor. Tam etkisi sürekli kullanımda belli olur
İsim: G** H** S**
Beden: 15 Mart 2024

Yorum: Severek kullandığım bir marka. Başka ürünlerini de denemiştim ve buna da bir şans vermek istedim. Bir kaç kullanımda bile etkisini gösteriyor.
İsim: T** E**
Tarih: 31 Ocak 2024

Yorum: ürünün paketlemesi içerigi çok güzel bir puanı henüz kullanmadığım için kırdım mama fikrine bayıldım tester ürünler için de teşekkürler
İsim: Ş** K**
Tarih: 26 Mart 2024

Yorum: Gayet güzel paketlenmiş ve sağlam şekilde elime ulaştı. Öncelikle toniği bir süre kullanıp yorumumu güncelleyeceğim. Daha paketi yeni açtım ama bu markanın ürünlerini seviyorum bu da cildime iyi gelecektir eminim. Kedi köpek maması göndermenize bayıldımm harikasınız can dostlarımızı koruyan, besleyen ve bu şekilde insanları teşvik eden markanıza soDevamını Oku
İsim: D** C**
Tarih: 23 Şubat 2024

Yorum: Sizden ne zaman bir ürün alsam özenli gönderiminiz ve hayvanlara mama destek paketlerinizle beni çok mutlu ediyorsunuz. Bu ürününüzün temiz içeriğide karma ve gözenekleşmeye meyilli cildime düzenli birkaç günlük kullanımda bile iyi geldi, teşekkürler
İsim: S** G** H**
Beden: 14 Şubat 2024

Yorum: Düzenli kullanımda etkisi çok net görülüyor
Tarih: 21 Nisan 2024

Yorum: Çok güzel bi ürün ikinciye alıyorum sivilcelere ve siyah noktalara çok iyi geliyor
İsim: E** Ş**
Tarih: 21 Mart 2024

Yorum: kısa sürede geldi güzel paketlenmişti teşekkür ederim ayrıca yanında gelen kedi köpek maması içinde teşekkür ederim ❤
Tarih: 15 Aralık 2023

Yorum: Paketleme aşırı iyi kargom hızlı şekilde elime ulaştı cildime çok iyi geldi stoklanacak ürün
İsim: B** A**
Tarih: 05 Şubat 2024

Yorum: Çok güzel bir ürün gece yatmadan kullaniyorum
İsim: Ş** y** K**
Tarih: 03 Şubat 2024

Yorum: Ürünü ikinci alışım ve tek kelimeyle şahane arkadaşlar alın aldırın indirime girdikçe stoklayın yani ne bir gözenek ne bir siyah nokta bırakıyor aktif sivilcelerimi bile hemen söndürüyor aşık oldummmm
İsim: R** D**
Tarih: 31 Mayıs 2024

Yorum: Marka her yeni üründe kaliteden asla ödün vermiyoor mis
İsim: S** Ç**
Tarih: 04 Ocak 2024

Yorum: Cildinizin arındığını hissediyorsunuz, gözeneklerim kapandı ve sivilcelerim büyümeden iz yapmadan söndü. Ayrıca denemem için anti ageging serum koymuşlar harika hemen alacağım
İsim: A** Ş** G**
Tarih: 22 Haziran 2024

Slyc-alrıght-salisilik Asit Sivilce Ve Siyah Nokta Karşıtı Arındırıcı & Canlandırıcı Bha Tonik 200ml Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: Çilek bacak ve sivilce icin bu mu daha iyi digeri mi ?
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, GLYC ALRIGHT toniğimizi kullanabilirsiniz. Gündüz rutininizde JUST PROTECTED FROM SUN güneş koruyucumuzu kullanmayı ihmal etmeyiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Yanakta çıkan Kapalı komedonlara fayda sağlar mı ?
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, fayda sağlayacaktır. Gündüz rutininizde JUST PROTECTED FROM SUN güneş koruyucumuzu kullanmayı ihmal etmeyiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Koltuk altı ve dirseklerdeki kararmalar için ne önerirsiniz birde çilek bacak görünümüne fayda eder mi
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, GLYC ALRIGHT ürünümüzü kullanmalısınız. Gündüz rutininizde JUST PROTECTED FROM SUN güneş koruyucumuzu kullanmayı ihmal etmeyiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba, soru kısımlarında sadece bha içerdiğini yazmışsınız fakat içerik listesinde glikolik asit de yazıyor, oranı nedir? Bir de niacinamide için de oran verebilir misiniz? Yüzdeliklere dikkat etmem gereken bir rutin uyguluyorum
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, aktif madde olmadıkları için % oran paylaşılmamaktadır. Gündüz rutininizde JUST PROTECTED FROM SUN güneş koruyucumuzu kullanmayı ihmal etmeyiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: ürünün son kullanma tarihi nedir acaba ?
Cevap: Merhabalar 2025/11 dir . Keyifli alışverişler

Soru: Yüzümün yanması normal mi
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, daha önce asit içerikli bir ürün kullanmadıysanız yanması normaldir. Gündüz rutininizde JUST PROTECTED FROM SUN güneş koruyucumuzu kullanmayı ihmal etmeyiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: günlük kullanilir mi, sadece gece kullanilirsa sabahlari tonik olarak ne uygulamaliyim
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, akşam rutininde kullanıma uygundur. Gündüz rutininizde JUST PROTECTED FROM SUN güneş koruyucumuzu kullanmayı ihmal etmeyiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhabalar kolay gelsin. hangi kargo ile çalışıyorsunuz acaba
Cevap: merhaba efendim tex kargı ile çalışmaktayız

Soru: cilde nasıl, neyle uygulanır?
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, pamuk yardımıyla ya da direkt elinizle uygulayabilirsiniz. Gündüz rutininizde JUST PROTECTED FROM SUN güneş koruyucumuzu kullanmayı ihmal etmeyiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: nasil kullanılmalıdır
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, Cildiniz yağlı,akneli ve karma ise günlük olarak akşamları kullanmanızı tavsiye ederiz. Cildiniz kuru,hassas ve normal ise haftada 2 kez akşamları kullanmanızı tavsiye ederiz. Gündüz rutininizde JUST PROTECTED FROM SUN güneş koruyucumuzu kullanmayı ihmal etmeyiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: 16 yaş siyah nokta ve gözenekler için kullanabilir mi?
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, 18 yaş ve üzeri için uygundur. Kullanım koşulları için ebeveyn kontrolünde olmasını öneririz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: glikolik asitle nasil kullanabiliriz
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, haftada iki gün akşam GLYC ALRIGHT, hadtada farklı bir iki gün akşam SLYC ALRIGHT kullanabilirsiniz. Gündüz rutininizde JUST PROTECTED FROM SUN güneş koruyucumuzu kullanmayı ihmal etmeyiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: göz altında çıkan yağ bezelerini geçirirmi bu yoksa hani ürünüzü kullanmalıyım
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, göz altı için kullanımı uygun değildir. Gündüz rutininizde JUST PROTECTED FROM SUN güneş koruyucumuzu kullanmayı ihmal etmeyiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: iyi günlerr. markanızın ürünlerinden çok memnunum kullanım şekli için bilgi isteyeceğim. salisilik asit ve glikolik asit toniklerim var, tonikler ile kullanabileceğim serum önerileriniz nelerdir? bir de toniklerin her birini ne sıklıkta kullanmamı önerirsiniz?
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, cilt ihtiyacınızı iletirseniz ona istinaden ürün önerebiliriz. Gündüz rutininizde JUST PROTECTED FROM SUN güneş koruyucumuzu kullanmayı ihmal etmeyiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: icerik listesini ogrenebilir miyim
Cevap: Merhabalar değerli müşterimz, İÇİNDEKİLER:Aqua, LaurusNobilis Leaf Water, Glycolic Acid, Pentylene Glycol, Potassium AzeloylDiglycinate, Salicylic Acid, Magnesium Aspartate, Niacinamide, Zinc Pca,Panthenol, Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract, Zinc Gluconate, LacticAcid, Tartaric Acid, Malic Acid, Pyrus Malus Fruit Extract, Citric Acid,Glycerin, Vitis Vinifera Leaf Extract, Citrus Medica Fruit Juice Extract,Vacinnium Myrtillus Fruit Extract, Saccharum Officinarum Extract, CucumisSativus Fruit Extract, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Copper Gluconate, Copper Tripeptide-1. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba ürün sadece AHA mi
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, %2 BHA(salisilik asit) içermektedir. Gündüz rutininizde JUST PROTECTED FROM SUN güneş koruyucumuzu kullanmayı ihmal etmeyiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Aha bha serumla beraber kullanılır mı kullanılırsa hangi sırayla olmalı yardımcı olur musunuz?
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, farklı rutinlerde kullanmanızı rica ederiz. Gündüz rutininizde JUST PROTECTED FROM SUN güneş koruyucumuzu kullanmayı ihmal etmeyiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: her gün kullanıma uygun mudur
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, Cildiniz yağlı,akneli ve karma ise günlük olarak akşamları kullanmanızı tavsiye ederiz. Cildiniz kuru,hassas ve normal ise haftada 2 kez akşamları kullanmanızı tavsiye ederiz. Gündüz rutininizde JUST PROTECTED FROM SUN güneş koruyucumuzu kullanmayı ihmal etmeyiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba hyaluronik asit ve azelaik asitle birlikte kullanılır mı
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, hyaluronik asitle beraber kullanabilirsiniz. Azelaik asitle farklı rutinlerde kullanmanız gerekmektedir. Gündüz rutininizde JUST PROTECTED FROM SUN güneş koruyucumuzu kullanmayı ihmal etmeyiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba, benim karma ve hassas bir cildim var. Yüzümde bazı renk eşitsizlikleri, akne izleri, gözenek ve siyah nokta var. Glyc-alright tonigini mi kullanmaliyim yoksa slyc-alright tonigini mi? Yoksa ikisini bir farklı gunlerde mi kullanayım?
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, SLYC-ALRIGHT ürünümüzü kullanmanızı öneririz. Gündüz rutininizde JUST PROTECTED FROM SUN güneş koruyucumuzu kullanmayı ihmal etmeyiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Slyc-alrıght-salisilik Asit Sivilce Ve Siyah Nokta Karşıtı Arındırıcı & Canlandırıcı Bha Tonik 200ml Resim Ve Fotoğraflar

Slyc-alrıght-salisilik Asit Sivilce Ve Siyah Nokta Karşıtı Arındırıcı & Canlandırıcı Bha Tonik 200ml En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü