Smash Platform V3 Beyaz Kadın Sneaker En Düşük Fiyat Nerede ?

Elifnaz

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
593
0
0
Smash Platform V3 Beyaz Kadın Sneaker Alınmaya Değer Mi?
Smash Platform V3 Beyaz Kadın Sneaker Şuanki Fiyatı Ne Kadar 2199.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Smash Platform V3 Beyaz Kadın Sneaker Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Smash Platform V3 Beyaz Kadın Sneaker Hakkında yaklaşık 32 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

Smash Platform V3 Beyaz Kadın Sneaker Ürün Özellikleri

Smash Platform V3 Beyaz Kadın Sneaker Ürününün Satıcısı, Puma Smash Platform V3 Beyaz Kadın Sneaker ürününü 2199.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Smash Platform V3 Beyaz Kadın Sneaker Kullanıcı Değerlendirmeleri
2199.0 Tl ye satışta olan Smash Platform V3 Beyaz Kadın Sneaker Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
32 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: Tam kalıp ve çok rahat bir ayakkabı ben çok beğendim kesinlikle yarım numara küçük beden tercih edebilirsiniz…
İsim: **** ****
Tarih: 17 Mart 2023
Beden: Beden:38
Satıcı: FLO

Yorum: Çok güzel çok beğendim tam numara
İsim: S** T**
Tarih: 11 Mart 2023
Beden: Beden:37,5
Satıcı: İnstreet

Yorum: Tam kalıp ama büyük ve küçük numara arasında kalırsanız küçük numarayı seçebilirsiniz. Çok güzel çok tarz ve bu kalıba göre çok rahat. Giymeye nasıl kıyıcam bilemiyorum modeli 10 numara.. Puma kalitesi diyelim 💃
İsim: Z** A** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 21 Mart 2023

Yorum: Elime ulaştı kargom 36-37 arası kaldım.36 tam oldu çok güzel severek giyiceğim 🥰
Tarih: 21 Şubat 2023
Beden: Beden:36
Satıcı: İnstreet

Yorum: fotoğraf yükleyemedim ama diğer yorumlardakiyle aynı geldi. sorunsuz ve hızlı bi kargoydu. ben normalde 38.5 giyiyorum ama yorumlara bakarak 38 aldım çok rahat oldu. 38.5 alsam büyük olurmuş. satıcıya teşekkürler.
Tarih: 01 Ağustos 2024
Satıcı: Korayspor

Yorum: çok güzel duruyo kava değil ve çok rahat
Tarih: 20 Mart 2023
Beden: Beden:37

Yorum: Beğendim çok güzelmiş yüksek taban biraz vuruyor sadece
İsim: F** K**
Tarih: 11 Eylül 2024
Beden: Beden:40

Yorum: kesinlikle tavsiye etmiyorum orjinal olduğunu da düşünmüyorum ayakkabınin tabanı hem çok kaygan hemde parmaklarımı mahfetti satıcıda hiç yardımcı olmadı
İsim: s** a**
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: Çok beğendim
İsim: H** A** Ç**
Beden: 18 Mart 2023

Yorum: Taraklı ayaklar için çok iyi
İsim: s** Ö**
Tarih: 23 Mart 2023

Yorum: Beğenerek kullanıyor kızım.
İsim: M** Y**
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: Ayakkabı sadece yanlardan hafif bol önden ve arkadan ayağıma tam oturdu ben beğendim kalın tabanlı 38 numara giyiyorum kendi numaramı sipariş ettim gayet güzel ayaktada kaba durmuyor tavsiye ederim
İsim: F** N** A**
Tarih: 28 Haziran 2024

Yorum: bayıldımmmm
İsim: z** g**
Tarih: 20 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: doğan sport

Yorum: Güzel ürünnnnn
Tarih: 20 Şubat 2024

Yorum: Çok güzel ve rahat bir ürün kendi numaranızı alabilirsiniz
İsim: C** B**
Tarih: 22 Ağustos 2024

Yorum: Ürün iyi kaliteli numara kalıbı uymadı.
Tarih: 13 Ağustos 2024

Yorum: Ürün görünüş olarak çok güzel, tabanı da rahat fakat benim ayağımı çok vurdu. Giydiğim için iade edemiyorum. Uzun süreli kullanım için güzel değil.
İsim: S** E**
Tarih: 15 Mart 2023

Yorum: Göründüğü gibi gayet güzel
İsim: K** E**
Tarih: 16 Nisan 2024

Yorum: Kalıbı inanılmaz büyük 39 numara aldım ama hobbit ayağı gibi durduğu için ve gören herkes bu ne kadar büyük ayak diyip güldüğü için eşime verdim 41 numara giyer normalde ve ona tam oldu. Ayakkabının şekli çok güzel ona diyecek lafım yok ama çoook büyük
İsim: Ö** Ö**
Beden: 27 Ağustos 2024

Yorum: Ürün güzel ama defolu geldi biraz kalıbı büyük
İsim: N** K**
Tarih: 09 Mart 2023

Yorum: Hiçbir şekilde tavsiye etmiyorum. Ödediğim para az bi para değil ki ben artık paradan da geçtim ayaklarım mahvoldu bütün parmaklarım yara bere içinde çok rahatsız
İsim: S** K**
Tarih: 22 Haziran 2023

Yorum: ürünün derisinde yırtılmalar meydana geldi çok kalitesiz çıktı
İsim: M** H**
Tarih: 20 Haziran 2023

Yorum: Orijinal ürün ve tam kalıp kesinlikle bir numara küçük almayın iade ile uğraşırsınız
Tarih: 20 Ağustos 2024

Yorum: Korayspor 38 numara istedim 38.5 göndermiş stokta yoksa göndermeyin ne diye gönderiyorsunuz ayağıma büyük geldi şimdi iade ile uğraşacağım
İsim: A** O**
Tarih: 30 Ağustos 2024

Smash Platform V3 Beyaz Kadın Sneaker Ürüne İlişkin Sorular

Soru: orijinal mi
Cevap: Değerli Müşterimiz ; Öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürederiz. İnternet mağazamız üzerinden satışa sunulan tüm ürünler dahilioldukları markalara ait olup, UluslararasıKalite Standartlarına uygun şekilde üretilen lisanslıve orijinal ürünlerdir. Bilginize sunar ,iyi günler dileriz.

Soru: Merhaba .suni deridir?
Cevap: Merhaba; Evet, ürün suni deridir.

Soru: 36 numarası ne zaman gelir
Cevap: Değerli Müşterimiz ; Öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz .Stoklarımız devamlı olarak yenilenmektedir. Fakat yanıltmamakadına net bilgi veya tarih belirtilememektedir. Bilginize sunar.İyi günler dileriz. Saygılarımızla.

Soru: Bu gerçek deri mi ?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İlgili ürün suni deridir. Bilginize Sunarız. Saygılarımızla.

Soru: Kalıbı dar mı
Cevap: Değerli Müşterimiz,Öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Kalıplarımız standart olup sorun yaşamanız durumunda kullanılmamış ürünü mağazadan değiştirebilir veya iade süreciniz için Trendyol Müşteri Hizmetleriyle iletişime geçebilirsinizBilginize Sunarız.Saygılarımızla.

Soru: platform boyu kaç
Cevap: Değerli Müşterimiz ; Öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz . Ürünün topuk boyu tahmini 5 cm'dir. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla.

Soru: Merhaba ürün orijinal mi acaba, tereddüt ediyorum da
Cevap: Merhaba; tüm ürünlerimiz; orijinal, faturalı ve ilgili markanın garantisi altındadır. Sağlıklı günlerde kullanılmasını dileriz.

Soru: Topuk boyu nedir
Cevap: Merhaba; numaraya bağlı olarak 3,5-4 cm. arasındadır. Sağlıklı günlerde kullanılmasını dileriz.

Soru: ayakkabının tabanı çok mu yüksek
Cevap: Merhaba. 2,5 -3 cm topuk yüksekliği bulunmaktadır. Farklı bir konu olursa Korayspor olarak size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım.

Soru: önü sert mi bu modelin
Cevap: Bu modelin ön kısmı genellikle sentetik bir malzemeden yapılmıştır. Bu malzeme, dayanıklılık sağlarken aynı zamanda hafif bir yapı sunar. Ancak bazı kullanıcılar bu malzemenin ilk başta biraz sert gelebileceğini belirtirler.

Soru: Merhaba 38 numarası gelir mi acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz ; Stoklarımız sürekli güncellenmektedir. Sipariş oluştururken anlık stok bilgileri dahilinde işlem sağlayabilirsiniz. Bilginize sunar , İyi günler dileriz. Saygılarımızla

Soru: 36 numarası ne zaman gelir
Cevap: Merhaba ürün stok yenilenme tarihiyle ilgili kesin bir bilgi verememekteyiz. Ürünü favorilere ekleyerek ,stok yenilendiğinde haberdar olabilirsiniz. Farklı bir konu olursa Korayspor olarak size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım.

Soru: aynısının platformsuz olanı varmı
Cevap: https://www.trendyol.com/puma/smash-3-0-l-unisex-beyaz-sneaker-p-458839181?boutiqueId=623400&merchantId=968

Soru: kaç cm taban
Cevap: MERHABA TABAN YÜKSEKLİĞİ 4CM DİR SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ.

Soru: merhaba ayakkabının ağırlığını öğrenebilirmiyim
Cevap: Değerli müşterimiz, alışverişlerinizde bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürün ağırlığı standart olup size en yakın mağazamızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Bilginize sunar, Saygılarımızla.

Soru: Merhaba, 38 numarası gelir mi acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz ; Öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz .Stoklarımız devamlı olarak yenilenmektedir. Fakat yanıltmamakadına net bilgi veya tarih belirtilememektedir. Bilginize sunar. İyi günler dileriz. Saygılarımızla.

Soru: Pumanın sarı yazılı olanından var mı
Cevap: Merhaba, trendyol mağazamızdan mevcut ürünlerimize ulaşabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: topuk boyu kaç cm?
Cevap: Değerli Müşterimiz ; Öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz . Ürünün topuk boyu tahmini 3,5 cm'dir. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla.

Soru: taban kaç cm
Cevap: Değerli Müşterimiz ; Öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz . Ürünün topuk boyu tahmini 4 cm'dir. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla.

Soru: Numaralar ne zaman güncellenecek
Cevap: Değerli müşterimiz, alışverişlerinizde bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Stoklarımız devamlı olarak yenilenmektedir. Fakat yanıltmamakadına net bilgi veya tarih belirtilememektedir. Bilginize sunar, Saygılarımızla.

Smash Platform V3 Beyaz Kadın Sneaker Ürüne Ait Fotoğraflar

Smash Platform V3 Beyaz Kadın Sneaker En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü