Smı4ıms62t 6 Programlı Inox Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi Alınması Gereken Bir Ürün Mü-

Ece

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
609
0
15
Smı4ıms62t 6 Programlı Inox Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi Alanlar Memnun Mu?
Smı4ıms62t 6 Programlı Inox Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi Mevcut Fiyatı 21999.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Smı4ıms62t 6 Programlı Inox Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Smı4ıms62t 6 Programlı Inox Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi Hakkında yaklaşık 13 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Smı4ıms62t 6 Programlı Inox Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi Detaylı Bilgi

Smı4ıms62t 6 Programlı Inox Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi Ürününün Satıcısı, Bosch Smı4ıms62t 6 Programlı Inox Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi ürününü 21999.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Smı4ıms62t 6 Programlı Inox Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi Kullananlar
21999.0 Tl ye satışta olan Smı4ıms62t 6 Programlı Inox Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
13 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: güzel ürün
İsim: **** ****
Tarih: 26 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: beyazkalite

Yorum: Çok şık kesinlikle tavsiye ederim
İsim: Ö** Ö**
Tarih: 24 Ağustos 2024
Satıcı: Netahome

Yorum: Ürünü yetkili servis kurdu, kullanmaya başladık. Çok memnunuz. Beyazeşyada yıllardır Bosh deneyimiz vardı, bu seçimimizi etkiledi.
Tarih: 01 Temmuz 2024
Satıcı: Aslanbey DTM

Yorum: Beğendik makinayı. Pırıl pırıl yapıyor, ve içinde çok geniş eskimakinaya göre.
İsim: Y** O**
Tarih: 20 Mayıs 2024
Satıcı: Trendycom

Yorum: teşekkür ederim gayet iyi
İsim: Mesut Z.
Tarih: 10 Mayıs 2024
Satıcı: Ev Moda Merkezi

Yorum: Hiç düşünmeden alışveriş yapabilirsiniz. Çok kibar satıcı bu devirdedürüst insan bulmak bir şans bence çoooook teşekkürlerrr.......!
İsim: F** H**
Tarih: 30 Aralık 2023
Satıcı: ege shop

Yorum: bu fiyata alinabilecek en iyi bosch yari ankastre bulasik makinesi.internete baglanma ozelligi bir ise yaramiyor.Sesiz deniyor ama coksesiz degil.Siyah tus takimi alisilmadik ama kotu durmuyor.Tum Yenimodel maknelerde oldugu gibi suyu gec aliyor.Kisa program 29 dk degil 45dakika .
Tarih: Elite Üye
Beden: 26 Nisan 2024
Satıcı: Derya Home

Yorum: metal olan ust kısmı çok kara parmak izi kalıyor her ellediğimde.Ayrıca acma kapama düğmeleri çok dandik plastikten yapılmış. kaşıklıken ustte olduğu için orta kata orta boy bardak koyduğumda uste çarpıyorkapanmıyor. Orta katı alta indiriyorum bı seferde su fıskıyesı tencereve buyuk tabaklara carpıyor.
İsim: B** S**
Tarih: 07 Ağustos 2024
Satıcı: KUMDERELİLER DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI

Yorum: Kargom çok geç geldi. ürün geldikten sonra servis 4 gün sonra geliptaktı. kargo sorunsuz bir şekilde teslim etti. sessiz ve güzeltemizliyor makine. memnun kaldim
İsim: Ş** D**
Tarih: 17 Ağustos 2023

Yorum: Ürünün kapağında tam kilit mekanizmasının yanı ezilmiş geldi. Kargodaolmuş da olabilir Horoz ile geldi sonuçta. Kullanıma bir engel teşkiletmiyor. Ürünü veya kapağı geri gönderme sürecine girmek istemediğimiziçin böyle kullanıyoruz :(
Tarih: 12 Mart 2024

Smı4ıms62t 6 Programlı Inox Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: Seri kaç acaba
Cevap: Serie 6 dır cihaz.

Soru: yarı ankastre ile tam ankestra arasında ki fark nedir . birde taban kısmı yeremi gelicek yoksa fırınlı ankestra gibi dolap mı var olucak alt tabanda
Cevap: Resmî siteden bakabilirsiniz Efendim

Soru: merhaba, hizli programi kac dakikada yikiyor acaba?
Cevap: Ürün detayları için resmi siteyi ziyaret edebilir, size en yakın yetkili bayiye danışabilir ya da 444 6 333 numaralı Bosch çağrı merkezinden destek alabilirsiniz.

Soru: Aldıgım ürünün rengiyle ilgili bilgi alabilirmiyim
Cevap: beyaz efendim

Soru: renk yeşil yaziyor görselde gri gibi
Cevap: Urun panel rengi inox gridir. (Metalik)

Soru: merhabalar , ürün garantisini siz mi veriyorsunuz yoksa bosch türkiye garantisi mi bulunuyor ?
Cevap: Tüm Ürünlerimiz. Bosch Türkiye Servis Garantisi Altandadır Efendim.

Soru: Merhaba kapağı tam açılıyor mu? Bendeki daha kurulum olmadı tam açılmıyor kapağı açtığımda kendi kendine kapanıyor. Kurulum olmadığı için mi?
Cevap: Evet efendim kapağı tam açılmaktadır.Kurulum yapılması gerekmektedir.

Soru: ürünün fotoğraflarını atma imkanınız varmıdır
Cevap: Merhabalar, nasıl fotoğraflarını efendim

Soru: Merhaba nereden gönderım yapılıyor hangı sehirdesiniz
Cevap: Merhaba. Adana efendim.

Soru: Merhabalar , ürün bosch Türkiye garantili midir ?
Cevap: Tüm ürünlerimiz Bosch Türkiye garantisi altındadır. Sıfır kapalı ambalajlıdır. Teşhir, spot vs. ürün değildir. Yetkili servis tarafından ücretsiz kurulmaktadır.

Soru: Uzunluk kaç cm benim alan genişlik 60cm uzunluk 70 cm
Cevap: Merhaba Montaj için min yükseklik 815 mm Montaj için max yükseklik 875 mm Montaj için min genişlik 600 mm Montaj için max genişlik 608 mm Montaj için derinlik 550 mm

Soru: Ayrıyeten kaşıklık sepeti yok mu üst raf mı var sadece
Cevap: Kasiklik sepeti yoktur. Dilerseniz servisten satin alabilirsiniz.

Soru: makine beyaz mi
Cevap: Merhaba ürün ankastre efendim on panelininox alt tarafı siz mobilyaciniza kestirmeniz gerekiyor

Soru: Merhaba hayırlı işler ürünü Eskişehir e istemiş olsam montaj konusunda servis sorunu olurmu?
Cevap: Merhaba efendim. Bulunduğunuz yere göre servis yönledirmesi yapılabilir, bir sorun olmaz

Soru: Siyah rengi var mı bu serinin?
Cevap: Merhabalar var ama stoklarımızda bu ürün var sadece .

Soru: Wifi özelliği var mı
Cevap: Merhaba evet var efendim

Soru: Merhaba hangi kargo şirketi ile gönderiyorsunuz?
Cevap: Merhaba, horoz lojistik aracılığı ile gönderim yapmaktayız.

Soru: merhabalar. urun sifir ve kapali kutu. bosch tr garantili dogru mudur ?
Cevap: Merhaba tüm ürünlerimiz sıfır kapalı kutu

Soru: Merhaba, Şu anki bulaşık makinamın yerine alıyorum. Şu anki makinam yarı ankastre, yani on kapagında mobilya plakası var. Bu şekilde monte edilebilir mi? Yani monilya eski makinadan cıkarılıp yenisine takılabilir mi?
Cevap: Merhaba evet takılır efendim

Soru: 60 cmlik dolaba sığar mı
Cevap: EVET SIĞAR AMA KASASI OLMADIĞI İÇİN KENARLARINDA BOŞLUK KALIR. BU ÜRÜN ANKASTRE ÜRÜNDÜR.

Smı4ıms62t 6 Programlı Inox Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi Resim Ve Fotoğraflar

Smı4ıms62t 6 Programlı Inox Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü