SMS8YDI82T B Enerji Sınıfı 8 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi Inox En Ucuzu Nerede Bulunur-

MaviDeniz77

Bilgili
9 Ağu 2023
316
0
0
SMS8YDI82T B Enerji Sınıfı 8 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi Inox Alanlar Memnun Mu?
SMS8YDI82T B Enerji Sınıfı 8 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi Inox Şu Anki Fiyatı 39999.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

SMS8YDI82T B Enerji Sınıfı 8 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi Inox Kullanıcı Yorumları Nasıl?

SMS8YDI82T B Enerji Sınıfı 8 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi Inox Hakkında yaklaşık 2 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

SMS8YDI82T B Enerji Sınıfı 8 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi Inox Ürün Açıklaması

SMS8YDI82T B Enerji Sınıfı 8 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi Inox Ürününün Satıcısı, Bosch SMS8YDI82T B Enerji Sınıfı 8 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi Inox ürününü 39999.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

SMS8YDI82T B Enerji Sınıfı 8 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi Inox Ürün Hakkındaki Yorumlar
39999.0 Tl ye satışta olan SMS8YDI82T B Enerji Sınıfı 8 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi Inox Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: Bulaşık Makinesinden çok tablet gibi. Wifi bağlantısı, yazılımgüncellemesi, LED ışık, yıkama programı download etme, cep telefonundanyönetme, renkli LED ekran. Çok komplike bir ürün. Alman Boschu olduğubelli oluyor. Cihazdan kalite akıyor. Gayet sessiz ve iyi yıkıyor.Tavsiye ederim.
İsim: A** E** K**
Tarih: 12 Aralık 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Türker Home Dtm

Yorum: Ürünü çok araştırdım ve araştırdığıma değdi çok memnunum satıcıdanda çokmemnun kaldım sağlam şekilde paketlenmiş di sorunsuz teslim aldık
İsim: E** A**
Tarih: 17 Ekim 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Türker Home Dtm

SMS8YDI82T B Enerji Sınıfı 8 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi Inox Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Merhabalar bu ürünün aynısının beyaz rengi var mı acaba?
Cevap: Merhaba yok

Soru: 5 saatlik mi bulaşıkları yuyuyor program yıkama süresini deyişmek nasıl oluyor
Cevap: Yetkiliservisimizden detaylı bilgileri alabilirsiniz efendim

Soru: Hangi renk acaba
Cevap: Merhaba, ürün paslanmaz çelik inoxtur.

Soru: Teşhir ürünü mü
Cevap: hayır efendim sfır paketli ürün gönderilecektir

Soru: Merhabalar bu ürünün aynısının beyaz rengi var mı acaba?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Trendyol Mediamarkt Mağazamıza gelerek Tüm ürünler butonunu seçebilir ve Kategori-Marka bilgileri girerek bulmak istediğiniz ürünün bilgilerini girebilirsiniz. MediaMarkt Müşteri Hizmetleri

Soru: Seri kaçtır acaba
Cevap: Seri 6 efendim

Soru: merhaba ürün teşhirmi sıfır açılmamış kutumu
Cevap: Merhaba açılmamış ambalaj

Soru: Ürün Alman üretimi olduğu için almak istiyorum Alman üretimi mi
Cevap: Evet made in germany

Soru: hangi kargo şirketi ile çalışıyorsunuz
Cevap: Horoz lojistik ile gönderim yapmaktayız.

Soru: A enerjisi kaç + lı
Cevap: Ürün detayları için resmi siteyi ziyaret edebilir, size en yakın yetkili bayiye danışabilir ya da 444 6 333 numaralı Bosch çağrı merkezinden destek alabilirsiniz.

Soru: Ürün alman üretimi mi acaba
Cevap: Merhaba, ürünün üretim yeri Almanya'dır.

Soru: Sorulardan birine seri 6 demişsiniz ama ürün kodu seri 8. Satın aldığımda hangi ürün gelecek?
Cevap: Serie 8 gelir

Soru: Bu ürün beyaz renk mi inox mu ?Beyaz rengini almak istiyorum çünkü
Cevap: Ürün inoxtur.

Soru: Düzceye gönderim var mı
Cevap: Evet var..

Soru: Gönderilecek olan ürün Serie 8'mi teyit ederseniz sevinirim.
Cevap: Evet Serie 8 !

Soru: wifi ozelligi var mi
Cevap: Var efendim

Soru: Kurulumu siz mi yapıyorsunuz? Ürün garantisi var mı
Cevap: Tabi efendim

SMS8YDI82T B Enerji Sınıfı 8 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi Inox Ürünün Detaylı Resimleri

SMS8YDI82T B Enerji Sınıfı 8 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi Inox En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü