Smv4ımx60t Wi-fi 6 Programlı Tam Ankastre Bulaşık Makinesi SMV4IMX60T Alınmaya Değer Mi-

Naime

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
561
0
0
Smv4ımx60t Wi-fi 6 Programlı Tam Ankastre Bulaşık Makinesi SMV4IMX60T En Düşük Fiyat Nerede?
Smv4ımx60t Wi-fi 6 Programlı Tam Ankastre Bulaşık Makinesi SMV4IMX60T Şu Anki Fiyatı 25900.0 Tl'den Satılmaktadır.

Smv4ımx60t Wi-fi 6 Programlı Tam Ankastre Bulaşık Makinesi SMV4IMX60T Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Smv4ımx60t Wi-fi 6 Programlı Tam Ankastre Bulaşık Makinesi SMV4IMX60T Hakkında yaklaşık 13 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Smv4ımx60t Wi-fi 6 Programlı Tam Ankastre Bulaşık Makinesi SMV4IMX60T Detaylı Açıklama

Smv4ımx60t Wi-fi 6 Programlı Tam Ankastre Bulaşık Makinesi SMV4IMX60T Ürününün Satıcısı, Bosch Smv4ımx60t Wi-fi 6 Programlı Tam Ankastre Bulaşık Makinesi SMV4IMX60T ürününü 25900.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Smv4ımx60t Wi-fi 6 Programlı Tam Ankastre Bulaşık Makinesi SMV4IMX60T Yorum Ve Değerlendirmeler
25900.0 Tl ye satışta olan Smv4ımx60t Wi-fi 6 Programlı Tam Ankastre Bulaşık Makinesi SMV4IMX60T Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
13 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: suan bir sorun yaşamadık iyi calisiyor
İsim: ö** K**
Tarih: 03 Şubat 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: beyazkalite

Yorum: 4 aydır kullanıyoruz gayet güzel Bosch kalitesi abi
İsim: **** ****
Tarih: 17 Mart 2023

Yorum: Alman kalitesi teşekkürler
İsim: Orhan k. U.
Tarih: 09 Ocak 2023

Yorum: teşekürler zamanında geldi kapıya kadar getirdiler. şimdilikkurdurmuyucam. 1.5 yıldan sonra kurulucak. garantisi kurulumdan sonrabaşlayacağını söylediler tesekur ediyorum horoz lojistiğe.
İsim: C** T**
Tarih: 15 Ekim 2022
Satıcı: ÇİÇEKLER DTM

Yorum: Gayet memnunum
İsim: F** N** Y** Ş**
Tarih: Elite Üye
Beden: 11 Ekim 2022
Satıcı: TREND.SHOP

Yorum: Çok sağlam teslim edildi, 4 aydır kullanıyorum inanılmaz mutluyum. Aşırısessiz. Telefon uygulaması üzerinden herşey yönetilebiliyor. Parlatıcıayarı, kurutma seviyesi, uyarı sesleri bile.
İsim: E** S**
Tarih: 07 Ağustos 2022
Satıcı: Demir Dayanıklı Tüketim Malzemeleri

Yorum: Dishwasher is great. BUT you need a different model if you want to nothave a handle on your door as it does not have the press to openfunction. Also when Bosh fit it they need to make the legs higher andnot just plumb it in on the ground level.
Tarih: 27 Nisan 2023
Satıcı: A+shop

Yorum: Ürün kaliteli tavsiye ederim ama Amasya Bayiisindn daha uyguna aldim
Tarih: 25 Kasım 2022
Satıcı: ÇİÇEKLER DTM

Yorum: Orjinal kaliteli güzel
İsim: Aydın T.
Tarih: 23 Mart 2023
Satıcı: Land of Shopping

Yorum: Ürün bu şekilde geliyoe bilginiz olsun
İsim: g** ç**
Tarih: 27 Ekim 2022
Satıcı: TREND.SHOP

Smv4ımx60t Wi-fi 6 Programlı Tam Ankastre Bulaşık Makinesi SMV4IMX60T Sıkça Sorulan Sorular

Soru: İçi normal makinelerden küçük mü ?
Cevap: Ürün ölçülerine Bosch internet sitesi üzerinden bakabilirsiniz ve karşılaştırabilirsiniz

Soru: fotoğraflı yorumda birisinin yorumu . ürün bu şekilde geliyor demiş. gorseldekiyle fotoda gelen arasındaki nin alakası yok açıklama yaparmisiniz lutfen
Cevap: Ürün tam ankstre efendim görseldeki ile aynı şekilde geliyor evinizdeki mutfak dolaplarına göre mevcut kapak olması veya kestirmeniz gerekiyor

Soru: Merhaba, ürünün hem en üstte kaşıklık çekmecesi, hem de altta çatal kaşıklık sepeti mi bulunuyor bilgi alabilir miyim
Cevap: Merhabalar sadece üstte kaşıklık var . Dilerseniz kaşıklık sepeti alt kısım için sonradan temin edebilirsiniz

Soru: Merhaba gelecek ürün teşhir ürünü mü, normal sıfır kutulu mu
Cevap: Kapalı Kutu Garantili Ürün

Soru: Bu modelin ankastre olmayan var mı (dış ve üstü olan)
Cevap: Maalesef birebir o modele muadil olan ürün yok

Soru: Merhaba teşhir ürünü vs değil değil m kapalı kutu olarak gelecek
Cevap: Ürün Bosch Türkiye garantisi altındadır. Sıfır kapalı ambalajlıdır. Teşhir, spot vs. ürün değildir. Yetkili servis tarafından ücretsiz kurulmaktadır.

Soru: Tam ankastre ne yarım ankastre ne
Cevap: Tam ankastre bulaşık makinesinde ön yüzü tamamen mobilya kapak yaptirisiniz mutfak mobilyalarınızı uygun şekilde. Yarım ankastre de ise ürünün üst kısmında belli bir bölüm ürünün rengini belli eder alt kısma mobilya kapak yaptirirsiniz. Yarım kapak yaptırdığıniz için yarım ankastre olarak adlandırılır.

Soru: Tezgahımın yüksekliği 87sm üstü açık kalırmı ?
Cevap: Ürün detayları için resmi siteyi ziyaret edebilir, size en yakın yetkili bayiye danışabilir ya da 444 6 333 numaralı Bosch çağrı merkezinden destek alabilirsiniz.

Soru: Merhabalar ürün teşhir ürünümudur ? yoksa sifir ürünümudur
Cevap: Merhabalar ürün kapalı kutu sıfır ürün

Soru: peki madem içinde bulunmamaktadır diyorsun pek fotoğraflardaki nedir fotoğrafta 3.sepet görünüyor.
Cevap: Ürün detayları için resmi siteyi ziyaret edebilir, size en yakın yetkili bayiye danışabilir ya da 444 6 333 numaralı Bosch çağrı merkezinden destek alabilirsiniz.

Soru: lütfen bana bulaşık makinesinin türkiye'de veya almanya'da nerede monte edildiğini söyle?
Cevap: Merhaba, ürünün detaylı bilgilerine resmî siteden bakabilir ya da bir yetkili satıcıyı ziyaret edebilirsiniz.

Soru: Ürünü hangi kargo firması ile gönderim sağlıyorsunuz.?
Cevap: Merhabalar efendim, Horoz Lojistik ile gönderim sağlıyoruz.

Soru: Merhaba ürün diğer makinalarla aynı alana giriyor mu yoksa ekstra dolap mı gerekiyor montajı için
Cevap: Merhaba, ürünün detaylı bilgilerine resmî siteden bakabilir ya da bir yetkili satıcıyı ziyaret edebilirsiniz.

Soru: Ürünün mutfağına uygun olup olmadığını nasıl anlayabilirim
Cevap: Merhabalar efendim, ürünün boyutları 815 x 598 x 550 mm (YxGxD). Yerinize uygunluğunu kontrol edebilirsiniz.

Soru: Ben bişey daha soracam makinanın önüne biz mobilya yaptırıyoruz dimi ankastre ya
Cevap: Evet efendim aynen öyle. Mobilyanın size olması ya da yaptırmanız gerekiyor.

Soru: Kapak yaptıracağımız zaman üstteki siyah olan kısımda kapağın açma bölümü var onun nasıl yaptıracağız . Sizin görselinizde tamamen kapalı şekilde önüne kapak yapışmış. Kapaklı yapılmış halinin fotoğrafı var mı?

Soru: Ürün resimdeki gibi beyaz mı
Cevap: Merhaba görselde görünen beyaz kısım aslında kapaklı resmi.Sizin kapak yaptırmanız gerek.Cihaz tam ankastre cihazdır

Soru: enerji sınıfı "E" ne demek?
Cevap: Yeni enerji etiketlerinde artık C F E olarak sınıflandırma değiştirdiler E enerji çok elektirik yakar anlamına gelmiyor

Soru: Merhaba, çatal kaşıklar için sepeti var mı yoksa sadece 3. Çekmecesine mi diziliyor? Boschun kendi sitesinde çatal kaşık sepeti görünmüyor ancak sizin resimlerinizde mevcut görünüyor. Şimdi satın alırsam hemen kurdurmak zorunluluğum var mı? (Bazı kampanyalarda bu şekilde olabiliyor çünkü) Teşekkürler
Cevap: Merhabalar efendim, çatal-kaşık sepeti bulunmamaktadır. Ürünü istediğiniz zaman kurdurabilirsiniz, kurulum zorunluluğu bulunmamaktadır.

Soru: Merhaba. Ürün Serie 4 tam ankastre ve stokta mevcut değil mi? Siparişten önce teyit etmek istedim. Bir kaç bayiye sordum bulamadım, emin olmak istedim doğru ürün olduğundan.
Cevap: Evet efendim ürün yazmış olduğunuz özelliklerdedir.

Smv4ımx60t Wi-fi 6 Programlı Tam Ankastre Bulaşık Makinesi SMV4IMX60T Ürün Resimleri

Smv4ımx60t Wi-fi 6 Programlı Tam Ankastre Bulaşık Makinesi SMV4IMX60T En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü