Smv4ımx62t Bulaşık Makinası Tavsiye Edilen Yer Neresi-

Gulsen

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
593
0
0
Smv4ımx62t Bulaşık Makinası Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Smv4ımx62t Bulaşık Makinası Şu Anki Değeri 30659.23 Tl'den Satılmaktadır.

Smv4ımx62t Bulaşık Makinası Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Smv4ımx62t Bulaşık Makinası Hakkında yaklaşık 6 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Smv4ımx62t Bulaşık Makinası Detaylı Bilgi

Smv4ımx62t Bulaşık Makinası Ürününün Satıcısı, Bosch Smv4ımx62t Bulaşık Makinası ürününü 30659.23 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Smv4ımx62t Bulaşık Makinası En Son Yapılan Yorumlar
30659.23 Tl ye satışta olan Smv4ımx62t Bulaşık Makinası Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
6 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Çok beğendim teşekkürler
İsim: H** D**
Tarih: 11 Şubat 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Land of Shopping

Yorum: Çok memnun kaldım
İsim: B** E**
Tarih: 22 Eylül 2023
Satıcı: ege shop

Yorum: Güzel sessiz
İsim: M** Y**
Tarih: 11 Temmuz 2024
Satıcı: A+shop

Yorum: Diğer yerlerden daha uygun
İsim: Z** B**
Tarih: 12 Aralık 2023
Satıcı: beyazkalite

Yorum: Anneme aldık, 10 ay önce aynısı modeli kendi evime almıştık, memnunkaldık, sorun yaşamadık. Horoz lojistik ile geldi, henüz açmadık.
İsim: eminekuscul
Tarih: Fenomen
Beden: 11 Ekim 2023
Satıcı: beyazkalite

Smv4ımx62t Bulaşık Makinası Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Kapak ölçüleri nedir
Cevap: Ürün detayları için resmi siteyi ziyaret edebilir, size en yakın yetkili bayiye danışabilir ya da 444 6 333 numaralı Bosch çağrı merkezinden destek alabilirsiniz.

Soru: yüksekliği kaç cm birde wifi özelliği var mı
Cevap: Ürünün boyutları 815 x 598 x 550 mm Home connect

Soru: Merhaba Tam ankastre serie 6 mi oluyor
Cevap: Evet bu ürün seri 6'dır.

Soru: daha belle bi resem atabilirsins
Cevap: Merhaba Efendim dilerseniz kodunu BOSCH resmi internet sitesine girerek detaylı resim bakabilirsiniz.

Soru: merhaba 3 raflı mı 2 raflı mı
Cevap: Ürün detayları için resmi siteyi ziyaret edebilir, size en yakın yetkili bayiye danışabilir ya da 444 6 333 numaralı Bosch çağrı merkezinden destek alabilirsiniz.

Soru: Makinanın iç tabanı plastikmi metalmi
Cevap: Merhabalar, iç gövdenin tamamı paslanmaz Çelik ve iç gövdenin 10 yıl paslanmamazlık garantisi vardır.

Soru: merhaba yere ya sıma ışığı varmıdır ve home connecsiz çalıştıra bilirmiyiz ve içinde hareketli alt sepeti varmıdır yoksa satın alıpta içine konabilirmi
Cevap: Yansıma ışığı yoktur. İnternetsiz çalıştırabilirsiniz. Alt sepet ürün ile birlikte gelmiyor servisten satın alabilirsiniz.

Soru: merhaba bu ürünü alsam bayram sonrası gönderim yapılabilirmi
Cevap: Maalesef bekletme yapamıyoruz.

Soru: Ürünün kapağı cam kapak değilmi
Cevap: Hayır efendim

Soru: ürün tam boy ankastre mi ?
Cevap: Evet ürün tam ankastre modelidir.

Soru: Merhaba urun bosch bayiden mi geliyor
Cevap: Hayır, tüm ürünlerimiz Bosch Türkiye garantisi altındadır. Sıfır kapalı ambalajlıdır. Teşhir, spot vs. ürün değildir.

Soru: Merhaba İstanbul a gönderim yapıyor musunuz
Cevap: Evet efendim

Soru: merhaba yarım yük var mı?
Cevap: VAR EFENDİM

Soru: Kalan süreyi nerden göreceğiz
Cevap: merhabalar efendim ürün tam ankastre oldugu için kapak kısmının üzerindeki tuşların yanındakı ekrandan görebilirsiniz

Soru: Kapalı üründür değil mı teshır degıldır
Cevap: Teşhir ürün satışımız yoktur

Soru: Merhaba ürünü aldıktan sonra zorunlu bir süresi varmı kurulum için
Cevap: Merhabalar hayır efendim

Soru: kurulum şartı vs varmı
Cevap: Hayır yoktur.

Soru: Enerji sınıfı nedir teşhir ürünü mü
Cevap: Sıfır kapalı Ürün efendim E enerji sınıfına sahiptir

Soru: hızlı yıkamayı.kc derece de yapıyor
Cevap: MERHABALAR EFENDİM HIZLI 45 DERECE VE HIZLI 65 DERECE OLMAK ÜZERE İKİ FARKLI SICAKLIK AYARI YAPILABİLİR

Soru: Merhabalar ürün tam ankastre değil mi ? Birde serie 4 olan mı 6 olan mı ? SMV4IMX62T ile SMV4IMX60T olan ile arasında ne fark var ?
Cevap: Ürün tam ankastredir Karşılaştırma için ürün karşılaştırma yapabilirsiniz

Smv4ımx62t Bulaşık Makinası Ürünün Fotoğrafları

Smv4ımx62t Bulaşık Makinası En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü