Sn25eı01ct Home Connect Bulaşık Makinesi Ürün Alınmaya Değer Mi-

MaviÇiçek

Bilgili
9 Ağu 2023
234
0
0
Sn25eı01ct Home Connect Bulaşık Makinesi Fiyatına Göre Alınır Mı?
Sn25eı01ct Home Connect Bulaşık Makinesi Şu Anki Fiyat Aralığı 40000.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Sn25eı01ct Home Connect Bulaşık Makinesi Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Sn25eı01ct Home Connect Bulaşık Makinesi Hakkında yaklaşık 2 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

Sn25eı01ct Home Connect Bulaşık Makinesi Detaylı Bilgi

Sn25eı01ct Home Connect Bulaşık Makinesi Ürününün Satıcısı, Siemens Sn25eı01ct Home Connect Bulaşık Makinesi ürününü 40000.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Sn25eı01ct Home Connect Bulaşık Makinesi Ürünü Kullananların Görüşleri
40000.0 Tl ye satışta olan Sn25eı01ct Home Connect Bulaşık Makinesi Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: siemens kalitesinden yine ödün vermemiş harika bir ürün, satıcı çokilgiliydi hızlı teslimat için teşekkür ederim
İsim: S** Ç**
Tarih: 21 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: BEYAZESYABUL

Sn25eı01ct Home Connect Bulaşık Makinesi Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: İyi günler, Ürünün kodu doğru mu ve ürün sıfır jelatinli mi?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Ürün kodu belirtildiği gibi doğru ve sıfır ürünlerdir. saygılarımızla,

Soru: Merhabalar ürün teşhir ürünü mü
Cevap: Değerli Müşterimiz, Ürünlerimiz kapalı kutu ve sıfırdır. Teşhir ürün veya 2.el ürün satışımız bulunmamaktadır. Saygılarımızla.

Soru: Ürünün tüm özelliklerini gönderirmisiniz? QI 500 mü? Ses ekstra yıkama durulama vs yazarsanız daha açıklayıcı olur
Cevap: IQ500 modeli. 44 db ses yüksekliği. Diğer bilgileri göremedim. Model adıyla resmi siteainden incelwyebilirainiz

Soru: merhaba, bu modelin beyaz renkli olanı var mı, varsa ürün kodunu öğrenebilir miyim.
Cevap: Merhaba.Mevcutta bulunmamaktadır.

Soru: kac dakikada yikama yapiyor hepsini yazabilirmisiniz süreleri kısamı
Cevap: Tabi efendim. Kendi evimde de bu ürünü kullanıyorum. Hiç bir yerde süreleri yazmıyor Eşime sorayım size dönüş yapayım tekrardan ama cevap yazmanız lazım tekrar. İyi günler

Soru: Ürün teşhir mi, hiç açılmamış kapalı kutu mu?
Cevap: Siemens Türkiye garantilidir kapali kutudur

Soru: Makine 12 mi 13 kişilikmiş içi nasıl büyük mü
Cevap: Merhaba,13 kişilik modeldir.

Soru: Merhabalar, home connect uygulamasını kullanarak dışardan ( evde olmadan) cihazla bağlantı kurup işlem yapabilirmiyiz?
Cevap: yapabilirsiniz efendim

Soru: Ürün sıfır ve herhangi bir defo vs yok değil mi ?
Cevap: teşhir ürün satmıyoruz efendim

Soru: Ürün Almanya’da mı üretilmiş Türkiye demi?
Cevap: Almanya üretimi

Soru: Sola özellik nedir?
Cevap: Solo efendim. Ankastre olmayan veya mobilyasız anlamındadır.

Soru: Merhaba, ürünün garantisiyle ilgili muhatabım direk Siemens olacak değil mi ? Bu konuda bir problem yaşar mıyım ?
Cevap: Değerli Müşterimiz İlgili ürün Siemens Türkiye garanti kapsamındadır. Garanti süresi boyunca siemensten destek alabilirsiniz. Saygılarımızla

Sn25eı01ct Home Connect Bulaşık Makinesi Detaylı Fotoğraflar

Sn25eı01ct Home Connect Bulaşık Makinesi En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü