SN32DAL13-TNR 32- 81 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready Smart LED TV Bu Ürünü Almalı Mı-

Ela

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
538
0
0
SN32DAL13-TNR 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready Smart LED TV Fiyatına Göre Alınır Mı?
SN32DAL13-TNR 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready Smart LED TV Şu Andaki Değeri 6489.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

SN32DAL13-TNR 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready Smart LED TV Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

SN32DAL13-TNR 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready Smart LED TV Hakkında yaklaşık 598 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

SN32DAL13-TNR 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready Smart LED TV Ürün Hakkında Bilgi

SN32DAL13-TNR 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready Smart LED TV Ürününün Satıcısı, Sunny SN32DAL13-TNR 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready Smart LED TV ürününü 6489.0 Tl'den Satılmaktadır.

SN32DAL13-TNR 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready Smart LED TV Kullanıcı Yorumları
6489.0 Tl ye satışta olan SN32DAL13-TNR 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready Smart LED TV Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
598 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: menunum isimi görüyor.
İsim: Semra A.
Tarih: 26 Mart 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: BAŞARAN LED TV DÜNYASI

Yorum: Çok güzel bi ürün yeni taşındığım yere aldım harika
İsim: Ş** K**
Tarih: 06 Ocak 2024

Yorum: düzgün bir şekilde elime ulaştı yapımı oldukça kolay ve basitti ekranlararası geçiş olsun kalite olsun fiyatına göre oldukça iyi bir ürün ben beğendim.
İsim: Selin E.
Tarih: 16 Mayıs 2023
Satıcı: Beyaz Live

Yorum: TV mutfagimiza aldik çok memnunuz gayet kaliteli👍
İsim: S** k**
Tarih: 13 Mayıs 2023

Yorum: ben mutfağım için tercih ettim gayet güzel interneti beklediğimden dahaiyi ve hızlı bir şekilde giriyor internet e
İsim: **** ****
Tarih: 05 Mayıs 2023

Yorum: çok beğendik aynı gün ikincisini sipariş ettik
İsim: A** P**
Tarih: 26 Nisan 2023
Satıcı: duruelektronik

Yorum: süper ürün saticiya tşk
Tarih: 22 Nisan 2023

Yorum: Super on numara
İsim: Erkan İ.
Tarih: 16 Nisan 2023
Satıcı: spotçum

Yorum: Bu televizyon neden ucuz anlatayım. Menğ gayet başarılı, kumanda ile tvyönetimi gayet iyi. Salonunuza alacaksanız pek uygun değil çünkü tekkusuru ses kalitesi çok iyi değil. Ben spor odama spor yaparken izlemekiçin aldım yada yatak odanıza alınabilir. Sesin çok iyi olmayışı hariçgayet başarılı bit tv. Ses de çok korkutmasın o kadar da kötü değil amDevamını Oku
İsim: h** m** y**
Tarih: 14 Nisan 2023
Satıcı: spotçum

Yorum: Ürünü aile dostuna hediye aldık beklediğimiz gibi geldi hersey içinteşekkürler. Teşekkürler trendyol hızlı teslimat için
İsim: E** K**
Tarih: 10 Nisan 2023

Yorum: çok hızlı teslimat sorunsuz bir şekilde elimize ulaştı herkese tavsiye ederim
İsim: d** ş**
Tarih: 10 Nisan 2023

Yorum: Ürün sorunsuz ve hızlı bir şekilde elime ulast fakat Mutfağımıza büyükgeldiği için iade etmek zorunda kaldık. Ama temiz ve sağlam bir ürün. Teşekkürler
İsim: Veysel K.
Tarih: 02 Nisan 2023

Yorum: Kardeşime aldım çok beğendi
İsim: S** M**
Tarih: 30 Mart 2023

Yorum: çok beğendik. sorunsuz geldi teşekkürler
İsim: p** d**
Tarih: 23 Mart 2023

Yorum: Ürünün kalitesi aşırı iyi mutfak için aldık ve kargolanaya hayran kaldıkacayib güzel sarmışlar teşekkür ederim satıcıya çok memnunuz 🙏
İsim: G** Y**
Tarih: 23 Mart 2023
Satıcı: BEM TEKNOLOJİ

Yorum: Gayet güzel. Sapasağlam geldi. teşekkürler
İsim: B** Y**
Tarih: 22 Mart 2023
Satıcı: BEM TEKNOLOJİ

Yorum: Aldığımıza çok memnun kaldık, İstanbul’da ki evime almıştım . Şimdiannemlere Muğla’da ki evlerine de sipariş edicem. Kurulum ücreti variçinde ekran boyutu küçük olduğu için ama bu fiyata Smart tv piyasadayok zaten
İsim: Sinem Ç.
Tarih: 08 Mart 2023

Yorum: ürün tam bir fiyat performans canavarı. düşünmeden alın bence. TV yigören arkadaşlarımın hepsinin tepkisi senin TV ne kadar hızlı öyle ..kesinlikle çok hızlı ve kullanışlı. ayrıca satan firma çok anlayışlı veyardımcı oldu favorilere alındı.
İsim: U** Ö**
Tarih: 07 Mart 2023

Yorum: Tavsiye ederim sorunsuz geldi
İsim: F** B**
Tarih: 05 Mart 2023

Yorum: görüntü kalitesi çok iyi internet bağlantısıda sorunsuz tşk ederım
İsim: S** G** k**
Tarih: 25 Şubat 2023

Yorum: Sorunsuz geldi
İsim: N** a**
Tarih: 24 Şubat 2023

Yorum: sağlam elime ulaştı çok beğendim
İsim: e** c**
Tarih: 23 Şubat 2023

Yorum: kargo sağlamdi beğendik
İsim: t** b**
Tarih: 20 Şubat 2023

Yorum: çok iyi yorumlara bakarak almıştım iyikide almışım tam mutfağa göre bir TV
İsim: N** y**
Tarih: 19 Şubat 2023
Satıcı: Evemagaza

Yorum: Balkonumuz için aldık.Gayet güzel kalitesi çok iyi ve kargo sorunsuz vehızlı geldi.Tavsiye ederim gayet iyi.
İsim: G** S**
Tarih: 16 Şubat 2023

Yorum: tam bir fiyat performans ürünü çok iyi iki tane aldık çok memnunuz
İsim: Buse M.
Tarih: 14 Şubat 2023

Yorum: görüntü kalitesi güzel beğendim mutfağıma aldım boyut ve ebat olarakharika,kanal geçişleride bence iyi 3 saniye kadar sürüyor.2 gün içindehemen elime ulaştı teşekekkürler trendyol
Tarih: 02 Şubat 2023

Yorum: ÇOK GÜZEL ELIME HEMEN ULAŞTI SATICI COK İYİ
İsim: Y** E**
Tarih: 31 Ocak 2023

Yorum: elimize hemen ulaştı sorunsuz teslim tv güzel
Tarih: 23 Ocak 2023

Yorum: çok harika güzel bir ürün firmayada teşekkürler.
Tarih: 23 Ocak 2023

SN32DAL13-TNR 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready Smart LED TV Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: duvara asma aparatı varmıdır????
Cevap: Merhaba aski aparatini ayrica alabilirslnlz. 32 inc uyumlu aski aparati ile montaj yapilabilir. iyi aksamlar dileriz.

Soru: HDMI kablosu girişi var mı
Cevap: Merhaba, evet efendim var

Soru: Ankara Çankaya için yetkili servis bilgilerini paylaşabilir misiniz rica etsem acaba?
Cevap: 03123910407

Soru: neden sorularıma cevap alamıyorum?
Cevap: SORUNUZ NEDİR

Soru: android mi televizyon
Cevap: merhaba belirtilen özellikler mevcuttur

Soru: merhaba esnek ekran ozelliyivarnl
Cevap: Belirtilen özellikler mevcut değildir

Soru: Hdı giriş mevcut mu
Cevap: Mevcuttur efendim

Soru: Merhaba, iki sorum olacak. 1- siparişim bugün kargoya verilmesi gerkiyordu, henüz verilmemiş. 2. Bu ürün için kurulumu yetkili servismi yapmadı gerekiyor garanti kapsamı bozulmaması için
Cevap: MERHABA ÖNCELİKLE ÜRÜN YANLIŞLIKLA AÇILMIŞ O YÜZDEN YARIN SEVK OLACAK ÜRÜN ÜCRETLİ KURULUM SERVİS TARAFINDAN YAPILMASI SİZİN İÇİNDE İYİ OLACAKTIR HAYIRLI OLSUN

Soru: aski aparati varmi
Cevap: KUTU İÇİNDE MEVCUT DEĞİL

Soru: Netflix destekliyor mu?
Cevap: Merhaba, ürün netflix desteklemektedir.

Soru: ürünü hangi kargo firmasıyla gönderim sagliyosunuz
Cevap: Yurtiçi kargo efendim

Soru: Bursa Orhangazi de servisi varmı
Cevap: Var efendim

Soru: köylere korgo yapıyor musunuz?
Cevap: Aras kargo ile gönderim sağlanıyor kargo firmasından bilgi alırsanız sevinirim

Soru: ÜRÜNÜN ANDROİD ÖZELLİGİ VAR MI ?
Cevap: Merhaba, ürünün android özelliği mevcuttur. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: askı aparatı dahilmi
Cevap: Aski aparati yoktur kutu icerisinde

Soru: Iyi akşamlar bir ay önce sizden sunnuy 32 39 led aldık kablosuz inte bağlanmıştı şuan bağlanmıyor neden acaba
Cevap: Güncelleme gelmiştir efendim. Güncellemesini yaparsanız duzelecektir

Soru: FERTILISSN32DAL13-TNR 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready Smart LED TV Ürünü HakkındaTAKİP ET Merhaba Aynı ürünu baska sitede gene sizin firmanız 2021 yılı üretimini satar Ben bugün trendyol'dan aldım ancak üretim yılı 2019 yazar siz bana 2019 üretim yılı mı yoksa 2021 de üretilmiş ürünü mü göndereceksiniz
Cevap: Merhaba, bahsi geçen üretim yılı modelin çıkış yılıdır. Satışta olan ürünler model yılından bağımsız henüz yeni üretilmiştir. Sayfalar arasındaki farklılığı ayrıca kontrol edeceğiz. İyi günler dileriz.

Soru: Yetkili servis ne zaman geliyor kurulum için biz mi arıyoruz siz mi gönderiyorsunuz ve ücretli mi
Cevap: Merhaba, markanın müşteri hizmetleri ile iletişime geçip kurulum için servis talebinde bulunmanız gereklidir. SUNNY MÜŞTERİ HİZMETLERİDİR. Kurulum ücretlidir.

Soru: merhaba kurulum ücreti ne kadar efendim
Cevap: 200 tl civarında

Soru: Hangi kargo ile çalışıyorsunuz
Cevap: MNG kargo ile gönderim yapmaktayız.

SN32DAL13-TNR 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready Smart LED TV Ürünün Fotoğrafları

SN32DAL13-TNR 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready Smart LED TV En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü