SN55FMN243 TV 55'' 139 Ekran Smart LED Siyah Fiyatına Göre Alınır Mı-

KumYolcusu

Bilgili
9 Ağu 2023
264
0
0
SN55FMN243 TV 55'' 139 Ekran Smart LED Siyah Alanlar Memnun Mu?
SN55FMN243 TV 55'' 139 Ekran Smart LED Siyah Şu Andaki Değeri 19999.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

SN55FMN243 TV 55'' 139 Ekran Smart LED Siyah Kullanıcı Yorumları Nasıl?

SN55FMN243 TV 55'' 139 Ekran Smart LED Siyah Hakkında yaklaşık 368 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

SN55FMN243 TV 55'' 139 Ekran Smart LED Siyah Ürün Hakkında Bilgi

Ürün adı:Sunny 55’’ frameless uhd 4k webos smart tv sn55fmn243_x000D_
_x000D_
Ürün açıklaması:_x000D_
Sunny 55’’ frameless uhd 4k webos smart tv sn55fmn243 ile üstün smart tv deneyimini yaşayın. _x000D_
Güçlendirilmiş yapay zekâ ve türkçe akıllı ses asistanı ile en akıllı, en kolay smart tv deneyimini keşfetmek için sunny 55’’ frameless uhd 4k webos smart tv ile tanışmanın tam zamanı! _x000D_
Ultra ince çerçeveli “frameless” tasarımı ile webos 4k ultra hd tv çerçeveyle sınırlandırılmamış, geniş izleme keyfi sunuyor. 55” 139 ekran boyutunda tasarlanan 4k hd tv hem tasarımsal hem de donanımsal özellikleriyle salonunuzun en güzel köşesinde yerini almaya hazır. _x000D_
Teknoloji ile donatılmış sihirli kumanda, ses tanıma sistemi, evrensel kontrol, 4 çekirdekli üstün performans, ultra surround ses, canlı menü, görüntü aktarımı, ıot cihazlarıyla eşyaları uzaktan kontrol edebilme gibi pek çok özellikle donatılan sunny webos tv ile izleme ve dinleme deneyiminizi en üst seviyeye taşıyın. _x000D_
Teknoloji ile donatılmış sihirli kumanda istediğiniz yöne hareket ederek televizyonunuzda beliren işaretçi ile kullanım kolaylığı sağlar. _x000D_
Sihirli kumanda ile yapabilecekleriniz; _x000D_
_x000D_
Işaretleme _x000D_
_x000D_
Hareket tuşu _x000D_
_x000D_
Evrensel kontrol _x000D_
_x000D_
Sesle kontrol _x000D_
Sunny 55’’ frameless uhd 4k webos smart tv kumandası üzerinde yer alan netflix ve amazon prime tuşları ile akış hizmetlerine kolayca bağlanabilir, sınırsız içeriğe erişip, zevkinize göre müzik, dizi ya da film seçimi yapabilirsiniz. Sesle kontrol sayesinde kumandanıza “televizyonu kapat / televizyonu aç” gibi komutlar verebilirsiniz. _x000D_
En iyi ses tanıma sistemi_x000D_
Sunny powered by webos televizyonlarda herhangi bir harici dinleme cihazı olmadan, ses tanıma sistemi için thinkq al teknolojisini kullanabilirsiniz. Sesli komutu uzaktan kumandınız ya da lg thinq uygulaması indirilmiş cep telefonunuz ile akıllı ev aletlerinizi kontrol etmek amaçlı kullanabilir, aileniz ve arkadaşlarınızla konuşur gibi sesli komut uygulamasını kumandanız ile rahatça kullanabilirsiniz. _x000D_
Evrensel kontrol_x000D_
360 vr içeriği izlerken kumandayı bilgisayar faresi gibi kullanabilirsiniz. _x000D_
En iyi surround ses deneyimi_x000D_
Çoklu sanal ses kanallarının oluşturduğu etkileyici ultra surround ses ile izleme ve dinleme deneyiminizi en üst seviyeye taşıyın. _x000D_
Sesi yalnızca duymamızı değil aynı zamanda hissetmemizi sağlayan dolby surround teknolojisi ile donatılan sunny 55’’ frameless 4k webos smart tv 360 derece ses deneyimini yaşatır. _x000D_
Dolby ses atmosferi sayesinde ekrandaki ayak sesinden, rüzgârın ağaç dallarını sallamasına kadar pek çok detayı yanınızda oluyormuşçasına deneyimleyebilirsiniz. _x000D_
Iot cihazlarıyla eşyalarınızı televizyonunuza bağlayabilir, uzaktan kontrol edebilirsiniz. _x000D_
Canlı menü sayesinde tv yayınlarını izlerken, aynı zamanda menüyü de kullanabilirsiniz. Menüyü açmak kanal listesinde dolaşmak yayının durmasına neden olmaz. _x000D_
Ekran yansıtma özelliği sayesinde telefon, bilgisayar veya usb’deki görüntüleri anlık olarak televizyonunuza aktarabilirsiniz. _x000D_
Ürün özellikleri:_x000D_
_x000D_
55″ 139 ekran _x000D_
_x000D_
3840 x 2160 ultra hd _x000D_
_x000D_
Webos 5.0 işletim sistemi _x000D_
_x000D_
4 çekirdek işlemci _x000D_
_x000D_
Ram: 1.5 gb dâhili/ rom: 8 gb _x000D_
_x000D_
Hdr teknolojisi ile 10 bit renk _x000D_
_x000D_
2 mm’de daha az çerçeve kalınlığı _x000D_
_x000D_
360 vr özelliği ile kumandayı mouse gibi kullanma _x000D_
_x000D_
1000 hz. _x000D_
_x000D_
Spdıf optik ses çıkışı _x000D_
_x000D_
Surround ses sistemi _x000D_
_x000D_
Kablosuz görüntü aktarımı _x000D_
_x000D_
Dvb-T2/c/s2 yayın desteği _x000D_
_x000D_
Wi-Fi _x000D_
_x000D_
2 x usb (media player) _x000D_
_x000D_
3 x hdmı _x000D_
_x000D_
2 x 8 w ses çıkışı _x000D_
_x000D_
Vga giriş _x000D_
_x000D_
Otomatik kapanma _x000D_
_x000D_
2 yıl garanti _x000D_
Güvenlik bilgileri:_x000D_
_x000D_
Yerel elektrik şebekesi voltajının setinizin arkasında bulunan kimlik etiketindeki voltajla uyuştuğundan emin olunuz. _x000D_
_x000D_
Bu cihaz seti 1. Sınıf bir cihazdır. Topraklanmış bir duvar prizine bağlanması gerekir. _x000D_
_x000D_
Cihaz setinin parçaları ısıya karşı duyarlıdır. Maksimum ortam sıcaklığı 40ºc'yi geçmemelidir. _x000D_
_x000D_
Yeterli havalandırmayı sağlamak için, ürünü çevresinde en az 10 cm'lik açıklık kalacak şekilde yerleştiriniz. _x000D_
_x000D_
Cihaz setinin arkasındaki veya yanlarındaki havalandırma deliklerini kapatmayınız. Havalandırma deliklerini gazete, masa örtüsü, perde gibi nesnelerle örtmeyiniz. _x000D_
_x000D_
Cihazı ısı kaynaklarından (şömine vb) veya güçlü manyetik ve elektrik alan yaratan cihazlardan uzağa kurunuz. _x000D_
_x000D_
Setin kurulduğu odaların nemi 85% bağıl nemi geçmemelidir. _x000D_
_x000D_
Sunny 55’’ frameless 4k webos smart tv’nizi yerleştirirken direkt güneş ışığına maruz bırakmayınız. _x000D_
_x000D_
Cihazınızı mekanik titreşime ve darbeye maruz bırakmayınız. _x000D_
_x000D_
Cihazınızı tozlu ortamlara yerleştirmeyiniz. _x000D_
_x000D_
Cihazların üzerine su damlamaması veya sıçramaması gerekmektedir. _x000D_
_x000D_
Cihazın üzerine içi suyla dolu nesneler (örneğin vazo) konulmamalıdır. _x000D_
_x000D_
Seti soğuk bir ortamdan sıcak bir ortama taşıdığınızda ekranda (ve cihaz setinin içindeki bazı parçalarda) yoğuşma görülebilir. Cihaz setini tekrar çalıştırmadan önce yoğuşmanın buharlaşmasını bekleyiniz. _x000D_
_x000D_
Cihaz setinin üzerinde bulunan düğmeler kullanılarak set çalıştırılabilir ve bekleme durumuna getirilebilir. _x000D_
_x000D_
Uzun bir süre boyunca cihazı kullanmayacaksanız, şebeke prizinden güç kablosunu çekiniz. _x000D_
_x000D_
Yıldırımlı fırtınalar esnasında, zararlı elektrik veya elektromanyetik dalgalanmalardan etkilenmemesi için cihaz setini şebekeden ve antenden ayırmanızı tavsiye ederiz. Bu nedenle, şebeke ve anten prizlerini gerektiğinde çıkarabilecek gibi düzenleyiniz. _x000D_
_x000D_
Cihazın üzerine yanan mum gibi tutuşturma kaynaklı cisimler koymayınız. _x000D_
_x000D_

SN55FMN243 TV 55'' 139 Ekran Smart LED Siyah Ürününün Satıcısı, Sunny SN55FMN243 TV 55'' 139 Ekran Smart LED Siyah ürününü 19999.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

SN55FMN243 TV 55'' 139 Ekran Smart LED Siyah Kullanıcı Geri Dönüşleri
19999.0 Tl ye satışta olan SN55FMN243 TV 55'' 139 Ekran Smart LED Siyah Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
368 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: sorunsuz teslimat teşekkürler
İsim: Ö** Ş**
Tarih: 16 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: ENUCUZUNADRESİ

Yorum: Ürün gayet sağlam geldi teşekkürler
İsim: **** ****
Tarih: 03 Nisan 2023

Yorum: ürünü çok beğendim tam istediğim ölçüde geldi
İsim: K** Y**
Tarih: 02 Nisan 2023
Satıcı: Beyaz Live

Yorum: harika gerçekten çok beğendik
İsim: Rukiye K.
Tarih: 31 Mart 2023

Yorum: Çok kullanışlı çok güzel teşekkürler.. 9349 tl almıştım ben simdiindirime girmiş 8900 bence kacırmayın çok güzel kullanışlı hızlıtekrardan teşekkürler hemen kurulumda yaptılar 👍👍 televızyonun arkaışık kendım yaptırdım 😂
İsim: İ** K**
Tarih: 30 Mart 2023
Satıcı: Teknolacivert

Yorum: gayet memnunuz her türlü internet uygulamasını sorunsuz kullanabiliyoruz
İsim: e** y**
Tarih: 29 Mart 2023

Yorum: baya iyi paketlenmisti fiyatı da uygundu LG web os işletim tabanlı çok iyi
İsim: A** E** Y**
Tarih: 23 Mart 2023
Satıcı: MarkaReyon

Yorum: Abime hediye olarak indirimdeyken aldım gayet sağlam geldi teşekkür ederim😌
İsim: B** K**
Tarih: 01 Şubat 2023
Satıcı: KolayEsyam

Yorum: ürün mükemmel
İsim: G** E**
Tarih: 28 Ocak 2023

Yorum: çok iyi ürün
İsim: R** H**
Tarih: 21 Ocak 2023

Yorum: Baya güzel beğendik 🥰
İsim: T** A**
Tarih: 22 Aralık 2022

Yorum: ürün elime ulaştı tek kelimeyle mükemmel sesi ekran kalitesi çok memnunkaldım çok rahat kullanımı çok pratik heryere giriyor . teşekkürlersunny 🥰☺🙏
İsim: E** ö**
Tarih: 14 Aralık 2022
Satıcı: BEM TEKNOLOJİ

Yorum: Fiyatının üzerinde performansı var bence. Özellikleri tartışılmaz.Kesinlikle alınır...
İsim: Faruk A.
Tarih: 07 Aralık 2022

Yorum: Şu an oldukça memnunum, tam bir fiyat/performans ürünü.
İsim: B** G**
Tarih: 26 Kasım 2022
Satıcı: BAŞARAN LED TV DÜNYASI

Yorum: Harika bir ürün yıllar önce sunny televizyon almıştım. Çok memnundum.Şimdi de hiç tereddüt etmeden aldım. Tavsiye ederim.
Tarih: 24 Kasım 2022
Satıcı: İndiriminmerkezi

Yorum: Harika bir ürün teşekkür ederim kardeşim elinize sağlık kırılmadan geldi♥♥♥♥♥♥👍👍👍👍
İsim: E** K**
Tarih: 24 Kasım 2022

Yorum: görüntü ve ses çok mükemmel beklediğimden çok iyi
İsim: F** Ş**
Tarih: 12 Kasım 2022

Yorum: Çok hızlı kargoya verildi ve sağlam bir şekilde Mersin Anamur a ulaştı.Ürün gayet güzel, çok pahalı markalara para vermeye gerek yok
İsim: G** A**
Tarih: 11 Kasım 2022

Yorum: Ürünü yeni aldım. Şimdilik gayet memnunuz.
İsim: A** B**
Tarih: 10 Kasım 2022

Yorum: Urun gercekten cok guzel bu fiyata boye bir tv beklemiyordum. Bilindikmarkalar o kadar para verimesi gercekten cok sacma alan pisman olmazdiye dusunuyorum. Yalniz tek sorun sunny servis 1 hafta da zor kurulumageldiler bu konuda cok memnun kalmadim
İsim: Seda S.
Tarih: 09 Kasım 2022

Yorum: Görüntüsü ve kalitesi çok iyi paketlemeside güzeldi teşekkür ederimfirma sahibine
Tarih: 09 Kasım 2022

Yorum: beğendik inşallah memnun kalırız yeni aldım
İsim: Aliye D.
Tarih: 06 Kasım 2022
Satıcı: Makroreyon

Yorum: On numara muhteşem sorunsuz
Tarih: 01 Kasım 2022
Satıcı: BEM TEKNOLOJİ

Yorum: ÜRÜNÜ ÇOK BEĞENDİM PARASİNA GÖRE MÜKEMMEL GÖRÜNTÜ KALİTESİ FELAN ÇOK GÜZEL
İsim: H** G**
Tarih: 29 Ekim 2022

Yorum: Fiyatına göre tüm işlevleri yapabileceğiniz ses,görüntü ve akıllı tvözellikleriyle memnun kaldık biz. Seyir keyfini güzelsürebileceğiniz,bütçenizi çok zorlamayacak bir tv arıyorsanızdüşünemeden alabilirsiniz. Aldığımız andan itibaren iletişim,kargolamasüreci,kurulum vs derken hep destek oldular. Teşekkürler 🙏🏻
İsim: A** T**
Tarih: 13 Ekim 2022
Satıcı: İstereyon

Yorum: Kaliteli güzel görüntü
İsim: ş** d**
Tarih: 08 Ekim 2022

Yorum: Sorunsuz alışveriş, güvenilir satıcı. Teşekkürler.
İsim: B** U**
Tarih: 26 Eylül 2022
Satıcı: Bulpa A.Ş

Yorum: harika çok güzel begendik maşallah ı var .en beklediğim ve araştırma larsonucu bir çok özellik arasında akıllı joystick kumanda olması , seslikomut vede ekran yansıtma otomatik ,muadil markalar iki kat fiyatlı
İsim: E** A**
Tarih: 16 Eylül 2022
Satıcı: Bulpa A.Ş

Yorum: Hızlı ve sağlam teslim edildi. Televizyon ise süper.
İsim: S** E** Y**
Tarih: 13 Eylül 2022

Yorum: Ürün sıkıntısızgeldi reklamındaki özellikleriyle örtüşüyor
İsim: K** Ü**
Tarih: 24 Eylül 2024
Satıcı: MarkaReyon

SN55FMN243 TV 55'' 139 Ekran Smart LED Siyah Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: wifi var mı
Cevap: Belirtilen özellikler mevcuttur.

Soru: disney var mi bunda yukleniyor mu
Cevap: merhaba.disney yüklenmektedir.iyi günler dileriz.

Soru: Kurulum ücretli mi
Cevap: Kurulumu yetkili teknik servis tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Soru: kurulum ucretlimi
Cevap: Kurulumu yetkili teknik servis tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Soru: kurulum için servisi aradığımızda duvara asma aparatı ücreti isteyecekler mi ve yansıtma özelliği var mı
Cevap: Evet efendim ekran yansıtma özelliği mevcuttur. Askı aparatı için ek ücret talep edilir efendim.

Soru: işletim sistemi kendini yeniliyor mu, Google play uygulamalı var mi
Cevap: Merhabalar üretici firma tarafından destek almanızı tavsiye ederiz iyi günler dilerim

Soru: tv beyazmı
Cevap: Merhabalar efendim ürün rengi siyahtır

Soru: merhaba hangi kargo ile gönderiyorsunuz
Cevap: Merhaba efendim Horoz Lojistik ile gönderimi yapılmaktadır. Kata teslimat mevcuttur.

Soru: Android ve webos farkı nedir. Android ile aynı özellik mi. bir de Google play hizmetleri var mi
Cevap: İşletim sisitemi farklı

Soru: PlayStation 5 destekler mi 2.0 bağlantısı var hdmi tv de demi? televizyon gerçek 4K
Cevap: Uygundur efendim

Soru: Uydu alıcılımı
Cevap: Merhaba Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Webos Smart LED TV'dir

Soru: Google varmı
Cevap: Net üzerinden bağlanabilir

Soru: 65 inç webos varmı
Cevap: MERHABA MAALESEF

Soru: Disney plus var mı ?
Cevap: Evet var efendim

Soru: Askı aparatı yoksa ve kurulum geldiğinde yapilmiyorsa ne gereği var bu fiyatın ve çektiğimiz eziyetin
Cevap: Kurulumu yetkili teknik servis tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. Kutu içeriğine askı aparatı dahil değildir.

Soru: servis ücretsiz mi buna askı aparatı ile montaj dahil mi ekran yansıtma var mı
Cevap: EKRAN YANSITMA VAR ASKI APARATI ALIRSANIZ MONTAJINI YAPIYORLAR

Soru: cihazın adı bumu yada herhangi bir far var mı Sunny SN55FMN243 Frameless 55'' 140 Ekran 4K Webos Smart Wifi Led TV
Cevap: Evet efendim herhangi fark yoktur

Soru: Televizyonun boy ve en uzunluğu nedir acaba
Cevap: Standart 55'' boyutlarındadır efendim.

Soru: merhaba kurulum için kimi aramam gerekiyor numara var mi
Cevap: Merhabalar kutu üzerinde Sunny Müşteri Hizmetlerinin numarası bulunmaktadır efendim.

Soru: ürünün kurulumunu kendimiz yapabiliyor muyuz? yoksa servis mi cagirmamiz lazım?
Cevap: Merhabalar ürünümüz size geldiğin de servis ile beraber kurulum olmaktadır. İyi günler dilerim

SN55FMN243 TV 55'' 139 Ekran Smart LED Siyah Görsel Galerisi

SN55FMN243 TV 55'' 139 Ekran Smart LED Siyah En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü