SN55FMN601 55- 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Smart LED TV Bu Ürünü Almalı Mı-

Sezen

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
548
0
0
SN55FMN601 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Smart LED TV Alanlar Memnun Mu?
SN55FMN601 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Smart LED TV Şu Andaki Fiyatı 17519.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

SN55FMN601 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Smart LED TV Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

SN55FMN601 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Smart LED TV Hakkında yaklaşık 18 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.1 .

SN55FMN601 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Smart LED TV Ürün Bilgisi

SN55FMN601 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Smart LED TV Ürününün Satıcısı, Sunny SN55FMN601 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Smart LED TV ürününü 17519.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

SN55FMN601 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Smart LED TV Kullananlar
17519.0 Tl ye satışta olan SN55FMN601 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Smart LED TV Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
18 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.1

Yorum: Yaklaşık bir yıldır kullanıyorum, çok geç açılıyor ve kanal geçişleriaşırı yavaş. Şimdi de rengi gidip geliyor devamlı. bir haftadır servisgelmiyor hiç tavsiye etmiyorum. Paranızı çöpe atmayın
İsim: **** ****
Tarih: 21 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: MarkaReyon

Yorum: görsel olarak çok şık ses ve görüntü kalitesi de iyi.beklentimikarşıladı👍 (düzenleme)ürünü yaklasik 1 sene önce aldım.tvye güncellemegeldi.ondan sonra birden ses gidiyor bazen 3 dk sonra geliyor bazen 1saat sonra geliyor.goruntu var ses yok yani sorunu sık tekrar etmeyebaşladı servise göndereceğim.ayrica diğer yorumlarda ki gibi TV'nin ilkaçılmasıDevamını Oku
İsim: G** Ç**
Tarih: 21 Mayıs 2024

Yorum: ürün sorunsuz geldi tamda gorseldeki gibi ve özellikleri birebirkendisi,ayrıca kurulum serviside ilgiliydi teşekürler,tavsiye ederim ,buarada sesi tok ve güçlü ,bir elektronik sistem şefi olarak diyorumparasına göre f/p ürünü
İsim: Ş** Ç**
Tarih: 21 Nisan 2024

Yorum: Fiyatına göre gayet güzel ürün kargosu Ve servisinde oldukça güzeldi
İsim: H** Y**
Tarih: 20 Ocak 2024

Yorum: ürün çok iyi
İsim: Edip T.
Tarih: 05 Ekim 2023

Yorum: gerçekten bu fiyata alabileceğiniz en iyi televizyon görüntüsü mükemmelbüyük ve hoş
İsim: R** B** G**
Tarih: 21 Eylül 2023
Satıcı: Trendyol

Yorum: sakın paranızı böyle markalara vermeyin çok kötü tv silme yer taşımaacayip zor ve yavaş sadece tv nin açılması 1 dakka çok kötü tv vede marka
İsim: B** U**
Tarih: 18 Eylül 2023

Yorum: Ne bu ekranda defolumu malzeme
İsim: **** ****
Tarih: 09 Ağustos 2024
Satıcı: BAŞARAN LED TV DÜNYASI

Yorum: 1 dk da açılıyor ve televizyonun çerçevesi çıkık çok kalitesiz paranızıyazık etmeyin 👌🏻
İsim: G** K**
Tarih: 26 Eylül 2023

Yorum: televizyon kırık geldi
İsim: m** y**
Tarih: 04 Ekim 2023

Yorum: Kırık geldi
İsim: Ömer Ö.
Tarih: 17 Eylül 2023

Yorum: ürünü alalı bir hafta oldu servisi aramamıza rağmen ne gelen oldu nedegiden bekliyoruz bakım heyecanla ne zaman gelecekler...
İsim: C** B**
Tarih: 29 Ağustos 2023

Yorum: kumandası çalışmıyor televizyonu açamıyorum yarım saat uğraşıyorum
İsim: S** k**
Tarih: 31 Mayıs 2024

SN55FMN601 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Smart LED TV Ürüne Dair Sorular

Soru: garantisi varmı
Cevap: 2 yıl Sunny servislerce garantilidir.

Soru: Netflix 480p de görüntü kalitesi veriyor diyorlar doğru mu
Cevap: Merhaba, ürünün ekran çözünürlüğü 3840x2160 olarak belirtilmiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: yenileme hızı kac
Cevap: 1000 snr dir

Soru: USB girişi var mı
Cevap: Merhaba, evet usb girişi bulunmaktadır.

Soru: montaj kurulum destek alidikmi kuruyor larmi getiren kişiler ve Android mi istediğimiz uygulama indire biliyormuyuz
Cevap: Merhaba, dilerseniz yetkili servisten destek alabilirsiniz. Smart tv uygulamaları, Netflix, prime video, youtube . Diğer multimedya özellikleri ; Bluetooth ekran yansıtma, chromecast , USB ile resim/müzik/video oynatma, USB klavye ve fare desteği bulunmaktadır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Hangi kargo ile gönderim sağlıyorsunuz
Cevap: horoz lojistik ile efendim

Soru: sihirli kumanda var mı Android 11 mı yüklü
Cevap: Akıllı kumanda efendim

Soru: Akıllı etkileşim sesle kontrol var mı
Cevap: Merhaba, Akıllı Etkileşim (Dahili) Var efendim.

Soru: merhaba ürün 2023 üretimi mi?
Cevap: Merhabalar Efendim 2023 üretimidir.

Soru: Ayaklari plastikmi metalmi
Cevap: Plastik efendim

Soru: Ayak açıları nedir acaba televizyon üniteme sıgarmı acaba ölçülere göre alacağım
Cevap: merhaba efendim detaylı bilgiye sahip değiliz.

Soru: Merhaba duvar aparatı yanında geliyormu sizemi ait
Cevap: Kutu içerisinden çıkmamaktadır. servislerden temin edebilirsiniz.

Soru: merhaba Google tv mi akıllı kumanda var mı Bluetooth var mı kurulum ücretli mi
Cevap: var efendim. Kurulum ücretsizdir.

Soru: tv hafızası ne kadar acaba
Cevap: 8 GB'tır ,1.5gb ram

Soru: Play Store varmı ve boyutu ne kadar
Cevap: evet mevcuttur.

Soru: iyi günler televizyonun Google tv özelliği varmıdır
Cevap: evet vardır. İlan başlığını okumanızı tavsiye ederiz.

Soru: webosmu androidmi
Cevap: android efendim.

Soru: akıllı kumanda mevcut mu? mevcut değilse uyumlu mu?
Cevap: akıllı kumanda mevcuttur.

Soru: netfilix özelliği var mı
Cevap: Merhabalar efendim bulunmaktadır

Soru: merhabalar ürün işlemci ve ram bilgisi nedir
Cevap: Ürün özelliklerinde tüm detaylar mevcuttur

SN55FMN601 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Smart LED TV Ürünün Fotoğrafları

SN55FMN601 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Smart LED TV En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü