Sneaker Bn-30628 Tavsiye Eder Misiniz

Seyda

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
269
0
0
Sneaker Bn-30628 Ürün Alınmaya Değer Mi?
Sneaker Bn-30628 Şu Andaki Değeri 999.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Sneaker Bn-30628 Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Sneaker Bn-30628 Hakkında yaklaşık 691 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Sneaker Bn-30628 Ürün Tanıtımı

Sneaker Bn-30628 Ürününün Satıcısı, Benetton Sneaker Bn-30628 ürününü 999.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Sneaker Bn-30628 Kullanıcı Yorumları Nasıl?
999.9 Tl ye satışta olan Sneaker Bn-30628 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
691 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: ayakkabı sağlam bir şekilde geldi modeli duruşu çok şık 37 numara giyiyordum 37 numara aldım ve tam oldu severek kullanacağım bir parça
İsim: H** Ö**
Tarih: 27 Eylül 2023
Beden: Beden:37
Satıcı: Terda Ayakkabı

Yorum: tam numaramı aldım çok çok rahat
İsim: a** b**
Tarih: 18 Temmuz 2022
Beden: Beden:40

Yorum: Ürün çok sağlam bir şekilde elime ulaştı ve kargo çok hızlıydı. Tam numaranızı alabilirsiniz. Gayet kaliteli duran, rahat bir ayakkabı.
İsim: S** Ö**
Tarih: 29 Mayıs 2022
Beden: Beden:38

Yorum: çok teşekkürler..2 gün önce sipariş yaptım ve bugün ayakkabım geldi😍 çok şık ve içerde rahat..benim beden 39, 39 aldım tam oldu.
İsim: N** A**
Tarih: 29 Nisan 2022
Beden: Beden:39

Yorum: Rahat bi ayakkabı. Tam numaranızı alın.
İsim: G** Ö**
Tarih: 21 Ağustos 2022

Yorum: çok güzel kızıma aldım teşekkür ederim
İsim: **** ****
Tarih: 06 Nisan 2023
Beden: Beden:36
Satıcı: ARICAN GRUP

Yorum: Tam beden rahat
İsim: i** F**
Tarih: 24 Aralık 2022

Yorum: Mükemmel bir ayakkabı. Çok rahat gerçekten. Eğer buçuklu numaraysanız küçüğünü alın bence.
İsim: E** Ö**
Tarih: 28 Temmuz 2022

Yorum: çok memnunum yorum atmak için kullanmayı bekledim 2 aydır kullanıyorum aşırı rahat ve kolay kombinleniyor 400 civari fiyata aldim 850yi hak eder mi bilemedim
İsim: Meryem E.
Tarih: 23 Ocak 2023

Yorum: çok tarz duran bir ayakkabı tam numara alın
Tarih: 03 Şubat 2023

Yorum: çok kaliteli bir ayakkabı herseye çok yakışıyor fiyat performans ürünü aşırı beğendim kesinlikle alın ve kendi numaranızı alın teşekkürler trendyol teşekkürler benetton 💜😊🌸
İsim: E** B**
Tarih: 20 Temmuz 2022

Yorum: Tam ayak numaranızı alabilirsiniz rengi duruşu çok güzel çok begendik
İsim: n** b**
Tarih: 03 Şubat 2023

Yorum: 39-40 arası giyiyorum 40 aldım çok rahat oldu
İsim: Y** G**
Tarih: 22 Mart 2023

Yorum: Ürün gerçekten çok rahat duruşu falan da çok güzel kendi numaranızı almanızı öneririm ben 37.5 giyiyorum 38 alicaktim fakat büyük gelirmiş 37tam oldu diyebilirim.
Tarih: 18 Temmuz 2022

Yorum: kızıma aldım tam numara çok şıkve güzel duruyor.Kızım da çok memnun çokrah bir ayakkabı olduğunu söylüyor kaliteside mükemmel
İsim: h** d**
Tarih: 29 Mayıs 2022

Yorum: ben 295 liraya aldım güzel bi ayakkabı markası belli sonuçta tabanı kendisi gayet rahat kargosu da sorunsuzdu 2 günde teslim edildi şüphe etmeden alabileceğiniz bi ayakkabı kendi numaranızı alabilirsiniz modeli seviyordum converse yerine bunu almak istedim tavsiye ederim :))
Tarih: 31 Mayıs 2022

Yorum: Oğluma aldım çok güzel oldu çok memnun kaldık kendime de alacağım
İsim: B** Y**
Tarih: 29 Ekim 2022

Yorum: Ayakkabıyı 1 haftadır kullanıyorum gayet kaliteli ve rahat. Ben genellikle 37 numara giyiyorum , 37 numarasını aldım tam oldu. Ürün orjinal . Pazar günü sipariş verdim salı elime ulaştı . Satıcıya ve kargo firmasına teşekkür ederim.
Tarih: 15 Temmuz 2022

Yorum: Hediye olarak aldım çok begenildi ayakkabı numaranızı alabilirsnz
İsim: Ç** A**
Tarih: 18 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Normalde 38 giyiyorum.Yorumlara bakarak bi büyüğünü mü almalıyım diye tereddütte kaldım ama iyi ki 38 almışım.Kalıbı tam.
İsim: Ö** D**
Tarih: 30 Nisan 2022

Yorum: çok güzel tavsiye ederim tam numara
İsim: s** d**
Tarih: 24 Haziran 2022

Yorum: Son zamanlarda favori ayakkabım aşırı severek kullanıyorum 1 numara büyük alın derim 36 numara ayağıma 37 iyi oldu
İsim: m** p**
Tarih: 21 Mart 2023

Yorum: Kızım için aldım..nihayet beğendiği bir ayakkabı bulduk 🤩 ürün fotoğraftaki ile aynı ve tam kalıp kendi numaranızı tercih edebilirsiniz..umarım hemen açılmaz. Hızlı gönderim için de teşekkür ederiz .
İsim: PINAR Y.
Tarih: 15 Haziran 2022

Yorum: çok beğendim. tam numaramı aldım
İsim: m** g**
Tarih: 04 Mayıs 2022

Yorum: çok guzel kızım icin aldık tam numaranızı alın
İsim: a** y**
Tarih: 14 Aralık 2022

Yorum: yiğenime aldım çok beğendi
İsim: F** G**
Tarih: 26 Temmuz 2022

Yorum: Farklı rengi vardı bende siyahını çok istiyodum aslında 39.5 numara giyiyorum nike ve adidasta hep 40 alırım ama benettonda 39 tam oluyo ona göre almanızı tavsiye ederim
İsim: N** Y**
Tarih: 16 Haziran 2022

Yorum: Kardeşime aldım çok beğendi
İsim: S** Ç**
Tarih: 30 Temmuz 2022

Yorum: Klasik giyimlerimin altına giymek için almıştım. Çok güzel her türlü kombinin altına giyebiliyorum. Tam numaranızı alabilirsiniz.
İsim: Hüma N. K.
Tarih: 17 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Cokk guzel ,kizima aldim cok begendi...
İsim: Y** D**
Tarih: 15 Haziran 2022

Sneaker Bn-30628 Ürüne İlişkin Sorular

Soru: Yazlık mı ayakkabı
Cevap: Evet efendim

Soru: Beyaz bağAcığı var mı içinde
Cevap: Değerli müşterimiz, görselde gördüğünüz ürünün gönderimini sağlamaktayız. Bağcık rengi siyahtır. Saygılarımızla.

Soru: 600 den 850 ye yükseldi bir anda satın alsana kadar
Cevap: Merhaba, kampanya süresi dolmuştur efendim.

Soru: Ürün fotoğraftaki gibi mi yoksa tabanı yeşil bağcık kısmı siyah benetton yazısı siyah mı gönderiliyor?
Cevap: Yeşil tabanlı üründür efendim yeni sezon

Soru: kalın tabanlı değil değil mi
Cevap: Değil.....

Soru: Hangi kargo ile çalışıyorsunuz?
Cevap: Mng kargo efendim

Soru: Lacivert gelir mii
Cevap: Değerli Müşterimiz, stoklarımız devamlı olarak yenilenmektedir. Sizleri yanıltmamak adına net bilgi veya tarih belirtilememektedir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla.

Soru: Merhaba ayakkabı bugün geldi ama görseldeki gibi arkadaki yazı yeşil değil, kuş gözü de yeşil değil, taban şeffaf değil neden bu şekilde gönderdiniz
Cevap: Yeni sezon urungonderilmis efendim

Soru: merhaba 39 numara ne zmaan gelir ?
Cevap: iyi günler sevgili müşterimiz, stoğa girmiştir, güncellenmiştir.. sağlıklı günler dileriz. :)

Soru: Fiyatı ne zaman düşer 300e cok istiyorum ama cok pahalı🥺🥺
Cevap: Değerli Müşterimiz, kampanyalarımız anlık ve dinamik olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Dilerseniz mağazamızı takibe alarak ve ya seçmiş olduğunuz ürünü favoriler listenize ekleyerek ürünlerde uygulanacak gelecek dönem kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz. Bilginize Sunarız. Saygılarımızla.

Soru: urun orjinal mi
Cevap: Trendyolda orjinal olmayan ürünlerin satışına izin verilmez ürünlerimizin tamamı orjinaldir.

Soru: 38 in kaç cm acaba?
Cevap: merhaba,son görsel bulunan ölçü tablosundan destek alabilirsiniz.

Soru: 38 yada 39 giyiniyorum hangisini almaliyim
Cevap: Hangisini isterseniz efendim

Soru: ürünleriniz makinada yıkanabilir mi? dayanıklı mı?
Cevap: Kesinlikle makinada yikanmamalidir

Soru: ürün fotoğrafta belirtildiği gibi gönderilir değil mi. bazı kişilere farklı gönderilmiş yani bunun garantisini verebilir misiniz
Cevap: Merhaba, ürün görselde ki şekilde gönderilmektedir.

Soru: Merhaba 39 numara ne zaman gelir?
Cevap: Değerli Müşterimiz, stoklarımız devamlı olarak yenilenmektedir. Sizleri yanıltmamak adına net bilgi veya tarih belirtilememektedir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla.

Soru: ürün orjinal değil yazılar siyah ve ürünün kenarları açık neden orjinal diye sahte ürün gönderiyorsunuz ?
Cevap: Ürün sahte değil yeni sezon üründür efendim

Soru: Unisexs mi
Cevap: Değerli müşterimiz görselde belirtilen ürün unisex modeldir. Saygılarımızla

Soru: Selam yorumlarda bazı kişilere son bağcık geçen yer yeşil olarak bazılarında siyah olarak gönderilmişdir. Birde bağcığındaki sembol bazılarında var bazılarında yok. aben sembollü ve son bağcık kısmı yeşil olarak istiyorum yakın zamanda sifariş vericem.
Cevap: iyi günler sevgili müşterimiz, sembollü ve yeşil detaylı stokta bulunmamaktadır, iki sezon öncesinin ürünü olup iki yıldır güncel ürün üretilmektedir. sağlıklı günler dileriz. :)

Soru: taban boyu kaç cm
Cevap: 3 cm dır efendim

Sneaker Bn-30628 Ürünün Fotoğrafları

Sneaker Bn-30628 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü