Sodyum Karbonatlı Deodorant Krem 50ml Alanlar Memnun Mu ?

Mehtap

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
490
0
0
Sodyum Karbonatlı Deodorant Krem 50ml Alanlar Memnun Mu?
Sodyum Karbonatlı Deodorant Krem 50ml Şimdiki Fiyatı Ile 190.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Sodyum Karbonatlı Deodorant Krem 50ml Alanlar Memnun Mu?

Sodyum Karbonatlı Deodorant Krem 50ml Hakkında yaklaşık 545 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Sodyum Karbonatlı Deodorant Krem 50ml Ürün Hakkında Bilgi

Sodyum Karbonatlı Deodorant Krem 50ml Ürününün Satıcısı, ISANA Sodyum Karbonatlı Deodorant Krem 50ml ürününü 190.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Sodyum Karbonatlı Deodorant Krem 50ml Ürün Hakkındaki Yorumlar
190.0 Tl ye satışta olan Sodyum Karbonatlı Deodorant Krem 50ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
545 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: harika kuruluk hissi veriyor ve mükemmel kokuyor düzenleme yapıyorum gece uyumadan önce bir kere sürdüm, bütün gün çalışıp akşama ağır tempolu spor yaptım ve ben şok hala mis gibi kokuyor ve kuruluk hissi mükemmel keşke birkaç tane alsaymışım kız
İsim: **** ****
Tarih: 18 Ocak 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Kazançlı Marketim

Yorum: yıllardır böyle bir ürünü arıyorum onlarca farklı farklı doğal deodorant markaları denedim hiç biri bu kadar başarılı olmamıştı. Terliyorsunuz ama sıfır koku SIFIR. İnanılmaz güzel bir ürün. kutu küçük gelebilir ama çok az kullanıyorsunuz zaten bereketli bir üründür. çok çok memnunum nihayet aradığımı buldum 🥰🥰🥰
İsim: İ** İ**
Tarih: 17 Ekim 2023
Satıcı: COLORs

Yorum: Muhteşem bir ürün tam çantaya atmalık.
İsim: h** k** Y**
Tarih: 16 Mart 2024
Satıcı: Rüya Gezegeni

Yorum: Kesinlikle stok yapacağım aşırı güzel bir ürün diğer deodorantların hepsi gereksizmiş gerçekten
İsim: M** B**
Tarih: 25 Mayıs 2024
Satıcı: Wise

Yorum: mis gibi,cok cok begendim, stoga girdiğinde birkaç tane daha alacagim,hem krem hem deodorant
Tarih: 07 Mart 2022
Satıcı: Sachane

Yorum: Beklenen mükemmel sonucu verdi! Kuru ve kokusuz koltuk altı
İsim: S** Ş**
Tarih: 18 Ekim 2023

Yorum: Ürünü yıllardır kullanıyorum. Diğer krem deodorantlar koltuk altımda şişlik yapıyor ama bu üründe asla terlemiyorum ve kokmuyorum. Koltuk altım yumuşacık oluyor. Fiyatı biraz yüksek ama bu ara piyasada bulmak da imkansız oldupu için bu paraya amak zorunda kaldım
İsim: Funda T.
Tarih: 01 Kasım 2023
Satıcı: Gökçe Exclusive Cosmetic

Yorum: kesinlikle muhteşem bir ürün . terlemeyi önleniyor ter kokusunu önlüyor. daha önce rexsona ve farklı markaların deodorant ve rolonlarini denedim ama hiçbiri etki işe yaramadı .24 saat etki ediyor gerçekten . test etmek için 35 derece sıcakta dışarı çıkıp alışveriş yaptım ama hiç kokmadim bende etkili olmuşsa herkeste etkili olur . Güneydoğu sıcaklaDevamını Oku
İsim: g** e**
Tarih: 05 Eylül 2023

Yorum: Harika.Ben yıllardır hiçbir roll-on veya sprey deodoranttan memnun kalmamıştım. Kimileri zaten direkt kötü kokuyo kimileri idare ediyo aqma yine terlediğim anda kötü kokuyodu bıkmıştım yani. Bunu da öylesine aldım denerim diye ama deneyince şok oldum. Sabah sürdüm akşam yeminle sıfır ter kokusu. Normalde bir tişörtü ikinciye giyemezdim asla ama bunDevamını Oku
İsim: R** D**
Tarih: 12 Temmuz 2023
Satıcı: DYA KOZMETİK

Yorum: Ürün kokusu ve yapısı gayet güzel uzun süre kullanılabilecek bir ürün, kargo çok hızlıydı satıcı ürünü o kadar iyi paketlemiş ki 10 dk açmaya ugrastım çok teşekkür ederim
İsim: ş** s**
Tarih: 13 Ekim 2023

Yorum: indirimde yakaladıkca alıyorum terlemeyi cidden önlüyo
Tarih: Elite Üye
Beden: 11 Mayıs 2024
Satıcı: 7continent Store

Yorum: Çok beğendim stok oldukça alıcam
İsim: D** K**
Tarih: 28 Kasım 2023

Yorum: Tekrar gelmesini 4/8/12 gözle bekliyorum mükemmmel ötesi
İsim: F** B**
Tarih: 04 Ocak 2024
Satıcı: BOHO AVM

Yorum: Gayet güzel koruyor beğendim, içeriği de temiz 😍 Yüz yogası, spor, sağlıklı yaşam ve tüm tavsiyelerim için @gulsahkasirga kanalıma beklerim 🌸
İsim: gulsahkasirga
Tarih: Fenomen
Beden: 30 Ağustos 2023
Satıcı: S&B

Yorum: Çok memnunum tavsiye ederim alüminyum içermiyor olması da çok önemli bir etken kokusunu da beğendim uzun süre etki ediyor
İsim: E** G**
Tarih: 01 Eylül 2023
Satıcı: S&B

Yorum: O kadar güzel ki tam stok yapmalık kokusu da çok güzel pudramsı asla rahatsız etmiyor
İsim: E** U**
Tarih: 04 Nisan 2024
Satıcı: Rüya Gezegeni

Yorum: çok güzel kokuyor ve gerçekten kokusu kalıcı,alüminyum olmadığı için almıştım iyi ki de almışım
İsim: G** B**
Beden: 05 Kasım 2023

Yorum: menmunum gün boyu tertletmiyor
Tarih: 08 Kasım 2023

Yorum: bayıldım... bayıldım....bayıldım....muhteşem kokusu var tek derdi parmakla kol altına krem gibi sürmek elden zor çıkıyor yağlı his. terlemeyi engellemeden ki terlemek sağlıklıdır. kötü kokuyu önlüyor ve karbonat var icinde...
İsim: S** Y**
Beden: 05 Eylül 2023

Yorum: İki gündür kullanıyorum. Gerçekten terlemem azaldı gibi. Bu etkiyi beklemiyordum. Diğer ürünlere 300 lira vermeye gerek yok. Gayet güzel. Annem ve kendim için aldım.
İsim: E** G**
Tarih: 21 Şubat 2024

Yorum: beklentimin üstünde bir ürün oldu, uzun zamandır zararsız bir deodorant arıyordum görünce denemek istedim. ter kokusunu önlüyor, bende terlemeyi de önledi. sadece siyah kıyafet giyerken dikkatli olmak lazım bulaşıyor onun dışında süper
İsim: M** E**
Tarih: 25 Haziran 2024

Yorum: muhtesem bi urun stok yapmalik, cok guzel kokuyo ve 0 ter kokusu, terlemeyi cok engelledigi soylenemez ama 0 koku🤝🏻
İsim: m** k**
Tarih: 31 Mart 2024

Yorum: Aşırı terleyen biriyimdir ilk kullanımda bile etkisi benim için çok iyiydi
İsim: A** T**
Tarih: 05 Temmuz 2024
Satıcı: Germany Cosmetic

Yorum: paketleme iyiydi. çok beğendim. Hediye içinde ayrıca teşekkür ederim.
İsim: C** T**
Tarih: 22 Nisan 2024

Yorum: Birçok ürün denedim ama etki konusunda çok iyi bir ürün çok nemnun kaldım kesinlikle gönül rahatlığıyla alabilirsiniz kokusunda harika
İsim: G** ç**
Tarih: 15 Nisan 2024

Yorum: Aşırı iyi ter kokmamı önlüyor
İsim: N** K**
Tarih: 24 Mart 2024

Yorum: muhteşem bir ürün inanın mükemmel zerre ter kokusu yok.Bir sürüş 2 gün gidiyor.Muhteşem ötesi
İsim: N** E**
Tarih: 12 Mart 2024

Yorum: Gerçekten ter kokusunu yok etti. Muhteşem. indirime girdikçe alınmalı.
Tarih: 19 Temmuz 2024

Yorum: Çok etkili bir deodorant, hem hiç koku olmuyor hem de bir kutu en az 3 ay kullanılıyor. Ayrıca ürün çok guzel paketlenmis olarak geldi, teşekkür ediyorum.
Tarih: 25 Mart 2024

Yorum: cok begendim bir de yazın bakmak gerek
İsim: N** Ö** a**
Tarih: 20 Mart 2024

Sodyum Karbonatlı Deodorant Krem 50ml Sıkça Sorulan Sorular

Soru: yazında uygunmu
Cevap: Evet efendim yaz aylarinda kullanmaniz icindir el cantanizda tasiyabilirsiniz

Soru: kokusu nasıl bir koku?
Cevap: yoğun olmayan şekerli bi kokusu vardır

Soru: mrb bay bayan farkedermi?
Cevap: merhaba fark etmemektedir.

Soru: çocuklarda kullanilabilirmi
Cevap: merhaba 15 yaş üstü kullanıma uygundur.

Soru: Merhaba kıyafetlerde iz bırakıyor mu acaba krem oldugu için biraz tereddütte kaldım sormak istedim
Cevap: Merhaba hayır efendim

Soru: Hala bir cevap vermediniz ?
Cevap: merhaba dönüş yapılmıştır.

Soru: Merhaba doğal içerikli mi
Cevap: evet efendim dogal içeriklidir

Soru: krem gibj koltuk.altinami sürüyoruz nasıl uygulanıyor kokusu nssil çiçeksimi
Cevap: Çiçeksi ferah bir kokusu var efendim krem gübi sürüyorsunuz

Soru: Anti perspirant özelliği var mı
Cevap: merhaba 24 saat deodorant koruması sağlar. Badem yağı ve shea yağı içeren formülü cilde bakım yapar. Cilt uyumluluğu dermatolojik olarak onaylanmıştır. Mikroplastik içermez. Vegan üründür.keyifli alışverişler dileriz.

Soru: iyi günler terlemeyı mi ter kokusunumu engelliyor terlemeyi engellerse sıkıntı ana kokuyu engellerse guzel yorumlarda kuruluk hissi veriyor falan demisler birde icerigi nedir veganmı mesala
Cevap: Merhaba teknik bilgiler için internetten arastirmanizi rica ederiz

Soru: Aliminyum içeriyor mu
Cevap: içerik Ethylhexyl Stearate, Zea Mays Starch, Sodium Bicarbonate, Butyrospermum Parkii Butter, Rhus Verniciflua Peel Cera, Candelilla Cera, Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Silica, CI 77947, Helianthus Annuus Seed Oil, Parfum, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Geraniol, Citral, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Farnesol, Benzyl Alcohol.

Soru: hangi kargo
Cevap: Trendyol expres efendim

Soru: içerik pasylaşırmısınız
Cevap: Merhabalar efendim ürün içerik listesi şu şekildedir; Ethylhexyl Stearate, Zea Mays Starch, Sodium Bicarbonate, Butyrospermum Parkii Butter, Rhus Verniciflua Peel Cera, Candelilla Cera, Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Silica, CI 77947, Helianthus Annuus Seed Oil, Parfum, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Geraniol, Citral, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Farnesol, Benzyl Alcohol. İyi alışverişler dileriz.

Soru: yüz için kullanama uygunmudur
Cevap: Merhabalar Hayır

Soru: bu ne kremi?
Cevap: Merhabalar efendim ürün deodorant olarak koruma sağlar ek olarak terlemeyi önleyici bir ürünümüzdür. keyifli alışverişler dileriz.

Soru: iceriginde aluminyum var midir
Cevap: Hayır efendim aliminyum bulunmaz

Soru: Merhaba kıyafetlerde iz yapar mı
Cevap: Hayır efendim cildiniz emer kıyafette iz yapmaz

Soru: merhaba allerjik bünyelere uygun bir ürünmüdür
Cevap: Merhaba doktorunuza danışabilirsiniz

Soru: kaç ml acaba?
Cevap: 50 mililitre

Soru: Normal deodorant-roll on lara alerjim var bunun yan etkisi oluyormu aceba
Cevap: Merhabalar, tüm ürünler alerjik reaksiyon gösterebilir, alerjiniz varsa kullanmanızı tavsiye etmeyiz

Sodyum Karbonatlı Deodorant Krem 50ml Fotoğraf Ve Görseller

Sodyum Karbonatlı Deodorant Krem 50ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü