Sofya 2'li Ankastre Set Satın Alır Mısınız-

Sirin

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
805
0
15
Sofya 2'li Ankastre Set Alanlar Memnun Mu?
Sofya 2'li Ankastre Set Anlık Fiyatı 6599.0 Tl'den Satılmaktadır.

Sofya 2'li Ankastre Set Kaç Kişi Memnun?

Sofya 2'li Ankastre Set Hakkında yaklaşık 27 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1 .

Sofya 2'li Ankastre Set Ürünün Detayları

Sofya 2'li Ankastre Set Ürününün Satıcısı, Alveus Sofya 2'li Ankastre Set ürününü 6599.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Sofya 2'li Ankastre Set Kullananlar
6599.0 Tl ye satışta olan Sofya 2'li Ankastre Set Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
27 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1

Yorum: Hızlı ve sorunsuz bir şekilde geldi güzel paketlenmiş aynı gün içersindeakşam olmasına rağmen kurulumunu yaptılar. 5 yıldızı hak ediyor..😊
İsim: İbrahim G.
Tarih: 25 Ağustos 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: SALVANİNİ ANKASTRE

Yorum: Fırını kullandık super bir sıkıntı yaşamadık. Ocakta çok iyi sorunsuz.Kargoda çok fazla bekletmedi. Yani bu fiyata çok iyi kalite. Teşekkürler
İsim: F** Ş**
Tarih: 28 Eylül 2024

Yorum: ürün güzel begendim inşallah sorunsuz bir şekilde kullanırım teşekkürler
İsim: **** ****
Tarih: 24 Temmuz 2023

Yorum: Ürün sağlam ve hızlı elime ulaştı sorunsun paketleme çok sağlamdı 3 güniçinde kurulumu yapıldı yazlık için yeterli fırınında güzel pişiriyorgönül rahatlığıyla alabilirsiniz
İsim: Şenay K.
Tarih: 05 Temmuz 2023

Yorum: Güzel ürün
İsim: F** Ü**
Tarih: 28 Mart 2023

Yorum: kullanisli güzel
Tarih: 09 Kasım 2022

Yorum: ürünü çok beğendik tavsiye ederim.
İsim: Fatma K.
Tarih: 02 Kasım 2022

Yorum: Ürün elimize ulaştı çok güzel ve gayet kullanışlı rahatça alabilirsinizfiyatıda çok uygun teşekürler
Tarih: 25 Kasım 2021

Yorum: üründe güzel yetkili servis hizmetide harika
İsim: s** ö**
Tarih: 26 Mayıs 2023

Yorum: Fırın çok kötü maalesef. Hangi birini yazacağımı şaşırdım. Geri iadeedecem fırını
İsim: H** K**
Tarih: 08 Nisan 2023

Yorum: Çok hızlı şekilde geldi servisde çok hızlıydı. Tek yıldızı fırın tepsisitek adet olmasından kırıyorum.
İsim: H** H**
Tarih: 27 Şubat 2023

Yorum: Anlatıldığı gibi, parasına göre kaliteli ürün
İsim: M** D**
Tarih: 12 Aralık 2022

Yorum: fiyatına göre gayet iyi hiçbir sorun yok gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz
İsim: Ö** A** A**
Tarih: 14 Kasım 2022

Yorum: Devamlı sorun cikariyor
İsim: m** s**
Tarih: 15 Nisan 2022

Yorum: çok kalitesiz, bu kadarını tahmin etmemiştim. bir haftaya kalmadıdüğmeler bozuldu. nakliyesi sıkıntı kargo firması elindeki ürünü 10günde dağıtıma çıkaramadı.
İsim: E** Ş**
Tarih: 21 Kasım 2023

Yorum: ürün geldi herhangi bir sıkıntısı Yok yemek pişirme ve fırın işlerindenasıl çalıştığı zaman gösterecek
İsim: Ali k.
Tarih: 09 Temmuz 2023

Yorum: urun geldi. ama. servis. sıkıntılı. arayorum bugün. yarın kurulunca.tekrar. değerlendirecek. birde. beyaz. istedik. ma. beyaz. gelmedi.
İsim: a** G**
Tarih: 25 Nisan 2023

Yorum: Ocak düğmeleri sağlıklı çalışmıyor, metal kısım cama dengeli olarakyapistirilmamis ve bu nedenle düğmeler sorunlu. Gönderilen ürün defolu gibi.
İsim: A** Ş**
Tarih: 17 Nisan 2022

Sofya 2'li Ankastre Set Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: cevap bekliyorum
Cevap: Merhabalar nasıl yardımcı olabiliriz.

Soru: Doğalgazda bağlaniyomı ocağa efendim
Cevap: Merhaba, evet.

Soru: Doğalgaz uyumlumu

Soru: Neden cevap vermiyorsun uz
Cevap: Merhabalar efendim nasıl yardımcı olabiliriz.

Soru: ankastre dolap ile beraber alamazmıyiz. mobilyacılar çok istiyor.
Cevap: Merhabalar efendim ürün gömme olmalıdır. Hazır ankastre standları ile kullanabilirsiniz.

Soru: İyi günler fırının alt rezidansı açık mı kapalı mı?
Cevap: Merhabalar fırın, üst açık alt kapalı olacak şekilde 2 adet rezistansa sahiptir.

Soru: manavgatta kurulum yapılıyormu servisi varmı
Cevap: Merhabalar evet servisimiz mevcuttur.

Soru: rezidans gizli mi
Cevap: Merhabalar fırın, üst açık alt kapalı olacak şekilde 2 adet rezistansa sahiptir.

Soru: tezgah kesilmemiş olur mu set üstü
Cevap: Merhabalar efendim ocak tezgah üstü için uygun değildir. Gömme olması gerekmektedir.

Soru: merhaba sofya ve sardunya modeli arasinda cok kararsiz kaldik aralarinda ozellik olarak ne fark var acaba
Cevap: İki setin fırın modelleri farklıdır. Ürünün tüm özellikleri kısmından detaylı şekilde bakabilirsiniz efendim.

Soru: kurulum ücretsizmi
Cevap: Merhaba ,Alveus marka ürünlerimizde kurulum ücretsiz olarak yapılmaktadır. Yetkili servis iletişim bilgilerine ürünlerin içinde bulunan kullanım kitapçıklarında veya Alveus internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Soru: slm dolabı var mı
Cevap: Merhabalar efendim yalnızca ankastre ürün satılmaktadır.

Soru: Ocak tezgah üstüne koyulur mu? Gönme olmadan? Birde yorumda Beyaz yerine siyah gönderştormuşunuz.. neden?
Cevap: Merhabalar set üstü ocak almanız gerekmektedir

Soru: İyi günler ben bu ankastre seti trabzondaki evim için alıcam. Şimdi alıp istediğim zaman kurulumunu yaptırabilirmiyim? Mesela 6 ay sonra
Cevap: Merhabalar, ürün garantisi fatura tarihinden itibaren başlamaktadır ve fatura tarihinden itibaren 1 sene içerisinde kurulum yapılması gerekmektedir. Garanti kapsamından çıkmaması için paket açılımının ve kurulumun yetkili servis tarafından yapılması gerekmektedir.

Soru: Merhaba fırın turba fanlı mı

Soru: merhaba Ocak mermer üstü için uygunmudur
Cevap: Merhabalar efendim yalnızca gömme olarak kullanılabilmektedir.

Soru: hocam benim evim doğal gaz değil normal büyük tüpler buna taka biliriz hocam
Cevap: Merhaba LPG dönüşümü yapılmaktadır ancak ekstra ücrete tabidir

Soru: ocağın cami kaç mm dir
Cevap: Merhabalar efendim ocağın camı 6 mm olmaktadır.

Soru: Bu seti almak istiyorum ama madur olan çok nasıl olacak
Cevap: Merhaba ürün satışlarımızdaki tüm mağduriyetleri düzeltmekteyiz çok mağduriyetimiz olsa mağazamı kapatıyorlar zaten

Soru: fırın düğmeleri içe giriyomu
Cevap: Merhabalar efendim evet pop-up özelliği mevcuttur.

Sofya 2'li Ankastre Set Görsel Galerisi

Sofya 2'li Ankastre Set En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü