Soğuk Lipoliz Jel 250 Ml En Düşük Fiyat Nerede ?

GizliGözler34

Bilgili
9 Ağu 2023
935
2
0
Soğuk Lipoliz Jel 250 Ml Tavsiye Eder Misiniz?
Soğuk Lipoliz Jel 250 Ml Şuanki Fiyatı Ne Kadar 254.61 Tl'den Satılmaktadır.

Soğuk Lipoliz Jel 250 Ml Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Soğuk Lipoliz Jel 250 Ml Hakkında yaklaşık 302 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Soğuk Lipoliz Jel 250 Ml Ürün Açıklaması

Soğuk Lipoliz Jel 250 Ml Ürününün Satıcısı, Dr.Royal Natural Life Soğuk Lipoliz Jel 250 Ml ürününü 254.61 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Soğuk Lipoliz Jel 250 Ml Ürünü Kullananların Görüşleri
254.61 Tl ye satışta olan Soğuk Lipoliz Jel 250 Ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
302 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Doğum sonrası için almıştım çok sarkmalarim oluştu ve selülitlerim yerleri oluştu bende soğuk lipoliz jeli kullandım faydasını gördüm cildimi sıkılaştırdı cok memnun kaldım sizlerede tavsiye ediyorum
İsim: S** D**
Tarih: 11 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Dr Royal Kozmetik

Yorum: kilo alıp verdiğim için vucudumca selülitler çok o yüzden çok rahatsız oluyordum bu benim 2 Co falan vücudumun yüzde 98 i bitti selülit ama ben hep düzenli kullandım sıkılaştırıcı ozelli benim hoşuma gidiyor kollarımı falan incelltti ben çok memnunum kesinlikle alınması gereken bir ürün
İsim: **** ****
Tarih: 09 Nisan 2023

Yorum: Tereddüt ederek almıştım iyikide almışım jeldeki yogun nem sayesinde hem cildim nemli hemde istediğim sonuçu alıyorum
İsim: A** ö**
Tarih: 17 Nisan 2023

Yorum: Dr. Rayon Natural Life Soğuk Lipoliz jeli alır almaz selülitli ve çatlaklı bölgeme kullanmaya başladım... Sabırla her gün düzenli bir şekilde kullanmaya devam ettım ve şuan selülitlerimde ve catlaklarımda azalma görüyorum ve bu benı çok mutlu ettı😍😍Kesınlıkle bu ürünü tavsıye edıyorum sadece SABIRLA DÜZENLİ KULLANARAK SONUCA ULAŞABİLİRSİNİZ😍😍VDevamını Oku
İsim: S** A**
Tarih: 29 Mart 2023

Yorum: doğumdan sonra basen bölgemde oluşan selülit ve çatlaklar için kullanmaya başladım gözle görülür azalma oldu ayrıca 2 santim de incelme oldu çok memnun kaldım kullanmaya devam ediyorum
İsim: E** Ç**
Tarih: 06 Nisan 2023

Yorum: Harika bir jel, ben masaj yaparak kullanıyorum. İhtiyacım olan bir üründü, araştırarak en son bu üründe karar kıldım. Etkileri muhteşem olacak gibi duruyor. Kokusu rahatsız etmiyor bu arada. Ablamın düğünü var onun için düzenli kullanıyorum. Güncelleyip size de bilgi veririm şuanlık muhteşem etkiler var.. teşekkür ederimm
İsim: B** N** E**
Tarih: 01 Nisan 2023

Yorum: Cildime çok iyi geldi sıkılaşmamı sağladı
İsim: E** Y**

Yorum: Doğum sonrası çatlak ve selülit problemlerim için almıştım. Bu kadar kısa sürede gözle görülür bir fark beklemiyordum. Dr royal den farklı ürünlerde almıştım kargoların paketlemesi harika mükemmel sarılmış. Çok hızlı elime ulaştı teşekkür ederim.
İsim: E** Y**
Tarih: 16 Nisan 2023

Yorum: Bu ürün harika bayıldım yanındaki hediye için de teşekkür ederim vücut sıkılasma için aldım ve faydasını gördüm bacak bölgesindeki selülit e de çok iyi geldi
İsim: N** E** C**
Tarih: 08 Nisan 2023

Yorum: Uzun zamandır selülit jel arayışındaydım tavsiye üzerine aldım memnun kalıcağıma eminim
İsim: B** K**

Yorum: harika bı kokusu var çok beğendim doğum sonrası çatlaklarim için aldım teşekkürler 🌸
İsim: T** M**
Tarih: 05 Nisan 2023

Yorum: Ürün çok güzel bir arkadaşımdan görüp aldım o çok faydasını gördü. Hemen sipariş verdim ve denemeye başladım bile zayıflarken aynı zamanda da sıkılaşalım bakalım. Tavsiye ederim bence alınnnnn
İsim: S** Ö**

Yorum: çok güzel bir ürün ürünü annem için aldım çok işe yaradı karnında baya bir çatlak falan filan vardı çok güzel bir şekilde ise yaradı herkese tavsiye edebileceğim bir ürün gayet memnunum
İsim: s** G**
Tarih: 15 Nisan 2023

Yorum: Ürüne bayıldım gerçekten cildinizdeki etkisini ilk günden itibaren hissediyorsunuz . Portakal kabuğu görüntüsüne sahip selülitli bacaklara elveda edicem 😊
İsim: B** e** U**

Yorum: yorumlara bakarak aldim düzenli kullanıyorum aşırı memnun kaldım çok etkili severek kullanıyorum tavsiye ederim
İsim: S** s**

Yorum: Doğum sonrasında oluşan catlaklarim için aldım Düzenli kullanımda çok faydasını gördüm kesinlikle tavsiye ediyorum
İsim: T** A**
Tarih: 30 Mart 2023

Yorum: öneri üzerine aldık gerçekten kokusu bir harika paketleme de çok özenliydi teşekkürler
İsim: S** T**
Tarih: 13 Nisan 2023

Yorum: banyodan sonra kullanmaya başladım aslında hergun diyor ben iki güne bir uyguluyorum cildimi ısıtıyor ben çatlaklar için aldım düzenli kullanırsam sonuç alabileceğimi düşünüyorum
İsim: a** b**
Tarih: 31 Mart 2023

Yorum: Selülitler için gerçekten çok etkili fiyatına göre çok güzel bir ürün yaz geliyor stok yapın kesinlikle yanında gönderdiğiniz hediye için de teşekkür ederim
İsim: s** k**
Tarih: 18 Nisan 2023

Yorum: bayildimmmm kokusu jel kıvamı muhteşem uzun sürede kokusu kalıyor ve rahatsız etmiyor catlaklarim için aldım hamilelik sonrası kullanacağım yorumu guncellerim
İsim: e** Ç** A**
Tarih: 07 Nisan 2023

Yorum: selülitler için almıştım düzenli kullanıyorum ve çok memnunum selülitlere iyi geldiği gibi aynı zamanda sıkılaştırdıda gerçekten harika bir ürün ayrıca kargoda çok hızlıydı paketleme çok güzeldi
İsim: ş** m** ü**

Yorum: doğumdan sonra oluşan çatlaklarım için kullanıyorum, denildiği kadar varmış etkisi tavsiye ederim fiyatı gayet uygun ve sorunsuz kargolama için teşekkürler 👏👏👏👏
İsim: B** Y**

Yorum: Ben ürünü çok severek kullanıyorum gayet güzel. Etkisini görmeye başladım bu beni çok mutlu ediyor. Hediye için çok teşekkür ederim.
İsim: E** u**
Tarih: 15 Nisan 2023

Yorum: kokusu, dokusu çok güzelll bıraktığı fresh his çok hoşuma gitti gayet başarılı bi ürün alın aldırın arkadaşlarr ayrıca hediyesi için de çok teşekkürler
İsim: A** R** A**
Tarih: 13 Nisan 2023

Yorum: Ürün düzenli kullanımda gercekten çok etkili. Benim 2. siparişim. Memnun kaldım. Ayrica hediyeleri için de çok teşekkür ederim ❤
İsim: B** A**
Tarih: 31 Mart 2023

Yorum: Tavsiye. Üzerine aldım bölgesel incelme ve selelütlerim için düzenli kullanıyorum memnunum
İsim: S** G**
Tarih: 12 Nisan 2023

Yorum: Ürünü daha yeni aldim. geldigi gibi kullanmaya basladim. ben göbek ve basen bölgem icin kullaniyorum. bugün kremi sürdükten sonra biraz egzersiz yaptim ve yanma oldu fazlasiyla sanirim bu şekilde daha iyi. 3 kutu aldim faydasini görünce güncelleyecegim yorumumu.
İsim: E** T**
Tarih: 10 Nisan 2023

Yorum: Severek kullandığım bir ürün, kilo verme sürecimde destekçim oldu.
İsim: K** M**
Tarih: 14 Nisan 2023

Yorum: doğum sonrası kilo verdim sarkmalarım oluştu ve selülitlerim oluştu Ben de soğuk lipoliz jel kullandım hem cildimi sıkılaştırdı hem de istediğim sonucu aldım harika bir ürün hala kullanmaya devam ediyorum
İsim: y** m**

Yorum: Tavsiye üzerine alıp memnun kaldığım nadir ürünlerden diyebilirim. Spor öncesi uygulama yapıyorum ve etkilerini hızlı görmeye başladım.
İsim: a** k**
Tarih: 06 Nisan 2023

Soğuk Lipoliz Jel 250 Ml Ürüne İlişkin Sorular

Soru: Göğüs çatlaklarına kullanmak için uygun mu
Cevap: Merhabalar lipoliz hassas bölgelerde yanma yapacaktır bunun yerine Serap Beauty göğüs bakım kremimiz daha uygundur bilginize sevgiler

Soru: çatlakları giderir mi geçirir mi
Cevap: Değerli Müşterimiz ,öncelikle Markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.Düzenli Kullanımda etkisi olacaktır. Bilginize Sevgiler

Soru: kilo alıp vermeden dolayı vücudumda çatlaklar var. uzun zamandır olduğu için geçer mi emin olamıyorum. Düzenli kullanımda faydasını görebilir miyim
Cevap: Değerli Müşterimiz ,öncelikle Markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.Düzenli Kullanımda etkisi olacaktır. Bilginize Sevgiler

Soru: Selamlar, emzirme döneminde karın, kollar ve bacaklara sürmekte sakınca var mı?
Cevap: Değerli Müşterimiz ,öncelikle Markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Uydundur kullanabilirsiniz. Bilginize Sevgiler

Soru: Kaç günde bir uygulanmalıdır?
Cevap: Değerli Müşterimiz ,öncelikle Markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Gün aşırı kullanmanız Uygundur Bilginize Sevgiler

Soru: merhaba karın bölgemde çatlaklarım var ama yeni değil faydası olur mu
Cevap: Değerli Müşterimiz ,öncelikle Markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Uydundur kullanabilirsiniz. Bilginize Sevgiler

Soru: Sürdükten sonra spor mu yapmamız gerekiyor 30 dk
Cevap: Merhabalar spor yapmak daha hızlı sürede etki yardımcı olacaktır bilginize sevgiler

Soru: merhabalar 5 aydır doğum yaptım sezeryan oldum kullana bilirmiyim bir sakıncası var mi sezeryan olduğum için zararı olurmu
Cevap: Merhabalar Uydundur kullanabilirsiniz bilginize sevgiler

Soru: İçeriği nerede acaba emziriyorum kullansam sorun olur mu
Cevap: Değerli Müşterimiz ,öncelikle Markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Uydundur kullanabilirsiniz göğüs bölgesinde kullanmayınız. Bilginize Sevgiler

Soru: kalçadaki selülitlere iyi gelir mi

Soru: merhaba vücut çatlaklarına iyi geliyor mu at kılı fırçasıyla uygulanabilir mi
Cevap: Değerli Müşterimiz ,öncelikle Markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.Düzenli Kullanımda etkisi olacaktır.birlikte kullanabilirsiniz Bilginize Sevgiler

Soru: soğuk lipoliz jel sporda ve hızlı kilo alıp vermede oluşmuş karın ve kol bölgesindeki çatlakların geçmesinde etkilimi

Soru: merhaba ürün durulama gerektiyormu duştan sonra kullanabilir miyim
Cevap: Değerli Müşterimiz ,öncelikle Markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Uygundur kullanabilirsiniz Temiz kuru cilde uygulayınız sonrasında durulama gerektirmez Bilginize Sevgiler

Soru: gebelik döneminde kullanılır mı yoksa hamilelikten sonra mi
Cevap: Merhabalar hamilelikte tavsiye etmiyoruz hamilelikten sonra kullanabilirsiniz bilginize sevgiler

Soru: Ürünün yanında gelen 3 tane yuvarlak taşımsı ürünler geldi. Hediyeniz için teşekkür ederim fakat bunu nasıl kullanacağım? Peeling olduğunu düşünüyorum kullanımını öğrenebilir miyim
Cevap: Merhabalar ruşur taşından bir miktar koparıp çok az su ile macun kıvamına getiriniz nemli cilde peeling şekilde uygulayınız sonrasında durulayınız sevgiler

Soru: Ben ürününüzü almıştım ama bir türlü kullanamadım malesef son kullanma tarihi geçmiş bir gün sürdüm ama çok rahatsız etti içinde biber ar gibi boğazımı bunumu yaktı acaba çok mu sürdüm yoksa tarihi geçmiş olduğu içinmi okadar yakrı öksürük yaptı
Cevap: Merhabalar yanma yapar miktarını azaltabilirsiniz bilginize sevgiler

Soru: uygulandiginda yanma hissi oluyor mu acaba
Cevap: Merhabalar, içerisindeki bitkisel yağlar bazı ciltlerde normal olarak yanma hissi oluşturabilir bilginize sevgiler

Soru: MERHABALAR HAMİLELER BU ÜRÜNÜNÜZÜ KULLANABİLİR MI??
Cevap: Merhabalar tavsiye etmiyoruz

Soru: Merhaba,sürdükten bir süre sonra yıkamak gerekiyor mu?
Cevap: Merhabalar durulama gerektirmez bilginize sevgiler

Soru: Beyaz çatlaklarım var geçirir mi?

Soğuk Lipoliz Jel 250 Ml Detay Resimler

Soğuk Lipoliz Jel 250 Ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü