Solo Bulaşık Makinesi 6 Programlı Inox Sms4ekı60t Bu Ürünü Almalı Mı-

Aysel

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
614
0
0
Solo Bulaşık Makinesi 6 Programlı Inox Sms4ekı60t Fiyatına Göre Alınır Mı?
Solo Bulaşık Makinesi 6 Programlı Inox Sms4ekı60t Güncel Fiyatı 22299.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Solo Bulaşık Makinesi 6 Programlı Inox Sms4ekı60t Alanlar Memnun Mu?

Solo Bulaşık Makinesi 6 Programlı Inox Sms4ekı60t Hakkında yaklaşık 24 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Solo Bulaşık Makinesi 6 Programlı Inox Sms4ekı60t Teknik Açıklamalar

Solo Bulaşık Makinesi 6 Programlı Inox Sms4ekı60t Ürününün Satıcısı, Bosch Solo Bulaşık Makinesi 6 Programlı Inox Sms4ekı60t ürününü 22299.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Solo Bulaşık Makinesi 6 Programlı Inox Sms4ekı60t Yorumlar Hakkında Bilgi
22299.0 Tl ye satışta olan Solo Bulaşık Makinesi 6 Programlı Inox Sms4ekı60t Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
24 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Çok sessiz çalışıyor. Eşime aldım çok memnun.
İsim: A** Y**
Tarih: 08 Eylül 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: FERHAN KILIÇASLAN DTM.

Yorum: Aktif kullanıyorum alın rahat edin bir makina elim ayağım oldu
İsim: **** ****
Tarih: 09 Haziran 2024
Satıcı: KARDA

Yorum: çok güzel iyi kaliteli tavsiye ederim
İsim: **** ****
Tarih: 05 Haziran 2023
Satıcı: BAYİDENUYGUN

Yorum: Çok kaliteli ve güzel bir ürün. Teşekkürler.
İsim: F** D**
Tarih: 24 Aralık 2022
Satıcı: Land of Shopping

Yorum: Kargodan ve kurulumdan çok memnun kaldım ürün çok iyi çok temiz ve çoksessiz yıkıyor. Herkese tavsiye ederim bosch ve trendyol kalitesini Birkez daha anlamış oldum
İsim: M** A** K**
Tarih: 14 Aralık 2022
Satıcı: ALIŞVERİŞTE

Yorum: Çeyizime aldım henüz kullanmadım
İsim: V** Ş**
Tarih: 05 Aralık 2022

Yorum: Teşekkür Ederim. Ütün Sağlam geldi.
İsim: M** G**
Tarih: 21 Kasım 2022
Satıcı: ÖztunaDTM

Yorum: Ürün 5 günde hemen ulaştı aynı gün kurulum yapıldı çok sessiz vemükemmel yıkıyor çok memnun kaldım teşekkür ederim
İsim: s** g**
Tarih: 14 Kasım 2022

Yorum: Sorunsuzca ulaştı ve mikana çok iyi iyiki sizi tercih ettim diğer enkazaltında kalmış gibi gelen makinadan sonra tereddüt etmiştim ama busarıcıyı iyiki tercih etmişim😎🤗çok teşekkürler 🙏
İsim: G** K**
Tarih: 12 Ekim 2023
Satıcı: İndiriminmerkezi

Yorum: bosch kalitesi çok iyi temizledi
İsim: A** D** g**
Tarih: Elite Üye
Beden: 27 Mayıs 2023
Satıcı: GALİP YAZICI

Yorum: Çok güzel bir ürün
İsim: E** T**
Tarih: 02 Kasım 2022

Yorum: BOSCH bulaşık makinemi ne Manavgat nede Antalya bayilerinde bulamadım.Diğer marka ve modellerle de kıyaslamami yaptım ve bütçeme en uygundiyerek aldım. Kullanmaya başladık ve gayet sessiz çalışıyor.
İsim: B** T**
Tarih: 01 Kasım 2021
Satıcı: BAYİDENUYGUN-

Yorum: urun borusan lojistikle sorunsuz geldi cok iyi paketlenmisti.teslimat dahic uzamadi 1 hafta icinde geldi servis de hemen kurulumda yardimci oldu.
İsim: n** s** b**
Tarih: 28 Şubat 2022
Satıcı: Smartevim

Yorum: Uzun araştırmalar sonucu bu marka ve modelde karar kıldık. İyi deyapmışız. Sessiz çalışmasına bayıldım. Bulaşıklar gayet temiz ve parlakçıkıyor. Bosch kalitesi diyorum. Kaşıklığın sepetin bir kenarındadurabilmesini ayrıca sevdim. Zaten kayar sepet. Ortada duran sepetlerdetabakları sığdırmak sıkıntılı oluyor. Tereddütsüz alınır. Kargoda sağlamgeldi.Devamını Oku
İsim: Ç** G**
Tarih: 30 Ağustos 2023
Satıcı: BAYİDENUYGUN

Yorum: boschtan ürün aldigima pismanim sorun olduğunda asla ürününün arkasındadurmuyor siz çaresiz ortada birakiliyorsunuz. ürün geldiğinde iki kezçalıştırdım yarım saatlik programla deneme yapmak istedim ıslak çıktıiade için servisin gelmesi ve uygunsa onların paketleme yapmasıgerektiği bilgisi verildi servis elemanı geldi hicbiseye bakmadan kurumaveDevamını Oku
İsim: S** T**
Tarih: 25 Aralık 2022
Satıcı: ALIŞVERİŞTE

Yorum: Maalesef ürün hasarlı geldi belki satıcı firma belkide kargo sorumlu .Geri iadede sorun çıkmadı
İsim: S** A**
Tarih: 15 Kasım 2022
Satıcı: ÖztunaDTM

Solo Bulaşık Makinesi 6 Programlı Inox Sms4ekı60t Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: Merhaba kac kisilik
Cevap: Ürün detayları için resmi siteyi ziyaret edebilir, size en yakın yetkili bayiye danışabilir ya da 444 6 333 numaralı Bosch çağrı merkezinden destek alabilirsiniz.

Soru: 3 sepetmi acaba
Cevap: Bu model 2 sepetlidir

Soru: Yıllık kaç kwh harcıyor
Cevap: Ürün detayları için resmi siteyi ziyaret edebilir, size en yakın yetkili bayiye danışabilir ya da 444 6 333 numaralı Bosch çağrı merkezinden destek alabilirsiniz.

Soru: wi-fi özelliğinin açılımını tam olarak belirtir misiniz?

Soru: merhaba üstte kaşık çatal sepeti varmı
Cevap: Merhabalar Efendim fabrika verilerinde bu tür bir bilgi bulunmamaktadır.

Soru: yıkama bitince otomatikman kapak atma özelliği varmı

Soru: Ürün kurulama yapıyor mu
Cevap: Merhaba kurulum yetkili servis tarafından ücretsiz yapılmaktadır.

Soru: Ya lütfen biraz indirim çok ihtiyacımız var annem için alıcam
Cevap: Kampanya döneminde stokları sınırlı fiyat en uygun bizde zaten stok bitmeden almanızı öneririm

Soru: Bu ürünün Sms ve Sgs serisi arasında WiFi özelliği haricinde bir farkı var mı . Ayrıca hangisi yeni model hangisi eski model . Hangisi ni tavsiye edersiniz. Teşekkürler
Cevap: Merhaba sgs serisi eskı seridir

Soru: Ürün kurulumu gerçekleştirmek için ne yapmamız gerekiyor?
Cevap: Merhabalar, Bosch yetkili servisini arayarak dilediğiniz gün ve saat için randevunuzu oluşturabilirsiniz. Bilgilerinize sunarım.

Soru: Kurulumu nasıl yapıyoruz
Cevap: Servisi yapıyor

Soru: Hızlı programın süresi ne kadar
Cevap: 32 dk efendim

Soru: Naturaldry özelliği nedir yıkama bittiğinde bulaşık ve makina kuru oluyormu
Cevap: Otomatik kapak açılımı ve doğal kurutma sistemidir.

Soru: C enerji sınıfı eskiye göre hangi sınıfa tekabül ediyor

Soru: Üretim yılı nedir
Cevap: Üretim yılı 2022'dir.

Soru: Merhaba çeyizim için alıcam kurumunu sonra yapsak olurmu
Cevap: Merhaba olur efendim

Soru: almış olduğum ürün 14 nisana kadar elime ulasirmi
Cevap: ÜRÜNÜ YARIN KARGOYA VERCEĞİZ GENELDE 2 İŞ GÜNÜNDE ULAŞIYOR DEDİĞİNİZ TARİHTE ULAŞIR..

Soru: Merhaba, ürün orijinal kapalı kutusunda mı geliyor ?
Cevap: Merhaba evet efendim.

Soru: Otomatik kapak acilma var mi buurunde
Cevap: MEVCUT DEĞİLDİR EFENDİM

Soru: sgs serisi ile sms serisi arasında ne fark var?
Cevap: SMS serisinde Wi-Fi özelliği vardır.

Solo Bulaşık Makinesi 6 Programlı Inox Sms4ekı60t Ürünün Fotoğrafları

Solo Bulaşık Makinesi 6 Programlı Inox Sms4ekı60t En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü