Solo Bulaşık Makinesi 7 Programlı Inox Sms8zdı80t Ürün Alınmaya Değer Mi-

Asya

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,186
0
5
Solo Bulaşık Makinesi 7 Programlı Inox Sms8zdı80t Alanlar Memnun Mu?
Solo Bulaşık Makinesi 7 Programlı Inox Sms8zdı80t Mevcut Fiyatı 49999.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Solo Bulaşık Makinesi 7 Programlı Inox Sms8zdı80t Gerçekten İyi Mi?

Solo Bulaşık Makinesi 7 Programlı Inox Sms8zdı80t Hakkında yaklaşık 11 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Solo Bulaşık Makinesi 7 Programlı Inox Sms8zdı80t Detaylı Açıklama

Solo Bulaşık Makinesi 7 Programlı Inox Sms8zdı80t Ürününün Satıcısı, Bosch Solo Bulaşık Makinesi 7 Programlı Inox Sms8zdı80t ürününü 49999.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Solo Bulaşık Makinesi 7 Programlı Inox Sms8zdı80t Kullanıcı Değerlendirmeleri
49999.0 Tl ye satışta olan Solo Bulaşık Makinesi 7 Programlı Inox Sms8zdı80t Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
11 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Sorunsuz elime ulaştı, harika makine
İsim: İ** Ö** K**
Tarih: 11 Ağustos 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: beyazkalite

Yorum: Kullanıyorum gayet güzel
İsim: o** k**
Tarih: 21 Ağustos 2022
Satıcı: revnaonline

Yorum: ÜRÜN ÇOK İYİ ZATEN ALMAN MENŞEİ. DÜŞÜNMEDEN ALABİLİRSİNİZ
İsim: MUHAMMED Y.
Tarih: 28 Nisan 2022

Yorum: Çok şık ve süper performans,ürün kullanımı progları çok iyi. HomeConnect uygulaması ile kontrol ayrıca çok güzel. Bu cihazı tavsiye ediyorum
İsim: H** Ş**
Tarih: 11 Şubat 2022
Satıcı: ÇİÇEKLER DTM

Yorum: Ürün sorunsuz geldi, Horoz nakliyat ile irtibat kurup hızlandırmakgerekiyor. Servis tarafından kurulum yapılım detaylıca bilgi verildi.Teşekkür ederiz.
İsim: Ozgur K.
Tarih: 25 Nisan 2022

Yorum: cok iyi yikiyor, programlar internet uzerinden takip edilebiliyor vemudahele edilebiliyor. uretim yeri almanya.
İsim: a** a**
Tarih: 05 Mart 2022
Satıcı: ALIŞVERİŞTE

Yorum: Bosch kalitesi birde seri8 ama bayiden almak sahan iyi olurduinternetten isteyince hem baya bekledim hemde servisin dediğine görekırık bozuk çıkması durumunda ücretli tamir oluyormuş
İsim: Hamit Ö.
Tarih: 18 Temmuz 2022
Satıcı: ZAFERİM MAĞAZACILIK

Yorum: Bulaşık makinamı seven ticaretten sipariş verdim. Kargo ise cevalojistik. Makinam çok hızlı bir şekilde elime ulaştı. Kurulum içinteknik eleman geldiğinde ise şok yaşadım. Çünkü makinanın sağ tarafıgöçüktü ve kapak tam açılmıyordu. Sonuçta 13 000 TL' lik makina. Insanıniçi acıyor... Hemen geri iade edecektim ama o anda gerçekten iade içinne eneDevamını Oku
İsim: **** ****
Tarih: 27 Kasım 2021
Satıcı: ALIŞVERİŞTE

Yorum: Ürün Horoz lojistik ile ancak 10 günde teslim edilebildi. Bu bulaşıkmakinesini çok araştırdım ve en iyisi olduğuna inanarak aldım. Ancakbelki de benim şansızlığım bir sac monte edilmemiş ya da çıkmış şekildegeldi. Makineyi yine Bosch servisinden 2 kişi gelerek bağladılar ancakmakinenin kapağı açılıp kapanırken bir ses geliyordu bunun normalolduğunuDevamını Oku
İsim: M** B**
Tarih: 13 Haziran 2022
Satıcı: ÇİÇEKLER DTM

Solo Bulaşık Makinesi 7 Programlı Inox Sms8zdı80t Merak Edilen Konular

Soru: yerli üretim mi
Cevap: Evet efendim

Soru: hangi şehirden gönderiyorsunuz
Cevap: Bu bilgiyi paylaşamıyoruz bu platformdan.

Soru: Bugün makineyi alıp yazın kurulum gerçekleştirdiğimizde garanti süresi ne zaman başlıyor?
Cevap: Garanti kurulumda başlar efendim

Soru: Teşhir ürünü mü üstadım bu?
Cevap: Hayır ihsan bey kapalı ambalaj fabrika çıkışlı ürün.

Soru: Merhaba yıkama bittiğinde kapak otomatik açılıyormu
Cevap: Ürün detayları için resmi siteyi ziyaret edebilir, size en yakın yetkili bayiye danışabilir ya da 444 6 333 numaralı Bosch çağrı merkezinden destek alabilirsiniz.

Soru: Merhabalar sizden satın aldığım ürün geldi ve montaj yapıldı. Kapağı açıp kapatırken bir ses geliyor makineden. Ne yapmalıyız ?
Cevap: Merhabalar;çağrı merkezini yada servisi arar iseniz size yardımcı olacaklardır.İyi günler dileriz...

Soru: sizden aldığımızda ürünün kurulumunu kim yapıyor?
Cevap: Tüm ürünlerimiz Bosch Türkiye garantisi altındadır. Sıfır kapalı ambalajlıdır. Teşhir, spot vs. ürün değildir. Yetkili servis tarafından ücretsiz kurulmaktadır.

Soru: Almak istiyorum elinizde var mı, son bir ürün diyor sayfada .
Cevap: Var efendim stoklarımızda satın alabilirsiniz

Soru: Merhaba bu modelin 8 programlısı var mı?
Cevap: Merhaba, ürün 8 programlıdır. Trenyolda yanlışlıkla 7 yazılmıştır.

Soru: Ürün gönderimi hangi şehirden yapılmaktadır?
Cevap: Hatay ilinden gönderim yapılmaktadır.

Soru: Merhabalar enerji sınıfı nedir acaba
Cevap: Merhaba, ürün B enerji sınıfına dahildir.

Soru: Merhaba, ürün bilgisinde inox yazıyor fakat renk bilgisinde yeşil yazıyor. Makina ne renk öğrenebilir miyim?
Cevap: İnox renkli efendim.

Soru: ÜRÜN TEŞHİR Mİ YOKSA SIFIR KAPALI KUTU MU GELECEK
Cevap: Ürün Bosch Türkiye garantisi altındadır. Sıfır kapalı ambalajlıdır. Teşhir, spot vs. ürün değildir. Yetkili servis tarafından ücretsiz kurulmaktadır.

Soru: Mrb bosch Türkiye garantili midir...
Cevap: Merhaba evet efendim

Soru: merhaba çalıştırdıktan sonra ekleme yapmaya izin veriyor mu?
Cevap: Ürün detayları için resmi siteyi ziyaret edebilir, size en yakın yetkili bayiye danışabilir ya da 444 6 333 numaralı Bosch çağrı merkezinden destek alabilirsiniz.

Soru: Serie 8 midir bu
Cevap: Merhaba , ürünümüz 7 programlıdır. İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba bosch bayisi misiz ?
Cevap: Evet efendim

Soru: Tesekkurler, Bu arada dun %1lik bir indirim vardi ama bugun kalkmis, bu indirimin tekrarlama durumu olabilir mi?
Cevap: Maalesef o anlık Trendyol indirimi biz müdahale edemiyoruz

Soru: Merhaba ürün 7 programlı demişsiniz ama 8 programlı olması gerekıyor birde türkiye bosch garantisi altındanı ithalatcı garantisi altındamı
Cevap: Merhabalar efendim, üründeki program sayısı 8'dir. Trendyol ürün kataloğundaki bir hatadan dolayı 7 programlı olarak gözükmektedir. Ürün 3 yıl Bosch Türkiye garantisi altındadır.

Soru: S.a hayırlı işler kolay gelsin 7 mi
Cevap: 8 programlıdır.

Solo Bulaşık Makinesi 7 Programlı Inox Sms8zdı80t Detaylı Resimler

Solo Bulaşık Makinesi 7 Programlı Inox Sms8zdı80t En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü