Sonia Anatomik Ortopedik Hakiki Deri Rahat Taban Kadın Terlik Sandalet Satın Alır Mısınız ?

Leman

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
576
0
0
Sonia Anatomik Ortopedik Hakiki Deri Rahat Taban Kadın Terlik Sandalet Alınır Mı?
Sonia Anatomik Ortopedik Hakiki Deri Rahat Taban Kadın Terlik Sandalet Şimdiki Fiyatı Ile 447.81 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Sonia Anatomik Ortopedik Hakiki Deri Rahat Taban Kadın Terlik Sandalet Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Sonia Anatomik Ortopedik Hakiki Deri Rahat Taban Kadın Terlik Sandalet Hakkında yaklaşık .

Sonia Anatomik Ortopedik Hakiki Deri Rahat Taban Kadın Terlik Sandalet Ürün Tanıtımı

Sonia Anatomik Ortopedik Hakiki Deri Rahat Taban Kadın Terlik Sandalet Ürününün Satıcısı, Khayt Sonia Anatomik Ortopedik Hakiki Deri Rahat Taban Kadın Terlik Sandalet ürününü 447.81 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Sonia Anatomik Ortopedik Hakiki Deri Rahat Taban Kadın Terlik Sandalet Yorumlar Hakkında Bilgi
447.81 Tl ye satışta olan Sonia Anatomik Ortopedik Hakiki Deri Rahat Taban Kadın Terlik Sandalet Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.

Yorum: Çok rahat bir ürün. Taban renk vermiyor. Bir anneme bir kendime aldım. Kalıp biraz küçük ben 37 giyiyorum 38 tam oldu
İsim: D** Ö**
Tarih: 18 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Oncaürün

Yorum: çok beğendim şık bir ayakkabı kendi numaranızı alabilirsiniz çok hızlı elime ulaştı
İsim: G** y**
Tarih: 25 Mayıs 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: Çok şik. Kendo numerami aldim. Tam oldu. Çok rahat. Tavsiye ederim.
İsim: **** ****
Tarih: 15 Mayıs 2023

Yorum: Ürün gayet güzel . Sadece bir numara büyük alabilirsiniz. Teşekkürler
Tarih: 19 Haziran 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: Kargo bayaaa bi geç geldi ama ürün sağlam geldi sandalet evet çok rahat ama kullanıcıların çoğu kendi numaranız demişler bende uydum aldım ama çok küçük iade edip büyüğünü sipariş vericem kesinlikle 1 numara büyük sipariş verin rengini merak edenler için çok uçuk soft pudra pembesi
İsim: S** T**
Tarih: 16 Mayıs 2023

Yorum: Çok güzel hem uygun hemde çok kaliteli ve çok rahat bayıldım on numara 👌
İsim: S** K**
Tarih: 07 Temmuz 2023

Yorum: süper bir ayakkabı çok rahat çok kaliteli hemen geldi yam numara ama taraflı iseniz 1 beden büyük alın derjm
İsim: S** ö**
Tarih: 24 Haziran 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: harika bayıldım.tam ayaknumaranızı alabilirsin.çok rahat ayrıca firmaya güzel paketlenmesi den dolayı teşekkür ederim.sezo da yeni ürünlerinide deniycem.
İsim: N** K**
Tarih: 07 Temmuz 2023

Yorum: Anneme aldım çok rahat ve şık bir sandalet
İsim: B** Y** T**
Tarih: 08 Ağustos 2023

Yorum: Çok güzel çok rahat çok şık bir ayakkabı. Tabanı yumuşacık. Gözünüz kapalı alabilirsiniz.
İsim: B** T**
Tarih: 06 Temmuz 2023

Yorum: Yumuşacık içi. numara olarak tam numaranızı alin hatta bi tık büyük bile duruyor ayakta
İsim: e** c**
Tarih: 06 Mayıs 2023

Yorum: Ürün çok güzel çok rahat sadece ayağıma olmadı bu yüzden iade edeceğim bir beden büyük alınabilirmiş.
İsim: B** P**
Tarih: 14 Haziran 2023

Yorum: gercekden çok rahat ve çok güzel bir ürün kendi ayakkabı numaranizi alabilirsiniz
Tarih: 23 Mayıs 2024
Beden: Beden:38

Yorum: Kaliteli güzel normalde 38.5 giyiyorum 39 aldım tam oldu teşekkürler
İsim: Y** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 11 Haziran 2024

Yorum: çok güzel ama büyük geldi kendi ayak numaranızı alin iade yapıp küçük numarası ni alacam
Tarih: 20 Haziran 2023
Beden: Boy:167cm

Yorum: Tam numaranızı alabilirsiniz . Rengi biraz koyu ama ayakta duruşu güzel
İsim: F** Y**
Tarih: 27 Şubat 2023
Beden: Beden:36

Yorum: ayakkabı çok güzel rahat fakat küçük geldi bir numara büyüğünü alın bana aldığım numara sıktı
Tarih: 15 Haziran 2023

Yorum: Yumuşacık, çok güzel.
İsim: G** M**
Tarih: 04 Haziran 2024

Yorum: anneme anneler günu hediyesi olarak aldım çok beğendi tam kalıp ayak numaranızı alabilirsiniz
İsim: G** S**
Tarih: 02 Haziran 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: çok güzel rahat çok çabuk ulaştı elime memnun kaldım gerçekten gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum teşekkürler tam numaranızı alabilirsiniz
İsim: S** K**
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: çok rahat bayıldım severek giydim farklı renklerini almayı düşünüyorum kendi numaranızı alabilirsiniz
İsim: A** A**
Tarih: 04 Eylül 2024
Beden: Beden:39

Yorum: annem için almıştım çok beğendi, tabanı yumuşacıkmış.
Tarih: 23 Mayıs 2024

Yorum: çok rahat ayak numarasından 1 numara büyük tercih edin
Tarih: 18 Mayıs 2023

Yorum: tabanı inanılmaz rahat tam ayak numaramı aldım çok şık durdu
İsim: Ezgi S.
Tarih: 26 Mayıs 2023

Yorum: çok fazla kalite bişey beklemeyin ama bu fiyata gayet iyi 10 yaşındaki oğluma 13 ,14 yaş aldım tam oldu paket ozenliydi teşekkürler
Tarih: 16 Mayıs 2023

Yorum: çok güzel yumuşacık qma bir numara büyük almak lazım yürürken parmaklarım dışarıya doğru çıkıyor iade edip bir beden büyüğünü alacağım.
İsim: E** Y**
Tarih: 06 Mayıs 2023

Yorum: çok güzel içi yumuşak rahatlıkla alabilirsiniz
Tarih: 28 Mayıs 2024

Yorum: tek kelimeyle harika,yumuşacık,düşünmeden alin
Tarih: 07 Haziran 2024
Beden: Beden:36

Yorum: Çok güzel ve rahat kendi numaramı aldım tam oldu Teşekkürler
İsim: M** C** Ş**
Tarih: Elite Üye
Beden: 22 Temmuz 2024

Yorum: ablama aldık çok memnun kesinlikle alınız 💖
İsim: h** a**
Tarih: 01 Eylül 2024
Beden: Beden:37

Sonia Anatomik Ortopedik Hakiki Deri Rahat Taban Kadın Terlik Sandalet Ürüne Dair Sorular

Bilgi Yok

Sonia Anatomik Ortopedik Hakiki Deri Rahat Taban Kadın Terlik Sandalet Ürüne Ait Resimler

Sonia Anatomik Ortopedik Hakiki Deri Rahat Taban Kadın Terlik Sandalet En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü