Spf50 Pure Cica Anında Ton Eşitleyici Yüz Bakım Kremi - Yeni Nesil Mineral Güneş Filtresi Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Pinar

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,204
0
0
Spf50 Pure Cica Anında Ton Eşitleyici Yüz Bakım Kremi - Yeni Nesil Mineral Güneş Filtresi En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Spf50 Pure Cica Anında Ton Eşitleyici Yüz Bakım Kremi - Yeni Nesil Mineral Güneş Filtresi Güncel Satış Fiyatı 372.39 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Spf50 Pure Cica Anında Ton Eşitleyici Yüz Bakım Kremi - Yeni Nesil Mineral Güneş Filtresi Gerçekten İyi Mi?

Spf50 Pure Cica Anında Ton Eşitleyici Yüz Bakım Kremi - Yeni Nesil Mineral Güneş Filtresi Hakkında yaklaşık 1523 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Spf50 Pure Cica Anında Ton Eşitleyici Yüz Bakım Kremi - Yeni Nesil Mineral Güneş Filtresi Detaylı Açıklama

Sinoz spf50+ pure cica tiger grass anında ton eşitleyici yüz bakım kremi - Mineral filtre 50ml >
Pure cica'nın eşsiz dokunuşuyla kusursuz koruma! >
Cilt tonunu eşitlemek ve kızarıklık görünümünü hafifletmek için mükemmel bir çözüm arıyorsanız, işte size özel bir ürün! Sinoz ton eşitleyici yüz bakım kremi, uygulandıkça yeşilden ten tonuna dönüşerek cildinin doğal rengiyle kusursuzca bütünleşirken aynı zamanda geniş spektrumlu maksimum koruma sağlar. >
Sinoz ton eşitleyici yüz bakım kremi, hassas formülü sayesinde cildinde herhangi bir yağlılık hissi bırakmadan hızla emilir.Içeriğindeki centella asiatica ve diam oleoaktif gibi güçlü bileşenler cildini sakinleştirirken hyaluronik asit derinlemesine nemlendirerek daha dolgun bir görünümünü destekler. >
Bu ürün aynı zamanda %100 mineral filtresi içerir, bu da cildinizi güneşin zararlı etkilerine karşı koruma kalkanı oluşturur. >
Cildindeki kızarıklıkları hafifletmek ve korumak için sinoz ton eşitleyici yüz bakım kremi’ni hemen deneyin! Gözle görülür sonuçlar için,bu ürünü düzenli olarak kullanarak cildindeki kusursuz dönüşümün farkına var! >
Içindekiler ve etkileri: >
Centella asiatica:Cildin nem dengesini koruduğu gibi aynı zamanda da cilt bariyerinin korunmasını da destek olur. >
Centella asiaticakremi leke karşıtı özelliği sayesinde cildinize pürüzsüz bir görünümde sunar. >
Dıam oléoactif®:Mantar meşesi ve hindistan cevizinden elde edilen,eko-Tasarımlı yağ bazlı %100 doğal ve organik bir aktiftir. >
Cildi dış faktörlere karşı koruyarak kızarıklık ve hassasiyetinin azaltılmasına yardımcı olur. >
Hyaluronik asit:Cilde nem sağlayarak daha canlı bir görünüm sunar ve yoğun nem sağlar. >
Nasıl kullanılır? >
Günlük kullanım için uygundur. >
Temiz cilde yeterli miktarda ürünü uygulayın. >
Uyguladığınız ürün cilt tonunuza dönüşene kadar tüm yüzünüze el yardımı ile sürerek yedirin. >
Uyarılar: >
Ürünün göz ile temasından kaçınınız ve göze temas durumunda bol su ile yıkayınız. >
Göz çevresine uygulamayınız. >
Güneş koruyucu ürün kullanmış olsanız dahi cildinizi doğrudan >
Güneş ışınlarına maruz bırakmayınız ve güneşte çok uzun süre kalmayınız. >
Uygulanması >
Gereken miktarı azaltmak koruma düzeyini önemli ölçüde azaltacaktır. >
Güneşin yoğun olduğu >
Öğle saatlerinde (11.00-16.00 saatleri arasında)güneşe çıkmamaya özen gösteriniz. >
Ürün >
Bebek ve çocuklar için uygun değildir. >
Ürününüzü direkt güneş ışığına maruz bırakmayınız, >
Aşırı sıcaktan koruyunuz. >
Çocukların ulaşamayacağı bir yerde, ağzı sıkıca kapalı olarak, >
25°c’nin altında oda sıcaklığında saklayınız. >
Ilaç değildir, kozmetik ürünüdür, haricen >
Kullanılır. >
Kullanmadan önce bileğinizin iç kısmında test ediniz, 10-15 dk. >
Bekledikten sonra >
Herhangi bir alerjik reaksiyon olmaması halinde yüzünüze uygulayınız. >
Beklenmeyen bir etki >
Ile karşılaşıldığında doktora başvurunuz. >
Ürün içeriği: >
Ingredients: Aqua, ısononyl ısononanoate, zinc oxide,c12-15 alkyl benzoate, octyldodecyl oleate, octyldodecyl stearoyl stearate,titanium dioxide (cı 77891), propylene glycol, titanium dioxide,polyhydroxystearic acid, polyglyceryl-4 oleate, butyloctyl salicylate,polyglyceryl-6 oleate, magnesium stearate, cellulose, magnesium sulfate, cı77492, centella asiatica extract, cocos nucifera oil, quercus suber barkextract, oak root extract, sodium hyaluronate, panthenol, aluminum stearate,triethoxycaprylylsilane, octyldodecanol, cellulose acetate, phenoxyethanol,alumina, acrylates / ammonium methacrylate copolymer, glycerin, glycerylglucoside, propylene glycol stearate, ethylene/propylene/styrene copolymer,sorbitan oleate, caprylyl glycol, cananga odorata flower oil, citric acid, cı77288, cı 77491, cı 77499 >

Spf50 Pure Cica Anında Ton Eşitleyici Yüz Bakım Kremi - Yeni Nesil Mineral Güneş Filtresi Ürününün Satıcısı, Sinoz Spf50 Pure Cica Anında Ton Eşitleyici Yüz Bakım Kremi - Yeni Nesil Mineral Güneş Filtresi ürününü 372.39 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Spf50 Pure Cica Anında Ton Eşitleyici Yüz Bakım Kremi - Yeni Nesil Mineral Güneş Filtresi Kullanıcı Yorumları
372.39 Tl ye satışta olan Spf50 Pure Cica Anında Ton Eşitleyici Yüz Bakım Kremi - Yeni Nesil Mineral Güneş Filtresi Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1523 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Hayatımda aldığım ton eşitleyen en iyi güneş kremi yüzüm kuru ve egzamalar var bır tane kızarıklık kalmadı .fondötenle bile kızarıklık bellı olurken bu ürünle asla belli olmadı bayıldım.indirime girsin stok yapıcam fondoten bb krem kullanmam artık
İsim: g** b**
Tarih: 01 Haziran 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Sinoz Kozmetik

Yorum: BAYILDIM KULLANDIĞIMDAN BERİ CİLDİM PÜRÜZSÜZLEŞTİ
İsim: K** Ç**
Tarih: 29 Mayıs 2024

Yorum: merf_xl önerisiyle tanıstım bu ürünle bence inanılmaz bir ürün zaten merf_xl hanımın onerilerinden hep memnun kalmışımdir benim karma cildime com iyi geldi hem fondöten hemde günes kremi bır insan daha ister😅😅👏
İsim: t** s**

Yorum: Mükemmel tam aradıgım fondöten sürmek istemiyorum bu sıcaklarda ama yüzüm çok soluk bir tene sahip canlandırdı tek renk yaptı çillerim bile harika göründü bayıldım yüzde yüz tavsiye
İsim: N** A**
Tarih: 07 Haziran 2024

Yorum: Alın aldırın hayat kurtarır kesinlikle bayıldım yüzüm Işıl Işıl oldu fondötenin o kuruluk pot pot duruşlarından kurtuldum gelir gelmez denedim hediyeler için teşekkür ederim
İsim: **** ****
Tarih: 28 Mayıs 2024

Yorum: ciddi bir cilt probleminiz yoksa ürünü sadece günes koruyucu değil hafif bir kapatıcı olarak da kullanabilirsiniz.yazin favori ürünü oldu resmen.ayrica hızlı teslimat güzel paketleme ve hediyeler için çok teşekkürler sinoz♥
İsim: A** A**
Tarih: 23 Mayıs 2024

Yorum: Öncelikle tatlı kutusu ve hediyeleri için teşekkür ederim. 🌷 Sinoz yine muhteşem bir ürün çıkarmış . Güneş kremi yeşil renk sürdükçe ten renginizi alıyor . Fondöten kullanmaya asla gerek yok. Ürünün kapatıcılığı oldukça yüksek . Tereddüt etmeden alabilirsiniz . Hemen stokladım 🥰
İsim: S** B**

Yorum: alıp alabileceğiniz en güzel ton esitleyip, parlaklık veren,hafiflik hissi verebilecek en güzel güneş kremi alın aldırın 🤌
Tarih: 10 Mayıs 2024

Yorum: ton eşitlemesine bayıldım yüzüm canlandı resmen hem güneş kremi hem leke sivilce kapatıyor artık fonfoten kullanmam bir ürün ihtiyacımı karşıladı boyu biraz küçük ama sorun değil üç damla yeterli oluyor zaten tam çantaya atmalık tavsiye ederim
İsim: s** d**
Tarih: Elite Üye
Beden: 31 Mayıs 2024

Yorum: Paketlemeye bayıldım hediyeler için çok teşekkür ederim 😍
İsim: D** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 30 Mayıs 2024

Yorum: Cilt tonununu ciddi anlamda eşitliyor. İnfluence olup aldım ilk kez beğendim. Bi ablama bi kendime aldım gelir gelmez denedim. Tek problem cikdiniz kuru olmamalı. Hazırlıklı ciltte efsane olur. Hediye için çok teşekkürler. 🫶🏻
İsim: P** A**
Tarih: 13 Mayıs 2024

Yorum: Cilt tonumu eşitleyip parlak bir görüntü verdi günlük kurtarıcım oldu
İsim: Dürdane S.
Tarih: 21 Mayıs 2024

Yorum: Muhteşem bir şey.Yüzümde harika bir renk ve ton eşitliği sağladı.Lekelerimi çok iyi saklıyor Esmer tenliyim bundan sonra fondöten bb Krem falan asla kullanmam .✅
İsim: A** K**
Tarih: 22 Mayıs 2024

Yorum: muhteşem his normal bir krem gibi ağırlık yapmıyor. kapaticiligi yüksek benim gibi bb fondöten kullanmak istemeyenler için birebir
İsim: S** b** A**

Yorum: Harika bir ürün👍👍👍tavsiye ederim,çildinizde fondeten görünümü yaratıyor.hediyeniz için ayrıca teşekkür ederim🌷
İsim: l** a**
Tarih: 12 Haziran 2024

Yorum: minik hediye için de teşekkür ederim
İsim: D** S**
Tarih: 30 Mayıs 2024

Yorum: hızlı kargo ve ufak yediğiniz için çok ama çok teşekkür ederim👏👏👏 paketlemede çok tatlı🥰🥰🥰 ürünü de hemen gelince kullandım gerçekten çok hafif ve çok güzel 👍

Yorum: mükemmel ötesi anında cilt tonunu esitliyor
İsim: m** a** d**
Tarih: 25 Mayıs 2024

Yorum: Hemen denedim gayet güzel hafif ürünler .hediyeler için de ayrıca teşekkürler 💐
İsim: D** T**
Tarih: 01 Haziran 2024

Yorum: bu yildızlari paketlemeye veriyorum.gerçekten tesekkür ederim tertemiz geldiler
Tarih: 23 Mayıs 2024

Yorum: Tendeki kapaticiligi çok güzel ve güneş koruması ile birlikte olmasida süper herkes fondöten mi kullaniyorsun çok iyi görünüyor diyor alın aldırın süper ürün
Tarih: 31 Mayıs 2024

Yorum: Yanında gönderdiğiniz minik hediyeler için teşekkürler mutlaka alınmalı
İsim: Hilal A. a.

Yorum: harika 🌸 hediye için teşekkür ederim
Tarih: 08 Mayıs 2024

Yorum: ürünü @merf_xl tavsiyesiyle aldım aynı dediği gibi muhteşem bir ürün az bile sürsem müthiş ton eşitlemesi yapıyor asla yüzde fondöten gibi bir ağırlık yapmıyor sen ne dersen alırız merf çünkü güven var
İsim: A** D**
Tarih: 08 Haziran 2024

Yorum: Çok beğendim kokusu da dokusu da güzel fondoten ya da bb krem kullanmanıza gerek kalmıyor ayrıca terleme de yapmadı
İsim: B** B**

Yorum: Tam rengi tenimle uyumlu. Tereddütle almıştım ama severek kullanıyorum. Baya indirimli fiyattan almıştım ama denemek için bir adet aldım şimdi indirim yakaladıkça stok yapacağım. Teşekkürler sinoz
İsim: R** A**
Tarih: 30 Haziran 2024

Yorum: Zaten ton esitleyicisini kullanıyodum ve güneş kremiyle birleşmesi muhtesem oldu daha hafif ama yine etkili güzel bi sunscreen tesekkur ederim 🩷
İsim: M** A**

Yorum: cok güzel cook iyi bir SPF👍 paketleme 👍⭐ Hediyye icin teşekkür ederim
Tarih: 12 Haziran 2024

Yorum: ürünleri ilk defa kullanicam ama kutulama müthiş hediyeler için teşekkür ederim
İsim: H** A**
Tarih: 16 Mayıs 2024

Yorum: Ürünü stick sandım 😂 yapısı başta fazla cıvık geldi ama kolay emildi ve vıcık vıcık durmuyor. Bb krem sürmüş gibi tatlı bir parlaklıkla beraber gerçekten yüz tek renk oluyor. Ben çok beğendim keşke 2 tane alıp yazı garantileseydim. Ayrıca çok hızlı kargolandı siparişimin ertesi günü elimdeydi
İsim: Özge K.

Spf50 Pure Cica Anında Ton Eşitleyici Yüz Bakım Kremi - Yeni Nesil Mineral Güneş Filtresi Ürüne İlişkin Sorular

Soru: ürün kaç ml
Cevap: Merhaba, ürünümüz 50 ml’dir. Güzel günler dileriz

Soru: Nemlendirici kullanmaya gerek var mı? Bu ürünle birlikte
Cevap: Merhabai cilt ihtiyacınıza göre nemlendirici kullanabilirsiniz. Güzel günler dileriz.

Soru: Merhaba, kapatıcılığı (bb görevi görür mü? ) var mı? pink olan güneş kremi ile kıyaslarsanız hangisinin kapatıcılığı daha fazladır. Teşekkür ederim 🙏🏻
Cevap: Merhaba, Sinoz Pure Cica Tiger Güneş kremini tercih edebilirsiniz.

Soru: Güneş kremi mi?
Cevap: Merhaba, güneş kremidir.

Soru: teşekürler koyulugu ortamı peki
Cevap: Merhaba, ürün tek tondur.

Soru: yazin benim yüzüm cok kızarıyor ise yarar mi bu ürün
Cevap: Merhaba, kullanabilirsiniz. Güzel günler dileriz.

Soru: merhaba yüzüm sıcakta soğukta hemen kızarır kizarmasini önlermi
Cevap: Merhaba, Sinoz ton eşitleyici yüz bakım kremi, uygulandıkça yeşilden ten tonuna dönüşerek cildinin doğal rengiyle kusursuzca bütünleşirken aynı zamanda geniş spektrumlu maksimum koruma sağlar. Güzel günler dileriz.

Soru: bu markada hayvan deneyi yapılıyor mu?
Cevap: Merhaba, Sinoz Kozmetik olarak doğaya ve canlılara olan farkındalık yaratma isteğimiz ve saygımız ile ürünlerimizi hayvanlar üzerinde test etmemekteyiz. Güzel günler dileriz.

Soru: kızarıklık sivilce yapmaz değil mi İlk defa kullanacağım ben bunu çünkü
Cevap: Hayır efendim tüm ciltlere uygundur.

Soru: Merhabalar saklama zamani nezman aladar acaba?
Cevap: Son kullanma tarihi 2027 dir efendim.

Soru: Merhaba 12 yaş kullana bilirmi?
Cevap: Merhaba, ürün 14 yaş ve üzeri için kullanıma uygundur. Güzel günler dileriz.

Soru: Merhaba efendim. Gözde yanma hisi verirmi? Adeten güneş kiremlerinde gözde yanma olur. Vidiyoda baktımda kızımız göz etrafında uyğuladı. 🙏🌷
Cevap: Merhaba, göz ile temasından kaçınarak, gözünüze çok yaklaştırmadan elmacık kemiklerine doğru kullanım sağlayabilirsiniz. Güzel günler dileriz.

Soru: içindekileri net bir şekilde yazar mısınız rica etsem
Cevap: Merhaba, Ürün içeriği: Aqua, ısononyl ısononanoate, zinc oxide,c12-15 alkyl benzoate, octyldodecyl oleate, octyldodecyl stearoyl stearate,titanium dioxide (cı 77891), propylene glycol, titanium dioxide,polyhydroxystearic acid, polyglyceryl-4 oleate, butyloctyl salicylate,polyglyceryl-6 oleate, magnesium stearate, cellulose, magnesium sulfate, cı77492, centella asiatica extract, cocos nucifera oil, quercus suber barkextract, oak root extract, sodium hyaluronate, panthenol, aluminum stearate,triethoxycaprylylsilane, octyldodecanol, cellulose acetate, phenoxyethanol,alumina, acrylates / ammonium methacrylate copolymer, glycerin, glycerylglucoside, propylene glycol stearate, ethylene/propylene/styrene copolymer,sorbitan oleate, caprylyl glycol, cananga odorata flower oil, citric acid, cı77288, cı 77491, cı 77499.

Soru: komedon yaprmi
Cevap: Merhaba, ürünümüz su bazlıdır. Güzel günler dileriz.

Soru: ürün kaç ml
Cevap: Merhaba, ürün 50 ml'dir. Güzel günler dileriz.

Soru: Merhaba ürün hamilelikte kullanım için uygun mudur
Cevap: Merhaba, ürünümüzü hamilelik ve emzirme döneminde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Güzel günler dileriz.

Soru: Vegan mıdır ?
Cevap: Merhaba, ürünümüz vegandır. Güzel günler dileriz.

Soru: Merhaba, havuz ve ya denizde güneşlenirken kullanılır mı?
Cevap: Merhaba, güneşten korunmanın devamlılığını sağlamak için özellikle terledikten, yüzdükten veya havluyla kurulandıktan sonra uygulamayı tekrarlayın. Uzun süre güneşte kalmanız durumunda 2 saatte bir yenilemeyi ihmal etmeyin. Güzel günler dileriz.

Soru: Merhabalar ten rengim çok açık, sürüldüğü tene göre renk mi alıyor yoksa belirli çıkan bir renk mi var
Cevap: Merhaba, cilt rengini alır. Güzel günler dileriz.

Soru: cilt tonum açık bir ton bu ürün cildimi koyulaştırırmı
Cevap: Merhaba, yeterli miktarda kullanmanızı öneririz. Güzel günler dileriz.

Spf50 Pure Cica Anında Ton Eşitleyici Yüz Bakım Kremi - Yeni Nesil Mineral Güneş Filtresi Görsel Galerisi

Spf50 Pure Cica Anında Ton Eşitleyici Yüz Bakım Kremi - Yeni Nesil Mineral Güneş Filtresi En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü