Spor 21 kg Dambıl Seti Kırmızı Siyah Ürün Alınmaya Değer Mi

Gulnur

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
527
0
0
Spor 21 kg Dambıl Seti Kırmızı Siyah Fiyatına Göre Alınır Mı?
Spor 21 kg Dambıl Seti Kırmızı Siyah Şu Anki Fiyat Aralığı 969.71 Tl'den Satılmaktadır.

Spor 21 kg Dambıl Seti Kırmızı Siyah Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Spor 21 kg Dambıl Seti Kırmızı Siyah Hakkında yaklaşık 139 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Spor 21 kg Dambıl Seti Kırmızı Siyah Teknik Açıklamalar

_x000D_
ECGSPOR 21 KG KIRMIZI SİYAH PLAKA SETİ SET İÇERİĞİ;_x000D_
4 Adet 2.5 Kg Siyah Plaka_x000D_
_x000D_
_x000D_
4 Adet 1.5 Kg Siyah Plaka_x000D_
_x000D_
_x000D_
4 Adet 1 Kg Kırmızı Plaka_x000D_
_x000D_
_x000D_
2 Adet 45 cm Krom Kaplama Kısa Bar_x000D_
_x000D_
_x000D_
4 Adet Özel Üretim Plastik Sıkıştırma Aparatı_x000D_
_x000D_
_x000D_
Toplam 18 Parça Ecgspor Yerli Üretim Ağırlık Seti_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
SETİN AVANTAJLARI NELERDİR ?_x000D_
_x000D_
_x000D_
Başlangıç seviyesi ve orta seviye için idealdir._x000D_
_x000D_
_x000D_
1 Kg, 1.5 Kg, 2.5 Kg ağırlık plakaları sayesinde 2 kg dan 20 kg a kadar kademeli ağırlık arttırımında avantaj sağlar.Birçok alternatif ağırlıktaki dambıla sahip olmuş olursunuz._x000D_
_x000D_
_x000D_
Örneğin;_x000D_
_x000D_
_x000D_

Dambıl çifti olarak: 2 kg x2 3 kg x2 5 kg x2 7kg x2 8kgx2 10 kgx2 opsiyonları >_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

Tek dambıl olarak; 2 kg -3kg- 4kg- 5kg- 6kg- 7kg- 8kg- 9 kg- 10 kg-11kg -12kg -13kg opsiyonları ile çalışabilirsiniz. >_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
Ürünlerimiz kendi üretimimizdir, 1 yıl garanti kapsamındadır._x000D_
_x000D_
Ürünlerimiz A+ kalite plastikten üretilmiştir. İçerisi özel beton dolgudur Akma, dökülme ve ses yapmaz. Barlarımız demir üzeri_x000D_
krom kaplamadır_x000D_
_x000D_
Önceliğimiz ürünlerimizden memnun kalmanızdır._x000D_
_x000D_
Tüm ürünlerimiz adınıza fatura düzenlenerek gönderilir._x000D_
_x000D_
Her Türlü Destek Talebinizde Bize Ulaşabilirsiniz_x000D_
_x000D_
İyi Alışverişler Dileriz_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

Spor 21 kg Dambıl Seti Kırmızı Siyah Ürününün Satıcısı, ECG Spor 21 kg Dambıl Seti Kırmızı Siyah ürününü 969.71 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Spor 21 kg Dambıl Seti Kırmızı Siyah Kullanıcı Değerlendirmeleri
969.71 Tl ye satışta olan Spor 21 kg Dambıl Seti Kırmızı Siyah Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
139 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Ogluma aldim cok kaliteli buldu
İsim: Ö** K**
Tarih: 19 Ağustos 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Ecg spor

Yorum: Oğlum İçin aldım bir sorun yok güzel paketlenmişti
İsim: Z** Ü**
Tarih: Elite Üye
Beden: 01 Ağustos 2022

Yorum: gayet kullanışlı bı ürün, çok güzel paketlenmişti hiç bir eksiği yoktu. alıp memnuniyetle kullanilabilir. sizden alışveriş yaptığım için mutluyum:)
İsim: **** ****
Tarih: 03 Ağustos 2022

Yorum: ürün baya sağlam çok beğendim. özellikle sabitleme apartı çok iyi, sırf onun için aldım zaten. ayrıca gönderdikleri birleştirme aparatı ile dambıl barları birleştirip halter bar yapabiliyorsun. ürün baya iyi tavsiye ederim. başka ihtiyacım olursa kesinlikle burdan alacağım.
İsim: O** B**
Tarih: 14 Temmuz 2023

Yorum: Çok güzel paketlenmiş bi şekilde aldım ürün çok iyi teşekür ederim
İsim: T** B**
Tarih: 16 Nisan 2024

Yorum: çok güzel v
İsim: d** ç**
Tarih: 26 Ağustos 2022

Yorum: Ürün elime sağlam bi şekilde ulaştı ve fiyatına göre gayet kaliteli
Tarih: 30 Ocak 2023

Yorum: Oğlum için aldım . Çok memnun kaldı. İhtiyaçı olan tavsiye ediyorum. Hızlı bi şekilde elimize ulaştı.Kargo ağır olmasına rağmen kapımıza kadar geldi. Teşekkürler
İsim: Fatma d.
Tarih: 12 Haziran 2023

Yorum: elimize hızlı bir şekilde ulaştı teşekkürler tavsiye edilecek bir üründür 💯💯
Tarih: 19 Eylül 2024

Yorum: Her sporcunun evinde olması gereken bir ürün. Fiyat performans açısından kesinlikle alınması gereken ürünlerden biri. Yaklaşık 2 aydır antrenman rutinimde kullanıyorum. Birçok bölgesel hareket için yeterli ağırlık seviyesine uygun. Takıp çıkarması kolay. Klipsler narin gibi görünüyor ama gayet sağlam. Sağlam ve düzgün paketlenmiş bir kutuyla geldi.Devamını Oku
İsim: s** e**
Tarih: 05 Ağustos 2024

Yorum: kardeşim için almıştık çok beğendi ve sağlam geldi
Tarih: 17 Ağustos 2024

Yorum: Fiyat performans olarak değerlendirildiğinde harika. Plastik kaplama ve içi harç dolu. Başlangıç ve orta seviye için son derece yeterli. Kırmızı renk tercih etmiştim çok güzel oldu.Ayrıca satıcı da malının arkasında duruyor ve işini profesyonelce yapıyor. Herkese tavsiye ederim.
İsim: O** K**
Tarih: 20 Mayıs 2022

Yorum: On numara ürün
Tarih: 26 Mayıs 2023

Yorum: müthiş bir ürün kesinlikle tavsiye ederim malzemeler fiyata göre gayet kaliteli ve kullanışlı
İsim: Furkan E.
Tarih: 18 Ağustos 2022

Yorum: Satıcı çok hızlıydı sipariş oluşturduktan yarım saat içinde kargoya verildi. Eksiksiz ve sağlam olarak elime ulaştı. Kalitesini beğendim tavsiye ederim.
İsim: Ö** G**
Tarih: 18 Şubat 2023

Yorum: erkek arkadaşıma aldım gayet memnun
İsim: b** b**
Tarih: 21 Ağustos 2022

Yorum: Dambıl elime ulaştı beklediğimden daha güzel herkese tavsiye ederim
İsim: A** M**
Tarih: 25 Temmuz 2022

Yorum: gayet güzel ürün
İsim: H** H** Ş**
Tarih: 04 Haziran 2023

Yorum: süper
Tarih: 03 Mayıs 2022

Yorum: güzel bir ürün, 1 aydan fazladır kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım
İsim: A** q**
Tarih: 14 Ekim 2022

Yorum: urun beklediğim gibi paketleme özenli
İsim: a** c**
Tarih: 01 Aralık 2022

Yorum: Çok kullanışlı eşim çok beğendi
İsim: E** C**
Tarih: 07 Temmuz 2022

Yorum: mükelmel sıkıştırma şeyide cok güclü fiyatına deger hem fiyat personmanf aşından cok iyi hemde ürun cok iyi tek sorunu barı bıraz büyük
Tarih: 29 Eylül 2022

Yorum: Ürün gayet başarılı çok beğendim teşekkürler 👌
İsim: S** Ü**
Tarih: 23 Mayıs 2022

Yorum: teşekkürler, gerçekten kaliteli urunler
İsim: S** A**
Tarih: 30 Temmuz 2022

Yorum: Çok kaslandım teşekkürler
İsim: K** T**
Tarih: 26 Ağustos 2024

Yorum: Merhaba Ürun kaliteli güzel .Paketleme de ozenli kisa surede geldi.Fakat firma ve kargo sirketinin anlasmasi geregi adrese teslim olmuyormus .Ürunu satın alirken adrese teslim olmadigi kargo sirketinden gidip teslim almamiz gerektigi belirtilmedigi icin maduriyet yasadik.Ürünü hediye olarak almasaydık bu konu yuzunden iade etmeyi bile düsünmustukDevamını Oku
İsim: H** M** S**
Tarih: 20 Nisan 2022

Yorum: Ürün fiyatının karşılığını veriyor bence. İhtiyacı olanlar kaçırmasın. Özenli ve hızlı kargolama, ayrıca mng kargoya da teşekkür ediyorum kapımın önüne kadar çıkarıp öyle teslim etti ürünümü🫶🏼
İsim: Y** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 30 Mayıs 2022

Yorum: sorunsuz geldi
İsim: H** D**
Tarih: 30 Eylül 2022

Yorum: Ürün gayet iyi kullanışlı, kas arttırımında işe yarar uygun buldum. 1 puanı da kargodan kıstım. Geç geldi.
Tarih: 25 Nisan 2024

Spor 21 kg Dambıl Seti Kırmızı Siyah Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: iki ürünmü gönderiyorsunuz
Cevap: Merhaba, Set içeriğinde bulunan ürünlerin gönderimi yapılmaktadır. 4 Adet 2.5 Kg Siyah Plaka 4 Adet 1.5 Kg Siyah Plaka 4 Adet 1 Kg Kırmızı Plaka 2 Adet 45 cm Krom Kaplama Kısa Bar 4 Adet Özel Üretim Plastik Sıkıştırma Aparatı İyi alışverişler dileriz

Soru: plakalar eğrimi geliyor
Cevap: Merhaba Görselde mevcut olan plakaların gönderimi yapılmaktadır. İyi alışverişler dileriz

Soru: Tanesimi 21 kg ikisimi
Cevap: Merhaba Plaka toplam ağırlık 20 kg dır. Barlar dahil setin tamamı 21 kg dır. set içeriğinde 4 Adet 2.5 Kg Siyah Plaka 4 Adet 1.5 Kg Siyah Plaka 4 Adet 1 Kg Kırmızı Plaka bulunmaktadır. İyi alışverişler dileriz

Soru: 2 dumbell da 10 ar kilo olarak ayarlanabiliyor mu
Cevap: Merhaba Dambıl çifti olarak: 2 kg x2 - 3 kg x2 - 5 kg x2 - 7kg x2 - 8kgx2 - 10 kgx2 olarak ayarlama yapabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz

Soru: urunler metal mi?
Cevap: Merhaba, barlar demir üzeri krom kaplamadır. Plakalar A+ kalite vinil kaplamadır, içerisi özel harç karışımı beton dolguludur. Akma, dökülme ve ses yapmaz, uzun erimli kullanıma uygundur.

Soru: bunlar demirmi plastii
Cevap: Merhaba, barlar demir üzeri krom kaplamadır. Plakalar a+ kalite vinil kaplama, içerisi özel karışım beton dolguludur.

Soru: Tek adet mi gönderiyosunuz 2 mi
Cevap: Merhaba ürün 1 koli içerisinde gönderilmektedir. Set içeriğinde yazan ürün gönderimi yapılmaktadır. İyi alışverişler dileriz

Soru: Bar silindirinin kalınlığı kaç mm acaba
Cevap: Merhaba, bar çapı 28 mm'dir.

Soru: Bu ürün iki dambil olarakmi geliyor
Cevap: Merhaba ilgili set içeriğinde 2 adet kısa bar mevcuttur. 2 adet dambıl oluşturabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz

Soru: Birleştirme aparatı da yolluyor musunuz? 2 dambılı birleştirerek Uzun bar olarak kullanabiliyor muyuz ?
Cevap: Merhaba bu sette bulunan barların birleşme özelliği yoktur. Uzun bar olarak kullanamazsınız.

Soru: merhaba, 21Kg dambıl setinden alacağım fakat plastik sıkıştırma aparatlarına güvenemiyorum. normal (plaatik aparat yerine demir sıkıştırma aparatı kullanabiliyormuyuz?
Cevap: Merhaba, İlgili sette metal yay gönderimi de sağlamaktayız. Her iki aparatı rahatlıkla kullanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz

Soru: Merhaba ürün demirmi komple yoksa içi tozlumu birde kilosunu tammı yolluyorsunuz 1 adet tüm seti kaplıyor mu ?
Cevap: Merhaba set içeriğinde yazan tüm ürünlerin gönderimi yapılmaktadır. Plakalar plastik kaplama olup içeriği beton dolgudur. Barlar demir olup krom kaplamadır. İyi alışverişler dleriz

Soru: Merhaba iki ayrı ürün sipariş ettim şu an yolda gözüküyor fakat teslimat tarihi ayın 13’ü neden bu kadar uzun teslimat tarihi
Cevap: Merhaba, Sorununuz için yardımcı olabiliriz fakat mesajınızda isim soy isim bilgilerinizi ve sipariş kodunuzu görüntüleyemiyoruz. isim soy isim bilginizi, yaşadığınız sorunu ve sipariş kodunuzu ayrı bir mesajla bizimle paylaşırsanız yardımcı olabiliriz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz

Soru: Merhaba çift 21 şeklinde mi yoksa 10.5 10.5 şeklinde mi
Cevap: Merhaba set içeriğinde 4 Adet 2.5 Kg Siyah Plaka - 4 Adet 1.5 Kg Siyah Plaka- 4 Adet 1 Kg Kırmızı plaka mevcuttur. 2 adet kısa bar gönderilmektedir. Plaka toplam ağırlık 20 kg dır. Kısa barlar ile 2 adet dambıl oluşturabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz

Soru: Sizden sonrasında ek ağırlık alsak, bir dumble kaç kg. a kadar kaldırır. örnegin bir dambıla 30kg agırlık taksak kaldırır mı?
Cevap: Merhaba 1 barı maksimum 30 kg yapabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz

Soru: Merhaba iyi çalışmalar ürün en geç ne zaman kargoya verilir.
Cevap: Merhaba, siparişlerimiz 1 iş günü içerisinde kargoya verilir. Siparişinizi bugün oluşturduysanız yarın kargoya verilmiş olacaktır.

Soru: 90 kg setinizi almıştım bu ürünün plaka çapları uyum sağlar dimi?
Cevap: Merhaba, evet bütün ürünlerimiz birbiriyle uyumludur. Sorunsuz kullanabilirsiniz.

Soru: merhaba "bir çift" olarak mı gönderiyorsunuz acaba yani düz hesap 10+10 =20 kilo şeklinde
Cevap: Merhaba set içeriğinde 4 Adet 2.5 Kg Siyah Plaka - 4 Adet 1.5 Kg Siyah Plaka- 4 Adet 1 Kg Kırmızı plaka mevcuttur. 2 adet kısa bar gönderilmektedir. Plaka toplam ağırlık 20 kg dır. Kısa barlar ile 2 adet dambıl oluşturabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz

Soru: bu ürüne ek uzun bar mevcut mu eşime hediye aldım ama uzun bar istiyormuş plakalara uygun uzun bar nerden alabilirim
Cevap: Merhaba tek olarak bar satışımız mevcuttur. Setinizle uyumlu olacaktır. İyi alışverişler dileriz

Soru: Tek adet mi yoksa çift adet set halinde mi olacak?
Cevap: Merhaba set içeriğinde bulunan ürünler ile 2 adet dambıl oluşturabilirsiniz. Set içeriğinde ; 4 Adet 2.5 Kg Siyah Plaka 4 Adet 1.5 Kg Siyah Plaka 4 Adet 1 Kg Kırmızı Plaka dır. İyi alışverişler dileriz

Spor 21 kg Dambıl Seti Kırmızı Siyah Ürün Resimleri

Spor 21 kg Dambıl Seti Kırmızı Siyah En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü