Sporcu Cam Su Matarası Şişesi 1 Litre Suluk Vakum Kapaklı Koruyucu Kılıflı Asma İpli 1000 ml Alınır Mı

MaviRüya

Bilgili
9 Ağu 2023
386
1
0
Sporcu Cam Su Matarası Şişesi 1 Litre Suluk Vakum Kapaklı Koruyucu Kılıflı Asma İpli 1000 ml Tavsiye Eder Misiniz?
Sporcu Cam Su Matarası Şişesi 1 Litre Suluk Vakum Kapaklı Koruyucu Kılıflı Asma İpli 1000 ml Şu Anki Değeri 189.9 Tl'den Satılmaktadır.

Sporcu Cam Su Matarası Şişesi 1 Litre Suluk Vakum Kapaklı Koruyucu Kılıflı Asma İpli 1000 ml Kaç Kişi Memnun?

Sporcu Cam Su Matarası Şişesi 1 Litre Suluk Vakum Kapaklı Koruyucu Kılıflı Asma İpli 1000 ml Hakkında yaklaşık 23 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Sporcu Cam Su Matarası Şişesi 1 Litre Suluk Vakum Kapaklı Koruyucu Kılıflı Asma İpli 1000 ml Ürün Hakkında Bilgi

Yükseklik: 24 cm_x000D_
Çapı: 8 cm_x000D_
Ağız kısmı 3 cm çapındadır._x000D_
Vakumlu kapağı sayesinde sızdırma yapmaz._x000D_
Su matarası su şişesi cam suluk 1000ml spor salonu su şişesi su matarası günde 2 kere bir günlük su ihtiyacınızın tamamını karşılar._x000D_
Birbirinden farklı canlı renk tasarımlarıyla yalnızca kendiniz için değil, aynı zamanda sevdikleriniz için güzel bir hediyedir._x000D_
Bu uzun ömürlü su matarası sayesinde günlük pet şişe kullanımınızı azaltabilirsiniz._x000D_
Lütfen kılıfını elde veya çamaşır makinasında hassas programda yıkayınız._x000D_
Kolay taşınabilir şık tasarımıyla antrenmanlarınızda ve gün içinde yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz._x000D_

Sporcu Cam Su Matarası Şişesi 1 Litre Suluk Vakum Kapaklı Koruyucu Kılıflı Asma İpli 1000 ml Ürününün Satıcısı, Roslina Sporcu Cam Su Matarası Şişesi 1 Litre Suluk Vakum Kapaklı Koruyucu Kılıflı Asma İpli 1000 ml ürününü 189.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Sporcu Cam Su Matarası Şişesi 1 Litre Suluk Vakum Kapaklı Koruyucu Kılıflı Asma İpli 1000 ml Yorumlar Hakkında Bilgi
189.9 Tl ye satışta olan Sporcu Cam Su Matarası Şişesi 1 Litre Suluk Vakum Kapaklı Koruyucu Kılıflı Asma İpli 1000 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
23 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: ürün elime sağlam bir şekilde ulaştı paketlenmesi gayet iyidi hediyeniz için teşekkür ederim
İsim: A** D**
Tarih: 24 Temmuz 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Roslina Home

Yorum: Ürün sağlam bi şekilde elime ulaştı iyi paketlenmişti küçük hediye içinde teşekkür ederim
İsim: M** D**
Tarih: 25 Temmuz 2024

Yorum: ürün çok güzel paketlenmiş ti sağlam bir şekilde geldi ürünü çok beğendim 👍
İsim: **** ****
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: Çok sağlam paketleme ile geldi. Hızlı kargolandı. Kahve hediyesi için ayrıca teşekkür ederim. Tavsiye ederim.
İsim: Evrim Ç.
Tarih: 11 Ağustos 2024

Yorum: Alırken tereddüt ettim fakat ürün hem çok kaliteli hem de çok kullanışlı gönül rahatlığıyla alabilirsiniz satıcıya da hediyesinden dolayı teşekkür ediyorum .☺
Tarih: 26 Temmuz 2024

Yorum: paketleme çok iyiydi. yanında gönderdiğiniz minik hediye için teşekkür ederim. ürün gayet güzel ve sağlam geldi
İsim: H** A**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: Çok sağlam paketlenmiş ve sorunsuz bir ürün hediye için de satıcıya teşekkür ederim 🙏🏻 🫠
İsim: z** ö**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: Ürün elime yeni ulaştı. O kadar güzel paketlenmiş ki açmakta çok zorlandım. Üründe çok güzel
İsim: N** E** G**
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: Beklediğimden daha iyi ve çok hızlı geldi. Satıcıya ilgisinden dolayı teşekkür ederim. Ürünü aşırı beğendim herkese tavsiye ederimmm gayet uygun fiyatına göree ❤❤❤
İsim: Züleyha Y. K.
Tarih: 09 Ağustos 2024

Yorum: Çok beğendim tavsiye ederim cam sağlıktır🌸
İsim: M** N** Ö**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: Masabaşı çalıştığım için aldım paketlemesi çok iyi yapılmıştı üründe gayet kullanışlı ve sızdırma yapmıyor
İsim: B** K**
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: paketleme çok iyiydi teşekkürler
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: Hızlı kargolandı gayet güzel
İsim: K** Y**
Tarih: 05 Ağustos 2024

Yorum: ürün aldin kapağında sıkıntı çıktı değişin için tşk ederim ayrıca hediyenizi için tsk ederim gayet başarılı kolay gelsin hayırlı işler
Tarih: 24 Ağustos 2024

Yorum: Çok iyi şekilde paketlenerek hazırlanmıştı, denedim herhangi bir su sızdırması yok yanındaki küçük hediyeniz için teşekkürler
İsim: Y** A**
Tarih: 09 Ağustos 2024

Yorum: paketleme gayet iyiydi ama şişenin içindeki plastik kokusunu Bir haftadır geçirmeye çalışıyoruz ve hala geçmedi
İsim: A** Ö**
Tarih: 18 Ağustos 2024

Yorum: Çok beğenerek aldım ama fena koku yapıyor yarım saat su kalınca mide bulandırıcı. Bilmiyorum zamanla geçer mi ama inanmıyorum geçsin
İsim: Ü** İ**
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: ilk geldiğinde kapağı inanılmaz kokuyordu yıkasam bile şişeye kapağı taktığımda koku yapmaya devam ediyor
İsim: D** E**
Tarih: 05 Eylül 2024

Sporcu Cam Su Matarası Şişesi 1 Litre Suluk Vakum Kapaklı Koruyucu Kılıflı Asma İpli 1000 ml Merak Edilenler Neler?

Soru: Merhaba. Ürününüz mika mı?
Cevap: Merhabalar, ürünümüz camdır

Soru: merhebalar. ürün kapagindaki silikon sağlıklı mı? plastik mi koku yaparmi
Cevap: Merhabalar, ürün kapağı içerisindeki contası silikondur. Ürünün gıda ile teması uygundur ☺

Soru: Merhabalar kılıfı çıkartabilir miyiz
Cevap: Merhabalar, Kılıf çıkarılabilir ve yıkanabilir ☺

Soru: Ürüne sıcak su konulabilir mi ?
Cevap: Merhabalar, soğuk ve normal su için uygundur ☺

Soru: sadece kılıfını almak istesek gönderim oluyormu
Cevap: Merhabalar, Sadece kılıf şeklinde stok yok maalesef

Sporcu Cam Su Matarası Şişesi 1 Litre Suluk Vakum Kapaklı Koruyucu Kılıflı Asma İpli 1000 ml Ürüne Ait Resimler

Sporcu Cam Su Matarası Şişesi 1 Litre Suluk Vakum Kapaklı Koruyucu Kılıflı Asma İpli 1000 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü