Sporcu Matarası 400ml İçi Cam Dışı Silikon (Yürüyüş-Koşu-Öğrenci-Mama) renk karma Alanlar Memnun Mu

Ayten

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
629
0
0
Sporcu Matarası 400ml İçi Cam Dışı Silikon (Yürüyüş-Koşu-Öğrenci-Mama) renk karma Alanlar Memnun Mu?
Sporcu Matarası 400ml İçi Cam Dışı Silikon (Yürüyüş-Koşu-Öğrenci-Mama) renk karma Şu Anki Fiyatı 46.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Sporcu Matarası 400ml İçi Cam Dışı Silikon (Yürüyüş-Koşu-Öğrenci-Mama) renk karma Alanlar Memnun Mu?

Sporcu Matarası 400ml İçi Cam Dışı Silikon (Yürüyüş-Koşu-Öğrenci-Mama) renk karma Hakkında yaklaşık 7 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9 .

Sporcu Matarası 400ml İçi Cam Dışı Silikon (Yürüyüş-Koşu-Öğrenci-Mama) renk karma Teknik Detaylar

Enerji dolu anlar için ideal bir yan arkadaş: Sporcu Matarası! Bu 400ml kapasiteli matara, içindeki cam malzeme ve dışındaki silikon kaplama ile hem fonksiyonel hem de şık bir çözüm sunar. Renk karma tasarımı ile hem spor aktivitelerinde hem de günlük kullanımda stilinizi tamamlayın. _x000D_
Öne Çıkan Özellikler:_x000D_
Kapasite:400ml – Yeterli sıvı kapasitesi ile spor ve günlük ihtiyaçlarınızı karşılar. _x000D_
İç Malzeme:Cam – Sıvıların saf tadını korur, kimyasal reaksiyonlardan etkilenmez. _x000D_
Dış Malzeme:Silikon – Kaymaz, darbeye dayanıklı ve rahat tutuş sağlar. _x000D_
Tasarım:Renk karma – Çeşitli renk seçenekleri ile kişisel tarzınıza uygun. _x000D_
Kullanım Alanları:_x000D_
Yürüyüş ve Koşu:Hafif ve pratik yapısı ile egzersiz sırasında su taşımanın kolay yolunu sunar. _x000D_
Öğrenci:Okulda veya ders arasında su veya diğer içeceklerinizi taşıyabilirsiniz. _x000D_
Bebek Mama:Bebek maması veya sıvı gıdalar için güvenli bir taşıma sağlar. _x000D_
Günlük Kullanım:İşe, okula veya gezilere günlük sıvı ihtiyaçlarınızı karşılamak için idealdir. _x000D_
Ekstra Bilgiler:_x000D_
Sızdırmaz Kapak:Sıvı sızdırmaz kapak tasarımı ile güvenli ve rahat kullanım sunar. _x000D_
Kolay Temizlik:Cam iç yüzeyi kolayca temizlenir, hijyenik kullanım sağlar. _x000D_
Taşınabilirlik:Kompakt ve hafif yapısıyla çantanızda veya spor ekipmanlarınızda kolayca taşınır. _x000D_
Bu Sporcu Matarası, dinamik yaşam tarzınızı desteklemek için mükemmel bir tercihtir. Şık renk karma tasarımı, yüksek kaliteli cam ve dayanıklı silikon malzeme ile her ortamda rahat ve kullanışlı bir deneyim sunar. Hem işlevsel hem de estetik açıdan tatmin edici bu matara ile sıvı ihtiyacınızı şık bir şekilde karşılayın! revopro _x000D_
_x000D_

Sporcu Matarası 400ml İçi Cam Dışı Silikon (Yürüyüş-Koşu-Öğrenci-Mama) renk karma Ürününün Satıcısı, DİGİFULL Sporcu Matarası 400ml İçi Cam Dışı Silikon (Yürüyüş-Koşu-Öğrenci-Mama) renk karma ürününü 46.9 Tl'den Satılmaktadır.

Sporcu Matarası 400ml İçi Cam Dışı Silikon (Yürüyüş-Koşu-Öğrenci-Mama) renk karma Kullanıcı Geri Dönüşleri
46.9 Tl ye satışta olan Sporcu Matarası 400ml İçi Cam Dışı Silikon (Yürüyüş-Koşu-Öğrenci-Mama) renk karma Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
7 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9

Yorum: kapagi cizik ama fiyata gore fena degil
İsim: dilek k.
Tarih: 20 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Revopro Turkey

Yorum: Ürün kırık gönderildi.Heryeri çizilmişti
İsim: A** M** B**
Tarih: 20 Eylül 2024

Yorum: Çocuğum için aldım fiyatına göre süper ürün
İsim: **** ****
Tarih: 07 Eylül 2024
Satıcı: DigiFull Turkey

Yorum: abi siz şaka mısınız yaaaaa daha yeni iade göndermiştim yeni gelenlerde aynıı Allah aşkına Bi uğraştırmayın bee
İsim: **** ****
Tarih: 07 Eylül 2024
Satıcı: Newon Turkey

Yorum: Görünüş olarak beğenmedim. Rengi çok soluk. Onun dışında fena değil.
İsim: M** A** G**
Tarih: 04 Eylül 2024

Sporcu Matarası 400ml İçi Cam Dışı Silikon (Yürüyüş-Koşu-Öğrenci-Mama) renk karma Merak Edilenler

Soru: kullanım şekli nasıl kapağı açılarakmi kullanır yoksa pipedlimi
Cevap: Merhabalar efendim ürünün özelikleri ürünün açıklamasında mevcuttur iyi günler dileriz

Soru: bana kahverengi yollarmısınız
Cevap: merhabalar efendim ürün renkleri karma olarak gönderim sağlanmaktadır sağlıklı günler

Soru: teşekkür ederim
Cevap: rica ederiz

Soru: kolay gelsin ürünü erkek kardeşim için alıyorum özellikle şu rengi gönderin demem doğru olmaz ama rica etsem en azından pembe göndermemeniz mümkün mü?
Cevap: Merhabalar efendim renkler karma gönderilmektedir iyi günler dileriz

Soru: renk seçebilir miyiz? karma derken kafaniza göre gönderiyorsunuz degil mi?
Cevap: Merhabalar evet efendim uyumludur sağlıklı günler dileriz

Soru: Mehaba. Erkek cocuklar icin mavi gondermeniz mumkunmu?
Cevap: Merhabalar evet efendim uyumludur sağlıklı günler dileriz

Soru: 9490458159
Cevap: Merhabalar efendim ürün özelikleri ürünün açıklamasında mevcuttur iyi günler dileriz

Sporcu Matarası 400ml İçi Cam Dışı Silikon (Yürüyüş-Koşu-Öğrenci-Mama) renk karma Ürüne Ait Fotoğraflar

Sporcu Matarası 400ml İçi Cam Dışı Silikon (Yürüyüş-Koşu-Öğrenci-Mama) renk karma En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü