Squat Pilates Studio Evde Spor Egzersiz Çubuğu Kalça Basen Sıkılaştırıcı Pilates Barı Plates Ürün Alınmaya Değer Mi

Belgin

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
591
0
0
Squat Pilates Studio Evde Spor Egzersiz Çubuğu Kalça Basen Sıkılaştırıcı Pilates Barı Plates Bu Ürünü Almalı Mı?
Squat Pilates Studio Evde Spor Egzersiz Çubuğu Kalça Basen Sıkılaştırıcı Pilates Barı Plates Şu Andaki Değeri 178.87 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Squat Pilates Studio Evde Spor Egzersiz Çubuğu Kalça Basen Sıkılaştırıcı Pilates Barı Plates Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Squat Pilates Studio Evde Spor Egzersiz Çubuğu Kalça Basen Sıkılaştırıcı Pilates Barı Plates Hakkında yaklaşık 15 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Squat Pilates Studio Evde Spor Egzersiz Çubuğu Kalça Basen Sıkılaştırıcı Pilates Barı Plates Ürün Tanıtımı

Squat Pilates Studio Evde Spor Egzersiz Çubuğu Kalça Basen Sıkılaştırıcı Pilates Barı Plates Ürününün Satıcısı, Genel Markalar Squat Pilates Studio Evde Spor Egzersiz Çubuğu Kalça Basen Sıkılaştırıcı Pilates Barı Plates ürününü 178.87 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Squat Pilates Studio Evde Spor Egzersiz Çubuğu Kalça Basen Sıkılaştırıcı Pilates Barı Plates Yorum Ve Değerlendirmeler
178.87 Tl ye satışta olan Squat Pilates Studio Evde Spor Egzersiz Çubuğu Kalça Basen Sıkılaştırıcı Pilates Barı Plates Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
15 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Resmen bana oyuncak gibi oldu gidip gelip farklı hareketler uyguluyorum pilateste uyguladığım hareketlerin çoğu iyiki almışım süper 🤩
İsim: Z** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 13 Temmuz 2024
Satıcı: Altay Grup

Yorum: Ürün güzel beğendim fakat rengi istemediğim bir renk oldu.
İsim: R** Y**
Beden: 13 Eylül 2024
Satıcı: urunkolik

Yorum: Kullananlar bilir faydasını zaten çok kulanışlı bir ürün
İsim: Elif H.
Beden: 23 Temmuz 2024

Yorum: evde kendi sporumu yapıyorum ve spor için çok çok kullanışlı bir alet
İsim: **** ****
Tarih: 20 Haziran 2024
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Çok güzel ürün tavsiye ederim
İsim: **** ****
Tarih: 31 Mayıs 2024

Yorum: Güzel l işe yarıyor
İsim: S** E**
Beden: 18 Temmuz 2024

Yorum: ipler gevşek yeterli ağırlık sağlamıyor ipler ayarlanmıyor da ama bazı hareketler için iş görür
İsim: E** d** Y**
Tarih: 11 Temmuz 2024

Yorum: çok güzel ürün ama sünger kısımları ezilmiş ve çok uzun demir kısmı boyum kısa spor yapamadım ben bununla o yüzden iade ettim
İsim: T** B**
Tarih: 27 Şubat 2023
Satıcı: STLİFE

Yorum: Görünenin aynısı geldi. Birleştirmesi ve çıkarması kolay. İs görür. Yumuşak kısım kargoda biraz ezilmişti. Henüz kullanmadım, umarım uzun ömürlü olur.
İsim: N** H**
Tarih: 11 Haziran 2022
Satıcı: BeratSport

Yorum: İade kodu gibi elde yazılmış üzerinde kod vardı.Üründe ezikler var lastiğinde.
İsim: E** K**
Beden: 30 Ekim 2023
Satıcı: GOO FİT STORE

Squat Pilates Studio Evde Spor Egzersiz Çubuğu Kalça Basen Sıkılaştırıcı Pilates Barı Plates Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: muhteşem görünüyor. bayıldım!!..
Cevap: Merhaba efendim Teşekkürler

Squat Pilates Studio Evde Spor Egzersiz Çubuğu Kalça Basen Sıkılaştırıcı Pilates Barı Plates Resim Galerisi

Squat Pilates Studio Evde Spor Egzersiz Çubuğu Kalça Basen Sıkılaştırıcı Pilates Barı Plates En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü