Standart Kalıp Basic Bisiklet Yaka Nakış Detaylı 5-li T-shirt Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Kubra

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
526
0
0
Standart Kalıp Basic Bisiklet Yaka Nakış Detaylı 5-li T-shirt Alınır Mı?
Standart Kalıp Basic Bisiklet Yaka Nakış Detaylı 5-li T-shirt Güncel Satış Fiyatı 574.58 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Standart Kalıp Basic Bisiklet Yaka Nakış Detaylı 5-li T-shirt Memnuniyet Durumu Nedir?

Standart Kalıp Basic Bisiklet Yaka Nakış Detaylı 5-li T-shirt Hakkında yaklaşık 1813 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Standart Kalıp Basic Bisiklet Yaka Nakış Detaylı 5-li T-shirt Teknik Bilgiler

Standart Kalıp Basic Bisiklet Yaka Nakış Detaylı 5-li T-shirt Ürününün Satıcısı, COMBİNE MİCHAİL Standart Kalıp Basic Bisiklet Yaka Nakış Detaylı 5-li T-shirt ürününü 574.58 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Standart Kalıp Basic Bisiklet Yaka Nakış Detaylı 5-li T-shirt Kullanıcı Yorumları Nasıl?
574.58 Tl ye satışta olan Standart Kalıp Basic Bisiklet Yaka Nakış Detaylı 5-li T-shirt Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1813 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: çok güzel kaliteli tam bedeninizi alin
İsim: **** ****
Tarih: 07 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: COMBINE MICHAIL

Yorum: Renkleri kalitesi süper üstüne tam oturdu boy 178 kilo 68 m beden alın yeşekkürler
İsim: Y** e** S**
Tarih: 15 Nisan 2023

Yorum: mükemmel kalite bu fiyata kaçmaz tam bedeninizi alın eşime aldım çok beğendi 😊
İsim: S** Ş**
Tarih: 20 Nisan 2023

Yorum: Bi beden büyük alin
İsim: Deniz C. d.
Tarih: 21 Mayıs 2023

Yorum: hepsi birbirinden güzel 170 boy 67 kiloya m beden aldım s de olabilirmiş
İsim: M** K** K**
Tarih: 14 Nisan 2023

Yorum: mükemmel ürün xl aldım tam bedeninize göre bol giymeyi sevenler bir beden büyük alırsanız çok iyi oluyo bi fiyata gayet kaliteli ürünler kesinlikle alın teşekkürler combine michail
İsim: O** K** E**
Tarih: 14 Nisan 2023

Yorum: tek kelime ile muhteşem hatta bu ikinci siparişim emeğinize sağlık tam bedenizi alın
Tarih: 08 Temmuz 2023

Yorum: güzel, kendi bedenime göre aldım tam oldu.
Tarih: 20 Haziran 2023

Yorum: ürünler süper almak isteyene tavsiye dır.L xl beden olarak aldim iki beden pamuklu hoş ürünler
İsim: m** y**
Tarih: 25 Mayıs 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: bu fiyata bu kaliteyi beklemiyodum gayet güzel eşim ćok begendi 2.kez sipariş vermeyi düşünüyorum 1.85 boy 100 kg xxl aldık tm oturdu almak isteyenler bedeninize göre verirseniz gayet kaliteli satıcıya tskler
İsim: S** k**
Tarih: 17 Nisan 2023

Yorum: bedenler tam uydu gayet güzel tşk ederiz
İsim: D** n**
Tarih: 06 Mayıs 2023

Yorum: Ürünler kaliteli, tam beden alınır, paketleme başarılı ve erken teslim edildi.
Tarih: 19 Haziran 2023

Yorum: Fiyatına göre çok iyi kalitede. Rahatlıkla alabilirsiniz. Bedeniniz ölçüsünde alın.
İsim: E** D**
Tarih: 15 Haziran 2023

Yorum: canim babama aldim her gun baska rengini giyiyor tam beden alabilirsiniz
İsim: C** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 29 Haziran 2023

Yorum: Biricik Eşime aldım.2 gün içerisinde elime ulaştı.Kumaş kalitesi gerçekten çok güzel.Teşekkürler
İsim: E** Ü**
Tarih: 24 Mayıs 2023
Beden: Boy:185cm

Yorum: eşime aldım tam oldu
İsim: H** B**
Tarih: 30 Haziran 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: kardeşime aldım cok begendi sonra kedinme aldım ama indirime girmiş neyse olsun :D
İsim: N** E** Ö**
Tarih: 10 Haziran 2023

Yorum: mükəmməl .almaqa dəyər .tam kalp
İsim: S** H**

Yorum: güzel ürün , bedeniniz ne ise onu alın tam oluyor 👍
İsim: S** B**
Tarih: 25 Mayıs 2023

Yorum: Eşime aldım, l kumaşı dokusu, çok güzel,,tereddüt etmeden alablirsiniz,
İsim: S** B** Y**

Yorum: Renkler de kumaşta şahane ...Tam beden alın
İsim: m** s**
Tarih: 04 Mayıs 2023

Yorum: kalitesi iyi kendi bedeninizi alin
İsim: M** k** a**
Tarih: 23 Mayıs 2023

Yorum: Penyesi ve renkleri güzel. Tam bedeninizi alabilirsiniz.
Tarih: 14 Haziran 2023

Yorum: eşime aldim genel olarak güzel ama bedeni kendi bedeninizi alın yorumlara bakarak bir beden büyük aldık ve geniş oldu
İsim: m** o**
Tarih: 16 Haziran 2023

Yorum: Ürünler gayet güzel tam yazlık tişört nişanlıma almıştım tam beden alabilirsiniz renkleri aynı kaliteli
İsim: Z** G**
Tarih: 16 Mayıs 2023
Beden: Boy:167cm

Yorum: esimw aldim kumasida gayet iyi tavsiye ederim
İsim: K** Y**
Tarih: 15 Mayıs 2023

Yorum: çok güzel ama M almamıza ramen büyük L gibi 1beden dar sevenler bir beden kucuk alsin
İsim: Ayşen M.
Tarih: 14 Mayıs 2023

Yorum: renkler güzel kendi bedeninizi alın
Tarih: 18 Mayıs 2023

Yorum: eşime aldım beğendi. güzel alına bilit
İsim: e** a**
Tarih: 04 Haziran 2023

Yorum: herkes kendi bedenini rahatlıkla alabilir.Çok kaliteli tişörtler.Ben başka renginde sipariş verdim.Fiyatı çok iyi kalitesi harika
İsim: E** A**
Tarih: 08 Mayıs 2023

Standart Kalıp Basic Bisiklet Yaka Nakış Detaylı 5-li T-shirt Ürüne Dair Sorular

Soru: Merhaba. Boy 1.70, kilo 70 hangı beden uygundur?
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, M beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz. Hafif bol durmasını isterseniz L beden tercih edebilirsiniz

Soru: 3xl varmıdır.
Cevap: Maalesef efendim

Soru: boyum 171 klom 68
Cevap: S beden uygundur efendim

Soru: kaç iplik ? 2-3 ?
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, ürünümüz pamuk polyester karışımı olup şardonsuz iki ipliktir. Sevgiler.

Soru: selam boy 1.75 kilo 75
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, M beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: boy 1:86 kilo 120 hangi beden uygun olur
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, XXL beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: 73 kg 180 boy hangi beden olur
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, M beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: 172 boy 98 kilo
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, XXL beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: boy 1.78 kilo 78
Cevap: Merhaba efendim L beden uygun olacaktır

Soru: 177 boy, 78 kilo kaç beden almalıyım
Cevap: Merhaba efendim L beden uygun olacaktır

Soru: Merhaba Ürün çekme yapar mı? Bir de noy 1.85- 187 arası. KG 90 - 96 arası hangi neden önerirsiniz?
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, tüm pamuklu ürünlerde çok az çekme söz konusu olabiliyor ama bu kesinlikle bir beden fark ettirmez. Verdiğiniz ölçüler doğrultusunda sizlere XXL beden önerebiliriz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder keyifli bayramlar dileriz.

Soru: merhaba 180 boy 65 kilo hangi beden gider

Soru: 170/78 hangisi olur
Cevap: M beden uygundur efendim

Soru: 175 boy 90 kilo kaç beden
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, XL beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: selam eşim 1.65 boy 85 klo kaç beden olur sizce ona.Ama çok darda olmasın
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, XL beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: 1.80 boy 85 kilo kaç beden uygun olur
Cevap: Merhaba efendim XL beden uygun olacaktır

Soru: Salam. 175/75 ???
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, L beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz. COMBINE MICHAIL.

Soru: 1.77 65 kg tam olması için hangi beden

Soru: boy 1.83/ kilo 65
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, L beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz. COMBINE MICHAIL.

Soru: 183 boy 88 kilo hangi beden olur
Cevap: Merhaba efendim XL beden uygun olacaktır

Standart Kalıp Basic Bisiklet Yaka Nakış Detaylı 5-li T-shirt Fotoğraf Ve Görseller

Standart Kalıp Basic Bisiklet Yaka Nakış Detaylı 5-li T-shirt En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü