Strong Hair Vitamin 60 Gummies Bu Ürünü Almalı Mı

Ayla

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
918
0
0
Strong Hair Vitamin 60 Gummies Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Strong Hair Vitamin 60 Gummies Anlık Fiyatı 425.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Strong Hair Vitamin 60 Gummies Gerçekten İyi Mi?

Strong Hair Vitamin 60 Gummies Hakkında yaklaşık 2857 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Strong Hair Vitamin 60 Gummies Teknik Açıklamalar

VitaBear Strong Hair, doğal rengini ve tadını gerçek ekşi elma suyundan alan, yumuşak, nefis lezzetli, dişlerinize yapışmayan Kadınlar ve Erkeklerin kullanımına uygun şekilde Gummy formatında üretilmiş saç, tırnak ve kirpik vitaminidir.;Ürünümüz Amerika’da dizayn edilmiş olup, kalite ve güvenliği sağlamak için FDA onaylı GMP standartlarına sahip ve yönergeleri kullanan tesislerde üretilmiş ve bağımsız laboratuvarlarda test edilmiştir.;VitaBear Strong Hair'ın ne kadar ayrıcalıklı olduğunu başta formülümüz olmak üzere, sunmuş olduğumuz belge ve sertifikalarla görebilirsiniz.;VitaBear Strong Hair, içeriğindeki 16 adet vitaminler, mineraller, aminoasitler ve bitkisel ekstraktlar ile saç köklerinin, saç derisinin, tırnakların ve kirpiklerin güçlenmesine, beslenmesine ve hızlı uzamasına yardımcı olurken, aynı zamanda bağışıklık sisteminizin de güçlenmesine yardımcı olur. Ürünümüz hormon içermediği için diğer tüylerin uzamasına veya kalınlaşmasına sebep olmaz.;VitaBear Strong Hair ;*Saçların güçlü ve hızlı uzamasına yardımcı olur.;*Saçların elastikiyetinin ve kalitesinin artmasına yardımcı olur.;*Saçların dökülmesini azaltmaya ve kırılmaları önlemeye yardımcı olur.;*Glüten, Soya, Süt, Domuz Eti, Yumurta ve Balık içermez.;*Yapay aroma ve boyar madde içermemektedir.;*Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.;*Anti yapışkan özelliği ile suya ihtiyaç duymadan günün her saati rahatlıkla tüketilebilir.;*Bir şişede 60 Gummy bulunmaktadır. Önerilen Günlük Doz 2 Adettir.;*Etkili sonuca ulaşmak için minimum 3 Ay düzenli kullanılması, ancak en iyi sonuca ulaşmak için 6 Aylık kullanılmasını önermekteyiz. >_x000D_
_x000D_
_x000D_

Strong Hair Vitamin 60 Gummies Ürününün Satıcısı, Vita Bear Strong Hair Vitamin 60 Gummies ürününü 425.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Strong Hair Vitamin 60 Gummies Kullanıcı Geri Bildirimleri
425.0 Tl ye satışta olan Strong Hair Vitamin 60 Gummies Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2857 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: 1.kutu bitmek üzere kendimi daha iyi hissediyorum her sabah aç karnına tüketiyorum ben saçlarımda pürüzsüz duruyor ama 2 .kutuyu mutlaka alicam daha net sonuçlar icin
İsim: Ebru E.
Tarih: 18 Ağustos 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Vita Bear

Yorum: Tadı çok güzel bir vitamin. 3. paketimi alıyorum. Saçımda inanılmaz fark yaptı. Bebek saçlarım çıktı ve saçımı uzattı.
İsim: **** ****
Tarih: 19 Şubat 2024
Satıcı: Kozmolife

Yorum: Severek kullanıyorum tadı çoook güzel günde 1 tane kullanıyorum bittikçe aldığım bir ürün. Benim saçlarım ve tırnaklarım kolay kolay uzamıyor ama bu ürünü kullandığım dönemlerde çok hızlı bir şekilde uzuyorlar. Cildim güzelleşiyor resmen.
İsim: S** Y**
Tarih: 29 Mayıs 2022

Yorum: Tugba Erkoclar tavsiyesiyle aldim.Obek obek saclarim dokuluyordu daha 1 kutu bitmeden sac dokulmem durdu.Harika bir urun.Mutlaka alin alin alin
İsim: S** P**
Tarih: 11 Mayıs 2022
Satıcı: Mavi Kozmetik

Yorum: Annem için hem bunu hem turuncusunu aldım saçları dökülüyordu çok iyi geldiğini söyledi
İsim: T** K**
Tarih: 24 Mayıs 2023

Yorum: Öncelikle tadı çok güzel jelibon gibi. Kullandığımdan beri tırnaklarım güçlendi ve saçlarım daha parlak oldu 2. Kutuyu da alıcam kesinlikle
İsim: B** Ö**
Tarih: 29 Temmuz 2022

Yorum: Uzun süredir saç tedavisi görüyorum ve saçımda boşluklar var 4. Ayıma girdim ve inanılmaz etkili bir ürün boşluk olan yerler doldu saçlarım çıkmaya başladı ve bebek saçlarım çıkmaya başladı inanılmaz mutluyum ❤
İsim: Çağla T.
Tarih: 21 Şubat 2022

Yorum: ürüne bayıldım dibine geldim suan ve etkisini gordum sac dokulmem azaldi ve hizli uzamaya basladi cabuk kiriliyordu tirnaklarim artik daha guclu kaşlarim seyrekti inanilmaz derecede yogunlasti tekrar siparis wericem kesinlikle sizler de almalisiniz jelibon olmasi ayrica guzel keyifle gunde 2 tane yiyorum hepsini yiyesim geliyor tadi o kadar guzel �Devamını Oku
İsim: Y** C**
Tarih: 01 Haziran 2022

Yorum: Gerçekten harika bir ürün.Jelibon yiyerek saçınızı,tırnağınızı güçlendiriyorsunuz resmen.Düzenli kullanımda hızlı dönüş alıyorsunuz ve resmen gözle gün be gün görüyorsunuz.Bitince bir kutu daha alacağım,özellikle tırnaklarımın son haline bayıldım.
İsim: E** Ç**
Tarih: 30 Mayıs 2022

Yorum: bir kutuyu tamamen kullandım ensemde 3 aydır geçmeyen saçkıran bölgemde sac çıkardı ayrıca gerçekten canlı ve sağlıklı hissettiriyor. çok memnun kaldım 2 kutuyu sipariş vereceğim.
İsim: L** B**
Tarih: 02 Nisan 2023

Yorum: Ben hayatımda bu kadar etkili bir ürün görmedim kutumun sonuna geldim saçlarım o kadar güzel uzamaya başladı ki hemen ikinci kutu siparişini verdim aşırı memnunum gönül rahatlığıyla alabilirsiniz fiyatını çok hakeden bir ürün
İsim: sedeeferdemm
Tarih: Fenomen
Beden: 31 Mayıs 2022

Yorum: Düzenli kullanımda etkisini gördüğüm bir ürün oldu. Ozellikle tırnaklarım da oldukca etkili oldu. Hemen kırılmiyorlar artık. vee tadı harika ☺
İsim: E** S**
Tarih: 30 Mayıs 2022

Yorum: Her gün vücut ağrısı ve migrenle uyanıyordum. Kullanmaya başladığımdan bu yana resmen daha dinçim aylardır olan ağrılarım nerdeyse tamamen geçti. Saç için henüz bir etki görmedim ama daha yeni başladım zaten. Ben saç için almıştım fakat etkisi gerçekten çok şaşırttı beni. Hemen ikinci kutuyu sipariş ettim çok teşekkür ederim 🙏🏻
İsim: k** ö**
Tarih: 21 Aralık 2021

Yorum: Uzun zamandır saçım için kullanıyordum. Hemen olmasa da bi kaç içerisinde sonucunu gördüm. Düzenli kullanım sonucunda saçlarım bariz şekilde güçlenip arttı. Herkese tavsiye ederim.
İsim: M** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 19 Nisan 2023
Satıcı: Trend Farma

Yorum: kesinlikle faydasını gördüm. saclarıma cok iyi geldi iki kutu almıstım bitsin ücüncüyü alıcamm
Tarih: 09 Mayıs 2023

Yorum: Harika birşey saçlarım kendine geldi, bu kadar etkili olacağını hiç düşünmemiştim. fiyatı yükseldiği için üzüldüm, indirimi bekliyorum almak için 🫣
İsim: B** S**
Tarih: 05 Temmuz 2022
Satıcı: Dermoshops

Yorum: Muhteşem bir ürün. Bir aydır sabah akşam kullanıyorum, tadı ve kokusuda süper. Ürünün içerikleride harika günlük vitamin ihtiyaçlarınida karşılıyor. Sürekli kullanacağım.
Tarih: 04 Aralık 2021

Yorum: Tavsiye üzerine almıştım memnun kaldım stoklamaya devam ediyorum 😊
İsim: A** B** Ş**
Tarih: 24 Mart 2023

Yorum: Harika bir ürün saçlarım uzamiyor onun için almıştım uzun süre kullanimda cildim güzelleşti saçlarım kirpiklerimda uzama farkettim çok memnun kaldım tadida çok iyi mutlaka deneyin kargo ve paketleme özenliydi
İsim: s** b**

Yorum: İndiriimden aldım herkes saçlarıma kullandığım ürünleri soruyor bence parlaklık kattı ve güzel uzamasını sağlıyor.
Tarih: 05 Temmuz 2023
Satıcı: Trend Farma

Yorum: Sugarbear muhadili. Ama ondan daha etkili. Bittikçe alıyorum. Saçlarım gürleşti bebek saçlarım çok hızlı uzadı. Tırnaklarım sertleşti. Ben çok severek kullanıyorum. Bu 6. Kutum.
İsim: S** M**
Tarih: 31 Ocak 2023
Satıcı: dermodies

Yorum: Saçlarım çok dökülüyordu, tırnaklarım bayağa zayıflamıştı. Evet serum vs kullanıyorum ama vücudun ihtiyacı olan içerden vitamin takviyesinin daha etkili olduğunu biliyorum. Bu sebeple kullanmaya başladım ve çok yararını gördüm. Çiğnenebilir formda olması ekstra cazip benim için, hap sevmiyorum. Ve lezzeti de çok güzel. Hepsini yememek için zor duruDevamını Oku
İsim: D** M** A**

Yorum: 2. Kutumu aldım tırnaklarıma çok iyi geldi zamanla umarım saçlarımda da etkisini görürüm sorunsuz bir şekilde ulaştı çok teşekkür ederim
İsim: D** Ç**
Tarih: 05 Aralık 2022

Yorum: yorum yapmak için bir süre kullanmak istedim. ben çok yararını gördüm. ameliyat geçirdiğim için saçlarım çok yoğun dökülüyordu. hala saçlarımda dökülme var fakat kullanmaya başlamadan önceki kadar yoğun değil. kutunun tahminimce yarısını kullandım ve şimdiden etkisini gördüm. tadı da çok güzel elmalı jelibon tadında.
İsim: ş** a**
Tarih: Elite Üye
Beden: 26 Haziran 2023
Satıcı: rüzgarnisa kozmetik

Yorum: Birinci kutum bitince yorum yazmak istedim gözlemlediğim etkiler gerçekten çok iyi. Fiyatı da diğer gummy vitaminlere göre çok daha uygun. Hemen tekrar sipariş verdim. Satıcı da çok hızlı kargoya veriyor ve sapasağlam ulaşıyor ürün.
İsim: M** Ö**
Tarih: 04 Kasım 2021

Yorum: ürünü bitirince yorum yapayım dedim :) ne tesadüf ki başladım ve bitirdiğim gün aynı bluzu giymişim :)) Bi kutu kullanımda saçlarım 5 cm uzadı, gerçekten işe yarıyor. saçları yavaş uzayan biri olarak memnun kaldım,tavsiye ederim 👍
İsim: Z** A**
Tarih: 23 Ocak 2023

Yorum: Çok güzel bir şey ya bu. Gerçekten de herkese lazım. Ben memnun kaldım baya daha bir kutu kullanmama rağmen saçlarım çok güçlendi❤ Çağla’da gördüm güvendim aldımm🫶🏻
İsim: Aysun S.
Tarih: 24 Mayıs 2024
Satıcı: Kozmolife

Yorum: Saçlarınızın güçlenmesine ve hızlı uzamasına yardımcı harika bir ürün kesinlikle tavsiye ediyorum..jelibon şeklinde çok iç açıcı bir görüntüsü var ..cok teşekkür ederim hızlı bir şekilde teslim aldım gayet özenle hazırlanmış
İsim: E** K**
Tarih: 26 Temmuz 2022

Yorum: ürünü kullanalı bir ay bitecek. sabah aksam bir tane yedim. Gerçekten saçlarım gözle fark edilir şekilde uzadı ve dolgunlasti. hatta bugün saçımı biraz kestircem. tırnaklarım katman katman kiriliyordu ama artık hiç kirilmiyor. sadece fiyatı daha uygun olabilir.
Tarih: 16 Mayıs 2022
Satıcı: Dermoshops

Yorum: Saçlarım işlem esnasında koptu ve takviye olarak bunu kullandım çok hızlı saçlarımı topladı ve jelibon gibi olduğu için sürekli yiyesim geliyor
İsim: g** k**
Tarih: 13 Nisan 2023

Strong Hair Vitamin 60 Gummies Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: Merhabalar sabah akşam ya da sabah artarda 2 tane almam fark eder mi ?
Cevap: Merhaba efendim farketmez günde 2 adet almanız yeterlidir

Soru: Cilt için de etkisi var mı
Cevap: Değerli müşterimiz, Mavi Kozmetik'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz! Bu konuda bir bilgi bulunmamaktadır. Tüm yenilikler ve avantajlı teklifler için Mavi Kozmetik mağazasını takipte kalmayı unutmayın! Desteğiniz için teşekkür eder, Mavi kozmetik ailesi olarak mutlu bir gün geçirmenizi dileriz! Saygılarımızla

Soru: Merhaba ürün orjinal mi acana
Cevap: Merhaba, mağazamızdaki ürünler tamamı orijinal olup faturalı işleme tabidir. Tüm ürünler faturalı gelir ve siparişleriniz faturası ile çıkar. Ürünlerin tedariklerini eczane, ecza depolar, ithalatçı firma ve üretici firmalar üzerinden bayilik üzerinden temin edilmektedir. Siparişleriniz kendi orijinal kutu ambalajlarında, kargo taşıma sürecine uygun paketlenerek gönderilmektedir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhabalar normalde benim ilaç alerjim var bu ürünü kullanmamda sıkıntı olur mu 😊
Cevap: Değerli müşterimiz, Mavi Kozmetik'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz! Doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz. Tüm yenilikler ve avantajlı teklifler için Mavi Kozmetik mağazasını takipte kalmayı unutmayın! Desteğiniz için teşekkür eder, Mavi kozmetik ailesi olarak mutlu bir gün geçirmenizi dileriz! Saygılarımızla

Soru: aç mı tok karnına mı içilmelı
Cevap: Aclik tokluk fark etmiyor efendim gunde iki adet icilmesi gerekiyor

Soru: Merhaba içeriğinde hayvansal bir ürün var mı?
Cevap: Değerli müşterimiz, Mavi Kozmetik'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz! Evet, ürün içeriğinde sığır jelatini bulunmaktadır. Saygılarımızla.

Soru: Merhaba emziren anneler kullanabilir mi
Cevap: Değerli müşterimiz, Mavi Kozmetik'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz! Hamile kadınlar ve emziren anneler üzerinde testlerimiz gerçekleştirilemediği için sizlerin sağlığını düşünerek, doktorunuzun onayı ve bilgisi dahilinde ürün seçmenizi öneririz. Tüm yenilikler ve avantajlı teklifler için Mavi Kozmetik mağazasını takipte kalmayı unutmayın! Desteğiniz için teşekkür eder, Mavi kozmetik ailesi olarak mutlu bir gün geçirmenizi dileriz! Saygılarımızla

Soru: merhaba kullanimi nasil acama nasil tuketilir 30 yaş uzerileri için ve ne için bu vitamin hangi vitaminler var iceriyinde neye xeyri var
Cevap: Merhabalar günde 1 seferde 2 adet gummy çiğneme şeklinde kullanılır yaş sınırı 15 yaş üstü herkez kullanabilir içerisinde Vitamin a 635 mcg,C 21 mg, D3 21 mcg,E 7.5 mg,B5 5.3 mg,B6 2.1 mg,B12 6.1 mcg Folic 300 mcg biotin 5000 mcg lodine 43 mcg zinc 2.8 mg choline 2 mg inistol 2 mg l-sistein 30 mg l-lizin 10 mg l-metiyonin 30 mg

Soru: sağlık açısından onaylı bir ürünmü herhangi bir yan etkisi var mı
Cevap: Değerli müşterimiz, Mavi Kozmetik'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz! Vitaminler Tarım Bakanlığı onaylıdır. Ürünün sertifikalarına ürün görsellerinden de ulaşabilirsiniz. Tüm yenilikler ve avantajlı teklifler için Mavi Kozmetik mağazasını takipte kalmayı unutmayın! Desteğiniz için teşekkür eder, Mavi kozmetik ailesi olarak mutlu bir gün geçirmenizi dileriz! Saygılarımızla

Soru: Merhaba tork adlı satıcının sattığı ürün orjinal mi?
Cevap: Değerli müşterimiz, Mavi Kozmetik'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz! Satıcıyı tanımıyoruz bu sebeple bir yorum yapamayız. Saygılarımızla.

Soru: İçeriğinde çinko var mı acaba
Cevap: Değerli müşterimiz, Mavi Kozmetik'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz! Evet mevcuttur, detaylı bilgiye ürün görsellerinden ulaşabilirsiniz. Tüm yenilikler ve avantajlı teklifler için Mavi Kozmetik mağazasını takipte kalmayı unutmayın! Desteğiniz için teşekkür eder, Mavi kozmetik ailesi olarak mutlu bir gün geçirmenizi dileriz! Saygılarımızla

Soru: ac veya tok kullanmamiz farkedermi ve buzdolabnda saklasak olur mu
Cevap: Merhaba efendim farketmez dolabın alt kısmında muhafaza edebilirsiniz.

Soru: Lazer tedavisi görüyorum bir problem yaratır mı
Cevap: Değerli müşterimiz, Mavi Kozmetik'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz! Lazer tedavisi derken lazer epilasyondan söz ediyorsanız ürünümüz hormon içermediği için diğer tüylerin uzamasına veya kalınlaşmasına sebep olmaz. Saygılarımızla.

Soru: İki vitamini aynı anda alıyorum sabah aldığımı unutup gece tekrar içtim bir problem olur mu yani gün içerisinde toplam dört tane içtim
Cevap: Değerli müşterimiz, Mavi Kozmetik'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz! Bir problem yaratmamaktadır. Tüm yenilikler ve avantajlı teklifler için Mavi Kozmetik mağazasını takipte kalmayı unutmayın! Desteğiniz için teşekkür eder, Mavi kozmetik ailesi olarak mutlu bir gün geçirmenizi dileriz! Saygılarımızla

Soru: kalbimde aritmi rahatsızlığı var kullanmam da sakınca olur mu acaba?
Cevap: Değerli müşterimiz, Mavi Kozmetik'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz! Doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz. Tüm yenilikler ve avantajlı teklifler için Mavi Kozmetik mağazasını takipte kalmayı unutmayın! Desteğiniz için teşekkür eder, Mavi kozmetik ailesi olarak mutlu bir gün geçirmenizi dileriz! Saygılarımızla

Soru: Merhaba 2 aylık bebeğim var ve emziriyorum herhangi bir yan etkisi var mı
Cevap: Değerli müşterimiz, Mavi Kozmetik'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz! Hamile kadınlar ve emziren anneler üzerinde testlerimiz gerçekleştirilemediği için sizlerin sağlığını düşünerek, doktorunuzun onayı ve bilgisi dahilinde ürün seçmenizi öneririz. Tüm yenilikler ve avantajlı teklifler için Mavi Kozmetik mağazasını takipte kalmayı unutmayın! Desteğiniz için teşekkür eder, Mavi kozmetik ailesi olarak mutlu bir gün geçirmenizi dileriz! Saygılarımızla

Soru: İçeriğinde glikoz veya glikoz şurubu var mı acaba
Cevap: Değerli müşterimiz, Mavi Kozmetik'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz! Vita bear içeriğinde ekşi elmad aromasindan gelen şeker bulunmaktadır. Bu doğal şeker yazılırken zorunlu olarak eklenmesi gereken maddelerde bulunmaktadır. Bu sebepten içerik listesinde yazmaktadır. Saygılarımızla.

Soru: Emzirirken kullanılsa bir sakıncası olur mu

Soru: merhabalar vegan mi?
Cevap: Efendim merhabalar sayfamızda Plus formumuz vegan dır

Soru: tam icerik ogrenebilir miyim? yorumlarda palm yagi ve seker icerdigi yaziyor bu dogru mu acaba?
Cevap: Değerli müşterimiz, Mavi Kozmetik'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz! Tam içerik bilgisine web sitesinden ulaşabilirsiniz. Palm yağı bulunmamaktadır. Tüm yenilikler ve avantajlı teklifler için Mavi Kozmetik mağazasını takipte kalmayı unutmayın! Desteğiniz için teşekkür eder, Mavi kozmetik ailesi olarak mutlu bir gün geçirmenizi dileriz! Saygılarımızla

Strong Hair Vitamin 60 Gummies Ürünün Detaylı Resimleri

Strong Hair Vitamin 60 Gummies En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü