Style Guide Doğal Ve Mat Görünüm Sağlayan Wax - Esnek Tutuş - Vegan - 100 ml Alınmaya Değer Mi ?

Aybike

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,081
0
15
Style Guide Doğal Ve Mat Görünüm Sağlayan Wax - Esnek Tutuş - Vegan - 100 ml Bu Ürünü Almalı Mı?
Style Guide Doğal Ve Mat Görünüm Sağlayan Wax - Esnek Tutuş - Vegan - 100 ml Şimdiki Fiyatı Ile 170.0 Tl'den Satılmaktadır.

Style Guide Doğal Ve Mat Görünüm Sağlayan Wax - Esnek Tutuş - Vegan - 100 ml Alanlar Memnun Mu?

Style Guide Doğal Ve Mat Görünüm Sağlayan Wax - Esnek Tutuş - Vegan - 100 ml Hakkında yaklaşık 2921 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Style Guide Doğal Ve Mat Görünüm Sağlayan Wax - Esnek Tutuş - Vegan - 100 ml Ürün Bilgisi

URBAN Care Matte Wax, saçınızda yaratıcı stiller yaratmanızı sağlar. Yumuşak dokusuyla kolayca çarpıcı şekiller yaratabilir, güçlü formülü ile mat ve doğal bir görünüm elde edebilirsiniz. Bitkisel keratin içerir. Paraben ve silikon içermez. Kullanımı: Küçük bir miktar parmak uçlarınıza yayın ve sonrasında istenilen şekli yaratmak için kuru saça uygulayın.>

Style Guide Doğal Ve Mat Görünüm Sağlayan Wax - Esnek Tutuş - Vegan - 100 ml Ürününün Satıcısı, Urban Care Style Guide Doğal Ve Mat Görünüm Sağlayan Wax - Esnek Tutuş - Vegan - 100 ml ürününü 170.0 Tl'den Satılmaktadır.

Style Guide Doğal Ve Mat Görünüm Sağlayan Wax - Esnek Tutuş - Vegan - 100 ml Ürün Hakkındaki Yorumlar
170.0 Tl ye satışta olan Style Guide Doğal Ve Mat Görünüm Sağlayan Wax - Esnek Tutuş - Vegan - 100 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2921 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Mükemmel bir ürün özellikle yaz aylarında at kuyruğu ve topuz yapmayı çok seviyorum bebek saçları yağlı göstermeden çok güzel gizliyor jilet gibi yapıyor 👍🏻
İsim: E** T**
Tarih: 28 Temmuz 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Maximum Kozmetik

Yorum: Benim icin en iyi wax olabilirsin toplayamadığım saçlarım bunun sayesinde
İsim: A** Y**
Tarih: 23 Şubat 2023
Satıcı: ADORNİA TOPTAN TİCARET

Yorum: Çok beğendim. Saçlarım kıvırcık ve çok bebek saçım var. Minik bir ürün bile tüm gün tutmasına yetti 🙏🏻🙏🏻
İsim: B** A** B**
Tarih: 26 Ağustos 2022

Yorum: Arada saçlarımı topuz ya da at kuyruğu yaptığımda kullanıyorum çok memnunum çok fazla bebek saçım var benim bu ürün onları yatıştırıyor❤❤
İsim: D** G**
Tarih: 25 Mayıs 2023
Satıcı: baharkozmetik

Yorum: Saçlarıma çok güzel bir görünüm kazandırdı tavsiye edilir kesinlikle 👏
İsim: H** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 19 Haziran 2022

Yorum: Bebek saçlara mucizevi çözüm . Tereddüt etmenize gerek yok alabilirsiniz.
İsim: s** h**
Tarih: 26 Kasım 2022
Satıcı: ADORNİA TOPTAN TİCARET

Yorum: Aldığımdan beri elimden düşmüyor, bebek saçlarımı çok güzel toparlıyor
İsim: i** s**
Tarih: 20 Haziran 2023

Yorum: Saci yagli gostermiyor harika sabitliyor bebek saclarimi. Super urun
İsim: E** B**
Tarih: 12 Şubat 2023

Yorum: Bebek saçlarımı harıka toparladı biter bitmez yine alıcam
İsim: S** D**
Tarih: 21 Mayıs 2022
Satıcı: Onikion

Yorum: Mükemmel bir ürün daha önce neden almamışım. Bebek saçlarımdan şikayetçiydim ürün sayesinde düzgün duruyorlar ayrıca kokusuda mükemmel.
İsim: İ** A**
Tarih: 08 Ocak 2023
Satıcı: lalezarcosmetic

Yorum: ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE YORUM UAPMAYİ SEVEN BİRİ DEĞİLİM AMA BU ÜRÜNÜ KİM ÇIKARDIYSA YORUMU HAKETTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM. ON NUMARA BİR VAX İNCE TELLİ SAÇLARIM OMMASİNA RAĞMEN HAMUR KIVAMINDA BİR VAX YAPTIĞIN ŞEKİLDE KALIYOR . Purple VAX oassis VAX vs alayını kullandım hepsine 10 basar . Yakın zamanda 3 kutu daha alıp stok yapacağım
İsim: G** K**
Tarih: 18 Ekim 2023
Satıcı: Kozvit

Yorum: Çok beğendim, kızıma aldım elektriklenen saçları için kullanıyoruz kremiyle birlikte. iyi ki aldım diyorum her sabah
İsim: D** Z**
Beden: 06 Ekim 2022

Yorum: Çıkan bebek saçlarım için aldım yapısı çok güzel işimi fazlasıyla görüyor
İsim: Cansu İ.
Tarih: 28 Ocak 2023

Yorum: Cok guzel bi urun. Saclarimi aksama kadar sabit tuttu, yagli gorunum de birakmiyo tam istedigim gibi.
İsim: **** ****
Tarih: 19 Temmuz 2023

Yorum: Benim saçlarım dalgalı ve kabarık. Bebek saçlardan da ziyade örgü yaptığımda örgülü saçlar ve çevresi kabardığı için örüldüğü neredeyse anlaşılmıyordu. Ürün bugün geldi hemen örüp denedim. Hem örgü güzel oldu hem de bebek saçları topladı. Hatta az az açık bıraktığım saçlara bile sürdüm biraz elektriklenmesini, kabarıklığını aldı. Yorumlarda beyazlıDevamını Oku
İsim: A** B** Y**
Tarih: 07 Temmuz 2022
Satıcı: ÇAĞLAR FARMA

Yorum: O kadar iyi ki. Özellikle tülerik saçları olanlar duştan hemen sonra sürüp kurutsun. Bebek saçları inanılmaz güzel yatıştırıyor. Zeynep Özbey tavsiyesi
İsim: A** Ö**
Tarih: 01 Ekim 2022
Satıcı: HS Kozmatik

Yorum: İnanılmaz güzel bebek saç sorunumu ortadan kaldırdı resmen mis gibi de kokuyor kesinlikle almalısınız
Tarih: 28 Kasım 2022
Satıcı: Bez Dünyası

Yorum: Yeni çıkan bebek saçlarıma … çok iyi tuttu doğal duruyor
İsim: B** U**
Tarih: 21 Kasım 2022

Yorum: Epey sağlam şekilde paketlenmişti ve hızlı iletildi. Çok çok az miktarda kullanılsa da yetiyor ve rüzgarda uçuşan minik saçlardan kurtulmanızı sağlıyor kesinlikle. Keşke daha önce alsaymışım dedim. Baskın bir kokusu da yok ama güzel kokuyor kesinlikle. Az kullanın, yetecektir.
İsim: E** C** Y**
Tarih: 20 Haziran 2022

Yorum: Ürünü zaten daha öncedende kullanıyordum. Gayet memnunum. Uzun saçlar için uygun değildir bilginiz olsun (denendi) kısa ve orta saçlar için mükemmel sonuç elde edersiniz. :) kargo hızlıydı
İsim: Furkan K.
Tarih: 07 Aralık 2023
Satıcı: vagonik

Yorum: Çok güzel bir wax tam istediğim gibi yağlı göstermiyor saçı. Ben meşhur topuz tarağıyla birlikte kullanıyorum çok güzel toplanıyor saçlarım kokusuda çok güzel Alın pişman olmazsınız
Tarih: 24 Ocak 2023
Satıcı: ÇAĞLAR FARMA

Yorum: 2 ci kez aliyorum cok ise yariyor super kızım icin aliyorum 3 yasinda saçı kivircik ve bebek saclari cok ama ürün sayesinde cok guzel duruyor saçı
İsim: g** s**
Tarih: 15 Temmuz 2024
Satıcı: MEPAGROSS

Yorum: Kokusu çok güzel kullandıktan sonra tekrar yorum yapacağım.Güncelleme: Bebek saçları çok güzel topluyor saçta ağırlık ve sertlik yapmıyor bayıldım. Sürekli alıcam bundan sonra 💕
İsim: Ç** A**
Tarih: 04 Nisan 2023

Yorum: Çoook başarılı bir ürün, günlük rutinimde bile kullanıyorum.
İsim: G** T**
Tarih: 28 Ocak 2023
Satıcı: HS Kozmatik

Yorum: Oğluma aldım beğendi 👍
İsim: B** A**
Tarih: 23 Mart 2023

Yorum: Saçlarımı çok iyi sabitliyor. Sıkı topuzlarda harika duruyor
İsim: Z** Y**
Tarih: 22 Mayıs 2023
Satıcı: Vitamagic

Yorum: Abime aldim begendi
İsim: B** Ç**
Tarih: 25 Temmuz 2023
Satıcı: Davutoğulları

Yorum: yağlı bi görünüm yaratmıyor benim için en önemli artısı buydu açıkçası çok beğendim uzun süre gider gibi gözüküyor
Tarih: 25 Temmuz 2022

Yorum: sachajuan kullanıyorum normalde o çok doğal ama tutuşu böyle değil bebek saçları için aldım diğerini bulamadığım için ama daha memnun kaldım çok iyi tutuyor ve vegan olması da çok iyi.
İsim: s** a**
Beden: 17 Nisan 2023
Satıcı: lalezarcosmetic

Yorum: Paketleme çok iyi
İsim: F** A**
Tarih: 10 Eylül 2024
Satıcı: MEPAGROSS

Style Guide Doğal Ve Mat Görünüm Sağlayan Wax - Esnek Tutuş - Vegan - 100 ml Akıllarda Kalan Sorular

Soru: saçları kurutmadan önce kullanılabilir mi?
Cevap: Merhaba, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Küçük bir miktar parmak uçlarınıza yayın ve sonrasında istenilen şekli yaratmak için kuru saça uygulayın. İyi günler dileriz.

Soru: merhaba bu ürün erkek saçları için uygun mu acaba ?
Cevap: Merhaba, uygundur efendim.

Soru: saçı sabitliyormu
Cevap: merhaba efendim evet sabitliyor.

Soru: kıvırcık kalın telli saç yapısına sahibim ama saçlarımı fönlü kullanıyorum topladığım halde saçımı derli toplu bir görüntü oluşmuyor. Bu Ürün uygun mudur yanlardan çıkan kısa saçlarım için acaba? ya da başka öneriniz var mı mat dursun istiyorum yağlı görüntü olmasın.
Cevap: merhaba efendim sizin için bu ürün uygundur.

Soru: Hangi kargo ile gönderiliyor?
Cevap: PTT kargo ile gönderim sağlamaktayız.

Soru: kokusu varmidir
Cevap: Merhaba, yoğun parfümlü bir kokusu bulunmamaktadır. Sevgiler.

Soru: merhaba duz.sacima.masa yapmadan önce kullansam seklini korurmu nasil kullanmam lazim
Cevap: Masa yaptıktan sonra kullanmanız daha sağlıklı olacaktır

Soru: İçerik bilgisini yazar mısınız? Teşekkürler.
Cevap: süresi dolan soru

Soru: merhabalar sert ile matin farkını ogrenebilirmiyim
Cevap: ürünün sertlik derecesi 2 dir. doğal bir tutuş sağlar ve mat görünümlüdür efendim.

Soru: mrb duştan sonra saçıma doğal bi dalga vermek istiyorum bunu kullansam olur mu saçıma hafif şekil vererek
Cevap: Merhabalar efendim, uygundur. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: saçı sertleştiriyormu
Cevap: Merhaba;esnek tutuşlu saç şekillendiricidir.

Soru: merhaba masadan sonrami yoksa oncemi kullaniliyor seklimi korurumu
Cevap: Merhaba, Style Guide serimizin wax ürünlerini ısı işlemleri öncesinde kullanılmasını tavsiye etmiyoruz. Maşa sonrasında az miktarda kullanılabilir fakat ısı işlemleri ve güçlü saç sabitleme için Style Guide serimizde bir çok ürün bulunmaktadır. Style Guide Iconic Curl veya Elastic Curl ürünlerimiz içerisindeki UV Filtresi sayesinde saçları ısıya karşı korurken aynı zamanda gün boyu sabitleyecek güçlü tutuşa sahiptir. Göz atmanızı tavsiye ederiz. Sevgiler.

Soru: tüm saçıma az miktar da olsa uygulayabilir miyim dalgaları belirginlestirip sabitlemesi için
Cevap: Merhaba, tabi ki uygulayabilirsiniz. Sevgiler.

Soru: Merhaba 3 yaşındaki kızımın öndeki Bebek saçlarını yapıştırmak için alsam uzun vadede sorun olur mu alnını açmak istiyorum
Cevap: Merhaba, çocukların kullanımını tavsiye etmiyoruz. Sevgiler.

Soru: merhaba masadan sonrami yoksa oncemi kullaniliyor duz.sacima.masa yaparken bukleleri sabitlenmi
Cevap: Merhaba, Style Guide serimizin wax ürünlerini ısı işlemleri öncesinde kullanılmasını tavsiye etmiyoruz. Maşa sonrasında az miktarda kullanılabilir fakat ısı işlemleri ve güçlü saç sabitleme için Style Guide serimizde bir çok ürün bulunmaktadır. Style Guide Iconic Curl veya Elastic Curl ürünlerimiz içerisindeki UV Filtresi sayesinde saçları ısıya karşı korurken aynı zamanda gün boyu sabitleyecek güçlü tutuşa sahiptir. Göz atmanızı tavsiye ederiz. Sevgiler.

Soru: merhaba duz.sacima.masa yapmadan önce kullansam seklini korurmu nasil kullanmam lazim
Cevap: merhaba Küçük bir miktar parmak uçlarınıza yayın ve sonrasında istenilen şekli yaratmak için kuru saça uygulayın.

Soru: Merhaba saç diplerine sürülüyor mu? Dökülme yapar mı? Bebek saçlarını sabitleme için uygun mu
Cevap: Merhaba, sürebilirsiniz, sabitler. Dökülme yapma gibi bir etkisi yoktur. Sevgiler

Soru: Resimde görülen kutudan yolluyorsunuz değil mi? Mat görünüm
Cevap: Merhaba; Evet Efendim.

Cevap: Merhaba, daha güçlü bir tutuşa sahip olduğu için maşa işlemi öncesinde Style Guide Iconic Curl Saç Köpüğü kullanmanızı tavsiye ederiz. Sevgiler

Soru: Merhaba içerik bilgisini paylaşırmısınız
Cevap: Merhaba, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. İlgili ürün içerik bilgisi şu şekildedir; Aqua, Ceteareth 25, Copernicia Cerifera Wax, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Hydrolyzed Pea Protein, Phenoxyethanol, Acrylates/Methacrylamide Copolymer, Zinc Oxide, Parfum, Caprylyl Glycol, Polysorbate 80, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Benzoate, Citronellol, Coumarin, Limonene, Hydroxycitronellal, Linalool. İyi günler dileriz.

Style Guide Doğal Ve Mat Görünüm Sağlayan Wax - Esnek Tutuş - Vegan - 100 ml Görsel Galerisi

Style Guide Doğal Ve Mat Görünüm Sağlayan Wax - Esnek Tutuş - Vegan - 100 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü