Su Geçirmez Erkek Kol Saati Çakmak Tesbih Ve Bileklik Set En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Seren

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
550
0
0
Su Geçirmez Erkek Kol Saati Çakmak Tesbih Ve Bileklik Set En Düşük Fiyat Nerede?
Su Geçirmez Erkek Kol Saati Çakmak Tesbih Ve Bileklik Set Şu Andaki Değeri 419.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Su Geçirmez Erkek Kol Saati Çakmak Tesbih Ve Bileklik Set Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Su Geçirmez Erkek Kol Saati Çakmak Tesbih Ve Bileklik Set Hakkında yaklaşık 6742 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1 .

Su Geçirmez Erkek Kol Saati Çakmak Tesbih Ve Bileklik Set Ürün Özellikleri

Su Geçirmez Erkek Kol Saati Çakmak Tesbih Ve Bileklik Set Ürününün Satıcısı, wesscollection Su Geçirmez Erkek Kol Saati Çakmak Tesbih Ve Bileklik Set ürününü 419.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Su Geçirmez Erkek Kol Saati Çakmak Tesbih Ve Bileklik Set Yorumlar Ve Değerlendirmeler
419.99 Tl ye satışta olan Su Geçirmez Erkek Kol Saati Çakmak Tesbih Ve Bileklik Set Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
6742 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1

Yorum: Çok şık ve kullanışlı bir üründü ayrıca kargoda zamanında geldi. Erkek arkadaşıma sevgililer günü hediyesi için aldım kendisi cezaevinde olduğu için ona gönderdim ve çok beğendi. Fotoğrafını çekemedim ürünün yoksa gönderirdim çok teşekkür ederim kolay gelsin memnun kaldım alışverişe devam ilk yaptığım alışverişti ama son olmayacak inşallah 🙏🏻kolaDevamını Oku
İsim: S** A**
Tarih: 18 Şubat 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: WESSCOLLECTİON

Yorum: manitama doğum günü hediyesi aldım bende çok beğendim oda çok beğendi kargom hızlı ve sorunsuz elime ulaştı ama ürünün üzerine isim ve harf eklenmemiş 1 puan kırmamın sebebi oydu yoksa herşey çok güzel başta tereddüt ettim ama sonra şansımı deneyip alınca çok memnun kaldık sevdiklerinize gönül rahatlığınla alabilirsiniz ...
İsim: **** ****
Tarih: 06 Şubat 2023

Yorum: beklediğim den daha güzel ve özenli geldi.Kutusuna bayıldım .İşinizin hakkını veriyorsunuz ALLAH razı olsun
Tarih: 17 Mart 2023

Yorum: Çok kaliteli ve paketinde muhteşem bir şekilde elimize ulaştı hediye sahibide çok begendi teşekkür ederim
İsim: H** Ç**
Tarih: 08 Eylül 2022

Yorum: hediye olarak almıştım paketlenmesi içindeki notu çok güzeldi çok beğendik teşekkür ederiz
İsim: resul m.
Tarih: 16 Mart 2022

Yorum: ürünü çok beğendim gerçekten çok kaliteli fotoğraftaki gibi duruyor. kargoda mükemmeldi trendyol expresse çok teşekkür ederim kargo hizmetiniz mükemmel . kutusunda bile bir hasar yoktu KESİNLİKLE TEREDDÜTSÜZ ALABİLİRSİNİZ ben çok teşekkür ederim sevgilime aldım çok beğenecek :)
İsim: Z** E**
Tarih: 03 Haziran 2022

Yorum: Hediye almıştım oldukça şık
İsim: D** B**
Tarih: 15 Şubat 2023

Yorum: oğluma Doğum günü hediyesi aldım. çok şık bir ürün almak isteyenlere tavsiye ederim
İsim: y** A**
Tarih: 08 Haziran 2023

Yorum: hediye olarak aldım çok beğendi ve paketleme çok güzeldi her için teşekkür ederim
İsim: S** Ü**
Tarih: 12 Temmuz 2024

Yorum: çok beğendim hediye olarak aldım gayet şık ve kaliteli
Tarih: 20 Ekim 2022

Yorum: Gayet şık kullanışlı eşime aldım çok beğendi
İsim: G** A**
Tarih: 08 Nisan 2023

Yorum: ürün için teşekkür ederim gayet başarılı güzel bir paketleme ile geldi
Tarih: 04 Mayıs 2023

Yorum: çok şık teşekkür ederim
İsim: Hicran T.
Tarih: 08 Haziran 2022

Yorum: saat çok güzel bu kadar şık duracağını tahmin etmiyordum teşekkür ederim hepinize
İsim: E** C** C**
Tarih: 14 Mart 2023

Yorum: kardeşim için aldım çok şık durdu
İsim: A** U**
Tarih: 11 Mayıs 2023

Yorum: Çok beğendim ve aldım çokta güzel geldi ama canım babam beğenmedi. Olsun canı sağolsun. Kargomu çok güzel paketlemişsiniz teşekkürler...
Tarih: 16 Mayıs 2023

Yorum: eşime hediye almıştım. çok beğendik. kutusunda geldi gayet şıktı
İsim: D** K**
Tarih: 02 Mart 2023

Yorum: çok güzel çok beğendim kargo hızlı ve paketleme ozenliydi etmeyi geçen herkese teşekkür ederim
İsim: N** E**
Tarih: 11 Ekim 2022

Yorum: Lüks paket içerisinde tanıtımda gördüğümden daha kaliteli ürünler teslim aldım. Ürün içeriğine gelince; saat son derece şık ve lüks görünümlü. Tesbih ağır ve parmak arası çekimine çok uygun. iki adet bileklik yaşıma uygun olmadığından (50) birini oğluma birini kızıma verdim bu vesile ile onlar da mutlu oldu :)) Teşekkür ederim.
Tarih: 15 Temmuz 2022

Yorum: gerçekten çok güzeldi eşime aldım çok beğendi.
Tarih: 27 Mart 2023

Yorum: Doğum günü hediyesi olarak sipariş verdik çok beğenildi tşkler
İsim: Z** B**
Tarih: 08 Haziran 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: sevgilime doğum günü hediyesi aldım çok beğendi bende beğendim özellikle saati:)) çok cool duruyor saat
İsim: a** n** d**
Tarih: 03 Nisan 2023

Yorum: İlginize teşekkür ederim. Kargo hızlı ürün gayet güzel paketleme güzel Teşekkür ederim TRENDYOL
İsim: H** Ç**
Tarih: 09 Haziran 2023
Beden: Boy:167cm

Yorum: gerçekten beklediğjmden çok daha güzel ve özenle paketlenmişti çok beğendim
Tarih: 14 Şubat 2023

Yorum: dün sipariş verdim bugün elimde ve eşime hediye aldim bayıldım ürune 💙
Tarih: 27 Aralık 2022

Yorum: fiyatına göre gayet güzel bir ürün bir tane daha sipariş verdim. görenlerde çok beğendi tavsiye ederim
İsim: H** T**
Tarih: 09 Mayıs 2023

Yorum: kargosu ve paketi iyiydi bence gayet güzel bir ürün
İsim: Ferhat G.
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: Babalar günü için almıştım çok teşekkür ederim görseldeki ile bire bir aynısı geldi
İsim: M** C**
Tarih: 15 Temmuz 2024

Yorum: erkek arkadaşıma doğum günü hediyesi aldım çok beğendi.sorun yaşamadım
İsim: m** k**
Tarih: 04 Nisan 2023

Yorum: arkadaşıma doğum günü hediyesi olarak aldım çok memnunuz
İsim: Z** D**
Tarih: 19 Ocak 2023

Su Geçirmez Erkek Kol Saati Çakmak Tesbih Ve Bileklik Set Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: bsbbdvxhsbsbs
Cevap: Anlaşılmadı efendim

Soru: buradanmı?
Cevap: Evet efendim

Soru: nakitoluyormu
Cevap: hayır efendim

Soru: Hediye paketi olursa sevinirim
Cevap: İŞLEME ALINMIŞTIR EFENDİM KEYİFLİ GÜNLER DİLERİZ

Soru: hediye paketi olsun

Soru: hediye paketi oluyor mu

Soru: shjsididejjdrjrjfjrj
Cevap: Anlaşılmadı

Soru: 219765 6493 ramazan
Cevap: İŞLEME ALINMIŞTIR EFENDİM ÇAKMAK ÜZERİNE İSİM YAZILACAK FAKAT TESBİH UÇLARINDA KOPMADAN DOLAYI HARF TAKMA İŞLEMİ YAPILMAMAKTADIR EFENDİM KEYİFLİ GÜNLER DİLERİZ ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

Soru: Hediye paketide yapar mısınız
Cevap: Hediye paketimiz maalesef mevcut değildir efendim anlayışınız teşekkür ederiz.

Soru: Teşekküredriz.
Cevap: Eica ederiz

Soru: tyotryjjgr

Soru: hangi Kargo
Cevap: Trednyol expres

Soru: 25-30 Varmı ??

Soru: tamamen siyah gelmesi için hangi seçeneği seçmemiz gerekiyor ayrıntılı bilgi verirmisiniz. birebir görseldeki gibi diyorsunuz fakat siyah seçince iki renk görünüyor görsel , iki renk seçeneğini seçince sadece siyah renk gözüküyor.tamamen siyah gelmesi için hangi seçeneği seçmeliyiz lütfen ayrıntılı bilgi verin görseldeki gibi deyince yardımcı olamıyorsunuz malesef
Cevap: iki renk olarak seçmeniz gerekiyor efendim

Soru: geevdffcck

Soru: merhabalar
Cevap: Buyrun efendim

Soru: hafsonu nişan bohçası gidecek yarın gelirse çok sevinirim teşekkür ederim kolay gelsin
Cevap: En geç cumartesi sizde olur

Soru: sadece siyah var mı
Cevap: Görseldkei gibidir

Soru: 18 yaşındayım 62
Cevap: Görseldeki gibidir

Soru: hediye paketide yaparmisiniz doğum gunu hediyesidir
Cevap: mevcut değildir

Su Geçirmez Erkek Kol Saati Çakmak Tesbih Ve Bileklik Set Ürüne Ait Resimler

Su Geçirmez Erkek Kol Saati Çakmak Tesbih Ve Bileklik Set En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü