Su Matarası 1000ml Pipetli Matara 1lt Motivasyonel Suluk Tritan Bpa Koku Sızdırma Yok Tavsiye Eder Misiniz

9 Ağu 2023
307
0
0
Su Matarası 1000ml Pipetli Matara 1lt Motivasyonel Suluk Tritan Bpa Koku Sızdırma Yok Alanlar Memnun Mu?
Su Matarası 1000ml Pipetli Matara 1lt Motivasyonel Suluk Tritan Bpa Koku Sızdırma Yok Güncel Fiyatı 289.0 Tl'den Satılmaktadır.

Su Matarası 1000ml Pipetli Matara 1lt Motivasyonel Suluk Tritan Bpa Koku Sızdırma Yok Alanlar Memnun Mu?

Su Matarası 1000ml Pipetli Matara 1lt Motivasyonel Suluk Tritan Bpa Koku Sızdırma Yok Hakkında yaklaşık 129 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Su Matarası 1000ml Pipetli Matara 1lt Motivasyonel Suluk Tritan Bpa Koku Sızdırma Yok Ürün Özellikleri

Su Matarası 1000ml Pipetli Matara 1lt Motivasyonel Suluk Tritan Bpa Koku Sızdırma Yok Ürününün Satıcısı, Lumie Su Matarası 1000ml Pipetli Matara 1lt Motivasyonel Suluk Tritan Bpa Koku Sızdırma Yok ürününü 289.0 Tl'den Satılmaktadır.

Su Matarası 1000ml Pipetli Matara 1lt Motivasyonel Suluk Tritan Bpa Koku Sızdırma Yok Son Yorumlar
289.0 Tl ye satışta olan Su Matarası 1000ml Pipetli Matara 1lt Motivasyonel Suluk Tritan Bpa Koku Sızdırma Yok Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
129 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Ürünü 2. kez alışım daha önce almıştım.Bu rengini iş yerimde kullanmak için aldım.Çok memnunum.Asla koku yapmıyor.Her gören nerden aldın diye soruyor o derece güzel.Tavsiye ederim
İsim: M** N** A**
Tarih: 02 Ağustos 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Aldyoo

Yorum: Hemen teslim oldu kızım için aldım. Kalitesine bayıldım
İsim: G** P**
Tarih: 07 Ağustos 2023

Yorum: Oğluma aldım sporda kullanmadı kolay olsun diye çok beğendim memnun kaldık
İsim: H** Y**
Tarih: 03 Ağustos 2023

Yorum: indirimde aldım çocuklarım için çok güzel bir ürün kargo şirketine de teşekkür ederim
İsim: **** ****
Tarih: 03 Ağustos 2023

Yorum: eşim ve kendim icin aldım. yürüyüşlerimize renk katıyor. koku ve sızdırma yapmıyor. tavsiye ederim
İsim: m** ö**
Tarih: 02 Ağustos 2023

Yorum: çok istediğim bir üründü indirimde kaptım hemen rengi çok hoş
İsim: E** o**
Tarih: 04 Ağustos 2023

Yorum: çok güzel bir ürün, eşim için aldım sporda kullanıyor, dış görünümü de çok hoş düşmelere dayanıklı, tertemiz koku yapmayan sağlam bir malzemesi var kapağı kapalıyken kesinlikle zerre akıtmıyor, teslimat hızlıydı paketleme de çok iyiydi teşekkürler.
İsim: H** A**
Tarih: 01 Ağustos 2023

Yorum: Bu markanın tüm ürünleri çok kaliteli.. daha önce oğluma da matara almıştım.. kesinlikle koku yapmıyor.. satıcı çok hızlı biçimde ve özenli paketleme yaparak gönderdi.. uzun yıllar kullanılır🌱🌱🙏
İsim: K** A**
Tarih: 01 Ağustos 2023

Yorum: Bu markadan 3. alışım. Kalitesini çok beğeniyorum, renkleri çok güzel. Aldyoo dan spor için aldığım tayt takımlada kombin yaptım çok güzel oldu teşekkürler
Tarih: 31 Temmuz 2023

Yorum: severek kullanıyorum ürün göründüğü gibi geldi sağlam ulaştı firmaya teşekkür ederim
İsim: E** K**

Yorum: Harika ötesi, hızlı kargo ve paketleme aldyoo dan aldığım elbiseme de çok güzel kombin oldu teşekkürler
İsim: İ** U**

Yorum: rengine bayıldım kargo hızlı geldi ürün güzel paketlenmiş çok begendik teşekkürler
İsim: E** B**
Tarih: 10 Ağustos 2023

Yorum: 2 aydır kullanıyorum sıfır koku güzel ürün. Kesinlikle çok kaliteli hızlı kargo ve kutulu ürün hizmet süper

Yorum: eşim için aldım çok dayanıklı ve koku yapmıyor akıtma problemi de yaşamadık süper bir ürün şiddetle tavsiye ederim
Tarih: 10 Eylül 2023

Yorum: Çok güzel bir ürün çocuğum için aldım aşırı severek kullanıyor
İsim: G** P**
Tarih: 18 Eylül 2023

Yorum: oğlum için almıştım çok begendik okula giderken kullanacak akıtma sızma filan yok Kargoda özenliydi
İsim: M** k**
Tarih: 05 Ağustos 2023

Yorum: eşim için aldım. yürüyüşlerde hep yanında. sizma ve koku yapmıyor tavsiye ederim
İsim: m** c**
Tarih: Elite Üye
Beden: 08 Eylül 2023

Yorum: İşe giderken yanımda götürüyorum boyu ideal içine detoks suyu hazırlıyorum oldukça kullanışlı bir ürün
İsim: G** E**
Tarih: 11 Ağustos 2023

Yorum: Bu ürünü eşim için aldım arabada kullanımı çok kolay diye rengine bayıldı ve gerçekten kullanımı da bayağı pratik dedi biz çok beğendik
İsim: A** n**
Tarih: 06 Eylül 2023

Yorum: güzel kullanışlı, kaliteli, 1l olması , pipetli 😍 hepsi bir arada super bir şey olmuş 👍 severek kullanıyorum
İsim: E** O**

Yorum: uzun zaman once pembesini almistim ve cok memnun sekilde kullandim ama kendi hatamla kapagini kirdim simdi siyahini aldim ve her zamanki gibi cok kaliteli ve saglam ve siyahi pembesinden daha kaliteli gibi gozukuyor
İsim: hira k.
Tarih: 18 Eylül 2024

Yorum: Ortaokula giden oğlum için aldım severek kullanıyor tek sıkıntı çantaya sığdıramadı elinde taşıyor alınabilecek bir ürün göründüğü gibi tam olarak
İsim: B** B**
Tarih: 12 Ekim 2023

Yorum: Kalitesi gayet iyi çok beğendik. bir tane daha sipris verecegim bunu oğluma aldım kizimada alacağım ayrıca kargolamasi ve hızlı teslat süper teşekkür ediyorum..tavsiye ederim bu satıcıdan gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz..
İsim: P** E**
Tarih: 20 Ağustos 2024

Yorum: kendim uzun süredir kullanıyorum eş dost herkese aldım hediye olarak hepimiz bayıla bayıla kullanıyoruz verdiğimiz parayı sonuna kadar hak ediyor
İsim: ç** b**
Tarih: 10 Ağustos 2023

Yorum: bizden görüp özenen oğluma aldım çok beğendi kaliteli ve güzel bir matara severek kullanıyoruz
İsim: A** Ç**
Beden: 03 Ağustos 2023

Yorum: yorumlara bakarak aldım Gerçekten çok güzel severek kullanıyorum memnun kaldım
Tarih: 06 Ağustos 2023

Yorum: oglum icin aldim kalitesi ve ic hacmi.cok iyi severek kullaniyo
İsim: A** G**

Yorum: Çok güzel bir ürün, çok kaliteli çantamdan hiç çıkarmıyorum
İsim: A** E**
Beden: 06 Eylül 2023

Yorum: Kardeşime hediye aldım çok beğendi bu sayede su içmiş oluyor beğendik
Tarih: 07 Eylül 2023

Yorum: kendime almıştım bu rengini de eşime aldım çok severek kullanıyor arabada işte yanında hep asla.sizdirma yapmıyor

Su Matarası 1000ml Pipetli Matara 1lt Motivasyonel Suluk Tritan Bpa Koku Sızdırma Yok Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: Merhaba tritan mı ?
Cevap: Merhabalar Değerli Müşterimiz. Öncelikle Mağazamıza ve ürünümüze olan ilginiz için çok teşekkür ederiz. Evet efendim tritan madde dir. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz

Soru: içeceği sicak tutarmi?
Cevap: Merhabalar Değerli Müşterimiz. Öncelikle Mağazamıza ve ürünümüze olan ilginiz için çok teşekkür ederiz. Maalesef sıcak tutma özelliği yoktur efendim

Soru: Aynı ürünün 2 lt olanı yok mu...?
Cevap: Merhabalar Değerli Müşterimiz. Öncelikle Mağazamıza ve ürünümüze olan ilginiz için çok teşekkür ederiz. Maalesef şuanda bulunmamaktadır efendim

Soru: plastik numarası nedir?
Cevap: Merhabalar Değerli Müşterimiz. Öncelikle Mağazamıza ve ürünümüze olan ilginiz için çok teşekkür ederiz. 7 numaradır efendim. Tüm gerekli testlerden onay almıştır.

Soru: Merhaba.. Ürünü alalı bir ay olmadı ama toz kapağı kısmı kırıldı maalesef. Ürün garantisi kapsamında yenisini gönderiyor musunuz? Bunun için ne yapmam gerekiyor? Teşekkürler
Cevap: Merhabalar Değerli Müşterimiz. Öncelikle Mağazamıza ve ürünümüze olan ilginiz için çok teşekkür ederiz. Ürün kullanıcı kullanım kaynaklı olduğundan garanti süreci başlatılamamaktadır efendim

Soru: 4. Sınıf oglum için düşünüyorum, plastik bu matara değilmi?
Cevap: Merhabalar Değerli Müşterimiz. Öncelikle Mağazamıza ve ürünümüze olan ilginiz için çok teşekkür ederiz. 7 numaralı Tritan plastikdir. 'Tritan' ham maddesi en sağlıklı plastik çeşitlerindendir ve bpa, bps, fitalat vb... Zararlı maddeler içermemektedir. Güvenle çocuklarınıza kullandırabilirsiniz. Tritan, geniş kullanım alanına sahip, laboratuvar ortamlarında geliştirilerek güçlendirilmiş bir plastik türüdür. Tritan, üretiminde bilinen olumsuzluklara fırsat vermemek için bisphenol A içermeyen özellikte üretilmektedir. Böylece Tritandan üretilen tüm ürünler güvene kavuşturulmuştur. Kir tutmaz, koku yapmaz ve çocuklar dahil kesinlikle sağlığa uygun ürünler üretilmektedir. Tritan maddesinden üretilen, su kapları, kavanozlar, pet şişeler, biberonlar ve laboratuvar tüpleri gibi hayati önem taşımaktadır.

Soru: Merhabalar, 1 hafta önce almış olduğum ürünün kapağı kırıldı. Yenisini sizden temin edebilir miyim? Teşekkürler
Cevap: Merhabalar Değerli Müşterimiz. Öncelikle Mağazamıza ve ürünümüze olan ilginiz için çok teşekkür ederiz. Ürünlerimizin maalesef stokları okul öncesi nedeniyle hızlı tükendi ve yedek parçalarımız stoklarda bir süre olamayacak efendim

Soru: Ilginiz için teşekkür ederim.sağolun
Cevap: Ne demek rica ederiz. Sizin memnuniyetiniz bizim için çok önemli. Geri dönüşlerinizi yorum değerlendirme yaparsanız mağazamıza desteğinizi göstermiş olursunuz çok teşekkürler şimdiden. İyi günler dileriz

Soru: Ürün pipetli mi, içinde pipet var mı ? Yani şöyle boynunu çok kullanamayan biri bebekler gibi çekerek içecek bu tarz pipetli mi
Cevap: Merhabalar Değerli Müşterimiz. Öncelikle Mağazamıza ve ürünümüze olan ilginiz için çok teşekkür ederiz. Evet ürün pipetlidir. Çok rahat şekilde boynunu kullanamayan birinin içmesi kolay olacaktır. Çok rahat çekerek pipet içerisinden suyu içebilirsiniz.

Soru: Merhabalar.Oğluma aldığım Lumie 1 lt.suluk kapağı kırıldı.yedek kapağı temin edebiliyor muyuz acaba?
Cevap: Merhabalar Değerli Müşterimiz. Öncelikle Mağazamıza ve ürünümüze olan ilginiz için çok teşekkür ederiz. Okul dönemi olduğundan dolayı stoklarımız hızla tükendi efendim yedek parça şu anda satılmamaktadır

Su Matarası 1000ml Pipetli Matara 1lt Motivasyonel Suluk Tritan Bpa Koku Sızdırma Yok Ürüne Ait Resimler

Su Matarası 1000ml Pipetli Matara 1lt Motivasyonel Suluk Tritan Bpa Koku Sızdırma Yok En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü