Suhvee Sporcu Su Matarası Su Matarası Bpa Free 2.5L Suluk Gym Matara Ürün Alınmaya Değer Mi

DenizHüznü

Bilgili
9 Ağu 2023
274
0
0
Suhvee Sporcu Su Matarası Su Matarası Bpa Free 2.5L Suluk Gym Matara Ürün Alınmaya Değer Mi?
Suhvee Sporcu Su Matarası Su Matarası Bpa Free 2.5L Suluk Gym Matara Şu Anki Fiyat Aralığı 369.9 Tl'den Satılmaktadır.

Suhvee Sporcu Su Matarası Su Matarası Bpa Free 2.5L Suluk Gym Matara Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Suhvee Sporcu Su Matarası Su Matarası Bpa Free 2.5L Suluk Gym Matara Hakkında yaklaşık 115 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Suhvee Sporcu Su Matarası Su Matarası Bpa Free 2.5L Suluk Gym Matara Ürün Bilgisi

_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
2.000 ml Su Matarası bir günlük su ihtiyacınızın tamamını karşılar. _x000D_
İlham verici alıntılar ve net zaman işaretçisi ile bu su matarası günlük su alımını izlemek ve gün boyunca su tüketimini teşvik etmek için harikadır. _x000D_
Birbirinden farklı canlı renk tasarımlarıyla yalnızca kendiniz için değil, aynı zamanda sevdikleriniz için güzel bir hediyedir. _x000D_
Bu uzun ömürlü su matarası sayesinde günlük pet şişe kullanımınızı azaltabilirsiniz. _x000D_
Syunuzu günde birçok kez yeniden doldurmak zorunda kalma sorununu çözer. _x000D_
Açılabilir geniş ağzı sayesinde buz küpleri ve meyvelerle doldurulması ve temizlenmesi kolaydır. _x000D_
Gelişmiş tasarımı sayesinde su akıtmaz akıntı yapmaz, farklı kullanım seçenekleri ile pipetli veya pipetsiz olarak kullanılabilir, özel sapı ile her yere kolaylıkla taşınabilir. _x000D_
Uyarılar ve Bilgilendirme: Su mataraları BPA ve toksin içermez, son derece dayanıklı ve BPA içermeyez _x000D_
Lütfen bulaşık makinesinde veya sıcak su ile yıkamayınız. _x000D_
Sıcak içecekler için uygun değildir. _x000D_
Kapağı 2 kademeli açılmaktadır, kapağı sonuna kadar ittirin, kapak sabitlenecektir. Böylelikle suyunuzu daha rahat içebilirsiniz. _x000D_
Hedefe ulaşmadan bırakmak yok! _x000D_
Planlayıcı ve motive edici tasarımı sizi günlük su içme hedefinize ulaşmaya teşvik eder. _x000D_
Kolay taşınabilir şık tasarımıyla antrenmanlarınızda ve gün içinde yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz. _x000D_
_x000D_
_x000D_

Suhvee Sporcu Su Matarası Su Matarası Bpa Free 2.5L Suluk Gym Matara Ürününün Satıcısı, NumuneMarket Suhvee Sporcu Su Matarası Su Matarası Bpa Free 2.5L Suluk Gym Matara ürününü 369.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Suhvee Sporcu Su Matarası Su Matarası Bpa Free 2.5L Suluk Gym Matara Yorumlar Ve Değerlendirmeler
369.9 Tl ye satışta olan Suhvee Sporcu Su Matarası Su Matarası Bpa Free 2.5L Suluk Gym Matara Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
115 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: kızım için aldım bayıldı elinden düşmüyor
İsim: **** ****
Tarih: 28 Kasım 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Numune Market

Yorum: Gerçekten kendime yapmış olduğum en iyi yatırımlardan biri. Günlük su ihtiyacımın hepsini karşılıyor. Su içmeye de teşvik ediyor. Hızlı ve özenli kargo için de ayrıca teşekkür ederim 🤍
İsim: A** T**
Tarih: Elite Üye
Beden: 17 Temmuz 2024

Yorum: Rengine bayıldım.Bayanlar için ideal ve çok kullanışlı.Kargom hızlı geldi.Paketlemesi düzgün.
Tarih: 21 Temmuz 2023

Yorum: Kızıma doğum günü hediyesi olarak aldım. Çok beğenerek kullanıyor.
İsim: S** D**
Tarih: 04 Eylül 2023

Yorum: bi kaç aydır severek kullanıyorum hiç koku yapmadı gören herkes nerden aldığımı soruyor tavsiye ederim
İsim: k** k**
Tarih: 26 Haziran 2024

Yorum: Bayıldım. Rengi çok tatlı.Su içmeyi sevmeyenlerden değilim ama gün içerisinde unutup içmiyordum.Şimdi gözümün önünde olacak ve unutmayacağım.
İsim: M** F**
Tarih: 24 Ocak 2024

Yorum: Müthiş bişey koku yapmıyor çok kaliteli tüm su ihtiyacımı karşılıyor
İsim: m** d**
Tarih: 02 Mart 2024

Yorum: Güzel sağlam gelfi ve hızlıydı
Tarih: 21 Aralık 2023

Yorum: Rengi boyutu çok güzel kesinlikle tavsiye ediyorum
İsim: S** K**
Tarih: 31 Temmuz 2024

Yorum: ürünüm şahane teslimat süresi çok iyi kullanımı çok pratik
İsim: D** A**
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: Rengi çok güzel, boyutu da iyi. Tavsiye ediyorum, alınabilir. Kargo hızlı ve paketleme iyiydi.
İsim: İ** Ç**
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: Gelir gelmez kullandım paketleme özenliydi teşekkürler
İsim: A** A**
Tarih: 20 Eylül 2024

Yorum: Ürün sorunsuz geldi çok beğendim
İsim: i** y**
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: İnanılmaz gereksiz ayrıca kötü kokuyor içi
İsim: N** G**
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: bayıldım harika bir şey
İsim: belma k.
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: Çok şirin bir matara. Gün içinde su kontrolümü sağlıyor. Stickerlarda harika. Su sızdırmıyor.
İsim: E** D** T**
Beden: 12 Eylül 2024

Yorum: Çok şirin bir ürün
İsim: N** A**
Beden: 11 Eylül 2024

Yorum: rengi cok seker büyüklüğü de cok iyi, kücük damacana gibi duruyo cok sevdim xhağchağcjs
İsim: B** A** A**
Tarih: 13 Şubat 2024

Yorum: Tam beklediğim gibi günlük su ihtiyacımı çok iyi karşılıyor🩶
İsim: T** İ**
Tarih: 16 Ocak 2024

Yorum: bayıldımm harika resmen bununla su içmeye başladımm
İsim: Ü** A** E**
Tarih: 15 Ocak 2024

Yorum: teşekkür ederim beklediğimden de güzel geldi
İsim: d** d**
Tarih: 17 Ağustos 2024

Yorum: Çok severek almıştım 3 gün kargosunu bekledim, bir defa bile kullanamadan yere düştü kırıldı 🥲 keşke daha sağlam olsaydı, şişeyle aramda duygusal bağ kurmuştum 😭
Tarih: 09 Ağustos 2024

Yorum: Esime aldim severek kullanmaya basladi stickerlar icinde ayrica tesekkurler
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Gayet yeterli büyüklükte kullanışlı 👍🏻
İsim: A** A**
Tarih: 15 Ocak 2024

Yorum: ablama aldım çok beğendi. tavsiye ediyorum. elde yıkanırsa koku yapmaz bende aynisinin seffafi var ve aylardir kullaniyorum.
İsim: d** ö**
Tarih: 30 Mayıs 2024

Yorum: Hep yanıbaşımda kullanışlı.
İsim: E** E**
Tarih: 15 Temmuz 2024

Yorum: Rengi çok tatlı gören herkes soruyor. Hızlı ve özenli teslimat için de teşekkürler
Tarih: 22 Temmuz 2023

Yorum: Cok güzel kocaman
İsim: A** T**
Tarih: 08 Şubat 2024

Yorum: Sağlam geldi
İsim: D** A** E**
Tarih: 16 Mart 2024

Yorum: RENGİNE BAYILDIMMMM GÖREN HERKES NERDEN ALDIĞIMI SORDUUU.
İsim: Ö** D**
Tarih: 24 Temmuz 2023

Suhvee Sporcu Su Matarası Su Matarası Bpa Free 2.5L Suluk Gym Matara Merak Edilenler

Soru: Koku yapıyor mı
Cevap: Merhaba efendim koku yapmaz. İyi alışverişler dileriz.

Soru: 1,5litrelik var mi
Cevap: Merhaba efendim ne yazık ki yoktur. İyi alışverişler dileriz.

Soru: ürün cam mı
Cevap: Merhaba efendim ürün plastiktir. İyi alışverişler dileriz.

Soru: Ürünün dayanıklılığı nasıl buzdolabına buzluğa koyarsak çatlama kırılma olur mu
Cevap: Merhaba efendim sıcak suya dayanıklı değildir. Ağız kısmı geniştir. Dilediğiniz gibi buz koyabilirsiniz. Sert plastikten üretilmiştir. Buzluğa sığmayabilir, ürün 2.5 litredir. Biraz büyüktür. Buzluğa konulmasını önermiyoruz. İyi alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba plastik numarası nedir ?
Cevap: Merhana efendim güvenli plastik türü olarak geçmektedir. plastik numarası yazmamaktadır. Gerekli bakanlıklardan 2 kere teste girmiş ve onay almıştır. İyi alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba, pipetsiz de kullanılabiliyor mu
Cevap: Merhaba efendim evet kullanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

Soru: Bazı yorumlarda plastik numarası 7 numara yazıyor diyor siz numara yazmıyor diyorsunuz? Em sağlıklı bilgiyi verebilir misiniz?
Cevap: Merhaba efendim numara yazmamaktadır. Bpa içermez. İyi alışverişler dileriz.

Soru: Bpa free mi?
Cevap: Merhaba efendim evet. İyi alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba plastik koku yapar mı ?
Cevap: Merhaba efendim, en güvenilir plastikten yapılmıştır. Koku yapmaz. İyi alışverişler dileriz.

Soru: merhaba siyah rengi gelecek mi
Cevap: Merhaba efendim ne yazık ki şuan yok. Kısa süre içinde stoklar yenilemeye çalışacağız. İyi alışverişler dileriz.

Soru: Merhabalar plastik numarası nedir acaba ?
Cevap: Merhana efendim PE Polietilen numara geçmektedir. BPA (Bisfenol A) içermemektedir. Polipropilen türü plastik en güvenli plastik türü olarak geçmektedir. Gerekli bakanlıklardan 2 kere teste girmiş ve onay almıştır. İyi alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba ürün çantaya konulduğunda kapaktan su sızdırma ihtimali var mı
Cevap: Merhaba efendim üstünde çift taraflı kalın tıpa bulunuyor. Kapağının tam altında beyaz bir yapısı vardır. O kısmı özellikle su sızdırmaması için dizayn edilmiştir. Beyaz yapılı çift taraflı kalın tıpa elle çıkarılmadıktan sonra su sızması yapmaz. İyi alışverişler dileriz.

Soru: Hangi ilden gönderiyorsunuz?
Cevap: Merhaba efendim izmir ilinden gönderiyoruz. İyi alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba su akıtıyor
Cevap: Merhaba efendim tam olarak neresinden su akıtıyor? Lütfen tarif ediniz.

Soru: 1.5 ya da 2 l olanları yok mu?
Cevap: Merhaba efendim ne yazık ki yoktur. Ancak başka şekilde olan 2 litre mağazamızda mevcuttur. İyi alışverişler dileriz.

Soru: içindeki pipet çıkartılıyor mu
Cevap: Merhaba efendim evet pipet çıkıyor. Pipetli veya pipetsiz kullanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

Soru: Hem pipet hem suluklu mu
Cevap: merhaba efendim evet, dilerseniz pipetli kullanabilirsiniz, dilerseniz pipeti çıkarıp kullanabilirsiniz. iyi alışverişler dileriz.

Soru: Katlanan kısım altta evet onu yaptım ama diğer kısmı tam oturmuyor içinde oynuyor öyle mi olcak
Cevap: Merhaba efendim evet içinde oynaması normaldir. Pipet sabit durmuyor, böylelikle kapağa baskı yapmıyor ve daha hızlı açılmasını sağlıyor. Pipetin ucunu biraz daha içe doğru iktirebilirsiniz. İç kısımda kapağın olduğu bölgede sabitleyici koymadık çünkü pipetsiz kullanıma da uygun olmasını için koyulmamıştır.

Soru: merhaba kolay gelsin pembe haricinde son resimde görünen 3 renkten siyah veya turkuaz olan gelecekmi
Cevap: merhaba efendim evet bu ay sonu stoklar güncellenecektir. iyi alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba ciddi anlamda plastik kokuyor koku nasıl gider?
Cevap: Merhaba efendim müşterilerden genel olarak aldığımız geri bildirimde ürünün plastik kokmadığı yönündedir.

Suhvee Sporcu Su Matarası Su Matarası Bpa Free 2.5L Suluk Gym Matara Ürüne Ait Fotoğraflar

Suhvee Sporcu Su Matarası Su Matarası Bpa Free 2.5L Suluk Gym Matara En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü