Sun Care Çok Yüksek Korumalı Yağlı Ciltler Için Güneş Kremi Spf 50 50 ml - Kolajen Dry Touch Bu Ürünü Almalı Mı ?

Tuba

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
637
0
15
Sun Care Çok Yüksek Korumalı Yağlı Ciltler Için Güneş Kremi Spf 50 50 ml - Kolajen Dry Touch En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Sun Care Çok Yüksek Korumalı Yağlı Ciltler Için Güneş Kremi Spf 50 50 ml - Kolajen Dry Touch Şu Anki Değeri 248.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Sun Care Çok Yüksek Korumalı Yağlı Ciltler Için Güneş Kremi Spf 50 50 ml - Kolajen Dry Touch Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Sun Care Çok Yüksek Korumalı Yağlı Ciltler Için Güneş Kremi Spf 50 50 ml - Kolajen Dry Touch Hakkında yaklaşık 5879 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Sun Care Çok Yüksek Korumalı Yağlı Ciltler Için Güneş Kremi Spf 50 50 ml - Kolajen Dry Touch Teknik Açıklamalar

Sun Care Çok Yüksek Korumalı Yağlı Ciltler için Güneş Kremi Spf 50+ _x000D_
İHTİYAÇLAR: Güneşten Koruma, Foto Yaşlanma Karşıtı ve Nemlendirme_x000D_
ÜRÜN TİPİ: Yağlı Ciltler_x000D_
ÜRÜN ÇEŞİDİ: Krem_x000D_
Güneşten korunmak isteyen ve güneşe karşı hassasiyeti olan yağlı ciltler için çok yüksek korumalı güneş kremidir. _x000D_
Bioxcin Suncare Güneş Kremi içeriğinde bulunan güneşe karşı etkili aktifleri ile UVA ve UVB’ye karşı çok yüksek koruma sağlar ve aynı zamanda cildin nemlenmesinde etkili olur. Foto yaşlanma karşıtı özelliği sayesinde de güneş kaynaklı kırışıklıkların oluşumunu önlemeye yardımcı olur. _x000D_
Ultra hafif dokusu ile yüz için uygundur. _x000D_
Dermatolojik olarak test edilmiştir. _x000D_
Hipoalerjeniktir, Komedojenik değildir. _x000D_
Dry touch özelliği sayesinde parlama yapmaz, yağlı ve yapışkan his bırakmaz, hızlı emilir. _x000D_
Suya dayanıklıdır. _x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
İçeriği _x000D_
Kolajen ve Hyaluronik Asit, özel yapısıyla kaybedilen nemin geri kazanılmasını sağlar, deri yaşlanmasına karşı korumaya yardımcı olur. _x000D_
Yeşil Çay Ekstresi ve E Vitamini içeren formülüyle deriyi UV’ye ve foto-yaşlanmaya karşı korumaya yardımcı olur. Antioksidan etki gösterir. _x000D_
Termal Su, içerisinde yoğun olarak bulunan çinko ve silisyum ile cildi rahatlatır ve nemlendirir. _x000D_
_x000D_
Kullanım _x000D_
Güneşe çıkmadan önce uygulayın. Korumanın sürekliliğini sağlamak için yüzdükten, kurulandıktan ve terledikten sonra sık sık uygulayın. Gözlerle temasından kaçının. Gözle temas durumunda bol su ile yıkayın. _x000D_
Uyarılar_x000D_
11.00-16.00 saatleri arasında güneşe maruz kalmaktan kaçının. Bebek ve çocuklar direkt güneşe maruz bırakılmamalıdır. _x000D_
Güneşe çıkarken açık renkli, hafif ve bol kıyafetler giyinin. _x000D_
Şapka ve güneşin zararlı ışınlarından koruyan güneş gözlüğü kullanın. _x000D_
Güneş yağı kullanımı %100 koruma sağlamaz bu nedenle yağ sürülse bile güneşte çok uzun süre kalmayın. _x000D_
_x000D_
Klinik Çalışmalar _x000D_
Dermatest tarafından yapılan dermatolojik testlerde ürünlerin; _x000D_
Ciltle uyumlu olduğu, _x000D_
Herhangi bir irritasyona sebep olmadığı, _x000D_
Dermatolojik olarak güvenilir olduğu kanıtlanmıştır. _x000D_
_x000D_

Sun Care Çok Yüksek Korumalı Yağlı Ciltler Için Güneş Kremi Spf 50 50 ml - Kolajen Dry Touch Ürününün Satıcısı, Bioxcin Sun Care Çok Yüksek Korumalı Yağlı Ciltler Için Güneş Kremi Spf 50 50 ml - Kolajen Dry Touch ürününü 248.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Sun Care Çok Yüksek Korumalı Yağlı Ciltler Için Güneş Kremi Spf 50 50 ml - Kolajen Dry Touch Kullananlar
248.0 Tl ye satışta olan Sun Care Çok Yüksek Korumalı Yağlı Ciltler Için Güneş Kremi Spf 50 50 ml - Kolajen Dry Touch Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
5879 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Şahane bir güneş kremi hem nemlendiriyor hem de cilde ışıltı veriyor. indirimdeyken aldım (163₺) stoklamayı düşünüyorum
İsim: S** N** A**
Tarih: 01 Eylül 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: facedermo

Yorum: kullandığım en güzel güneş kremi fiyatı düştükçe stok yapıyorum
İsim: P** D**
Tarih: 22 Temmuz 2023
Satıcı: Sağlıkkapsülü

Yorum: Gerçekten bayıldım. çabuk emiliyor asla beyazlık bırakmıyor indirime girdikçe stoklayacağım.
İsim: e** d**
Tarih: 08 Mayıs 2023
Satıcı: eczanet

Yorum: sürekli kullanıyordum indirime girince stokladim
İsim: Zehra A.
Tarih: 29 Temmuz 2023
Satıcı: Pharmacity

Yorum: arkadaşlar inanılmaz güzel bı ürün yüzde ağırlık asla yapmıyor anında emiliyor daha önce the purest kullaniyordum fiyattan dolayi bu ürünü tercih ettim iyi etmisim bayildim kokusu durusu harika stok yapılacak ürün ❤❤
İsim: **** ****
Tarih: 14 Mart 2023
Satıcı: Evdeeczane

Yorum: Eczacı Berika tavsiyesiyle aldım. Aşırı memnunum. Cildi çok güzel nemlendiriyor parıl parıl patlatıyor. Çok güzel kokuyor. Kesinlike alın aldırın.
İsim: e** t**
Tarih: 08 Mayıs 2023
Satıcı: Dermokozmedikal E-Ticaret

Yorum: @marskackinlari’nin Trendyol yayınından, indirim kuponuyla aldım. Dermokozmetik bir güneş kremini bu fiyata almak inanılmaz güzel. Şimdilik elimde çok açık güneş kremi olduğu için stoğa attım ama deneyince güncelleme yapacağım. Paketlemesi çok sağlam yapılmış. Orijinal ürün.
İsim: E** E**
Tarih: 05 Mayıs 2023

Yorum: çokkkk çok severek kullanıyorum indirime girdiğinde stokluyorum 3-4 adet yağlı ciltlerin kurtarıcısı resmen, ve inanın göze gelince yakmıyor resmen yüzyılın icadı yağlı ciltler düşünmeden alın asla da sivilce çıkartmadı
İsim: E** c** ş**
Tarih: 13 Temmuz 2023

Yorum: Aradığım güneş kremini buldum diyebilirim ben ürünü çok beğendim indirim oldukça stoklanacak bir ürün
İsim: A** Ç**
Tarih: 11 Mayıs 2023

Yorum: ürünü çok sevdim kullandığım diğer güneş kremlerine oranla çok iyi yağlılık hissi bırakmıyor stok yapmak istiyorum ama fiyatı yükseldi
İsim: B** E**
Tarih: 11 Ağustos 2023

Yorum: Ürünü kullanıp yorum yapmak istedim. Bir aydır her gün düzenli kullanıyorum yapısı kokusu çok güzel sivilce yapmadı. Yüzümü yumuşacık yapıyor ve rengini açtı diyebilirim. Kullandıklarım içinde en beğendiğim bu oldu💗
İsim: Ö** Y**
Tarih: 13 Mart 2023

Yorum: Annem için almıştım. Koruyuculuğu oldukça yüksek ve asla yapış yapış his bırakmıyor. Dermokozmetik bir ürün olduğu için çok güveniyorum. Rahatlıkla alabilirsiniz
İsim: Simge Ö.
Tarih: 19 Temmuz 2023

Yorum: yağlı cilfim olduğu için aldım memnun kaldım stok yapacagim bir ürün
İsim: B** G**
Tarih: 15 Nisan 2023
Satıcı: Mutlu Fiyatlar

Yorum: ay bayıldım. nemlendirici sürmeme gerek yok çok kolay ediliyor inşallah fiyat artmaz.
İsim: N** D**
Tarih: 09 Mayıs 2023

Yorum: bittikçe stok yapıyorum çok güzel gerçekten
İsim: A** G**
Tarih: 12 Temmuz 2023

Yorum: eşim için aldım gerçekten güzel bir urun istediğimiz etkiyi verdi bize
İsim: g** y**
Tarih: 04 Haziran 2023

Yorum: kokusu aşırı güzel ben çok beğendim stoklanacak ürün
İsim: ç** a**
Tarih: 03 Mayıs 2023

Yorum: ben çok beğendim tam bisküvi gibi kokuyor kesinlikle. ikinci kutuyu aldım bu arada
İsim: A** G** Y**
Tarih: 08 Haziran 2023

Yorum: Çok sevdim yağlı cildi olanlara tavsiyemdir benim cildim o kadar yağlı ki anlatamam 40 dkda yüzüm yağ olurdu bunu kullandığımda aksine azalttı kullanın kullandırtın kokusu hindstan cevizli ve güzel stok yapın
İsim: F** E**
Tarih: 13 Haziran 2023

Yorum: güzel indirimde stok yapın
Tarih: 17 Haziran 2023

Yorum: Piyasaya göre aşırı uygun ve kaliteli bir güneş kremi. Ben dibini getirdim fiyatlar çıkmadan stok yaptım. Yüzde beyazlık bırakmıyor topaklanma yapmıyor en önemlisi sivilce yapmaması kesinlikle yağlı ciltler için gerçekten çok güzel beğenerek kullanıyorum
İsim: D** K**
Tarih: 24 Temmuz 2023

Yorum: aşırı beğendim iki tane yedekledim bile bence bu fiyata alın cokselll
Tarih: 17 Nisan 2023

Yorum: Bir çok güneş kremi denedim yağlı ciltlerin sıkıntısı günwş kremin yağlılık hissi bırakması bu sıkıntı asla yok küçük boy bir krem ama gayet uzun ömürlü su bazlı içeriği sayesinde yağlılık bırakmıyor parlıyor mükemmel bir ürün hiç tereddüt etmeyin @eczacıberika önerisi ile aldım😍😍
İsim: S** y** M**
Tarih: 27 Mart 2023

Yorum: çok iyi asla ağırlık yapmıyor indirime girdikçe stoklanır
İsim: A** K**
Tarih: 22 Temmuz 2023

Yorum: Annemle kendime aldım ikimizde çok beğendik t bölgem hafif yağlı yanaklarım kuru dokusu çok hoş ağırlık yapmıyor sevdim stok yapıcam
İsim: N** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 09 Mayıs 2023

Yorum: o kadar çok beğendim ki kokusu yapısı çok güzel yağlı durmuyor en çok da bunu beğendim @eczacıberika önerisiyle aldım çok memnun kaldım alın aldırın kokusu da çok hoş♡︎
İsim: S** s**
Tarih: 17 Nisan 2023
Satıcı: Daffne

Yorum: Sevgili EmreCan (skincarejohn) in önerisi ile aldım. Emreye çok güveniyorum bu konuda ama kullanıp öyle yorum yapmak istedim. yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum çok güzel bir güneş kremi. Daha önce çok ünlü ve kat kat pahalı bir markanın güneş kremini kullanıyordum ama aldığım serumlarla hiç uyuşmuyordu serum üstüne sürdüğümde topaç topaç oluyor veDevamını Oku
İsim: Taha Ç.
Tarih: 17 Mayıs 2023

Yorum: Ben stok yapıyorum güzel ürün
İsim: f** A**
Tarih: 29 Şubat 2024

Yorum: Çok beğendim,stok yapmak lazim
İsim: R** D**
Tarih: 01 Şubat 2024
Satıcı: Sağlıkkapsülü

Yorum: dünyanın en iyi güneş kremi
İsim: E** U**
Tarih: 08 Haziran 2023

Sun Care Çok Yüksek Korumalı Yağlı Ciltler Için Güneş Kremi Spf 50 50 ml - Kolajen Dry Touch Merak Edilenler

Soru: Akneye meyilli ile bu ürün arasındaki fark nedir benim cildim yağlı ama dikkat etmezsem sivilce akne oluyor hangisini önerirsiniz
Cevap: Merhabalar. Markanın akneye meyilli ciltker için ayrı güneş kremi mevcuttur. İyi günler

Soru: Bütün vücut için kullanılır mı acaba?
Cevap: Merhaba, yüz için önerilir. Sağlıklı günler dileriz

Soru: kapalı komedon yaparmı?
Cevap: Merhabalar, komedojenik değildir. MuMonde Keyifli Alışverişler Diler.

Soru: Merhabalar ürün su bazlı mıdır ?
Cevap: Merhaba su bazlı üründür

Soru: akne eğilimli ciltler için uygun mudur
Cevap: Uygundur efendim

Soru: iyi günler sivilce yapar mı yüzde hem yağlı hem de sivilceye eğilimli cildim var
Cevap: Merhaba, Daha sağlıklı bir bilgi için doktorunuza veya eczacınıza danışmanızı önemle rica ederiz.

Soru: Vücuda kullanılır mo bacaklar için filan
Cevap: Merhaba evet efendim

Soru: merhaba yağ bazlı mı şu bazlı mı acaba
Cevap: Merhaba su bazlıdır

Soru: akneli cilt için de uygun mudur
Cevap: Merhaba.Markanın akneli ciltlere uygun olarak özel olarak üretilmiş ürünü mevcuttur.

Soru: yaglı ve akneye meyilli bi cildim var bu ürün uygunmu cildim için
Cevap: Merhabalar cildiniz dediğiniz şekilde yağlı ve akneye eğimli ise sizler için uygun olan ürün budur efendim gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Soru: bu güneş kremi açık tonda mi acaba
Cevap: Merhaba, sormuş odluğunuz ürün tek tondur.

Soru: karma ciltler kullanabilir mi
Cevap: Merhabalar. Kullanabilir.

Soru: renkli mi renksiz mi
Cevap: Merhaba, renksizdir efendim.

Soru: emzirenler kullanabilirmi
Cevap: Merhaba, sorunuzu yanıtlayamadığımız için üzgünüz, sağlık ürünlerinde kullanım bilgisi, tavsiye, ürün karşılaştırma vb konularda görüş bildirmemiz yasalar ve platform kuralları gereği yasaklanmıştır, doktorunuz veya eczacınıza danışmanızı rica ederiz, anlayışınız için teşekkür ederiz, iyi günler dileriz.

Soru: yoğun nemlendirme diyo ama yağlı ciltler için diyo o nasıl oluyor? benim cildim yağlı o yüzden güneş kremleri belli bi saat sonra yağdan parlama yapıyor. bu kremde böyle yağlı durur mu?
Cevap: Merhaba yüksek korumalı yağlı ciltler için güneş kremidir efendim.

Soru: Yorumlarda orijinallikler alakalı sorun olmuş, bioxin Orjinal satış mağazasını bulamadım, siz Orjinal ürün mü gönderiyorsunuz
Cevap: Merhaba, markanın yetkili satıcısıyız markadan tedarik ediyoruz.

Soru: bu güneş kremi sadece yüz için mi acaba tatile gıdecez güneş kremi arayışındayım uygun mu tüm vücut için krem lazım bıze ıyı günler
Cevap: Merhaba, yüz için önerilir. Sağlıklı günler dileriz

Soru: Hipoalerjenik mi
Cevap: Merhaba. Evet, hipoalerjeniktir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: t bölgesi yaglanma için hangisini almalıyım
Cevap: Merhabalar. İlgili sorusunu sorduğunuz ürünü kullanabilirsiniz. Saygılar sağlıklı günler dileriz.

Soru: Ürün su bazlı mı
Cevap: Merhaba su bazlıdır efendim.

Sun Care Çok Yüksek Korumalı Yağlı Ciltler Için Güneş Kremi Spf 50 50 ml - Kolajen Dry Touch Detaylı Resimler

Sun Care Çok Yüksek Korumalı Yağlı Ciltler Için Güneş Kremi Spf 50 50 ml - Kolajen Dry Touch En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü