Sun Care Güneş Sonrası Krem 200 Ml - Yatıştırıcı Nemlendirici Koruyucu Aloe Vera Soya Yağı Vitamin E Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Rabia

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
331
0
0
Sun Care Güneş Sonrası Krem 200 Ml - Yatıştırıcı Nemlendirici Koruyucu Aloe Vera Soya Yağı Vitamin E En Düşük Fiyat Nerede?
Sun Care Güneş Sonrası Krem 200 Ml - Yatıştırıcı Nemlendirici Koruyucu Aloe Vera Soya Yağı Vitamin E Mevcut Fiyatı 179.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Sun Care Güneş Sonrası Krem 200 Ml - Yatıştırıcı Nemlendirici Koruyucu Aloe Vera Soya Yağı Vitamin E Alanlar Memnun Mu?

Sun Care Güneş Sonrası Krem 200 Ml - Yatıştırıcı Nemlendirici Koruyucu Aloe Vera Soya Yağı Vitamin E Hakkında yaklaşık 221 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Sun Care Güneş Sonrası Krem 200 Ml - Yatıştırıcı Nemlendirici Koruyucu Aloe Vera Soya Yağı Vitamin E Açıklama Ve Özellikler

Sun Care Güneş Sonrası Krem 200 Ml - Yatıştırıcı Nemlendirici Koruyucu Aloe Vera Soya Yağı Vitamin E Ürününün Satıcısı, Bioxcin Sun Care Güneş Sonrası Krem 200 Ml - Yatıştırıcı Nemlendirici Koruyucu Aloe Vera Soya Yağı Vitamin E ürününü 179.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Sun Care Güneş Sonrası Krem 200 Ml - Yatıştırıcı Nemlendirici Koruyucu Aloe Vera Soya Yağı Vitamin E Kullanıcı Geri Bildirimleri
179.99 Tl ye satışta olan Sun Care Güneş Sonrası Krem 200 Ml - Yatıştırıcı Nemlendirici Koruyucu Aloe Vera Soya Yağı Vitamin E Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
221 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Tek kelime ile muhteşem beyaz tenliyim ne kadar koruyucuda kullansan güneş sonrası cildim geriliyordu. Sürdüğünüzde cildinizi yumuşacık yapıyor ve bir serinlik hissediyorum. Buzdolabına koyup deneyin buz etkisi hissedin.
İsim: d** b**
Tarih: 21 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Bioxcin

Yorum: Kızım için hem güneş koruyucusunu hem güneş sonrası kremini aldım. Doktor tavsiyesi ile kendim için Akneli ciltler için olanını kullanıyordum. oldukça memnunum.
İsim: Y** Ö**
Tarih: 19 Haziran 2023

Yorum: Muhteşem, güneşlendikten sonra duş sonrası kullanıyorum. Aloevera etkisi ile harika bir yatıştırma, ferahlama sağlıyor. Sayesinde soyulmadım
İsim: A** B**
Tarih: 12 Temmuz 2023

Yorum: Çok güzel bir ürün. Bu sene mutlaka yine alacağım. O kadar güzel nemlendiriyor ki soyulma - yanma olmadı.
İsim: H** D**
Tarih: 16 Haziran 2023

Yorum: kokusu çok iyiii, ferahlık huzur veriyor
İsim: u** a**

Yorum: Güneş sonrası kremi ama müthiş de bir nemlendirici. Yıllardır yaz kış yüzüme kullanıyorum. Vazgeçilmezlerimden biri
İsim: S** K**
Tarih: 23 Haziran 2023

Yorum: Bioxcin Sun Care Güneş Sonrası Yatıştırıcı Losyon, güneşe maruz kalan cildim için harika bir ürün oldu. Cildim kuru ve hassas olduğu için güneşten sonra kuruyor ve yanıyor. Bu losyonu uyguladığımda cildim anında rahatladı ve ferahladı. Nemlendirici etkisi de çok iyi, cildimi yumuşacık yaptı. Doğal içeriği sayesinde cildimi tahriş etmedi veya alerjiDevamını Oku
İsim: N** T**

Yorum: güneş sonrası favorimiz oldu 👏🏻
İsim: Ö** Ö**
Tarih: 11 Temmuz 2023
Satıcı: Mutlu Fiyatlar

Yorum: Memnun kaldım nemlendirici ve ferahlatıcı etkisi çok başarılı.
İsim: **** ****

Yorum: yazın güvenle kullandığım bir ürün tavsiye ediyorum
İsim: M** C**
Tarih: 17 Haziran 2023

Yorum: Güneş sonrası nemlendirme özelliği çok iyi
İsim: F** S**

Yorum: Eşim için almıştık. Ürün bildiğimiz kaliteli bir ürün.
İsim: R** K**

Yorum: Güneş sonrası çok güzel herkese tavsiye ederim
İsim: A** Y**

Yorum: Deniz sonrası kremi olarak en iyi bence.
İsim: c** e**

Yorum: Çok güzel beğendimm soyulmamı engelledi. Makyaj altına da kullanıyorum.
İsim: s** u**

Yorum: tüm yaz ayları için hafif güzel bir nemlendirici.severek kullanıyorum.❤
İsim: G** K**

Yorum: Harika bir ürün güneşten sonra vücudu nemlendiriyor ve yanıkları engelliyor kokusu harika.
İsim: O** T**

Yorum: kremin kokusu,dokusu ve güneş sonrası verdiği his çok güzel.
İsim: T** G**
Tarih: 22 Haziran 2023

Yorum: Güneşten sonra kullandım tatilde çok güzel kokuyor ve etkisi muhteşem
İsim: S** Y**
Tarih: 03 Eylül 2024
Satıcı: Biobaby

Yorum: Yaz için aldım zamlanmadan, daha önce kullanmıştım memnunum
Tarih: 17 Haziran 2023

Yorum: Güneş sonrası yanma hissini yok denecek kadar azaltıyor nemlendirmesi de güzel memnun kaldım.
İsim: H** K**
Tarih: 18 Haziran 2023

Yorum: Güneş sonrası bakım yaptık. Yumuşak oldu cildimiz.
İsim: e** ş**
Tarih: 26 Ağustos 2024
Satıcı: HIZLI KAPINDA

Yorum: Nemlendirmesi ve kokusu harika ama sürdüğünde ferahlık vermiyor
Tarih: 08 Temmuz 2023
Satıcı: Sağlıkkapsülü

Yorum: Beş yıldız az gelir o kadar güzel bir ürün ki bugüne kadar kullandığım bütün güneş sonrası losyonların en en en güzeli diyebilirim çok memnun kaldım
İsim: D** B**
Tarih: 21 Ağustos 2024
Satıcı: Mahall-e

Yorum: Cildim hassas olduğu için koruyucu ile güneşlenmeme rağmen deniz akşamı inanılmaz ağı çekerdim ta kiii bu ürünle tanışıncaya kadar,bu yaz hiç acı çekmedim güneş sonrası inanılmaz etkili ve rahatlatıcı bir ürün,hiç düşünmeden alın aldırın arkadaşlar 😎👌🍀👏🏻👏🏻👏🏻
Tarih: 17 Ağustos 2024
Satıcı: HIZLI KAPINDA

Yorum: Çok güzel deneyeceğim
İsim: S** V**
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: İlk sürdüğümde güzel bi koku oldu
İsim: S** S**

Yorum: Çok güzel

Yorum: çok güzel görünüyor ve kokuyor bioxcin kalitesini👍👍🤍

Yorum: daha kullanmadım paketleme basraili
İsim: H** H**

Sun Care Güneş Sonrası Krem 200 Ml - Yatıştırıcı Nemlendirici Koruyucu Aloe Vera Soya Yağı Vitamin E Merak Edilenler

Soru: merhaba, ürünün son kullanım tarihi nedir? çocuklar için uygun mu?
Cevap: Efendim maalesef çocukların kullanımıyla alakalı bir bilgi verilmemiş.

Soru: Çocuklar için uygun mu ?
Cevap: Merhaba, uygundur. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Yüze sürülür mü
Cevap: Merhaba surulur efendim.

Soru: Son kullanma tarihi nedir?
Cevap: Ürün Kapak açıldıktan sonra 12 ay süre ile kullanılabilmektedir.

Soru: çocuklar için yaş sınırı varmı
Cevap: Yok efendim

Soru: merhabalar , yüz için uygun mu ?
Cevap: Merhaba, detaylı bilgi için marka web sayfasını ziyaret etmenizi rica ederiz. Sağlıklı günler dileriz

Soru: merhaba bu ürünün son kullanım tarihini öğrenebilir miyim teşekkürler
Cevap: Merhabalar. İligli üründe son kullanma tarihi yoktur açıldıktan sonra 12 ay içersinde tüketilmesi önerilmektedir. Bilginize...

Soru: 3 yaş çocukta kullanılırmı
Cevap: Merhaba, sorunuzu yanıtlayamadığımız için üzgünüz, sağlık ürünlerinde kullanım bilgisi, tavsiye, ürün karşılaştırma vb konularda görüş bildirmemiz yasalar ve platform kuralları gereği yasaklanmıştır, doktorunuz veya eczacınıza danışmanızı rica ederiz, anlayışınız için teşekkür ederiz, iyi günler dileriz.

Soru: merhaba kullanımı nasıl acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz , bilgi almak istediğiniz ürünün tavsiye edilen kullanım şekli ve dozu ambalaj üzerinde belirtilmiş olup kontrolünü sağlayabilirsiniz.Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba 5 yaş çocuk kullanımına uygun mu ürününüz
Cevap: Merhaba, çocuklar için kullanıma uygun değildir.

Soru: lazerden sonra kullanıma uygun mudur
Cevap: Merhaba, Lazer sonrası cilt hassas olduğu için, herhangi bir ürün kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışmanız önemlidir. Bioxcin Sun Care Güneş Sonrası Krem, güneş sonrası cilt bakımı için formüle edilmiştir. Lazer sonrası cilt için uygun olup olmadığını doktorunuz size daha net bir şekilde söyleyecektir. Sağlıklı günler dileriz / Saygılarımızla / Müşteri Hizmetleri

Soru: yüze sürülür mü?
Cevap: Merhaba, mesajınız için teşekkür ederiz. Şu anda mesai saatleri dışındayız, çalışma saatleri içerisinde mesajınızı tekrar iletebilirsiniz geri dönüş yapılacaktır.

Soru: su bazlı bir ürün mü ve nemlendirici olarak kullanabilirmiyiz
Cevap: su bazlıdır efendim güneşten sonra nemlendirici olarak kullanılabilir

Soru: güneşte bronzlaşmayi önler mi
Cevap: EFENDİM BU ÜRÜN GÜNEŞLENME SONRASI YATIŞTIRMA AMAÇLIDIR.

Soru: merhaba bu ürün yüze kullanılıyormu acaba
Cevap: Merhaba, hassas ve kuru ciltler için kullanıma uygundur.Yüz için kullanım sağlayabilirsiniz.

Soru: Son kullanma tarihi nedir
Cevap: Merhaba, stoklarımızda bulunan ürünlerin sirkülasyonu çok hızlı olup farklı son kullanım tarihlerine ait ürünler bulunmaktadır. Son kullanım tarihine en az 1 yıl kalmış ürünler gönderilmektedir.

Soru: 2 yaşından büyük çocuklar da kullanabilir mi?
Cevap: Merhaba kullanabilirsiniz.

Soru: Bu ürünü çocuklar içinde kullanabilirmiyiz
Cevap: Merhabalar efendim evet kullanabilirsiniz

Soru: ben bişey anlamadım bu şimdi losyon mu yoksa güneş kremimi yoksa güneş sonrası mi
Cevap: Güneş sonrası losyondur efendim

Soru: güneş sonrası yüzde kararma mevct geçirir mi
Cevap: Değerli Müşterimiz , bilgi almak istediğiniz ürünün tavsiye edilen kullanım şekli ve dozu ambalaj üzerinde belirtilmiş olup kontrolünü sağlayabilirsiniz.Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Sun Care Güneş Sonrası Krem 200 Ml - Yatıştırıcı Nemlendirici Koruyucu Aloe Vera Soya Yağı Vitamin E Ürün Resimleri

Sun Care Güneş Sonrası Krem 200 Ml - Yatıştırıcı Nemlendirici Koruyucu Aloe Vera Soya Yağı Vitamin E En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü