Sun Day Isıya Karşı Koruyucu Replenishing Saç Bakım Spreyi 200ml Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Aygul

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
629
0
0
Sun Day Isıya Karşı Koruyucu Replenishing Saç Bakım Spreyi 200ml Bu Ürünü Almalı Mı?
Sun Day Isıya Karşı Koruyucu Replenishing Saç Bakım Spreyi 200ml Şu Anki Satış Fiyatı 306.0 Tl'den Satılmaktadır.

Sun Day Isıya Karşı Koruyucu Replenishing Saç Bakım Spreyi 200ml Alanlar Memnun Mu?

Sun Day Isıya Karşı Koruyucu Replenishing Saç Bakım Spreyi 200ml Hakkında yaklaşık 6194 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Sun Day Isıya Karşı Koruyucu Replenishing Saç Bakım Spreyi 200ml Detaylı Açıklama

Sun Day Isıya Karşı Koruyucu Replenishing Saç Bakım Spreyi 200ml Ürününün Satıcısı, MATSU Sun Day Isıya Karşı Koruyucu Replenishing Saç Bakım Spreyi 200ml ürününü 306.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Sun Day Isıya Karşı Koruyucu Replenishing Saç Bakım Spreyi 200ml Kullananlar
306.0 Tl ye satışta olan Sun Day Isıya Karşı Koruyucu Replenishing Saç Bakım Spreyi 200ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
6194 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Selam.. muhteşem bişey alın aldırın.. 1ci şişemi bitrdim 2ci siparişimi edicem.. saçlarımı yumuşacık yapıyor ısıdanda koruyor.. bu spreyi kullanmadan dışarı çıkamıyorum gözle görülü derecede saçlarmı canlı gösteriyor alın aldırın muhteşem ürün..
İsim: S** A**
Tarih: 08 Şubat 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Matsu Professional

Yorum: Kokusu harika indirime girince stok yapacağım alınması gereken bir ürün
İsim: Mercan K.
Tarih: 29 Aralık 2022
Satıcı: Lüks Dükkan

Yorum: İyiki almışım benim saçlarım kalın telli ve kabarık bir saç bunu sıkıyorum anında yumuşacık oluyor birde ben duralanmayan bakım kreminide kullanıyorum
İsim: **** ****
Tarih: 11 Temmuz 2022

Yorum: kesinlikle stoklanmalı, bayıldım saçlarımı yumuşacık yapıyor ve saçlarımı düzleştirdiğimde daha uzun süre düz kalıyor
İsim: D** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 01 Temmuz 2023

Yorum: keşke bu kokunun parfümü olsa o oadar efsane kokuyo ve saçlarımı yumuşacık yapti ısıdan koruyomu onu tam kavrayamadim bi kaç kullanimda fark edebilirim saçlarım boyasiz
İsim: Nuray A.
Tarih: 27 Mart 2023

Yorum: Stok yapılması gereken bir ürün
Tarih: 28 Temmuz 2023

Yorum: Gerçekten çok memnun kaldığım bir ürün oldu. Yağlandirmiyor yumuşaklık da veriyor ve ısıdan koruduğunu da gözlemledim. Nemlendirici saç maskesini de aldım deneyecegim
İsim: G** C**
Tarih: 23 Şubat 2023

Yorum: Tatil boyunca saçlarımı kesinlikle güneşten koruduğunu düşünüyorum. Saçlarımı yapıştırmadı, tam olarak istediğim nemli saçlara kavuştum. Üstelik kokusu da çok güzel. Her fön öncesi ve ihtiyaç duydukça gün içinde kullanıyorum. Bereketli bir ürün.
İsim: Cansu E. E.
Tarih: 24 Temmuz 2022
Satıcı: Koşar Kozmetik

Yorum: Ürünle Büşra sayesinde tanıştım. Birde bunun maskesini aldım. Saçı yumuşacık yapıyor . Saçlarım sarıdan dolayı uçları kopmaya başlamıştı bu sprey ve maske kurtardı. Teşekkürler Büş✌💕
İsim: P** B** D**
Tarih: 16 Ocak 2023

Yorum: kokusuna bayıldımmm, stok yapmak gerek
Tarih: 02 Mayıs 2023
Satıcı: KUAFÖRÜMDEN

Yorum: eskiden saçlarımı tararken o kadar canım yaniyoduki böyle bir bakim spreyine çok ihtiyacım varmış meğerse saçlarımı yumuşacık yaptı kesinlikle tavsiye ediyorum 😊👌
İsim: Z** Ç**
Tarih: 18 Mayıs 2023

Yorum: Kokusu ve saçta bıraktığı o ipeksi doku muhteşem!! Isı koruyucu olarak çok başarılı. Saç yapım kuru ve ombreli şuan ipek gibi oluyor tavsiye ederim
İsim: H** U**
Tarih: 14 Ocak 2023

Yorum: İndirimden 139 tl ye aldım stok yaptım kokusu cok güzel saclari yumuşacık yapıyor
İsim: H** Ö**
Tarih: 30 Temmuz 2023

Yorum: Gerçekten saçı koruduğunu düşünüyorum ve hiç ağırlaştırmıyor saçları yumuşacık pasparlak yapıyor sürekli stoklayacağım..teşekkürler matsuu 💕
İsim: C** E**
Tarih: 25 Şubat 2023

Yorum: saç maskesiyle birlikte kullanıyorum yumuşacık oldu saçlarım
İsim: H** D**
Tarih: 18 Mart 2023

Yorum: Bittikce aliyorum, asigim bu urune.boyali platin saclarimi bile yumusacik yapiyo ve verdiginiz sekli korumasini sagliyo. Mis gibi de kokuyo, alin aldirin
İsim: F** h** A**
Tarih: 15 Mayıs 2023

Yorum: İyi ki almışım dediğim bir saç ürünü. İndirime girdikçe stok yapacağım.
İsim: B** E**
Tarih: 22 Nisan 2023

Yorum: Stok yapılması gereken bi ürün çok güzel kokusu vs
Tarih: 07 Şubat 2023

Yorum: stoklayacağım bu ürünü baya sevdim
İsim: s** ç**
Tarih: 27 Şubat 2023

Yorum: Saçlarım çok tülerirdi ilk kullanımda yumuşacık oldu fiyat performans ürünü.Yorumumu editliyorum.Saçlarım o kadar bakımlı ve yumuşak oluyor ki artık kesinlikle alın.
İsim: Hatice K. A.
Tarih: 27 Aralık 2022

Yorum: Harika bir ürün. Saçım sarı bir aydır kullanıyorum hemen açıyor ve yumuşacık yapıyor ve misss gibi kokuyor indirime girince stok
İsim: M** G**
Tarih: 06 Eylül 2023

Yorum: Muhteşeeem normalde saçlarım çok kabarık ve zor şekil alır çok uğraşmam gerekir yani ama ilk kullandığımda o kadar kolay şekil verdim ki kesinlikle stok yapılmalık ürün❤
İsim: M** F**
Tarih: 05 Haziran 2023

Yorum: Gerçekten mükemmel ötesi bir koku var ilk olarak bundan bahsetmek istedim çünkü kokusu yıllardır aradığım bir kokuya benziyor. Çok güzel bir ürün saçlarımı yumuşacık yapıyor ve kabarmasını engelliyor💕💕🌸
İsim: B** S**
Tarih: 07 Şubat 2023

Yorum: Bu ürüne şiirler yazabilirim. Isıdan kesinlikle koruyor. Bunu sıkıp saçlarımı kuruttuğumda saçlarım asla kabarıp saçma sapan bir hale girmiyor. Bittikçe alacağım bir ürün harika.
İsim: C** K**
Tarih: 24 Nisan 2023

Yorum: Çok beğendim saçımı yumuşacık yaptı. Duştan sonra tüm saçıma uyguluyorum sonra da kurutuyorum. Fönlüymüş gibi oluyor saçlarım.
İsim: h** k**
Tarih: 06 Aralık 2022

Yorum: Bayıldım saç yumuşacık ve çok güzel kokusu var. İndirim bekliyorum almak için
İsim: K** A**
Tarih: 31 Mart 2023

Yorum: saç kurutmada bile kullanıyorum, saçlarıma iyi geldiğini düşünüyorum. indirimde mutlaka alınmalı
İsim: g** u**
Tarih: 21 Kasım 2022
Satıcı: Koşar Kozmetik

Yorum: Saçları yumuşacık yapıyo ve çoook güzel kokuyo bayıldım kesinlikle indirimdeyken stok yapıcam
İsim: B** h** Y**
Tarih: 19 Temmuz 2023

Yorum: Ürün tek kelimeyle Harika. Kokusu çok güzel ve kalıcı. Kıvırcık ve kuru saçlarım var, daha önce başka ısı koruyucuları kullandım. Saçımı daha da kurutuyorlardı ama bu üründe öyle bir sorun yaşamadım, aksine yumuşatıp parlattı. Bittikçe alacağım.
İsim: S** T**
Tarih: 04 Mart 2023

Yorum: İyi ki almışım . Sürekli düzleştiren kullanan biri olarak söylüyorum saçlarım eskiden çok fazla elektriklenirdi ve inanılmaz kururdu . Ama duşta matsunun saç maskesini ve dul sonrasında her düzleştirici kullanımında saç spreyini kullanmaya başladığımdan beri saçlarım inanılmaz yumuşak ve nemli . En büyük problemim olan saç elektriklenmeli ciddi anlDevamını Oku
İsim: Ş** K**
Tarih: 12 Kasım 2022

Sun Day Isıya Karşı Koruyucu Replenishing Saç Bakım Spreyi 200ml Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Kaç ml ürün
Cevap: Merhaba, 200 ML efendim. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: içerisinde paraben silikon var mı acaba
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, pazaryeri kuralları gereği içerik bilgisi paylaşılamamaktadır. İyi alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba sizden bu üründen aldım birde silver mor şampuan fakat birinde sizin adınz matsuz yazıyor birinde prestige grup bilişim yardımcı olur musunuz🥲
Cevap: Değerli müşterimiz, Prestige Bilişim şirketi markamızın alt satış bayiisidir. Satın aldığınız ürünlerin kargo paketleri üzerinde satın alınan şirket bilgileri yer almaktadır. Ürün ve Ambalaj üzerinde Koşar Kozmetik Ticaret Limited şirketi yazmalıdır. Eğer bu bilgiler dışında bir durum söz konusu ise lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.

Soru: sadece yapay ısıya karşımı koruyor? diyelim denize gireceğiz saçlarımızı güneş ışığından koruması içinde sıkabilir miyiz
Cevap: Merhabalar. 🫧 Güneşe karşı da koruma sağlamaktadır.

Soru: Dış paketlemesi fotoğraftaki gibi mi acaba
Cevap: Merhabalar evet ambalaj görseldeki gibidir. KEyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba içerik listesini nerden öğrenebilirim
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Pazaryeri kuralları içerik listesi paylaşamıyoruz.

Soru: Yakında indirim var mı acaba
Cevap: Merhaba efendim, şuan için bir İndirimimiz yok maalesef

Soru: Yapisi nasil? Krem gibi mi su gibi mi?
Cevap: Değerli müşterimiz, Sun Day yenileyici ısı bakım spreyi su bazlıdır. İyi alışverişler dileriz

Soru: Merhabalar hangi kargo şirketi ile çalışıyorsunuz acaba
Cevap: Merhaba, TYX, MNG ve Yurtiçi kargo ile çalışmaktayız.

Soru: çocuklar kullanabilir mi
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, 14+ ise kullanabilirler.

Soru: Her gün kullanıldığında saça olumsuz bir etkisi olur mu?
Cevap: Merhaba, Ürün günlük kullanıma uygundur, saçlarınıza hiçbir zarar teşkil etmez. İyi alışverişler dileriz

Soru: Merhaba bu sprey keratin botokslu saçı denizin tuzlu suyuna karşı koruma sağlar mı
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Korur ancak biz onun için https://www.trendyol.com/matsu/volumizing-sea-salt-deniz-tuzu-etkili-hacim-spreyi-250-ml-p-289295124?boutiqueId=61&merchantId=181726 bu ürünümüzüde tercih edebilirsiniz.

Soru: merhaba elektriklenme ve kabarma önleyici bir ürününüz var mı durulanmayan krem ya da sprey olarak, duş sonrası kullanıma uygun
Cevap: Merhabalar. 🫧 Elektriklenme ve kabarma önleme için Bonding serimize (şampuan, maske, serum) bakabilirsiniz. Duş sonrası kullanıma uygunluk için ise Miracle Sprey ve Luxeoil Argan Yağı'nı öneririz.

Soru: Merhaba, luxeoil stokları yenilecek mi?
Cevap: Merhaba, markamıza olan ilginiz için teşekkür ederiz. Luxeoil stokları bu hafta yenilenecektir.

Soru: merhaba iyi günler hangi kargo firması ile gönderiyorsunuz acaba
Cevap: Değerli müşterimiz, Matsu Professional'a göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Kampanya dönemlerimiz belirlendiğinde öncesinden paylaşım yapılmaktadır. Desteğiniz için teşekkür eder, Matsu Professional ailesi olarak mutlu bir gün geçirmenizi dileriz.

Soru: Ürün tuzlu mu
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Değildir. İyi alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba ben düzeleştiriciyi kullanmadan önce düzleştiricinin saça zarar vermemesi adına bu ürünü almak istiyorum ama bu doğru ürün mü yoksa bu markanın başka bir ürününü mü tavsiye edersiniz?
Cevap: Merhaba efendim, evet doğru ürün.

Soru: Merhaba, ben çalışan biri olduğum için haliyle hergun düzleştirici yapmak zorunda kalıyorum. Bu Ürünü hergun mu yoksa duştan duşa (3 günde bir) mi kullanmalıyım. Ve saç kremi (panten) kullanıyorum duştan çıktıktan sonra, bu ürünü de onun üstüne kullansam ürün sacimda etkisini gösterir mi .
Cevap: Merhaba efendim, ısıya karşı koruyucu ürün olduğu için saçlarınızın zarar görmemesi adına fön, maşa vs. yapacağınız andan 5 dakika önce MATSU uygulamanız yeterli olacaktır

Soru: merhaba geçen gün 106 almıştım yükselmiş fiyatı düşermi acaba???
Cevap: Değerli müşterimiz, Matsu Professional'a göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Kampanya dönemlerimiz belirlendiğinde öncesinden paylaşım yapılmaktadır. Desteğiniz için teşekkür eder, Matsu Professional ailesi olarak mutlu bir gün geçirmenizi dileriz.

Soru: Merhaba sülfat içerir mi ? birde denize girmeden sürüldüğünde tuzlu sudan korur mu tabaka oluşturmu yani suda teşekkürler
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, İçerik bilgisi pazaryeri kurllarından ötürü veremiyoruz. Ürün ısıdan korur. tuzlu sudan korumak için MATSU Volumizing Sea Salt Deniz Tuzu Etkili Hacim Spreyi 250 ml bu ürünümüzü tercih edebilirsiniz.

Sun Day Isıya Karşı Koruyucu Replenishing Saç Bakım Spreyi 200ml Fotoğraf Ve Görseller

Sun Day Isıya Karşı Koruyucu Replenishing Saç Bakım Spreyi 200ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü