Super Fit Katlanabilir Geniş Yürüme Alanlı Koşu Bandı En Ucuzu Nerede Bulunur

LeylaSes

Bilgili
9 Ağu 2023
252
0
0
Super Fit Katlanabilir Geniş Yürüme Alanlı Koşu Bandı Alanlar Memnun Mu?
Super Fit Katlanabilir Geniş Yürüme Alanlı Koşu Bandı Şu Anki Fiyatı 26638.89 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Super Fit Katlanabilir Geniş Yürüme Alanlı Koşu Bandı Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Super Fit Katlanabilir Geniş Yürüme Alanlı Koşu Bandı Hakkında yaklaşık 94 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Super Fit Katlanabilir Geniş Yürüme Alanlı Koşu Bandı Teknik Açıklamalar

Voit Super Fit Koşu Bandı_x000D_
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:_x000D_
_x000D_

Yürüme Alanı: 46x126cm >_x000D_

Motor Gücü:2.0 HP AV >_x000D_

Hız: 1.0-15.0 km/h >_x000D_

Zemin Sistem: Tartan zeminli Cushion zemin sistemi >_x000D_

Gösterge: 3 pencereli LED ekran >_x000D_

Gösterge Bilgileri: Hız, zaman, mesafe, nabız, kalori >_x000D_

Kurulu Ebatları: 160x77x138cm >_x000D_

Katlanma Özelliği: 90 derece katlanabilir, dik olarak kapı arkasında muhafaza edilebilir. 27 cm yer kaplar. >_x000D_

Katlanmış Ebatları: 160x77x27cm >_x000D_

Cihazın Ağırlığı: Net:48 kg Brüt: 54 kg >_x000D_

Nabız Ölçme Sistemi: Elden nabız ölçer. >_x000D_

Bluetooth Bağlantısı: Var >_x000D_

Diğer Özellikler: Katlanabilir ve tekerlekleri sayesinde kolayca taşınabilir. 90 derece dik durabilir yer kaplamaz. Kollarda açma/kapama ve hız +/- tuşları bulunmaktadır. >_x000D_

Bluetooth speaker fonksiyonu ile telefonunuzdaki koşu bandındaki hoperlörden dinleyebilirsiniz. Bluetooth APP fonksiyonu ile koşu bandını kontrol edebilirsiniz. >_x000D_
_x000D_
_x000D_
Voit Koşu Bantları'nın 2 Yıl motor garantisi vardır._x000D_
Ücretsiz Kargo (Tüm Türkiye)_x000D_
Ömür Boyu Profil Garantisine sahip bir Koşu Bandı'dır._x000D_
B-Tech Teknolojisine sahip, Katlanabilir ince yapısı sayesinde yer kaplamayan Koşu Bandı_x000D_
_x000D_
Voit Super Fit Koşu Bandı Ürün Özellikleri:_x000D_
_x000D_
Yürüyüş Alanı: 46x126 cm_x000D_
_x000D_
Motor Gücü: 2,0 HP AV _x000D_
_x000D_
Hız:1-15 km/h_x000D_
_x000D_
Zemin Sistemi: Tartan zeminli cushion zemin sistemi bulunmaktadır._x000D_
_x000D_
Nabız Ölçme Sistemi: Elden nabız ölçebileceğiniz bir koşu bandıdır._x000D_
_x000D_
Gösterge Tipi: 3 pencereli LED ekran bulunmaktadır._x000D_
_x000D_
Gösterge Bilgileri: Zaman, Nabız, Hız, Kalori, Mesafe bilgilerine ulaşabilirsiniz._x000D_
_x000D_
Cihazın Kurulu Ebatları: 160x77x138 cm._x000D_
_x000D_
Katlanma Özelliği: 90 derece katlanabilir bir koşu bandı olup dik pozisyonda kapı arkasında muhafaza edebilirsiniz. Dik pozisyonda katlandığı zaman 27 cm yer kaplar._x000D_
_x000D_
Katlanmış Ebatları: 160x77x27 cm._x000D_
_x000D_
Ağırlığı: Net: 48 kg. Brüt 54 kg._x000D_
_x000D_
Bluetooth: Koşu bandınızdaki Bluetooth özelliği sayesinde, tablet veya telefonunuzu eşleştirip koşu bandınızın size sunmuş olduğu tüm teknolojik özelliklerden faydalanabilirsiniz._x000D_
_x000D_
Diğer Özellikler_x000D_
Katlanabilir ve tekerlekleri sayesinde kolayca taşınabilir bir koşu bandıdır. 90 derece dik durabilir ve yer kaplamaz._x000D_
Elciklerde Hız +/- ve Start +/- Stop tuşları bulunmaktadır._x000D_
Ekranda tablet ve telefon koymak için bölme bulunmaktadır._x000D_
Bluetooth özelliği sayesinde koşu bandınızı kontrol edebiliyorsunuz. Bluetooth speaker fonksiyonu ile telefonunuzdaki müzikleri koşu bandı hoparlöründen dinleyebilirsiniz. Bluetooth app fonksiyonu ile uygulamalar üzerinden telefon veya tabletiniz ile koşu bandını kontrol edebilirsiniz._x000D_
_x000D_
Koşu bandı alırken en çok dikkat edilmesi gereken husus koşu bandının esnek bir zemine sahip olmasının gerektiğidir. Eğer sert zeminli bir koşu bandı tercih edilirse bacaklarınızda sakatlık meydana gelebilir. Buna ek olarak esnek zeminli koşu bandında koştuğumuz zaman zeminin yapısına örnek vermek gerekirse; toprakta koşmak, çimde koşmak hatta esnek bir tahta üzerinde koşmak gibi örnekler verebiliriz. Bu nedenle koşu bandı satın alacak kişilerin esnek zeminli koşu bantlarını tercih etmesi gerekir çünkü esnek zemine sahip olmayan cihazlar eklemlerimize zarar verir ve kalıcı rahatsızlıklara sebebiyet verebilir._x000D_
Eğer esnek zemine sahip olmayan bir koşu bandı satın alırsanız karşılaşacağınız bir takım problemleri şöyle sıralayabiliriz;_x000D_
- Ayak rahatsızlıkları_x000D_
- Bilek ve kıkırdak rahatsızlıkları_x000D_
- Kas rahatsızlıkları_x000D_
- Omurilik rahatsızlıkları_x000D_
- Kalça rahatsızlıkları_x000D_
- Sırt ağrıları_x000D_
Multiflex Zemin Sistemi: Koşu bandı seçerken Multishock zemin sistemi olan bir yürüme bandı seçmek en önemli kriterlerin başında gelmektedir. Multi-Shock sistem eklemlerinizin zarar görmesini engelleyen bir sistem olup bu doğrultuda oluşturulmuştur. Bu sistem sayesinde dış mekanlarda (örneğin asfalt zeminde) koşmak yerine sağlığınız açısından son derece güvenli bir şekilde evinizin rahatlığında koşu bandında koşma ya da yürüme işlevini yerine getirirsiniz. Multishock, size en uygun koşu hareketlerini sağlamak için 4 farklı esneklik seçeneği sunan bir sistemdir. Koşu bandında koşma işlevini yerine getirirken bulunduğunuz zemine ağırlığınız kadar baskı uygularsınız. Eklemlere uygulanan bu baskı sizin hızlı şekilde yorulmanızı sağlayacağı gibi eklemlerinize de zarar verecektir. Bahsettiğimiz eklem baskısı problemini sona erdirmek için Multishock sistemi vasıtasıyla gerek eklemlerinize gerekse ayak bilekleriniz ve dizlerinize daha az baskı uygulayarak darbelerin absorbe edilmesini sağlayabilir ve en uygun egzersiz için en doğru tampon seviyesini ayarlayabilirsiniz._x000D_
Multi-Shock yönetim butonunu kullanarak yürüme, yavaş tempoda koşma, hızlı koşma , çok hızlı koşma gibi farklı egzersizler için gerekli olan esnekliği sağlayabilirsiniz. Bunun için koşu bandı panelinde bulunan butonu 4 farklı kademeden sizin için en uygun olanına getirmeniz yeterlidir._x000D_
Kademeler ne anlama gelir: hafif (siyah renkli kademe ), orta hafif (sarı renkli kademe), orta zor (lacivert renkli olan kademe), zor (kırmızı renkli olan kademe)._x000D_
Dual Deck Zemin Sistemi: Siz koşu bandında koşma eylemini gerçekleştirirken ayağınız zeminle her temas ettiğinde hem dizleriniz, hem kalçanız, hem de bir çok ekleminiz bu darbe esnasında gerilmek sebebiyle rahatsızlık duyacaktır. Bu rahatsızlıkta sizin yorulmanıza neden olacak ve yaptığınız sporun kalitesini düşürecektir. İşte Dual Deck teknolojisi tam olarak burada devreye girmektedir. Koşu bantları platform tasarımlarında çığır açmış olan bu teknoloji sayesinde ayağınız daha yere temas ettiği esnada absorbsiyon (emilme ve sindirme) meydana getirmekte ve arkadan yere çok daha sağlam ve güvenli basmanızı sağlayarak dengenizi muhafaza etmenizi sağlar. Bu da çok daha keyifli ve konforlu bir spor demektir._x000D_
İonizer Zemin Sistemi: Voit yine son derece faydalı ve işlevsel bir zemin teknolojisi ile karşınızda. İonizer adı verilen bu teknoloji, koşu bandında yaptığınız koşuyu çok daha sağlıklı ve keyifli kılmak için oluşturulmuş ve voit koşu bantlarına entegre edilmiştir. İonizer teknolojisi ile, kapalı ortamda koşu bandında koşarken bile dışarıya üflediği hava sirkülasyonu sayesinde sizi ferahlatır ve sağlıklı bir ortamda koşarak sporunuzu daha verimli yapmış olursunuz. İonizer teknolojisinin çalışma prensibi, salgıladığı hava sirkülasyonu neticesinde yaydığı iyonlar kan basıncınızın düşmesini sağlaması üzerine kuruludur. Bu sayede spor yaparken artan kan basıncınızı dengelemiş olursunuz. İyonizer teknolojisinin ortama yaydığı negatif iyonlar vasıtasıyla tabiattaki negatif iyon yoğunluğundan meydana gelen taptaze havayı evinizde solursunuz._x000D_
Reflex System (Yaylı Esnek Zemin): Koşu bantlarında koşarken tüketiciler yürüyüş bandının çok daha rahat olmasını ve koşarken ya da yürürken tam anlamıyla güvenli olmasın isterler. Voit ise bu konuda REFLEX SYSTEM adı verilen (YAYLI ESNEK ZEMİN) teknolojisini geliştirmiştir. Bu teknoloji siz koşu bandınızda koşarken size maksimum güveni sağlamak için tasarlanmıştır._x000D_
Reflex System Nasıl Tasarlanmıştır? Nasıl bir mekanizmadan oluşur?_x000D_
Kişilerin ağırlıklarının değişkenliği göz önüne alınarak farklı ağırlığa sahip kullanıcıların faydalanabileceği nitelikte koşu bantları yapılıp sınıflandırılmıştır. Voit'de bu noktayı geliştirip öne taşıyan markadır. İşte bu teknoloji, farklı ağırlıktaki kullanıcılara elastik yay ve köprü düzeneği sayesinde yaylı hareket hissi veren 2 adet elastik yaylı darbe emiciden meydana gelmektedir. Bu mekanizma, koşan kişinin zemine uyguladığı ağırlık kuvvetini dengelemek suretiyle banttaki esnekliği artırır ve ayağınızı zeminden kaldırdığınızda hafifçe yukarı doğru yaylanarak esner. Bu sistem kullanıcıların çok daha güvenli spor yapabilmesi amacı ile geliştirilmiş olup kullanıcı dostu bir sistemdir. Dolayısıyla eklemlere gelecek her türlü baskıyı azaltarak çok daha sağlıklı ve güvenli bir spor ortamı meydana getirmek için geliştirilmiştir. Esnek zeminde koşan ve egzersiz yapan kişilerin eklem yerlerine çifte darbe almasını önlemektedir. REFLEX SYSTEM (YAYLI ESNEK ZEMİN) teknolojisi çok dikkatli bir şekilde ve uzun süreli testlere tabi tutularak geliştirilmiş olup yayların esnekliği hassas bir şekilde tasarlanmıştır._x000D_
Cushion Flex: "CUSHION FLEX" teknolojisi olarak isimlendirilen bu sistem havanın sıkıştırılması esasına dayanır ve platformun koşan kişiye göre esnemesini sağlamak suretiyle kullanıcılara keyifli ve rahat bir antrenman imkanı sağlar. Bildiğiniz ve daha önceden açıkladığımız üzere bir yürüyüş bandında en önemli kriterlerden bir tanesi zeminin esnek olmasıdır. Esnek zemin sizin eklemleriniz açısından büyük önem taşımaktadır. Eklemlerin üzerine binen basıncın azalmasına ve çok daha minimum bir yükle spor yapmanızı ve koşmanızı sağlayan faktör esnek zemin özelliğidir. Ömrümüz boyunca bizimle olacak vücudumuzu en doğru şekilde çalıştırırken bir yandan zarar görmesini engellemeliyiz ve biz Voit olarak siz kullanıcılarımızın zarar görmesini istemeyiz._x000D_
Visual Flex: Koştuğunuz veya yürüyüş yaptığınız zeminin sert olması iskelet yapısı açısından oldukça mahzurludur. VISUAL FLEX, sizin koşu yaptığınız esnada platformun ne şekilde esnediğini görmenizi sağlar. Bu sayede siz koşu bandında koşarken ya da yürürken platformun nasıl esnediğini gözlemleyebilirsiniz._x000D_
Ac Motor Sistemi: Voit 'in öncü teknolojilerinden bir tanesi de Eco-Tech AC motor teknolojisidir ve bu teknolojiyi ev tipi yürüyüş bandı modellerinde kullanmış olan ilk marka Voit'tir. Daha önce AC Motor teknolojisi sadece üst segmentteki spor salonu tipi profesyonel koşu bantlarında kullanılacak şekilde tasarlanmıştır. Doğru Akım Motor sisteminden farklı olarak AC Motor Sistemi, koşu bantlarının çok daha üstün performanslı olmasını sağlar. Uzun süreli kullanım için çok daha uygun olmasından ötürü Voit'i diğer koşu bantlarından bir seviye ileri çıkartıp en kaliteli ev tipi koşu bandı yapar. Çok daha az bakım gerektirmesi ile de en dayanıklı koşu bandı olarak lanse edebileceğimiz Voit koşu bantları, kullanım esnasında çok az ses çıkarmasından ötürü de en sessiz koşu bandıdır._x000D_
Yukarıda bahsettiğimiz AC Motor Sistemi ile DC Motor Sistemini karşılaştırısak direkt olarak AC motor sisteminin DC motor sistemine göre üstünlüklerini şu şekilde verebiliriz._x000D_
-AC motor çok daha az ses çıkarır. Eğer komşularınız ile ilgili olası sıkıntılarınızın önüne geçmek istiyorsanız sporvebiz ekibi olarak koşu bandı tavsiyesinde AC Motorlu Voit Koşu Bantlarını tercih etmenizi öneririz._x000D_
-AC motorun enerji ihtiyacı daha azdır. Elektromanyetik Parazit Sistemi ile enerji üretildiğinden daha tasarruflu bir enerji tüketimi söz konusudur._x000D_
-AC Motor'da düzenli bir bakım ihtiyacı gerektirmez. Bunun nedeni doğru akım motorları fırçalı olmadığından ötürü motor için herhangi bir bakım ihtiyacı söz konusu olmamaktadır. Hatırlatmak isteriz ki Voit koşu bantları 5 yıl motor garantili olarak satılmaktadır._x000D_
CE-ROHS Sertifikası_x000D_
Voit, Kondisyon Cihazlarını 2010 yılından itibaren CE (Comformite Europeenne) standartlarına uygun olacak şekilde üretmektedir. Bununla birlikte ürettiği tüm cihazlar Rohs (Restriction of Hazardous Substances) Sertifikası (Zararlı Madde kullanımının sınırlandırılması) sertifikasına sahiptir. Kurşun, elektrikli, elektronik ürünlerde bulunan ve zarar verme ihtimali barındıran hiç bir madde Voit Kondisyon Cihazlarında kulanılmamıştır. Voit'in ürettiği tüm kondisyon cihazları çevre dostu olup çevreye katkıda bulunan bir çok sosyal sorumluluk projesinde Voit sponsor olarak yer almıştır. Bunlara ek olarak tüm Kondisyon Cihazları insan ve doğa sağlığı gözetilip buna uygun üretilerek sertifikalanmıştır._x000D_
_x000D_

Super Fit Katlanabilir Geniş Yürüme Alanlı Koşu Bandı Ürününün Satıcısı, Voit Super Fit Katlanabilir Geniş Yürüme Alanlı Koşu Bandı ürününü 26638.89 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Super Fit Katlanabilir Geniş Yürüme Alanlı Koşu Bandı Yorum Ve Değerlendirmeler
26638.89 Tl ye satışta olan Super Fit Katlanabilir Geniş Yürüme Alanlı Koşu Bandı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
94 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Sağlam geldi. Kaliteli sorunsuz. 2 Kişi zor getirdi açıkcası. Ben tek kişi biraz zorlanarak içeri aldım kurdum. Siz 2 kişi içeri alın. Ya da servisine kurdurun. Ben kendim hallettim. Ama zor oldu tabi. Düşürebilirsiniz cihazı. Kendinize zarar verebilirsiniz ya da düşürüp ayağınıza. Bir youtuber video çekmiş internette var. O videodaki gibi herşey.Devamını Oku
İsim: **** ****
Tarih: 07 Şubat 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Voit Fit Life

Yorum: Ürün çok güzel. Sessiz çalışıyor. Kurulumu çok kolay zaten %90 kurulu geliyor. Firmaya Kargolama ve kargo şirketine de güzel paketleme ve getirme için teşekkür ederim. Bant genişliği ve uzunluğu gayet iyi. 95 kilo ve yapılı bir kişi olarak bant üzerinde rahat yürüyüş yapıyorum.
İsim: S** O**
Tarih: 24 Ekim 2021
Satıcı: VoitSpor

Yorum: Biraz önce teslim aldım şuan satıcı ilgisi için puanlama yapıyorum internetten satıcı tel bulup kurulum için aradım hemen servis numarası paylaşıldı servis de ilgili gün içinde geleceğini söyledi ayrıca Kırık hasarlı varsa ücretsiz değişim olacağı da söylendi .Teşekkür ederiz
İsim: D** K**
Tarih: 15 Nisan 2023
Satıcı: Fitnesspor

Yorum: Ürün sorunsuz teslim edildi cok güzel teşekkürler🙏
İsim: İ** Ö**
Tarih: 30 Aralık 2022
Satıcı: İnter Spor

Yorum: Beklediğimden güzel geldi. Keşke daha önce alsaydım. Kargo ve satıcı çok ilgiliydi. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz
İsim: T** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 28 Haziran 2024

Yorum: Ürün çok güzel eşimin hediyesi herhangi bir problemle karşılaşmadım kargolamada gayet iyiydi evim 2. Katta olmasına rağmen yukarıya çıkardılar 👏🏻👏🏻
İsim: G** K**
Tarih: 05 Ocak 2024

Yorum: Simdiye kadar yaptığım en iyi alışveriş 🥺🫶🏻
İsim: D** K**
Tarih: 09 Mayıs 2023

Yorum: cok guzel, çok pratik kurulumu yaptık.Gayet keyifli bir cihaz
İsim: M** Ş**
Tarih: 07 Ocak 2024

Yorum: Çok güzel bir ürün sesi rahatsız etmiyor insanı kullandıktan sonra katlayıp bırakıyorum yer de kaplamıyor.
İsim: B** İ**
Tarih: 26 Ocak 2023

Yorum: Ürünü kullandık çok beğendik gayet kibar ve kullanışlı. Yorumlarda sessiz olduğu söylenmişti gerçektende sessiz komşuları rahatsız etmez. Ben her şeyinden çok memnun kaldım. Satıcıda çok iyi gayet ilgiliydi almak isteyenlere şiddetle tavsiye ederim şüphe etmesinler
İsim: S** A**
Tarih: 19 Ocak 2024

Yorum: çok iyi beğendik satıcı ilgili
İsim: B** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 02 Mart 2024

Yorum: Çok güzel kaliteli tavsiye ederim
İsim: A** g**
Tarih: 31 Ocak 2023

Yorum: Çok çok iyi tavsiye ederim, kurulumu kendim yaptım çok basit. Alın aldırın.
İsim: A** Ö**
Tarih: 15 Nisan 2023

Yorum: Harika bir ürün. Pişman etmedi.
İsim: İ** P**
Tarih: 31 Mart 2023

Yorum: Ürünü 7 şubatta teslim edilecek diye bekliyorduk. 4 Şubat cumartesi sabahı 8 itibarıyla teslimat için görevli tarafından aranmışız. Uyuyor olduğumuz için duymamışız. 8:30 gibi sitenin güvenliğinin aramasına uyandım. Sabah sabah teslimat mı olur habersiz derken az sonra başımıza geleceklerden habersizmişiz. Koskaca kutuyu bir adam sırtına yüklenmişDevamını Oku
İsim: G** F**
Tarih: 06 Şubat 2023
Satıcı: Pozitif Spor

Yorum: Takip ettiğim bir ürün dü fiyatıda düşünce hemen aldım. Hızlı bir şekilde bize ulaştı taşıyıcı firma yukarıya kadar çıkarıp teslim etti. İçeriye biz aldık ve yerleştirdik. Ürün kurulumu nu biz yaptık zaten yüzde doksan kurulu bir şekilde geliyor. Sadece siz açıp bir kaç vidalanması gereken yerleri var onları vidalıyorsunuz ve kullanma hazır. SessizDevamını Oku
İsim: A** P**
Tarih: 20 Nisan 2023

Yorum: Bayıldım ürünüme beyaz olduğu için aldım acıkcası. 15 senelik kosu bandımı değiştirmenin zamanı gelmişti. Bandı en olarak en geniş olanlardan. Benim için önemliydi. Eğime takılmadım cünkü önceki kosu bandım manuel eğimliydi dogru düzgün kullanmıyordum. Zaten 1 saat yürümek zor eğimli falan hiç sevmem😂 Sanmayın zayıflatmıyor, eğimsizde çok iyi. ŞimDevamını Oku
İsim: Sevil U.
Tarih: 02 Mayıs 2023

Yorum: Üründen memnun kaldık. Fiyat performans olarak cok ıyı
İsim: M** O**
Tarih: 21 Şubat 2023

Yorum: cok güzel görseldeki ile aynı voit markası zaten kendini ispat etmiş bir marka
İsim: Pınar a.
Tarih: 15 Ocak 2023

Yorum: Çok kaliteli, düşünmeden alın.
İsim: C** E**
Tarih: 19 Mayıs 2023

Yorum: Çok kibar her yere sıgıyor Bluetooth sesi sevmedim
İsim: Z** E**
Tarih: 20 Nisan 2023

Yorum: Üründen gayet memnun kaldık
İsim: E** G**
Tarih: 29 Ocak 2023

Yorum: Süper çok sevdik sağlıkla yürüyebileceğimiz günler olsun🤗
İsim: B** T**
Tarih: 04 Aralık 2022

Yorum: Fiyat performans ürünü çok memnun kaldık. Hızlı kargolama süreci için teşekkür ederiz.
İsim: M** A**
Tarih: 07 Aralık 2022

Yorum: evde kullanmak için gayet güzel, sessiz ve şık bir ürün...
İsim: C** A**
Tarih: 03 Ocak 2023

Yorum: Kalıteli bir ürün tavsıye ederim
İsim: Kutlu E.
Tarih: 23 Ocak 2023

Yorum: Ben çok beğendim 👍
İsim: S** C**
Tarih: 06 Aralık 2022

Yorum: gayet güzel memnun kaldık
İsim: F** Ö**
Tarih: 23 Mart 2023

Yorum: Ürün çok şık ama öyle pratik makineler gibi oradan oraya taşınabilecek bir cihaz asla değil. Tekerleklerle taşımak bile acayip zor ve vida çıkarıp takman gerek. Yani eğer portatif bir şey arıyorsanız bu öyle bir cihaz değil. Lojistik firması cihazı 2 günde daire kapısına kadar çıkarıyor o konuda endişeniz olmasın. Kurulumu falan da basit. İçinden çDevamını Oku
İsim: İ** G**
Tarih: 02 Aralık 2022

Yorum: yeni aldık birkaç gündür kullanıyoruz gayet kullanışlı estetik lik görüntü gayet iyi evi küçük olanlar alabilirler tam katlanıyor ama baza ya da koltuk altına sığmaz sadece dik olarak muhafaza edebilirsiniz hergun katlayıp kaldırilabilecek bir ürün değil bence ona göre alın
İsim: N** Ö**
Tarih: 12 Nisan 2023

Super Fit Katlanabilir Geniş Yürüme Alanlı Koşu Bandı Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: 1-kg sınırı nedir, 2 kullanım süresi kaç dk , 3 tekrar kullanım için dinlendirme süresi nedir.
Cevap: Merhaba, 120 kg taşır. 1 saat kullanımdan sonra 20 dk dinlendirmek gerekmektedir Voit Super Fit Katlanabilir Koşu Bandı Yürüme Alanı : 46x126 cm Motor Gücü : 2.0 HP AV Zemin Sistemi : Tartan zeminli Cushion zemin sistemi Gösterge : 3 pencereli Led Ekran Gösterge Bilgileri : Hız, Zaman, mesage, nabız, kalori. Kurulu Ebatları : 160x77x138cm Katlanma Özelliği : 90 derece katlanabilir, dik olarak kapı arkasında muhafaza edilebilir. 27 cm yer kaplar Katlanmış Ebatları : 160x77x27cm Cihazın Ağırlığı : Net : 48 kg, Brüt : 54 Kg Nabız Ölçme Sistemi : Elden nabız ölçer Bluetooth Bağlantısı : Var Diğer Özelliker : katlanabilir, tekerlekleri sayesinde kolayca taşınabilir. 90 derece dik durabilir yer kaplamaz. Kollarda açna/kapama ve hız +/- tuşları bulunmaktadırç Bluetooth speaker fonksiyonu ile telefonunuzdaki müzikleri koşu bandındaki hoparlorden dinleyebilirsiniz. Bluetooth APP fonksiyonu ile uygulama üzerinden telefon veya tabletiniz ile koşu bandını kontrol edebilirsiniz.

Soru: Ürün geldi nasıl kurulum oluyor
Cevap: MERHABA EFENDİM İLİNİZDEKİ VOİT YETKİLİ SERVİSİ ARAYIP ÜCRETSİZ KURULUM YAPTIRABİLİR SİNİZ

Soru: İyi günler ürün elektrikle çalışan model mi bilgi alabilir miyiz
Cevap: merhaba evet elektrik ile çalışıyor

Soru: eğimi mevcutmu
Cevap: Egimden kastınız nedir

Soru: merhaba kolay gelsin koşu bandının kumandası mevcutmudur...🌺
Cevap: Merhaba efendim, teşekkür ederiz. Ürünün kumandası yoktur. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Uygulaması nedir ?
Cevap: merhaba efendim uygulama nedir sorusu anlayamadım tam olarak

Soru: merhaba ürün bakımı ve yağlanması ne şekilde ve ne aralıkta yapılmalı.birde motor gücü iyimidir size pek anlamıyorum ben .elimde vardı bitane 1 yıldayanmadı ve motoru binlikmiş o yüzden çabuk yanmış.motor garantiside varmı acaba
Cevap: Merhaba, Bu ürünümüz muadil ürünler içerisinden en yüksek motor gücüne sahiptir. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.Yağ bakımı haftada 1 defa sprey şeklinde yapılabilir.İnternet üzerinden sprey koşu bandı yağı olarak satılmaktadır.

Soru: Aynı ürünün adımsayarlısı var mı
Cevap: merhaba;adımsayar özelliği yoktur. adımsayarlı modeli de yoktur

Soru: Yağını da gönderiyor musunuz
Cevap: Merhaba; Evet birebir aynı ürün gönderilecektir.

Soru: Daha geniş bantlısı var mı bu ürünün
Cevap: Merhaba, Bu ürünler içerisinde en geniş bantlı ürün budur efendim.

Soru: MERHABALAR ÜRÜNÜN AÇIKLAMA BÖLÜMÜNDE %99 KURULU ŞEKİLDE DİYE BAHSEDİYOR KURULUM İÇİN SERVİS GEREKİYOR MU ? BİRDE HANGİ KARGO FİRMASI İLE GÖNDERİM SAĞLIYORSUNUZ?
Cevap: Merhaba, Sadece kolları kaldırılıp vidaları monte edilecektir. Kurulumu çok basittir. Kendiniz rahatça yapabilirsiniz. MNG kargo firması ile ürüne dair fatura gelecektir. Ürün kendisi ise CEVA lojistik ile gelecektir efendim. Sebebi ise Normal kargo firmaları bu tarz ağır ürünleri taşımamakta ve şubeden teslim almanızı istemektedir. Lojistik firması kapınıza kadar gönderecektir. Faturalı garantili sıfır kutu içi cihaz gelecektir sizlere iyi alışverişler dileriz.

Soru: Kapsitesi kaç acaba net olarak eşim 106 kilo kullanabilir mi
Cevap: Merhaba, Maksimum taşıma kapasitesi 120 kg dir efendim.106 de sorun olmaz rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Soru: Renk olarak siyah seçeneği var yani resimdeki gibi beyaz yürüyüş bandı olarak gelmeyecekmi
Cevap: merhaba ürün görseldeki gibi tek renktir

Soru: Ürün katlanılabiliyor mu
Cevap: Merhabalar evet efendim

Soru: merhabalar, ürünün rengi görseldeki gibi beyaz mı? yoksa tüm paneller tamamen siyah mı? teşekkürler
Cevap: Merhaba ., görseldekinin aynısıdır .Fakat ürün stoklarımızda bulunmamaktadır iyi günler dileriz

Soru: Fiyat hemen artmış neden?
Cevap: Merhaba; Sayın Müşterimiz ürün bayi satış liste fiyatımız 7500 tl olup; farklı satış siteleri düzenlemiş oldukları kampanyalar dahilinde ürün fiyatları değişebilmektedir. Ürün halen devam etmekte olan kampanya dahilinde liste fiyatının altında satışı devam etmektedir.

Soru: Merhaba hangi kargo ile çalışıyorsunuz umarım mng değildir alt bahçe kapısından alın yoksa araçtan indirmem diyor tecrübe ile sabit
Cevap: Merhaba ; horoz lojistik ile gönderiyoruz büyük paketleri

Soru: Bu ürünün kurulumunu kendimiz mi yapıyoruz yoksa servis cagirmamiz gerekir mi ?
Cevap: Merhaba; Sayın Müşterimiz ürün kurulumu kullanıcı tarafından yapılabilmektedir.

Soru: Gerçekten sağlam mı eşim 120 kilo ve koşmak istiyor bunda koşabilirmi hemen kırılacak gibi narin duruyo çok kafam karıştı açıkçası
Cevap: Merhaba, 120 kilo için daha üst modellerimizi tavsiye ederiz. Voit Elıte 400 modelimizi inceleyebilirsiniz.

Soru: Merhaba katlanabilirmi acaba
Cevap: Merhabalar evet katlani r

Super Fit Katlanabilir Geniş Yürüme Alanlı Koşu Bandı Ürün Resimleri

Super Fit Katlanabilir Geniş Yürüme Alanlı Koşu Bandı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü