Super Green - Bitki Özlü Durulanmayan Saç Bakım Kremi - 150 ml Alınmaya Değer Mi ?

Peri

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
311
0
0
Super Green - Bitki Özlü Durulanmayan Saç Bakım Kremi - 150 ml Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Super Green - Bitki Özlü Durulanmayan Saç Bakım Kremi - 150 ml Şu Andaki Değeri 279.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Super Green - Bitki Özlü Durulanmayan Saç Bakım Kremi - 150 ml Kaç Kişi Memnun?

Super Green - Bitki Özlü Durulanmayan Saç Bakım Kremi - 150 ml Hakkında yaklaşık 1521 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Super Green - Bitki Özlü Durulanmayan Saç Bakım Kremi - 150 ml Teknik Detaylar

Super Green - Bitki Özlü Durulanmayan Saç Bakım Kremi - 150 ml Ürününün Satıcısı, HC Care Super Green - Bitki Özlü Durulanmayan Saç Bakım Kremi - 150 ml ürününü 279.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Super Green - Bitki Özlü Durulanmayan Saç Bakım Kremi - 150 ml Ürün Hakkındaki Yorumlar
279.0 Tl ye satışta olan Super Green - Bitki Özlü Durulanmayan Saç Bakım Kremi - 150 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1521 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Kargoyu açmamla birlikte enfes bir koku etrafı sardı. HC CARE farkı diyorum net 🫶 ben zaten saç bakım yağını ve güneş kremini kullanıyorum onlardan da aşırı memnunum bu üründen de çok memnun kaldım saçlarımın uzama hızına göz kattı resmen bitkisel içerikli olması zaten harika hala denememiş olanlar tereddüt etmeden sipariş verin asla pişman olmazsDevamını Oku
İsim: M** B**
Tarih: 09 Eylül 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: HC CARE

Yorum: HC Care saç bakım yağını aralıklı bir şekilde yıllardır kullanıyorum. (Sürekli kullanırım ama tamamen duygusal) Saçlarımı en hızlı uzatan kendine getiren mucize bir yağ arkadaşlar. Başlangıçta döker gibi yapıyor alakası yok, cansız dökülmek üzere olanlar başlangıçta gidiyor. Alın aldırın herkes sebeplensin. Bu krem yeni çıkmış, başka ürünlerini deDevamını Oku
İsim: B** A**
Tarih: 28 Ağustos 2022

Yorum: Bu ürünlerin hepsiyle @cansugokceofficial Tavsiyesi ile tanıştım hc complexde toplam 3 şişe kullandım indirimde bu ürünlerin hepsini stokladım zaten 😍😍 Cansucuğum sağolsun tüm saçlarımın İpek gibi olmasındaki en büyük etken kendileri buradan çok teşekkürlerimi gönderiyorum ona. Muhakkak alın aldırın ürünlerin hepsi birbirinden harika 😍😍😍
İsim: B** U**

Yorum: Buklelerimi belirginleştirdi, nemli saçıma uyguluyorum bayıldımmm. Saçlarım dolgun görünüyor bittikçe alacağım bir ürün
İsim: C** T**
Tarih: 01 Haziran 2023

Yorum: 7-8 yıldır hc care şampuan ve bakım yağını kullandım vazgeçilmezim oldular. şimdi de bu saç kremi hc care ürünlerini gönül rahatlığıyla hep kullandım kullanmaya devam edeceğim. ve bir sürü kişiye önerdim onlarda çok memnun kaldı. Kaliteli, uygun fiyat ve indirimleriyle bizim yanımızda olduğu için teşekkür ederim.
İsim: Nagehan A.
Tarih: 20 Ağustos 2022

Yorum: Şahane bir saç bakım ürünü kesinlikle durulama gerektirmemesinş çok sevdim kokusu da çok güzel zaten şampuan saç kremi ve saç yağı olarak sa bu markayı tercih ediyorum kesinlikle tavsiyemdir benim vazgeçilmezim oldu
İsim: N** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 10 Eylül 2022

Yorum: Ürün çok güzel duştan çıkınca hafif nemli saçıma uyguluyorum yumuşacık oluyor hemen stokladım.
İsim: B** M**

Yorum: kivircik kalin telli saclarim var, sac sekillendirici olarak bask marka kullanıyordum cok dokuldu saclarimz bu urunden cok memnun kaldim, kokusu cok hos,sac dokulmem de durdu,tavsiye ederim
İsim: b** t**
Tarih: 01 Şubat 2023

Yorum: Başarılı bir ürün geçen yaz canım @cansugokceofficial tavsiye etmişti hala kullanıyorum saçlarımı yatıştırıyor ve harika kokuyor
İsim: T** G** Ç**
Tarih: 10 Nisan 2023

Yorum: çıkar çıkmaz üç adet aldım hemen denedim tüm HC care ürünleri gibi bu da yaniltmayan süper bir ürün tiftik gibi duran saçlarımı yatistirdi yumuşacık ve parlak yaptı ayrıca saç kremi kullanmadığım ve boyalı olduğu halde çok kolay tarandı alın aldırın herkese tavsiye ederim ben çok memnun kaldım on yıldız olsa onu verirdim takipteyim yeni kampanyasınDevamını Oku
İsim: **** ****
Tarih: 18 Ağustos 2022

Yorum: Hc Care ürünlerini keşke daha önce tanısaydım. Saçlarıma hiçbir şekilde bakım yapmayıp düzenli olarak iki haftada bir açıyordum ve 1 sene boyunca hergün pressle düzleştirdim. En sonunda saçlarım dayanamadı ve kopmaya, esnemeye başladı. Düzenli olarak saçlarınız yıpranmadan bakım yapmak yıprandıktan sonra bakım yapmaktan daha iyi oluyor kesinlikle.Devamını Oku
İsim: Y** A**
Beden: 25 Eylül 2022

Yorum: Çoook güzel kokuyor . Siyah saçlarımı geçen gün kuaförde açıcı İLE açtırdım ve baya yıprandılar bende bu ürünü aldım kullanmaya başladım düzenli kullanımda etkisini gösteriyormuş şimdilik sevdim.
İsim: S** Y**
Tarih: 12 Eylül 2022

Yorum: Yumuşacık oluyor saçlarım bununla. İşlem görmüş kuru ve cansız şaçlarıma can oldu ☺😀
Tarih: 13 Nisan 2023

Yorum: Gerçekten harika bir ürün.İlk defa aldım.İyikide almışım.Saçlarımın uçları ombreden çok kurumustu. 4_5 kullanımdan sonra çok farketti.Kestirmek zorunda kalıcam diye çok üzülüyordum. Şimdi ıyiki kestirmemisim diyorum.Saçlarıma duştan çıktıktan sonra kurumadan biraz ıslakken sürüyorum. Kesinlikle tavsiye ederim...
Tarih: 03 Ekim 2022

Yorum: Sürekli kullandığım saç kremim. Fön ve ya düzleştirici öncesi mutlaka kullanılmalı. Parıldayan yumuşacık saçlar için vazgeçilmezim oldu
İsim: Y** k**
Tarih: 23 Kasım 2022

Yorum: Ürün elime ulaştı bugün henüz kullanmadım fakat eminim iyi sonuç alırım çünkü Hc Care'nin şampuan ve complex yağını kullanıyorum yaklaşık 5 ay oldu aşırı dökülen saçlarıma inanılmaz etkisi oldu çok memnun kaldım herkes soruyor saçlarına ne kullanıyorsun diye tavsiye ediyorum. teşekkür ederim HC CARE iyi ki varsın 😊😊
İsim: A** C**
Tarih: 20 Eylül 2022

Yorum: Bu markadan ne aldıysam pişman olmadım . İndirime girse hemen stok yapacağım güzide ürün
İsim: H** Ş** A**
Beden: 29 Ağustos 2022

Yorum: her indirimde yakalayıp stokluyorum saçta asla kalıntı ve yağlı his bırakmıyor.kokusuda çok hoş.
İsim: m** b**
Tarih: 04 Şubat 2024

Yorum: Hc markasını tesadüfen keşfettim.İyiki keşfettim.Her ürünü ayrı mükemmel.Şampuanını-yağını -Ovex saç maskesini-face armour güneş kremini ve bu durulanmayan saç kremini kullanıyorum.Bitmeden indirimde görünce hemen alıp stok yapıyorum. -cilt temizleme ürünlerinden de yüz temizleme köpüğünü, hc balancing toniğini ve niacinamide serumunu kullanıyorumDevamını Oku
İsim: S** D**
Beden: 17 Şubat 2023

Yorum: Ben hc care markasının şampuanını ve saç konpleksini de kullanmış biri olarak bu ürüne de aşık oldum. Kokusu o kadar güzel ki. Saçı yumuşacık yapıyor. Ağırlaştırmıyor. Yağlandırmıyor. Diğer saç kremlerindense bu ürüne kesinlikle şans vermelisiniz. Güvenle sipariş verebilirsiniz.
İsim: Y** İ**
Tarih: 19 Mayıs 2023

Yorum: Sonuç muhteşem,markanın bana uygun her ürününü stokluyorum :)
İsim: M** s** A**
Tarih: 16 Temmuz 2023

Yorum: Hc bitkisel içeriğiyle fark yaratan tercih ettiğim marka..Ürünü denedim çok çok yumuşacık ve güzel kokuyor..saçımda yağlanma yapmadı.. fiyat performans mükemmel..tanıtım fiyatıyla stoklarım..
İsim: Dilek E.
Tarih: 19 Ağustos 2022

Yorum: Kokusuna bayıldım çok güzel kokuyor. Saçlarım boyalı ve sertti kesinlikle kullandıktan sonra daha yumuşak oldu. İlk kez kullandım, düzenli kullanımda cok faydasını görüceğime eminim. Tavsiye ederim.
İsim: ı** g**
Tarih: 13 Eylül 2022

Yorum: Stok yapılacak ürünler aradında hc care çok iyi her ürününğ kullanıyorum :)
İsim: İ** S**
Tarih: 28 Ağustos 2023

Yorum: Bu markanın bir çok ürününü denedim. Hemen hemen hepsinden de memnunum o yüzden bunu da gözüm kapalı aldım. Çok güzel kokuyor ve oldukça da kalıcı. Duştan sonra ıslak saçıma uyguluyorum fönüm kaymak gibi oluyor. Kuru saça da uyguladım güzel sakinleştiriyor. Özellikle yaz aylarında nemden saçlar çok kabarıyor çantamda da taşıyorum. Ama fazla kullanmDevamını Oku
İsim: F** K**
Tarih: 20 Ağustos 2022

Yorum: Stoklu ürün ve markam. Harika
İsim: D** A**
Beden: 21 Mart 2023

Yorum: HC bir çok ürününü ( şampuan, saç kremi, bakım yağları, cilt serumu, yüz kremlerini) diğer ürünleri severek kullanıyorum. yalnız bu saç bakımına resmen bayıldım.( saçlarım aşırı derece kuru ve zor açılabilen, yıpranmış saçıma çok iyi geldi. resmen tarak saçımdan kayıyor, kolaylık saçlarımı tarayabiliyor ve şekile sokabiliyorum.
İsim: P** B**
Tarih: 07 Eylül 2022

Yorum: İnanılmaz güzel kokuyor. Şampuanını, saç kremini ,saç bakım yağını her şeyini kullanıyorum. Bu ürün de inanılmaz güzel olmuş, saçlarım çok serttir ama bu ürün yumuşacık yaptı. Islak saçıma sürüyorum ilk önce, kuruttuktan sonra da çok minik bir miktar sürüyorum. Bu markanın ürünlerini alın kızlar çok memnun kalıcaksınız.
İsim: s** k**
Tarih: 19 Ağustos 2022

Yorum: Saçım için aldım marka övüldüğü için aldım bitkisel içerikli ve saça iyi geldiği için kokusu da çok güzel.. saçlarıma yarayacağını düşünüyorum
İsim: i** g**
Tarih: 24 Eylül 2022

Yorum: saçta asla ağırlık yapmıyor çok bakımlı ve canlı gösteriyor saçları
İsim: H** t**
Tarih: 06 Şubat 2023

Super Green - Bitki Özlü Durulanmayan Saç Bakım Kremi - 150 ml Akıllarda Kalan Sorular

Soru: merhaba bu ürün gelecek mi ben çok memnun kalmıştım fakat hiç bir yerde yok
Cevap: Merhaba Süper green en yakın süre içerisinde tekrar stoklarda olucaktır

Soru: Bunun en büyük ml bu mu yoksa 200 ml varmı yada uretımı olur mu bırde saç bakım yağının 200 ml olan ürünü ne zaman gelcek bıtmıstı de onu bekliyorum ben
Cevap: Merhaba Süper green 150 ml dir. 200 ml malesef bulunbmamaktadırbulunmamaktadır. Complex 200 ml en kısa süre içerisinde tekrar stoklarda olucaktır.

Soru: Hangi kargo ile göndereceksiniz acaba?
Cevap: Merhaba Trendyol express ve Mng kargo ile gönderim sağlamaktayız. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba, boyali saçlar için uygun mu?
Cevap: Merhaba, Super Green - Bitki Özlü Durulanmayan Saç Bakım Kremi boyalı saçlar için uygundur. İçeriğindeki bitki özleri sayesinde saçlarınızın doğal parlaklığını korumasına ve boyanın akmasını engellemeye yardımcı olur.

Soru: Salam her gun sac uclarina uygularsam problem olurmu?
Cevap: Merhaba. Super Green - Bitki Özlü Durulanmayan Saç Bakım Kremi'ni her gün saç uçlarınıza uygulayabilirsiniz. Ancak, saçınızın yağlı bir yapıya sahip olması durumunda, kremi haftada 2-3 kez uygulamanız yeterli olacaktır.

Soru: Merhaba, tamamen bitkisel, vegan ürün değil mi?
Cevap: Merhaba. HC Complex'in içerisinde toz zerresi kadar bile kimyasal bulunmaz.Complex yüksek kalitede bitki özleri ve bitkisel yağlar Hint Yağı, Çörekotu Yağı, Badem Yağı, Zeytinyağı, Susam Yağı, Isırgan Otu, Sinameki, Papatya, Biberiye, Yeşil Çay, Civanperçemi, Lavanta Yağı, Dulavrat Otu, Buğday Yağı, Ceviz Yağı, Fındık Yağı, Üzüm Çekirdeği Yağı, Havuç Yağı içermektedir. Ürünlerimiz vegandır.

Soru: merhabalar, ürünlerinizi çok seviyorum ve uzun süredir ovex kullanıyordum, ovex hızlı saç kurtarma kurtarma ve canlandırma terapisi ürününden farkı nedir? düz saçlıyım ve saçlarda ağırlık yapan bir ürün istemiyorum, ovexte bunu yaşamadım, müthiş bir üründü. bu ürün ağırlık yapar mı?
Cevap: Merhaba süper green saçta ağırlaşmaya sebep olmamaktadır. İçerik olarak ovex ile benzer etkilere sahiptir. Tek farkı durulanmamasıdır.

Soru: Merhaba sorum bu ürününüzle alakalı değil de. Bitkisel özlü saç bakım kompleksi ürününüzle alakalı. Stokta yok olarak gözüküyor stoklara ne zaman eklenir
Cevap: Merhaba HC Complex'e son dönemde gelen aşırı talep ve cam şişesinin ithalatında yaşadığımız lojistik problemi sebebiyle kısa bir süre stoklarımızda yer almayacaktır. Ürünümüzün ARALIK 2. HAFTASI'NDA yeniden stoklarımızda olmasını beklemekteyiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba kuru kıvırcık ve dökülen saçlarım için şekillendirmeye uygun olur mu dökme yapmadan şekillendirir mi?
Cevap: Merhaba, Super Green - Bitki Özlü Durulanmayan Saç Bakım Kremi, kuru ve kıvırcık saçlara sahip kişiler için ideal bir üründür. Saçların kolay şekil almasını sağlar ve dökülme problemini azaltmaya yardımcı olur. Ürünümüzü deneyerek memnun kalacağınıza inanıyoruz.

Soru: Merhaba ovex beyaz durulanan saç kremi ile aynımı kokuyor yada beyaz ovex gibi kokan başka hangi ürünleriniz var aşığım onun koksuna🥹❤
Cevap: Merhaba Ovex ile aynı kokuya net olarak sahip değildir. Süper greenin kokusu biraz daha farklıdır. Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz.

Soru: Emziren anne kullanabilir mi
Cevap: Merhaba Hamilelik ve emzirme döneminde doktorunuza danışarak ürün kullanımına başlamanızı tavsiye ediyoruz.

Soru: Nasıl kullanılıyor
Cevap: Merhaba Duş sonrası temiz ve hafif nemli saça, dipler hariç uca kadar uygulayın. Eşit dağılım için nazikçe tarayın. Durulamayın.

Soru: Salam. Saça ağırlaşma, yapışqanlıq verir?
Cevap: Super Green saç Bakım Kremi, saçınıza ağırlık vermez ve yapışkan bir his bırakmaz. Saçınızın nem dengesini koruyarak, yumuşak ve parlak görünmesini sağlar.

Soru: merhaba bitki özlü deniyor ama içinde fazla miktarda kimyasalda var galiba
Cevap: Merhaba. Super Green içerik bilgisi; qua, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Dimethicone, Cetrimonium Chloride, Isopentyldiol, Ricinus Communis Seed Oil, Nigella Sativa Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Sesamum İndicum Seed Oil, Urtica Dioica Extract, Cassia Angustifolia Leaf Extract, Chamomilla Recutita Flower Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Camellia Sinensis Leaf Oil, Achillea Millefolium Oil, Lavandula Angustifolia Flower Oil, Arctium Lappa Seed Oil, Triticum Vulgare Germ Oil, Juglans Regia Seed Oil, Tocopherol, Corylus Avellana Seed Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Daucus Carota Sativa Seed Oil, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Parfum, Polyquaternium-37, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, PPG-1 Trideceth-6, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Argania Spinosa Kernel Oil, Spirulina Platensis Extract, Trehalose, Camellia Sinensis Leaf Extract, Olea Europaea (Olive) Fruit Extract, Lactic Acid.

Soru: Merhaba saç rengim siyah hiç boya yok sorun olur mu
Cevap: Merhaba , boyasız saçlarda kullanabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba kolay tarama saglarmi
Cevap: Merhaba, Super Green - Bitki Özlü Durulanmayan Saç Bakım Kremi, saçlarınızın kolay taranmasına yardımcı olur. Ürün, saçlarınızın yumuşak ve parlak olmasını sağlar.

Soru: Merhaba acaba şuan 3 al 2 öde var süresi ne zamana kadar bilgi rica ediyorum,iyi günler
Cevap: Merhaba Kampanyalar anlık olarak belirlenmektedir. Mağazamızı takip etmenizi öneririz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba, içeriği gayet iyi aslında ancak içerisinde dimethicone mevcut. Buda tereddütte bırakmakta. Oranı yüzde kaç acaba?
Cevap: Super Green Saç Bakım Kremi'nin içeriğindeki dimethicone oranı %1'dir. Dimethicone, saç bakım ürünlerinde sıklıkla kullanılan bir bileşendir. Saç tellerini yumuşatmaya ve pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur.

Soru: merhaba, kuru kabarık ve kıvırcık saçlarım var, bu ürün mü yoksa farklı bir ürününüzü mü tavsiye edersiniz
Cevap: Merhaba Elektiriklenme ve kabarıklık için ovex ya da süper green tercih edebilirsiniz

Soru: Hergün duş alan bırı olarak hergün kullanabılırmıyım
Cevap: Merhaba Süper green günlük kullanım için uygundur.

Super Green - Bitki Özlü Durulanmayan Saç Bakım Kremi - 150 ml Ürünün Fotoğrafları

Super Green - Bitki Özlü Durulanmayan Saç Bakım Kremi - 150 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü