Süper Kalite Bej Penye Pamuklu Likralı Diz Altı Kapri Tayt Yüksek Bel Fiyatına Göre Alınır Mı ?

LeylaSes

Bilgili
9 Ağu 2023
252
0
0
Süper Kalite Bej Penye Pamuklu Likralı Diz Altı Kapri Tayt Yüksek Bel Fiyatına Göre Alınır Mı?
Süper Kalite Bej Penye Pamuklu Likralı Diz Altı Kapri Tayt Yüksek Bel Şu Anki Fiyat Aralığı 199.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Süper Kalite Bej Penye Pamuklu Likralı Diz Altı Kapri Tayt Yüksek Bel Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Süper Kalite Bej Penye Pamuklu Likralı Diz Altı Kapri Tayt Yüksek Bel Hakkında yaklaşık 128 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Süper Kalite Bej Penye Pamuklu Likralı Diz Altı Kapri Tayt Yüksek Bel Ürün Bilgisi

Süper Kalite Bej Penye Pamuklu Likralı Diz Altı Kapri Tayt Yüksek Bel Ürününün Satıcısı, Tight Lady Süper Kalite Bej Penye Pamuklu Likralı Diz Altı Kapri Tayt Yüksek Bel ürününü 199.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Süper Kalite Bej Penye Pamuklu Likralı Diz Altı Kapri Tayt Yüksek Bel Kullananlar
199.9 Tl ye satışta olan Süper Kalite Bej Penye Pamuklu Likralı Diz Altı Kapri Tayt Yüksek Bel Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
128 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Gayet güzel bir tayt bence tam beden alınmalı
İsim: a** b**
Tarih: 08 Mart 2024
Beden: Beden:S
Satıcı: Serüven

Yorum: güzel rahat
İsim: A** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 15 Mayıs 2024

Yorum: cok güzel beğendim. 63 kilo xl tam oldu. sıkmasın rahat olsun diye xl aldim. iyi ki de oyle yapmışım. xl tam oldu çünkü.L cok sıkardi. alacaklara tavsiye ederim. cok da hizli gonderildi. tesekkurler .
İsim: **** ****
Tarih: 15 Haziran 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Çok güzel tam beden alınabilir.
İsim: M** Y**
Tarih: 16 Mayıs 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Muhtesemm kargoda ayrica guzel paketlenmisti
İsim: T** E**
Tarih: 23 Nisan 2024
Beden: Boy:155cm

Yorum: Mükemmel. Kalıp duruş likra rahatlık. Üç tane aldım çok çok beğendim. Yazın evde giymeye çok ideal satıcıya teşekkürler
İsim: D** B**
Beden: 20 Mart 2024

Yorum: Çok rahat bir kumaşa sahip
İsim: Ö** Ö**
Tarih: 23 Haziran 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Tok duruyor beğendim
İsim: G** B**
Tarih: 21 Mayıs 2024

Yorum: güzel beğendim
Tarih: 24 Şubat 2024

Yorum: güzel begendim
İsim: K** E**
Tarih: 29 Mayıs 2024

Yorum: Kaliteli, 2 tane aldım.
İsim: S** E**
Tarih: 02 Nisan 2024
Beden: Beden:S

Yorum: kaliteli,tam istediğim gibi, teşekkür ediyorum işini iyi yapan güzel insanlara
Tarih: 06 Nisan 2024

Yorum: çok güzel
İsim: h** o**
Tarih: 16 Nisan 2024
Beden: Beden:3XL

Yorum: Tam bir kurtarıcı
İsim: E** K**
Beden: 08 Eylül 2024

Yorum: kaliteli geldi
İsim: a** g**
Beden: 07 Eylül 2024

Yorum: tam elbiselerin altına giymelik tesettürlüler için uygun
İsim: i** m** ö**
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: Yumuşak ve rahat bir penye, 1 beden küçük alındığında kısmen toparlayıcı oluyor.
İsim: Ç** B**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: güzel ben beğendim
İsim: Z** n** K**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Kaliteli ürün
İsim: İ** Ş**
Tarih: 03 Eylül 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: Beyaz ince pantolonlar için çok ideal tavsiye ediyorum. Tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: a** k** k**
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: Ürün iyi kargolanmıştı sorunsuz elime ulaştı
İsim: H** U**
Tarih: 01 Eylül 2024
Beden: Boy:162cm

Yorum: Yani sıradan penye tayt. Ama rahat
İsim: A** M** D**
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: Çok rahat çok esnek çok beğendim 2 beden büyük almanızı tavsiye ederim
Tarih: 25 Ağustos 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: kaliteli ürün
İsim: A** N** Ç**
Beden: 22 Ağustos 2024

Yorum: kumaşı çok güzel tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: Ş** Ö** D**
Tarih: 21 Ağustos 2024

Yorum: Pamuk tayt istiyordum. Beğendim siyahınıda alıcam
İsim: E** F**
Beden: 19 Ağustos 2024

Yorum: Tam beden hızlı kargo kaliteli kumaş
İsim: İ** A**
Beden: 16 Ağustos 2024

Yorum: suya cekti onun dışında güzel
İsim: M** A**
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: Çok beğendik
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: gayet rahat oldu
İsim: M** K**
Tarih: 15 Ağustos 2024
Beden: Boy:155cm

Süper Kalite Bej Penye Pamuklu Likralı Diz Altı Kapri Tayt Yüksek Bel Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: dar kalipmi
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürünlerimiz tam kalıptır ve kumaşı yüksek kalite standartlarındadır, yıkama sonrası herhangi bir çekme yada renk verme gibi olumsuz bir durum yoktur bu sebepten kendi bedeninizi tercih etmenizi öneriyoruz. Keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🙏🥰🌺 💝

Soru: merhaba 168 boy 72 kilo hangi beden uygundur
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürünlerimiz tam kalıptır ve kumaşı yüksek kalite standartlarındadır, yıkama sonrası herhangi bir çekme yada renk verme gibi olumsuz bir durum yoktur bu sebepten kendi bedeninizi tercih etmenizi öneriyoruz. Keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🙏🥰🌺 💝

Soru: s bedenin boy uzunluğu nedir
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, şu an için ölçülerini tam olarak bilemiyoruz ancak kendi bedeninizi tercih ederseniz üzerinizde görselde görüldüğü gibi olacaktır.ürünlerimiz tam kalıptır ve kumaşı yüksek kalite standartlarındadır, yıkama sonrası herhangi bir çekme yada renk verme gibi olumsuz bir durum yoktur bu sebepten kendi bedeninizi tercih etmenizi öneriyoruz. Keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🙏🥰🌺 💝

Soru: Spor salonunda giymek için uygun mu
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, spor salonunda da giymek için uygundur, keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🤗🤗🤗

Soru: merhabalar yerleri esnekmi 75 kiloya l beden olurmu

Soru: m beden tayt uzunluğu kaç cm
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, şu an için ölçülerini tam olarak bilemiyoruz ancak kendi bedeninizi tercih ederseniz üzerinizde tam olarak olarak görselde görüldüğü gibi olacaktır, ürünlerimiz tam kalıptır ve kumaşı yüksek kalite standartlarındadır, yıkama sonrası herhangi bir çekme yada renk verme gibi olumsuz bir durum yoktur bu sebepten kendi bedeninizi tercih etmenizi öneriyoruz. Keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🙏🥰🌺 💝

Soru: 77 kiloyum kaç beden almaliyim

Soru: pamuk oranı yüzde kaç
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürün %90 pamuk %10 likralıdır. ilginiz için teşekkür eder keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🤗❤

Soru: 80kiloya l beden olurmu

Soru: merhabalar ürün iç gösteriyor mu
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz. Ürün iç göstermemektedir. Keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🤗❤🌹

Soru: merhabalar ben yarın değilde komple uzun bu renkte istiyorum mevcutmudur
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürünün sadece bu boyu mevcuttur bu rengin uzunu mevcut değildir maalesef, ilginiz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz 🤗🤗

Soru: merhaba, bu renkte bilek boy var mı?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, maalesef şu an için bilek boy yoktur. İlginiz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz 🤗🤗🤗

Soru: deniz ve havuzda giyilebilir mi
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz. Ürün Pamuklu olduğu için Islandıktan sonra vücuda yapışarak iç belli edebilir o yüzden deniz ve havuzda giyilmesini tavsiye etmiyoruz. Normal gündelik hayatta kullanım için daha idealdir. Keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🌹❤❤

Soru: Merhaba 1.58/58-60 kiloya kaç beden önerirsiniz

Süper Kalite Bej Penye Pamuklu Likralı Diz Altı Kapri Tayt Yüksek Bel Detaylı Fotoğraflar

Süper Kalite Bej Penye Pamuklu Likralı Diz Altı Kapri Tayt Yüksek Bel En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü