Süper Kalite Unisex Pamuk Gri Melanj Bisiklet Yaka Oversize Boyfriend T-shirt Kadın Erkek Tişört Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Sule

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
525
0
0
Süper Kalite Unisex Pamuk Gri Melanj Bisiklet Yaka Oversize Boyfriend T-shirt Kadın Erkek Tişört Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Süper Kalite Unisex Pamuk Gri Melanj Bisiklet Yaka Oversize Boyfriend T-shirt Kadın Erkek Tişört Şu Andaki Fiyatı 199.9 Tl'den Satılmaktadır.

Süper Kalite Unisex Pamuk Gri Melanj Bisiklet Yaka Oversize Boyfriend T-shirt Kadın Erkek Tişört Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Süper Kalite Unisex Pamuk Gri Melanj Bisiklet Yaka Oversize Boyfriend T-shirt Kadın Erkek Tişört Hakkında yaklaşık 91 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Süper Kalite Unisex Pamuk Gri Melanj Bisiklet Yaka Oversize Boyfriend T-shirt Kadın Erkek Tişört Ürün Bilgisi

Süper Kalite Unisex Pamuk Gri Melanj Bisiklet Yaka Oversize Boyfriend T-shirt Kadın Erkek Tişört Ürününün Satıcısı, Tight Lady Süper Kalite Unisex Pamuk Gri Melanj Bisiklet Yaka Oversize Boyfriend T-shirt Kadın Erkek Tişört ürününü 199.9 Tl'den Satılmaktadır.

Süper Kalite Unisex Pamuk Gri Melanj Bisiklet Yaka Oversize Boyfriend T-shirt Kadın Erkek Tişört Ürünü Kullananların Görüşleri
199.9 Tl ye satışta olan Süper Kalite Unisex Pamuk Gri Melanj Bisiklet Yaka Oversize Boyfriend T-shirt Kadın Erkek Tişört Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
91 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: beyslendim fena değil
İsim: **** ****
Tarih: 14 Ağustos 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Serüven

Yorum: tam göründüğü gibi ben L beden aldim salaş durması uzun olması benim daha çok hoşuma gidiyor tek sıkıntı bu tişörtlerin bedenleri yeterince geniş büyük değil yani l m beden gibi, etek kisimlarida bir miktar dar malum L almama rağmen bunu diyorum, ama bunlar en azından kumaş olarak çok iyi bedenler bir tik hayal kırıklığı olsa da 😅😌 yorumların aksDevamını Oku
İsim: D** T**
Tarih: 25 Aralık 2023
Beden: Beden:L

Yorum: BU KALİTEYİ BEKLEMİYORDUM, EVDE GİYMEK İÇİN ALMIŞTIM. KUMAŞ GÜZEL OVERSİZ BENDE BÜYÜK DURDUĞU İÇİN BİR BEDEN KÜÇÜK ALMIŞTIM AMA KENDİ BEDENİMDE ÇOK BOL GÖRÜNMEZDİ SANIRIM AŞIRI BOL DEĞİL.
İsim: E** U**
Tarih: Elite Üye
Beden: 27 Eylül 2023

Yorum: çok güzel ve kaliteli
İsim: E** Y**
Tarih: 28 Ağustos 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Tek kelime kumaşı duruşu harika.En büyük bedenini aldım. Bir tane daha alicam.Fiyat performansı bu ürüne göre az bile.
İsim: S** C**
Tarih: 21 Ağustos 2024
Beden: Beden:3XL

Yorum: Kardeşime aldım beğendim dedi
İsim: e** T**
Tarih: 09 Ağustos 2024
Beden: Boy:158cm

Yorum: güzel bir ürün fiyatına göre kaliteli çıktı. tam bedeninizi alın. düşük kol.
İsim: T** K**
Tarih: 18 Temmuz 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: sade ve güzel
İsim: ö** f** y**
Tarih: 15 Mayıs 2023

Yorum: ince yumuşacık kumaşı var çok beğendim
İsim: G** A**
Tarih: 24 Temmuz 2024
Beden: Beden:M

Yorum: bedeninizden bir beden küçük alabilirsiniz bana biraz büyük oldu idare eder çok da beğenmedim
İsim: A** k**
Beden: 04 Temmuz 2024

Yorum: güzel beğendim
İsim: M** T**
Beden: 30 Nisan 2023

Yorum: güzel ama kumaşı sert biraz yani alinir baya oversize buarada xs aldım s gibi geldi baya oversize yani kendi bedeninizde alın
İsim: g** s**
Tarih: 27 Haziran 2024
Beden: Beden:XS

Yorum: çok kaliteli ve güzel geldi teşekkürler
Tarih: 29 Nisan 2023

Yorum: Mükemmel bır urun cok kalıtelı
İsim: T** Y**
Tarih: 16 Şubat 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: ürünü beğendim sorunsuz ve hızlı teslim edildi ilginize teşekkürler
İsim: G** b**
Tarih: 27 Temmuz 2024

Yorum: tam istediğim gibi oversize ve yüzde yüz pamuk. sporda giyeceğim
İsim: Ç** P**
Tarih: 23 Şubat 2024
Beden: Boy:166cm

Yorum: çok rahat çok güzel
Tarih: 16 Mart 2024
Beden: Beden:S

Yorum: Güzel ürün
İsim: Ş** M**
Tarih: 05 Mayıs 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: harika cok beyendiç.o kadar rahat ki.
Tarih: 27 Şubat 2024

Yorum: kaliteli güzel ürün
İsim: S** Ş**
Tarih: 01 Nisan 2023

Yorum: Çok rahat be resimde görüldüğü gibi geldi.
İsim: S** C** Ş**
Tarih: 28 Temmuz 2024

Yorum: cok guzel cok beyendim
İsim: s** m**
Tarih: 24 Şubat 2024
Beden: Beden:L

Yorum: güzel İnce tam yazlık ben beğendim
İsim: A** G**
Tarih: 27 Temmuz 2024

Yorum: beklediğim gibi ama biraz fazla salaş
Tarih: 24 Nisan 2023

Yorum: Cok guzellll
İsim: S** k**
Tarih: 13 Ocak 2024

Yorum: Çok güzel ve kaliteli
İsim: g** k**
Beden: 19 Mart 2024

Yorum: çok güzel baya beğendik tavsiye ederim
İsim: S** D**
Tarih: 12 Eylül 2023
Beden: Beden:XS

Yorum: super begendik
İsim: a** a**
Tarih: 23 Şubat 2024

Yorum: çok güzel kalitesi var
Beden: 05 Ekim 2023

Yorum: cook güzel thisrt pamuk
Tarih: 21 Aralık 2023
Beden: Beden:M

Süper Kalite Unisex Pamuk Gri Melanj Bisiklet Yaka Oversize Boyfriend T-shirt Kadın Erkek Tişört Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: kalıbı büyük mü?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz ürünlerimiz tam kalıptır kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz. bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz 💝

Soru: göğüs 93 bel 76, basen 94 hangi beden uyğun olur?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürünlerimiz tam kalıptır ve kumaşı yüksek kalite standartlarındadır, yıkama sonrası herhangi bir çekme yada renk verme gibi olumsuz bir durum yoktur bu sebepten kendi bedeninizi tercih etmenizi öneriyoruz. Keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🙏🥰🌺 💝

Soru: xl boy uzunluğu ne kadar
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, şu an için ölçülerini tam olarak bilemiyoruz ancak kendi bedeninizi tercih ederseniz üzerinizde görselde görüldüğü gibi olacaktır,ürünlerimiz tam kalıptır ve kumaşı yüksek kalite standartlarındadır, yıkama sonrası herhangi bir çekme yada renk verme gibi olumsuz bir durum yoktur bu sebepten kendi bedeninizi tercih etmenizi öneriyoruz. Keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🙏🥰🌺 💝

Soru: Erkek 183 125 kg 3xl olur mu
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz. Evet 3XL beden uygun olacaktır. İlginiz için teşekkür eder keyifli alışverişler dileriz🥰🥰

Soru: merhaba m beden iki koltuk arası mesafe ve boy ölçüsü nedir 🙏 eni 60 cm den az olmamalı annem için alıcam 152 cm ,boyuda,70 72 cm olmalı,en uygun beden nedir 🙏
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürünlerimiz tam kalıptır ve kumaşı yüksek kalite standartlarındadır, yıkama sonrası herhangi bir çekme yada renk verme gibi olumsuz bir durum yoktur bu sebepten kendi bedeninizi tercih etmenizi öneriyoruz. Keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🙏🥰🌺 💝

Soru: paket içeriğinde 3 yazıyor 3 tanemi geliyor?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürün görseldeki gibi tektir ancak sistemsel hata sebebiyle ürün içeriğinde üçlü yazıyor olabilir, ürün tek gönderilmektedir. keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🌺💕

Soru: 170 boy 55 kilo hangi beden olur birde erkek için de oluyor mu
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürünlerimiz unisex ve tam kalıptır. kumaşı yüksek kalite standartlarındadır, yıkama sonrası herhangi bir çekme yada renk verme gibi olumsuz bir durum yoktur bu sebepten kendi bedeninizi tercih etmenizi öneriyoruz. Keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🙏🥰🌺 💝

Soru: merhaba ürün boyu kac cm
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ölçülerini şu an için tam olarak bilemiyoruz ancak kendi bedeninizi tercih ederseniz görselde göründüğü gibi olacaktır ilginiz için teşekkür eder keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🤗🤗

Soru: 94kiloyum 3xl olur mu

Soru: merhabalar 159 boy 50 kilo bol olmasini istemiyorum en azindan kollari dirseklerime kadar gelmese guzel olur xs mi almaliyim?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, evet istediğiniz şekile XS beden uygun olacaktır. İlginiz için teşekkür eder keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz 🥰🥰

Soru: oversize istiyorum kaç beden almaliym

Soru: Merhabalar ürün unisex yazıyor kendime almak istiyorum 1.68 boy 77-78 kilo normal S beden kullanıyorum biraz göbek var S ve M Beden arasında kaldım öneriniz ne olur.
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, sepete sizin için uygun olacaktır fakat hafif bol durmasını istiyorsanız m beden tercih edebilirsiniz, keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🥰🥰🥰

Soru: boyum 1.60 kilom 51 salaş olsun istiyorum kac beden almaliyim

Soru: 1.50 boyum 59 kilom beden olarak ne almalıyım

Soru: 1.46 boyundayım 50 kiloyum kaç s beden iyi olur mu çok dar istemiyorum çok uzun istemiyorum çokta kısa istemiyorum
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz evet S beden sizin için uygun olacaktır bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz🥰

Soru: 165 boy 68 kilo kaç beden oversize olsun

Soru: Boyu ve eni kaç cm xl beden de ve xxl bedende acaba
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, şuan için onu tam olarak bilemiyoruz ancak ürünlerimiz tam kalıptır ve kumaşı yüksek kalite standartlarındadır, yıkama sonrası herhangi bir çekme yada renk verme gibi olumsuz bir durum yoktur bu sebepten kendi bedeninizi tercih etmenizi öneriyoruz. Keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🙏🥰🌺 💝

Soru: Boyum 1.42 50 kiloyum S beden olur mu biraz bol durmasını istiyorum

Süper Kalite Unisex Pamuk Gri Melanj Bisiklet Yaka Oversize Boyfriend T-shirt Kadın Erkek Tişört Görsel Galerisi

Süper Kalite Unisex Pamuk Gri Melanj Bisiklet Yaka Oversize Boyfriend T-shirt Kadın Erkek Tişört En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü