Süper Kalite Vizon Penye Pamuklu Likralı Diz Altı Kapri Tayt Yüksek Bel En Düşük Fiyat Nerede ?

Zekiye

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
528
0
0
Süper Kalite Vizon Penye Pamuklu Likralı Diz Altı Kapri Tayt Yüksek Bel Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Süper Kalite Vizon Penye Pamuklu Likralı Diz Altı Kapri Tayt Yüksek Bel Şu Andaki Değeri 199.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Süper Kalite Vizon Penye Pamuklu Likralı Diz Altı Kapri Tayt Yüksek Bel Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Süper Kalite Vizon Penye Pamuklu Likralı Diz Altı Kapri Tayt Yüksek Bel Hakkında yaklaşık 62 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Süper Kalite Vizon Penye Pamuklu Likralı Diz Altı Kapri Tayt Yüksek Bel Teknik Bilgiler

Süper Kalite Vizon Penye Pamuklu Likralı Diz Altı Kapri Tayt Yüksek Bel Ürününün Satıcısı, Tight Lady Süper Kalite Vizon Penye Pamuklu Likralı Diz Altı Kapri Tayt Yüksek Bel ürününü 199.9 Tl'den Satılmaktadır.

Süper Kalite Vizon Penye Pamuklu Likralı Diz Altı Kapri Tayt Yüksek Bel Kullanıcı Geri Dönüşleri
199.9 Tl ye satışta olan Süper Kalite Vizon Penye Pamuklu Likralı Diz Altı Kapri Tayt Yüksek Bel Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
62 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Ürün gayet güzel
İsim: P** E**
Tarih: 07 Eylül 2024
Beden: Beden:3XL
Satıcı: Serüven

Yorum: Çok iyiymiş kullanışlı
İsim: H** U**
Tarih: 01 Eylül 2024
Beden: Boy:162cm

Yorum: işe yarar ürün
İsim: A** N** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 22 Ağustos 2024

Yorum: güzel kullanislı
İsim: G** A**
Beden: 20 Ağustos 2024

Yorum: Penyesi güzel ,bi çok rengini aldım çabuk yıpranır mı bilmiyorum ama ev için fena değil…
İsim: S** C**
Beden: 17 Ağustos 2024

Yorum: güzel..yalnızca yıkayınca suya cekti ona göre alın
İsim: M** A**
Tarih: 16 Ağustos 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Kumaşı yumuşacık hediye almıştım, beğendik.
İsim: **** ****
Tarih: 14 Ağustos 2024
Beden: Beden:3XL

Yorum: Cok ince iç gösteriyor evlik
İsim: E** G**
Tarih: 08 Ağustos 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Penyesi çok güzel. Rahat.
İsim: E** A**
Tarih: 06 Ağustos 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Evde giymek için fena değil.Ama kesinlikle %100 pamuk değil
İsim: M** G** A**
Tarih: 04 Ağustos 2024
Beden: Beden:M

Yorum: çok kalitesiz pişman oldum aldığıma
Tarih: 03 Ağustos 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: Çok güzel ve kaliteli
İsim: P** Ç**
Tarih: 02 Ağustos 2024

Yorum: tam kalıp cok güzel
İsim: E** E**
Tarih: 31 Temmuz 2024

Yorum: göründüğü gibi güzel tam beden
İsim: A** A**
Tarih: 20 Şubat 2024

Yorum: Çok rahat. Ve sağlam.
İsim: E** T** P** T**
Tarih: 24 Temmuz 2024
Beden: Boy:163cm

Yorum: Asiri guzel tesekkur ederim her kese tavsiye ederim
İsim: A** M**
Beden: 31 Mayıs 2024

Yorum: Cok begendim. Tavsiye ederim. Bedeniniz neyse onu alin.
İsim: B** S**
Beden: 12 Haziran 2024

Yorum: elbiselerimim altina giymek icin aldim gayet rahat tam kalip
İsim: R** G**
Beden: 08 Temmuz 2024

Yorum: Üzerimde rahat ve güzel durdu. Verdiği his güzel. 3 renginden aldım. Başka renklerine de bakacağım. Kalitesi normal. Renkleri güzel. 1 günde ve hızlı geldi. Fiyatı iyi.
İsim: K** K**
Tarih: 14 Haziran 2024

Yorum: gayet guzel ev icin rahat
İsim: l** b** o**
Tarih: 06 Haziran 2024

Yorum: Kaliteli, 2 tane aldım
İsim: S** E**
Tarih: 02 Nisan 2024
Beden: Beden:S

Yorum: güzel kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: D** M**
Tarih: 23 Haziran 2024

Yorum: Güzel ürün
İsim: B** T**
Tarih: 20 Mart 2024

Yorum: güzel ürün begendim 3 rengini de aldım
İsim: A** Ş**
Tarih: 30 Mayıs 2024

Yorum: çok iyi çok güzel.. 🤗 çok sevdim..
İsim: N** İ**
Tarih: 15 Şubat 2024
Beden: Beden:S

Yorum: Kalıbı çok güzel. Materyali yumuşacık ve %100 pamuk ya için ideal bir tayt
İsim: B** M**
Tarih: 21 Temmuz 2024

Yorum: güzel tayt kaliteli
Tarih: 29 Şubat 2024

Yorum: likralı yumuşacık tayt. sıkı tutan toparlayan tarz değil çok aşırı rahat yok gibi ben sevdim
İsim: N** C**
Tarih: 21 Mayıs 2024

Yorum: Fena değil. Çok çok ince değil ama güzel tercih edilebilir
Tarih: 30 Temmuz 2024

Yorum: göründüğü gibi
İsim: e** ç**
Tarih: 01 Temmuz 2024

Süper Kalite Vizon Penye Pamuklu Likralı Diz Altı Kapri Tayt Yüksek Bel Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: iç gösteriyormu
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürün iç göstermemektedir, keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz 🤗🤗🤗

Soru: penyemi esnekmi
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürün %100 pamuk full esnek Penyedir, keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🤗🤗

Soru: 55 kilo 162 boy
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz sizin için s beden uygun olacaktır

Soru: 42 44 arasi bedenim kac beden almaliyom
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, 44 beden karşılığı 2XL bedendir, keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz 🤗🤗

Soru: Renk görseldeki gibi mi
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, Ürün görsel ile birebir aynıdır, kendi mankenimiz kendi ürünümüz. İlginiz için teşekkür eder keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🤗❤

Soru: 80 kg hangi bedeni almalıyım
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, 3 XL beden tercih etmenizi öneriyoruz, keyifli alışverişler dileriz❤🤗🌹

Soru: haklısınız. çok teşekkür ediyorum 🌹
Cevap: Bizi tercih ettiğiniz için biz teşekkür eder sağlıklı günler dileriz ❤🤗🌹

Soru: rahat kaliptir demi asiri siki degildir alerjik bunye kullanabilir mi spor egzersizi icin kullanicsmda
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürün %100 pamuk full esnek yumuşak dokulu alerji yapmayan çok rahat bir üründür, gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🤗🤗🤗

Soru: 70 kg mim kac beden almalıyım
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürünlerimiz tam kalıptır ve kumaşı yüksek kalite standartlarındadır, yıkama sonrası herhangi bir çekme yada renk verme gibi olumsuz bir durum yoktur bu sebepten kendi bedeninizi tercih etmenizi öneriyoruz. Keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🙏🥰🌺 💝

Soru: Merhaba tayıtlarınız yazlık mı efendim
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürün yumuşak dokulu %100 pamuk full esnek yazlıktır 

Soru: Üzerine koyu kahve tişört alıcam da rengini tam kestiremiyorum çok boğar mı daha açık bir renk mi ?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, Ürün rengi görselde görüldüğü gibidir, Keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz❤🌹🤗

Soru: 1.55 boyum kilom 70 kaç beden almalıyım
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürünlerimiz tam kalıptır ve kumaşı yüksek kalite standartlarındadır, yıkama sonrası herhangi bir çekme yada renk verme gibi olumsuz bir durum yoktur bu sebepten kendi bedeninizi tercih etmenizi öneriyoruz. Keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🙏🥰🌺 💝

Soru: 1.58 boy 70 kilo ya XL olur mu acaba

Soru: 77 kg 173 boy için kaç beden almalıyım

Soru: Vizon renkli taytta Xs beden yok mudur ?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, maalesef bu renkte XS mevcut değil, yerine S beden tercih edebilirsiniz çok fazla fark yoktur. Keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz ❤🌹🤗

Süper Kalite Vizon Penye Pamuklu Likralı Diz Altı Kapri Tayt Yüksek Bel Ürünün Detaylı Resimleri

Süper Kalite Vizon Penye Pamuklu Likralı Diz Altı Kapri Tayt Yüksek Bel En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü